PDA

Zobacz pełną wersję : Nie wiem czy tak jest dobrze...



adrian5810
18-03-07, 21:18
Powiedzcie mi czy tak bedzie dobrze:

pon KLATA TRICEPS

wt BARKI KAPTURY

cz PLECY BICEPS

pt RAMIONA

Sobian
18-03-07, 21:39
Napisz jeszcze jakie ćwiczenia na dane partie wykonujesz. Ja bym zamienił twój czwartek z wtorkiem.

I pytanie: gdzie ćwiczysz nogi??? Barki i tak ćwiczysz razem z kapturami (szrugsy, przyciąganie sztangi) więc ja do barków dołożyłbym nogi.

I chyba nie chodziło ci o ramiona tylko o przedramiona?

Ikar
18-03-07, 22:00
ja bym zamienil miejscami triceps z bicepsem

Kakashi
18-03-07, 22:44
a ja bym wszystko zmienił...ale tak jak jest jest ok tylko bym dał 3 dni...jesli chodzi Ci o ramiona czyli drugi raz w tygodniu bicek i triceps to sobie odpusc...ba...NIE MOZESZ TAK ZROBIC:D to dla twojego dobra:P

Ikar
19-03-07, 11:09
zrob sobie np.
klatka biceps
barki nogi
plecy triceps
3 dniowy bedzie leprzy

Markusss
19-03-07, 11:56
Powiedzcie mi czy tak bedzie dobrze:

pon KLATA TRICEPS

wt BARKI KAPTURY

cz PLECY BICEPS

pt RAMIONA

ja bym to zrobił tak

pon klatka, plecy(najszerszy), kaptury- można dołożyć kilka serii martwego jeżeli chcesz go ćwiczyć

wt triceps, biceps, przedramie

pt Barki, brzuch, nogi

Kakashi
19-03-07, 15:48
maxxx nie wiem czy dla niego bedzie dobre robic klate i pecy jednego dnia...w sumie to my nawet nie wiemy jaki ma staz ale skoro ma 15 lat to raczej młodzik wiec to moze byc zbyt Cieżkie dla niego...

Sobian
19-03-07, 16:35
On ma 15 lat a ty juz chcesz mu superserie proponowac?

Poza tym nie lepiej laczyc klate z tricepsem? Przeciez podczas treningu klatki juz go lekko spompujemy wiec efekty beda lepsze

PreemO
19-03-07, 19:34
Jak najbardziej popieram Sobiana! Pon: klata tric; Sro: barki NOGI kaptury; Pt: plecy biceps. Jedź takim rozkładem. Pozdro

[ Dodano: 19-03-2007, 19:35 ]
... i do piątku dorzuć przedramiona

Kakashi
19-03-07, 20:47
ale brednie to czy ma cwiczyc klate z tricem zalezy od tego jakie on poczuje efekty a nie jakie wy mu radzicie...akurat w takiej kwestii nikt mu nie moze doradzic...tylko musi robic miesiac tak miesiac na odwrót i sam sie przekona :D

PreemO
19-03-07, 20:51
no to chyba normalne ze trza co mieśka zmieniać plan, ale jak sobie taki rozkład wybrał to niech takim robi i jak już napisałes sie przekona.

Kakashi
19-03-07, 20:59
trza co mieśka zmieniać plan
trza zmieniac wtedy kiedy juz nie widac efektów:P ale wiem o co chodzilo:D:P tylko inni moga to wziaść przesadnie do siebie:P