PDA

Zobacz pełną wersję : Spalacz dla dziewczyny.



A__L__I__
19-12-11, 22:01
Tak jak w temacie, jaki spalacz byscie polecili problem w tym ze ma nadcisnienie. Myślalem o jakiejs l-karnitynie wiem że dużo nie pomoże ale napewno wpłynie na jej motywacje hehe.

Lordunio
19-12-11, 23:49
Tak jak w temacie, jaki spalacz byscie polecili problem w tym ze ma nadcisnienie. Myślalem o jakiejs l-karnitynie wiem że dużo nie pomoże ale napewno wpłynie na jej motywacje hehe.

Jeżeli ma nadciśnienie, to niech lepiej weźmie się za porządną dietę i aeroby.
Ciężko powiedzieć jaki w takim przypadku, ja jak brałem TSE (bo też mam problemy z sercem - dlatego taki słaby), nic praktycznie nie czułem, a czytałem wypowiedzi, że kobiety się po nim bardzo źle czuły - więc jeżeli nawet to odpada, to nie wiem czy jest sens bawienia się w termogemiki.

PS
L-karnityna to nie jest "spalacz", też to brałem. Gdzieś czytałem, że podobno jej "odchudzające" działanie nie zostało specjalnie potwierdzone, pamiętam tylko, że jak ma już działać to dopiero przy 3-4 tygodniu, stosowania jej wysokich dawek, najlepiej w płynie (te ostatnie stwierdzenia odtworzone z pamięci).

Lordunio
20-12-11, 21:06
Podepnę się pod pytanie:

Body Ty testowałeś może ten pierwszy spalacz który polecasz, albo znasz kogoś kto testował?
Jak efekty?

PS
Body Popraw sobie te badania, bo masz skopiowany dwa razy ten sam tekst w środku. :)

fallenursus
20-12-11, 21:14
Dawno dawno temu ds robilo znakomite suple.-pod bandera designer supplements,sam ld nich mialem kilka.
Teraz nie mam pjecia
Lean xtreme jak poszukasz tematow na ang. jezycznych forach to uwazany za jeden z najlepszych byl kiedys.