PDA

Zobacz pełną wersję : Podsumowanie roku! Co warto spróbować a co wrzucić w kosz.



Renifer
21-12-11, 20:14
Zbliża się koniec roku więc może wrzucimy na forum swoje opinie jakie środki można uznać za warte sprobowania a czego się wystrzegać. Co okazało się totalną lipą i które firmy spaliły się na starcie. Omawiamy zarówno nowe produkty jak i stare sprawdzone soczki.

mtm
21-12-11, 21:29
To ja zaczne , testowałem w tym roku testolica klepanego w pl .

http://images45.fotosik.pl/1073/77fd1c355191a0b6gen.jpg

W środku siedzi to co powinno , waga ostro do przodu .
A i co ważne , 100% bezbolesny aż w szoku jestem . Wrócę do tej serii na pewno .

fallenursus
22-12-11, 01:08
Chooy tu po mnie ale se pospamuje.

Pawlos159
22-12-11, 08:12
Godna polecenia jest firma ATOMIC LABS!!!!:) Mianowicie Deca - Wino oral- Prop rzecz jasna jedyny minus ,że boli.Ogulnie jeżeli chodzi o tescie i miks tescia wszystko jest OK!!!!!!!

Mastershammer
22-12-11, 09:21
Co to wogóle za temat,mamy juz temat fotki i opinie koksów.To po jaki hooj ciągnąc to w 20 tematach.EHHHHh

Baloniarz
22-12-11, 09:52
Zapewne autorowi chodzi w tym temacie o wbijaczy a nie popychaczy...

lg team
22-12-11, 10:43
dlugo by pisac, w sasadzie wszystko jest w temacie z fotkami,

ogolnie sporo dobrego i zlego towaru, ogolnie trzeba siedziec w temacie lub miec dobrego dila zeby sie w tym odnalezc,

no i powtarzam raz jeszcze - testolic nie byl i nie jest klepany w pl, idzie od naszych sasiadow na wymiane,

///M
22-12-11, 13:08
Możecie się wypowiedzieć coś o mecie razaka ? Bo już czeka na odpalenie :)

MAXIMUS 2
22-12-11, 14:19
Możecie się wypowiedzieć coś o mecie razaka ? Bo już czeka na odpalenie :)

Razak dobry sprzęt brałem parę produktów tej firmy myślę że nie doceniana firma u nas :)

Renifer
22-12-11, 14:30
Razak ok under juz kawałek czasu na rynku i można z niego korzystać. Miło że ktoś zauważył różnice miedzy popychaniem towaru a wbiajniem ;-) Testolic 3 lata temu naprawde kozak obecnie loteria. Na ten moment z propa polecic moge testopa z hubeina. Dla mnie smiało w tym roku mozna polecic bałkana (choć to na pewno nie apteka) i z topowych underów Malay, Razak, Atomic i Greater. Ogólnie w tym roku widać że liczące się firmy wprowadzają pojedyncze ampułki i blistry w tabsach.

vold
22-12-11, 19:44
Razak ok under juz kawałek czasu na rynku i można z niego korzystać. Miło że ktoś zauważył różnice miedzy popychaniem towaru a wbiajniem ;-) Testolic 3 lata temu naprawde kozak obecnie loteria. Na ten moment z propa polecic moge testopa z hubeina. Dla mnie smiało w tym roku mozna polecic bałkana (choć to na pewno nie apteka) i z topowych underów Malay, Razak, Atomic i Greater. Ogólnie w tym roku widać że liczące się firmy wprowadzają pojedyncze ampułki i blistry w tabsach.

No z większością można się zgodzić,

Razak ogólnie daje rady chodz nie zapomne wina na oleju , rekord syfu,

Testolic faktycznie 3 lata temu był kozak a teraz loteria ale zapomniałeś dodać że trafienie konkretnego to jak w duzym lotku conajmnie czwórka :)

Co do testopa to się w 100% podpisuje bo brałem osobiście i najlepszy prop moim zdaniem,

Balkan orale jak najbardziej,

Z atomica brałem trena, działał, chodz hexa bałkana była konkretna ale wiadomo to było kiedyś nie wiem jak teraz,

Nie da się ukryć że ludzie wolą pojedyncze ampy jak i blistry, chodzby z tego powodu że byłe podchujaszcz nie ma do tego sprzętu a jak już w niego zainwestuje to mało opłacalne jest aby walił lipe i woli robić coś na dłuższą mete, przy flakonach wystarczy zmienić nalepke w tym roku był opór takich przypadków,

Ze swojej strony mogę polecić mete Tigera opinie są znakomite :)

grzesiek k
23-12-11, 14:46
Ze swojej strony mogę polecić mete Tigera opinie są znakomite :)
chciał bym ja miec:)apetycznie wyglada

Renifer
23-12-11, 15:19
To wycieczke do Malezji trzeba zrobić ;-) albo jak wyglada jak apteka moze juz jest polskiej Super Farmie. hehe Meta działa i to kokret. Wyglada tez niczym sobie

ht
23-12-11, 16:10
jesli mowa o tym co wbijane bylo w tym roku to testosteron acetate i winko oral wsio atomic. acetate praktycznie bezbolesny fajna alternatywa dla tych ktorzy narzekaja na bol po propie. winko przy dawce 60mg ( uklony fujek fallen;) ) kopie niemilosiernie. prawie zero wegli deficyt kcal na lekki minus waga ok 4kg i sila ostro do przodu. tak ze jestem mega zadowolony z tego polaczenia. teraz leci enan pmp. niebolacy. ale jakos mnie nie przekonuje ta firma z flakona mi uciekl plyn to wykonanie i pimpowanie na sile.... ja tego nie kupuje:) czy dziala ciezko stwierdzic leci dawka tylko 200mg e7d.

Renifer
23-12-11, 16:57
Ja ze srodków tego roku smialo moge wymienic

Tren jesli chodzi o hexe do wyboru Bałkan choć stara partie mialem, lub tiger w tym amp. 1.5m a aceta atromic tylko to wbijanie. (odradzam z pewnościa vastpharma syf, flor medico ale tu akurat ból boł ijeszcze raz ból

Enant Maly Tiger lub sprawdzona prolka tylko to wbiajnie oleju masakra

Wino Tabl. Bałkan szoty Desma Org.

Prop - Testop 100

To było tegoroczne lato mniam

PERNIU1993
26-12-11, 15:39
witam panów na forum co warto a czego nie warto brać
sustanon malay tiger omnadren 250 ok działa sustanon 250 organon wał i sustamed balkan słaby strasznie lub nie działa nie ma undery 50/100 loteria
deka nie wiem ????
meta i wino wiekszość srdków pomijać ec bd unichem king lab lyka labs razak
wino rwr i desma 100%
prop każdy oprucz balkan lyki ec to tak 70% działa bd wał i inne undery nie wiem
anapolon to turcja i tajlandia anadrolic 50
boldek ec fort dodge genfar al
npp nie wiem róznie wielka loteria
cypek oscypek wiekszośc produktów testex 250
enan jelfa shering norma iran
takie opinie mam o ty srodkach :))

grzesiek k
26-12-11, 18:45
skad to tym razem skopiowałes?lub,o kurcze...a moze ty masz takie predyspozycje to za pamietywania?no no szacunek panie szacunek