PDA

Zobacz pełn± wersję : Co na kolejny cykl ?



kikan1991
02-01-12, 22:20
Witam. Na siłownie smigam juz 3 rok, Mam za soba kilka przebytych cykli na kreatynie (mono/jablko), stacki kreatynowe, i 4 miesiace temu bralem przedtreningowke mesomorph. Zamierzam teraz zrobić cykl na mase. Chcialbym zebyscie pomogli mi wybrac odzywki na kolejny cykl na mase. Najlepiej zeby byla to jakas przedtreningowka, stack, gainer. Z góry dzieki.

fallenursus
02-01-12, 23:33
hmmm..
przedtreningowka kofeina+posilek z dosc duza iloscia ww
potreningu Green Magnitude miarka+15gr mono.
gainer :
kubek platkow owsianych+duza lyzka miodu+400ml mleka beztluszczowego lub wody+duza lycha masla orzechowego naturalnego+30gr wpc. wpierniczasz do mixera zalewasz w szejker i pijesz. mozesz dodac jaks owoce co lubisz.
comprende?

kikan1991
05-01-12, 21:40
fallen bardziej mi chodzi o jakies suplementy niz zywnosc jak piszesz :P Wiadomo jedzenie > odzywki, ale z micha nie ma problemu tylko chcialem zaczac z grubej rury. Dlatego byłbym wdzieczny za jakies opinie, propozycje odnosnie odzywek typu przedtreningowka, stack, gainer. Dawno nie sledzilem rynku odzywek wiec przydadza sie opinie :)

m@bi
06-01-12, 09:52
wskocz na bing bank z mono nie bedziesz załować :)

kikan1991
06-01-12, 13:26
co myslicie o big bang + mono , do tego jakis gainer ? Czy moze Bing Banga polaczyc z czyms innym. Czekam na propozycje. Z góry dzieki :)

m@bi
06-01-12, 14:13
Po co gainer kup dobre białko i tyle ;q białko + musli ( polecam nowe produkty z biedronki z bakaliami orzechami rodzynkami wspaniała owsianka xD)

Moje sniadanie obecenie wyglada tak:

40gram owsianki zalanej na zimno z mlekiem
ok 35gram białka
i zawsze jedna kanapka z szynka

kikan1991
06-01-12, 17:32
sniadanie mam podobne, ogolnie z micha jest dobrze, ale chce do tego jeszcze cos zeby naprawde fajnie poszlo. Inni jakies propozycje? ;>

kikan1991
06-01-12, 22:04
Prosze o propozycje innych, gdyż chciałbym zakupić odzywki jak najszybciej :) Od¶wiezam

luo
07-01-12, 10:43
Jak masz dokręcone jedzenie to po co Ci gainer z cukrami? Do mono i przedtreningówki dorzuciłbym tylko jeszcze bcaa albo izolat serwatki potreningowo, no i witaminy