PDA

Zobacz pełną wersję : Wzrost ;D



Poczatkujacy Terrorysta
15-11-11, 16:01
Panowie jak to jest z tym wzrostem u mlodziezy zaczynajacej przygode z silownia.Wiele osob mowi ze cwiczenia tylko przyspieszaja wzrost a inni ze cwiczac wszystko zuzywamy na budowe miesni i nie rosniemy.Umnie bylo ze na poczatku wyje**** mnie do gory a teraz nie zauwazam dlugo zebym urusl nawet cm. To jak to jest?


PS. Jezeli bylo to sory

mtm
15-11-11, 18:28
Zaczynaj powoli z dobrą techniką i nie szarp czego nie możesz, to żadnego negatywnego ustępku na wzroscie nie będzie .

Poczatkujacy Terrorysta
15-11-11, 18:33
technike mam ale wlasnie martwi mnie to ze po takim szybkim skoku niema zadnych zmian.

Pumbas
15-11-11, 19:56
Ile masz urosnąć tyle urośniesz. Po nagłym skoku zazwyczaj wzrost już się zatrzymuje, może jeszcze kilka cm wpaść na przestrzeni lat. Oczywiście to nie jest zasada, są też ludzie co w późnym wieku nagle wystrzelą.. Nie głów się nad tym, dobra technika + dobre jedzenie i możesz ćwiczyć śmiało..

Poczatkujacy Terrorysta
15-11-11, 20:00
Tylko na ta odpowiedz czekalem :D Ze moge cwiczyc nie martwiac sie oto ;p Dzieki bardzo

Triceps.pl
16-11-11, 19:48
Pamiętaj o wyznaczonej ilości białka w diecie bo to właśnie pomaga w wzroście i podstawa REGENERACJA!
Pamiętaj także o ilości snu + jakieś tam drobne drzemki w czasie dnia.
Dokładnie tak jak wspomnieli moi poprzednicy " Ile masz urosnąć to tyle urośniesz"

A co do ćwiczeń. W necie krąży wiele artykułów o tym że ćwiczenia na siłowni nie zatrzymują wzrostu. Więc sobie możesz też także poszukać i być pewnym :).

Rośnij w siłe!

Pronutrition
21-11-11, 20:59
Nie ma sie czego obawiać,to możemy nazwać już stereotypem i siłownia napewno nie zahamuje Twojego wzrostu. Możesz być spokojny.

Poczatkujacy Terrorysta
21-11-11, 21:04
Wiesz ta wypowiedz troche pozno ale dobrze ze wgl jest :D Juz wiem co musialem wiedziec ale dzieki za checi.