PDA

Zobacz pełną wersję : Poświęcenie



mtm
30-12-11, 05:46
"Coś o poświęceniu którego niektórzy nie rozumieją... :D

Poświęcenie jest wtedy gdy, zostajesz sam w domu, mimo zaproszeń kolegów na fajną imprezę.

Poświecenie jest wtedy gdy siedząc z rodziną przy wigilijnym stole z dwunastu potraw ty wyjmujesz trzynastą, (suchy ryż i pierś z kurczaka).

Poświecenie jest wtedy gdy, możesz pospać a wstajesz rano na trening bez śniadania zrobić godzinę aerobów.

Poświecenie jest wtedy gdy, po 22 jesteś sam na siłowni , połowa ludzi na świecie już śpi większość zajada się chipsami i ogląda TV, a ty zginasz się z bólu robiąc kolejną serie brzucha.

Poświecenie jest wtedy gdy mimo tego ze wszyscy wokoło mówią lub myślą --- nie dasz rady Ty mówisz………. DAM.

Poświecenie jest wtedy gdy ze łzami w oczach żegnasz kolejną dziewczynę która nie rozumie twojego celu…

.................................................. .................................................. .......................

Radość jest wtedy gdy stoisz już na sam koniec ze złotym medalem i łzami w oczach
i słyszysz przez mikrofon ………………………………...................................... .......Zostaje Tylko Mistrz!
Artur Szudrowicz

Zawsze będę powtarzał moje ulubione powiedzenie Choi Bedala “Człowiek może być biedny, lecz dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć jest piękny” …"



autor : Artur Szudrowicz

luo
30-12-11, 12:03
Kwa Maciek zegarek Ci się przestawił czy już wgl nie śpisz:lol:

DTX
30-12-11, 12:34
Wstał zrobić godzinę aerobów. Fajny tekst, trzeba zapisac :) Dzięki

fallenursus
30-12-11, 12:34
5600

Poswiecenie czy popierdolenie?

mtm
30-12-11, 12:50
Cała noc nie przespana , właśnie sie kłade bo mnie zmuliło .

Pumbas
30-12-11, 18:41
nie mam pojecia fallen

5601


(teraz wszyscy wstawiaja kto wczesniej na aeroby na redukcji wstawal haha)

xxmłodyxx
30-12-11, 20:11
moze i ja kiedys redukcje zrobie:D

fallenursus
30-12-11, 23:09
nie mam pojecia fallen

5601


(teraz wszyscy wstawiaja kto wczesniej na aeroby na redukcji wstawal haha)
Brah, ale ja juz w aucie w drodze na lapy:)

MAXIMUS 2
30-12-11, 23:35
Fakt ładnie napisane, ale ja już jestem za stary na takie poświecenie, śpię po 12 godz wpierdalam jak leci i jedyne aero jaki kręcę to z moja kochana ana0609 :)