PDA

Zobacz pełną wersję : Zestaw supli na cykl masowy



Petryk5
17-12-11, 22:58
Witam!
Po nowym roku mam zamiar zrobić porządny cykl. Odżywki jakie już zakupiłem to 1xShotgun, 1xCell Mass oraz 750g mono Hi Teca. Dietę uzupełniam białkiem Syntrax Matrix 5.0 oraz witaminami Universal Daily Formula. Po treningu natomiast piję białko Optimum Whey Gold Standard.

Planuję to brać w następujący sposób:
DT: rano mono, 30min przed treningiem Shotgun, od razu po treningu Cell Mass, 30min po treningu banan i Whey Gold
Standard i po jakichś 40-60min od białka posiłek po treningowy.
DNT: rano i w godz treningu mono (dlatego tak bo jedna pucha cell mass będzie mało na cykl)

Może tak być? Mam jeszcze pytanie jakie białko kupić na noc? Mam zamiar je szamać na zmianę z twarogiem. Lepiej kupić Optimum Gold Standard Casein czy Trec Casein 100? A do uzupełnienia diety pozostać przy Syntrax Matrix 5.0 (niedługo mi się kończy) czy może coś innego spróbować? Np. Hi Tec Whey C-6 protein Matrix?
Będę wdzięczny za każdą odp.

Pozdro

fallenursus
17-12-11, 23:48
Omijaj zzerokim lukiem wszystko co pisze syntrax:)

Petryk5
18-12-11, 09:21
Dlaczego tak uważasz? Czyli lepiej kupić tego Hi Teca? A jak z resztą tego co napisałem? Może to tak wyglądać?

Petryk5
18-12-11, 12:48
Jak dla mnie bulk to odżywka która ma węgle i białko na podobnym poziomie, a tutaj jest zdecydowana przewaga białka więc nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że to bulk. Już prędzej po bulka podchodzi syntha 6