PDA

Zobacz pełną wersję : Początkujący przeciątniak



A E
17-03-07, 23:07
Kiedyś byłem grubaskiem teraz mam 15,5 lat 181cm wzrostu i wagee wachającą się od 73-77(strasznie skacze nonie ?? )
Mam w domu atlas i ławeczkę właśnie zakupiłem Thermo speed extreme
Bo mam troche tłuszczyku na brzuszku i (co najbardziej mnie denerwuje) na klatce(okropnie wyglada jak założy się koszulke, chociaż powoli mi to już schodzi)widać już zarysmięśni klatki ale bardzo dlikatnie zato nogi(łydki i uda) oraz ramiona mam już ładnie wyżeżbione

Dzisiaj zaczołem a6w i Trening dla początkujących (http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=195)FISHEa
Poradzcie mi jaki trening powinienem robić żeby mieć fajne ciałko do wakacji(może zmienić mój plan treningowy na inny ?? )
Staram sie utrzymać dietke

Za pomoc i rady bede bardzo wdzięczny

Pozdro4all

Raskus
17-03-07, 23:44
Jeżeli jesteś na rzeźbie, bo chyba jesteś<yes> to dorzuć jeszcze do tego aeroby. Czyli ćwiczenia które powodują, że się pocisz. Bieganie, rowerek itp.

A E
17-03-07, 23:54
A coś na wzmocnienie,zwiększenie i większe wyróżnienie mieśni ?? :cool:

bocion
17-03-07, 23:59
zwiększenie i większe wyróżnienie mieśni
uuu...to metke musisz wziac...koniecznie :cool:


A coś na wzmocnienie,zwiększenie i większe wyróżnienie mieśni
Moze nitrobolon sprobuj albo kreatyne jesli jeszcze nie brales

A E
18-03-07, 00:03
A czy w moim wieku moge to brać ??
Aha i czy powinienem się jeszcze odchudzac czy raczej niebardzo ??

Raskus
18-03-07, 10:35
bocion, co Ty piszesz?

Chłopak jest nowy, jeszcze coś weźmie na poważnie.

NIe można, za mały staż masz.

A E, ja bym robił trening na mase + rozgrzewka i rozciąganie mięśni przed treningiem siłowym(jest to zalecane, bardoz pomaga aby miesnie rosly) i podczas tego rozciagania zrzucisz zbędne ciałko a trening na mase pozwoli miesniom rosnąć.

A E
18-03-07, 11:08
Dzieki Raskus :mrgreen: :cool:

Postaram się trzymać twojej rady ;)

Prezydent_1c
18-03-07, 13:19
A E, moim zdaniem zła rada ... Skoro masz problemy z wagą i tłuszcz na brzuchu i klatce to po co ci trening na mase ?? Jeszcze gorzej ci wszytko urośnie. Peerw zrzuc troche tłuszczu pozniej rozpoczynaj jakies masowanko delikatne ( dlatego napisałem delikatne bo wnioskuje ze jeśli miałes nadwage to ławto łapiesz tłuszcz). TSE +dieta ujemno kaloryczna i będzie wszytko na dobrej drodze.