PDA

Zobacz pełną wersję : Poranek :)



NeverBackDown
17-11-11, 21:47
Mam pytanie :
Czy jak wstaje rano i biorę kreatynę to mogę ją popić białkiem, a po 30 minutach zjeść śniadanie czy jak?

dirtyhaus
17-11-11, 22:30
Sporo ludzi twierdzi, że białko spowalnia wchłanianie kreatyny i odradzają takich miksów. Osobiście twierdzę, że to nieprawda. Białko możesz wypić przed śniadaniem zależnie od diety, chodź ja bym Ci polecił opierdzielić jajecznice na ciepło niż proszek.

NeverBackDown
17-11-11, 23:03
Ale chodzi mi tylko o to czy moge odrazu po obudzeniu popić kasy kretki białeczkiem a potem normalnie opierdzielić śniadanko :D

slim shady
17-11-11, 23:51
zjedz kreatynke i odczekaj te 20 minut, przy śniadaniu zapewne są tłuszcze, które spowalniają wchłanianie kreatyny, z białkiem czy z węglowodanami możesz przyjmować

PucuLeg
18-11-11, 08:27
Moze ja sie wtrace aby wyprowadzic samego z siebie z bledu...
Kiedys zaczalem podobny watek, odnosnie brania kreatyny z ranca. Otrzymalem odpowiedz ze nie wazne czy przyjmuje ja przed po czy w trakcie posilku. Poniewaz poziom kreatyny w organizmie musi byc staly a to w jakim czasie sie wchlonie nie ma az tak duzego znaczenia. Czyli, ze branie krety na czczo to mit... Jak z tym w koncu jest? :)

MAXIMUS 2
18-11-11, 09:19
Ja powiem tak ja wsypuje mono z białkiem do szejkera wale po przebudzeniu i mam wyjba....... czy to dobrze czy nie byle płynęło w żyłach :) robię sobie śniadanko i opierniczam