PDA

Zobacz pełn± wersję : Czemu nie działaj±?



xxmłodyxx
24-11-11, 17:48
Mój problem polega na tym ze nie czuje działania supli przed treningowych. Np robiłęm cykl na jack3d(czułem lekkie mrowienie po 2-3 miarkach i tylko na ustach) Robiłem cykl na Hemo Rage Black ( na 1 treningu było dobre spiecie potem nic) Próbowałem miarke Dorian nox pump(poprawione lekko skupienie a tak to nic) 1mr( spiecie ale tez bez szału)
hours power( mocne pieczenie i jakas tam pompa) mesomorph ( pieczenie ale pompa i siła bez szału) Nie wiem co mam kupic. Od dłuzszego czasu stoje w "miejscu" a do tego odrzywki po któych moi koledzy lataj± mnie nie ruszaj± wogóle. A dodam ze jeden z moich kolegó robił juz chyba z 10 cyklów na suplach jest sporo wiekszy a i tak cały czas go klepie.

MAXIMUS 2
24-11-11, 18:40
Ha ha ja ci powiem tak DAJ SOBIE SPOKÓJ lepiej te kasę wydaj na panienki :)

xxmłodyxx
25-11-11, 10:26
myslałem ze napiszesz o jakims propie a nie panienki:D

MAXIMUS 2
25-11-11, 14:14
myslałem ze napiszesz o jakims propie a nie panienki:D

no na gówno będzie czas kolego masz tyle testo w tym wieku wydu¶ to na maxa jak będziesz taki stary dziadol jak ja to będziesz musiał czym¶ się wspomagać
na razie sobie nie zawracaj dupy testo w płynie ani jakimi¶ prze treningówkami ja pierdole ty powinines spać na siłowni :0

xxmłodyxx
25-11-11, 19:03
spac?;>

MAXIMUS 2
25-11-11, 19:20
spac?;>

ha ha widzisz co koksy robi± z mózgu chodziło mi o słowo szarpać :)

ht
25-11-11, 20:14
jestes jednym z tych nieszczesnikow ktorych nie kopia przedtreningowki. znam pare takich osob. nie wiem czym to jest spowodowane ale nie jestes jedynym takim przypadkiem;)

xxmłodyxx
25-11-11, 20:33
albo dam tez i nny przykład. Robiłęm pierwszy cykl na mono jakies hmm około 20miesiecy temu. Wiedzy mało. szło 10g codziennie az skonczyło sie 500g mono. Przyrosty spore do dzis rozstepy. a zdjecia po cyklu mozna obejrzec w moim dt na 1 stronie. Teraz niewiem co bym musial w siebie władowac zeby takie przyrosty byly;/

slim shady
25-11-11, 21:02
Kolejny cykl na mono ;)

Szczerze to często wole zrobić cykl na prostych ¶rodkach a nie kupować nie wiadomo jakie cuda. Mi najwięcej dały jak do tej pory proste i sprawdzone ¶rodki.

Najlepiej to sam sobie zrób przedtreningówke

xxmłodyxx
27-11-11, 15:43
moze inna forma kreatyny?

PucuLeg
27-11-11, 16:28
Sprobuj creapure od fitmaxa z tauryna, ja biore i rosne dobrze :)

slim shady
27-11-11, 19:38
możesz spróbować jabłczan albo orotan ale czy inna forma o wiele więcej Ci da ...