PDA

Zobacz pełną wersję : Kretka kilka pytań co i jak ; ]



airsal123
13-12-11, 21:05
Siemka jestem na forum nowy więc jak coś źle pisze to sorki . ćwiczę na siłce regularnie 3 miechy . Myślałem o jakieś kreatynie lub staku kreatynowego czy mugły mi ktoś coś doradzić co jak jakie kupić dlaczego itp. czytałem dużo o tym ale wole rady profesjonalistów. hhe . Mam 18 lat. waże ok . 87 kg , wzrost - ok. 186. . Jeśli mógł by mi ktoś zapodać coś dla mnie jakaś kretke z czym to zażywać i jakieś linki przykładowych . z góry thx za odp. ; )

Fiołek
23-12-11, 19:20
ja ci mogę polecić z jabczanów kreatynowych to GREEN MAGNITUDE trochę kosztuję ale daje kopa a jak z monohydratów to monohydrat z Universala

xxmłodyxx
23-12-11, 20:37
fiołek ogarnij sie. Green to stack potreningowy. Swoją drogą polecam go bo stosowałem, ale nie napierwszy raz. Kup samo mono jakies i wrzuc na 6tygodni

Sub-Zero
23-12-11, 21:15
Stakiem potreningowym można nazywać SizeOna z Gaspariego a nie MG w którym są 2 formy krety z dodatkiem tauryny i betainy więc nie wiem co tam ma niby wspomagać regeneracje potreningową :) Hah A co się stanie jak weźmie MG na 1 raz ? Pewnie wychodzisz też z założenia że jak się weźmie stak to potem już same mono nie klepnie ... Bzduraaa ,ma siano i diete to niech wali stak .

Fiołek
24-12-11, 22:25
koledzy kolega jest nowy i nie wie. Chodzi o to żeby jak najlepiej kopło i były mega efekty wiec według mnie na pierwszy raz nie trzeba dusić grosza a kupić coś porządnego. a co do 6 tygodni czytałem kiedyś jakiś materiał ze to już zaawansowani robią takie długie cykle od 6-8tyg. to już nie lepiej kupić dekstroze (http://www.google.pl/search?hl=pl&sa=X&ei=80L2TpbCEoW2hAeHvs36Bw&ved=0CBcQvwUoAQ&q=dekstroze&spell=1&biw=1280&bih=856) <cukier prosty> albo czymś innym to zastąpić zeby było lepsze transportowanie kreatyny

fallenursus
24-12-11, 23:18
to se rozpusc w cieplej kawie to bedzie lepszy transport.
ig to bzdura wymyslna przez dietetykow i gowno warta w bb