PDA

Zobacz pełną wersję : mono krea



sebas7
06-01-12, 19:55
Witam

Właśnie będe zaczynał mój 3 cykl i co sądzicie czy 3 raz z rzędu creatyna mono creapure nie zaszkodzi, czy jej działanie będzie takie samo jak poprzednio? Zrobiłem sobie odstęp w jej użyciu 6 tyg. czy może polecacie coś innego ?
Zamierzam do tego dorzucić odżywkę wegle-białko.

Chesterxxxxx
16-01-12, 23:00
Tzn rozumiem, że zrobiłeś cykl na kreatynie, potem przerwę, potem na kreatynie, potem przerwę i teraz chcesz znowu cykl na tej samej kreatynie?

Jeśli tak to odpuść mono. Ja zrobiłem 3 cykle ale przeplatane róznymi innymi cyklami i różnymi przerwami. Polecałbym pojedyńczą formę np. Jabłczan(TCM) albo Kre-Alkalyn.

fallenursus
17-01-12, 02:05
jesli byles zadowolony to czemu nie nadal mono? zadna inna nie dziala lepiej.

opalinho
18-01-12, 20:58
jesli byles zadowolony to czemu nie nadal mono? zadna inna nie dziala lepiej.

Słuchaj Fallena, skoro mono działa ok to wal dalej. Inne krety to tylko nabijanie kasy producentom-takie moje skromne zdanie.

Chesterxxxxx
18-01-12, 23:04
Ja myślę, że to kwestia indywidualna co na kogo działa lepiej. Mono jest dobre ale jego renesans w ostatnim ok. roku może być stworzony po to żeby również schodził z magazynów. Prawdy się nie dowiemy, znam paru wieloletnich handlarzy suplami ze sklepami stacjonarnymi, inna sprawa, że wszyscy wolą odżywki typu dekaduragainer, aminomnadren czy kreatynosteron :D i każdy twierdzi, że to różnie bywa u różnych ludzi, druga sprawa, że jeden zrobi 1szy cykl w życiu na mono, będzie jadł 3 razy dziennie, najpierw 5 parówek wieprzowych o 13, potem 2 kanapki z serem żółtym w kajzerce a potem ok. 23 kolacje czyli pizza mrożona i szklanka coli a potem za rok-dwa jak załapia OCB weźmie stack i będzie do końca życia twierdził, że Mono jest choojowe.

Ja najlepszy cykl zrobiłem na KA od EFX, 240kap w ciągu 8tyg i do tego tylko białko i dieta oraz dobra regenracja. Mono brałem 3 razy i zawsze na podobnym poziomie efekty, czy to zielony Vital czy Golden Lion czy ***, najbardziej wyróżnił się GL ale to pewnie czym innym uwarunkowane.

WRACAJĄC DO TEMATU, stwierdzenie, że żadna inna nie działa lepiej jest błędne bo po 1sze nie wszystko zależy od kreatyny a po drugie to różnice w efektach po różnych kreatynach są na poziomie ~5% MAX coś tak czuje.

KowalX
18-01-12, 23:30
Sprawa rozbija się o to ,że każda nowa forma reklamowana jest jako lepsza, a nie ma żadnych badań to potwierdzających ,za to ceny są wyższe. By uznać coś za najlepszy cykl należało by wziąć pod uwagę wszelkie różnice, które zaszły włącznie z samą kreatyną.