PDA

Zobacz pełną wersję : Dobor odpowiedniego treningu-pomoc



Wiechu
10-12-11, 13:00
Witam wszystkich.
Od miesiaca wrocilem do ciezarow robilem ogolnorozwojowke bo mialem przerwe ponad roczna a wczesniej chodzilem z dwa lata na silownie.Natomiast zastanawiam sie jaki trening bylby dla mnie najkorzystniejszy biorac pod uwage iz chce dotyc pare kg na w miare czystym miesie ale biorac pod uwage takze to iz moj plan tygodnia wyglada tak:
Pon-boks
Wt-boks
Sr-boks
Czwartek-silownia
Piatek-boks
Sobota i Niedziela-silownia
Oczywiscie diete oraz wspomaganie aminokwasami,bialkiem itp rowniez biore pod uwage:)
Macie jakies pomysly badz rady?
Waga-74kg a wiek 18

Micek185
10-12-11, 14:09
jesli ma to byc trening dwa razy w tyg to proponuje podzielić go na dół ciała czyli nogi i góre ciała.
w jakich godzinach masz treningi boksu? dobrze bylo by żebyś np zrobił 3dniowy trening który wypadał by ci przed treningiem boksu, zaraz po tym poiłek lub porcja BCAA jesli to naprawde krótki odstęp czasu.

wtedy można było by robić FbW w tym czasie.

obecny rozklad zajedzie cie maksymalnie, treningi 7 dni w tyg to zbyt duży wysiłek zeby mysleć o przyrostach szczególnie w twoim wieku.

Wiechu
10-12-11, 16:59
Treningi mam zawsze o 17 a za nim dojade po szkole to niedalbym rady wcisnac silowni.Moglbym chodzic 3 razy na boks w tygodniu i 3 razy na silownie i wtedy np niedziele bym sobie zrobil wolna.

Micek185
10-12-11, 17:04
juz takie rozwiązanie jest lepsze. ważne przy kazdym sporcie jest to żeby zapewnić sobie odpowiednią regenerację.jesli będziesz miał 3 dni na trening to możesz albo zrobić 3dniowy split choć jest dość cieżki, lub FBW, lub tez pusz& pull wszystko zalezy od tego co chcesz osiągnać.ja na twoim miejscu pisąl bym się na pusz &Pull bardzo dobrze rozwiniesz ogolną masę i siłę ciala dynamikę i kondycję wyrobisz na treningasz SW.

Wiechu
10-12-11, 20:16
Dzieki za pomoc od nowego roku moze jakas relacje zaczne pisac i zobaczymy jak pojdzie;)