PDA

Zobacz pełną wersję : Przybranie na masie.



zbyszek13
23-12-11, 22:33
Przyszedł czas na ułożenie sobie planu treningowego. Dane:

-Płeć: Mężczyzna

-Wiek: 18(w styczniu 19)

-Waga: 67 kg

-Wzrost: ok 185 cm

-Co chcesz osiągnąć: Chciałbym przybrać na masie.

-Staż: Dopiero będę zazcynał

-Inna Aktywność/Sporty: Raz w tygodniu zostaje po szkole pokopać na hali w nogę, a jak jest ciepło to parę razy w tygodniu idę na boisko.

-Dostęp do siłowni/sprzętu(czy to pro siłownia, czy warunki domowe, etc): Ćwiczyć będę w domu, Sprzęt to ławka + sztanga + jedna hantla, obciążenia maja wagę 50kg, sprzęt zamówiłem z Marbo

-Aktualna/planowana dieta: Tutaj (http://www.e-gym.pl/showthread.php?32954-Dieta-do-oceny-i-poprawy.)

-Przeciwskazania Medyczne: żadne

-Suplemacja: ------



Jak ułożyć sobie plan treningowy, zależy mi na tym aby przybrać na masie.


BTW. Czy zawsze w Marbo na sprzęt trzeba czekać więcej niż 1 tydzień, złożyłem zamówienie 18.12 a do tego czasu nawet jej nie wysłali.

luo
23-12-11, 23:38
Najlepiej po prostu zadzwoń do nich i wyjaśnij sprawę

Przy zwiększaniu masy odżywianie odgrywa równie dużą rolę co trening, także fajnie że też o nim pomyślałeś. Co do treningu to ja bym Ci radził zacząć od oklepanego fbw (http://www.e-gym.pl/showthread.php?14506-%B6wietne-masowo-si%B3owe-FBW-dla-pocz%B1tkuj%B1cych-ze-sta%BFem-mniejszym-ni%BF-6-mies.), małe ciężary, sporo powtórzeń (w granicach 10-15), każdy ruch wykonuj dokładnie i powoli ucz się poprawnej techniki. Takim planem spokojnie leć ze dwa miesiące, potem możesz powoli oddzielać partie, np push&pull. Pamiętaj, że na duże ciężary przyjdzie jeszcze czas.

zbyszek13
09-01-12, 19:28
klatka ; tutaj wstepne zmeczenie miesni ( przed cwiczeniem szybko rozpietki 1x15 i odrazy bez przerwy cwiczenie glowne; wl ) wl z zatrzymaniem na klatce na 2 sek na komende.4x8 przez 4 tygodnie . pierwsza seria 40% ostatnia 80%. 5 i 6 tydzien 5x3 pierwsza seria 30% ostatnia 95%.

Z tymi procentami to ma być tak:
1x8 - 40%
1x8 - 60%
1x8 - 70%
1x8 - 80%

Dobrze zrozumiałem?

krzys1986
09-01-12, 21:24
tak Dobrze to zrozumiałeś