PDA

Zobacz pełną wersję : CrossFit nowy etap w treningach!



Strony : [1] 2 3 4

Micek185
14-11-11, 19:58
Zaczyanm nowa relację starą przez przypadek usunąłem, mam nadzieję że Marcinowi jakoś uda się przywrócić, mam do niej sentyment:(

Zaczynam tym samym trening Doriana Yatesa, trening planuje na 6 tygodni, kilka małych poprawek tez będzie żeby dostosować go do włąsnego sprzętu i ograniczeń czasowych.
po całym tygodniu okaże się jak będzie wyglądał ostatecznie dlatego tez nie wklejam dokłądnej rozpiski,zamieniłem tez dni i tydzień zaczynam od ud.

cele jakie stawiam to:

-ok 90kg na dość niskim BF-ie na koniec 6tygodnia treningów - obecna waga ok 85kg

-poprawienie siły ud oraz przebicie rekordu w mc na pojedyncze powt 200kg.

Dieta mniejwięcej jak u mnie to wygląda:

ok 700g miesa dziennie
ok4-5jaj dziennie
-serek wiejski na noc z tłuszczami lub węgle
4torebki ryżu lub ok 500g makaronu
100g owsianki

no różnie.

Suplementy:
-mono
-DAA
-białko do szejków i uzupełnienia diety.

Zdjecia sylwetki wstawię za 6tygodni przed i po treningu.

więc dziś pierwszy dzień treningów:

http://www.youtube.com/watch?v=ctYNk-UF1B4&feature=relmfu


http://www.youtube.com/watch?v=pChGMOVQ1Lk&feature=relmfu

wieczorem relacja.

więc.....


Zacznijmy to od nowa!

Wiki
14-11-11, 20:04
jedziesz z koksem, jeśli można tak powiedzieć, hehe :D.
yeaaaa pierwszy jestem! i masz jeszcze 2tysięcznego posta Ci zostawie :) na dobry, nowy, lepszy start.
dużo żarcia masz w diecie, na 2 dni mi starczy :p.
tluszcz do posilkow dodajesz? czy tylko z jajek i orzechow na noc?

Micek185
14-11-11, 20:07
bedzie ogień czuje to!
jedzenia normalnie taka ilość pozwala mi w miare normalnie funkcjonować, choc nie powiem nadal chdze głodny. w końcu doszedłem do tego co zrobić z oliwą do pracy poprostu obleją nią ryż i dodam jakiś ziół żeby w miare dobrze smakowało.
i proszę bez spamu ziomki poziomki:)

DTX
14-11-11, 20:15
Nie ma lypy :)
Jak tam łapki zmodyfikowałeś?

Poczatkujacy Terrorysta
14-11-11, 20:39
bede obserwowal :D Te cwiczenia wykonujac to sie zesrac mozna za przeproszeniem :D

fallenursus
14-11-11, 20:49
Ja tu tylko zostawiam swojego.zajebistego ava.
Whats up nigga.

Pioter1994
14-11-11, 21:01
Micek znowu zaczyna od nowa :D

Dajesz,dajesz!

BTW: Ten plan tylko 1,5 miesiąca lecisz?

Micek185
14-11-11, 22:15
Micek znowu zaczyna od nowa :D

Dajesz,dajesz!

BTW: Ten plan tylko 1,5 miesiąca lecisz?

Tak, jak narazie tylko 1,5miesiaca.

Pierwszy trening powiem że naprawde dobry solidny ciężary duże, wypompowanie na maxa.

Bez partnera dziś, nie zdążył dojechać.

5min na biezni elektrycznej.

rozciąganie nóg.

1.wyprosty siedząc 15powt 2sztabki 12powt 4 sztabki 12powt 7sztabek leciutko

2. suwnica 15powt 12powt 14powt prawie cała suwnica nie wiem ok 300kg za mało

3.przysiad klasyczny( nie mam maszyny do hack przysiadów a ze sztangą zbyt obciąży odcinek lędzwiowy w takim ułożeniu, myślę że klasyk z nogami szeroko tez się sprawdzi.

30kg 15powt 50kg 12powt 80kg 14powt za mały cieżar musiałem bardzo wolno schodzic w dół.

4.uginania podudzi stojąc (zrobiłęm na maszynie do wyprostów tylko stojąc) 15 powt pusto 12powt 1sztabka ok14powt 2sztabki strasznie nie wygodnie ale jebać to! to Blood & Guts!!!!


5.Mc na prostych udach 15powt 50kg 12powt 90kg 12powt 120kg

6.wspiecia na palce stojac 15powt 90kg 12powt 140kg ok20powt 170kg ruchy byłe pełne i dynamiczne zdziwił mnie ten cieżar

7. Wspiecia na palce siedząc 60kg 15powt 80kg 12powt chyba 30powt 100kg

5min na rowerku stacjonarnym

rozciąganie ud jak na filmiku.


przez przerwy między seriami trening jest bardzo cieżki przez cały trening lał mi się pot po ocach ale to bylo lekko większe tempo niż te które mam normalnie.
cieżary oczywsicie notuję tu w dzienniku w przyszlym tygodniu progres obciążenia, i bicie rekordów już z partnerem i pomaganiem, negatywami i pełym zestawem Doriana.

Dieta dziś:
1.owies + białko +mleko +mono
2.ryż 350g ryby pieczonej z pomidorami + surówka z kapusty
3.ryż 350g ryby pieczonej z pomidorami + surowka z kapusty
4.ryż + 4jajka dwa całe dwa białka + surówka wielowarzywna
5.bialko + 2banany
6.ide robic jeszcze pierś z kurczaka.z ryzem zaraz zjem
7.serek wiejski z pomidorem na kolacje.

oglądałem dziś chyba z 5razy głownie ze względu na muzykę.


http://www.youtube.com/watch?v=pKOv4B93JNk

PucuLeg
14-11-11, 22:27
Coz za kobitki w tej motywacji! Ah

Micek185
15-11-11, 00:29
http://images47.fotosik.pl/1209/26bf1ca90464bdd8med.jpg (http://www.fotosik.pl)

jedzenie na jutro do pracy.
700g piersi z kurczaka i ok 250g marchewki z koperkiem i masłem.
do tego 200g ryżu
do pracy biore ok 400g miesa czyli na dwa posiłki.

zaraz bede siekał pomidora do serka wiejskiego i spac.

Micek185
15-11-11, 23:03
Trening klatka + biceps: dziś już z partnerem, wszystko zrobilismy razem.

-WL płasko skonczyłem na 95x 6powt + pomagane

-WL hantlami skos dodatni 2s 32kg hantla w zupelnosci wytarczylo po pomaganym WL

rozpiętki hantlami 2s 17,5kg i 22kg na rękę z pomoca partnera ostatnie powt


biceps

uginanie o kolano 3serie jedna rozgrzewka i dwie włąściwe jedna do załamania

uginanie z sztanga prostą 40kg + 2negatywy

brzuch allahy + unoszenie prostych nóg na poręczach

Trening naprawde dobry i cieżki

1.owies + białko + mono do tego ok 100g surówki i bylka pelnoziarnista z szynka ok50g
2.ryż marchew piers ok250g
3.ryż marchew piers ok250g
4.ryż surówka warzywna + 250g piersi
5,jakiś tam jogurt jajka gotowane.
6.na kolacje serek wiejski

ciężki sietrenuje na submaksymalnych cieżarach po skonczonym treningu będzie potrzebna przerwa regenracyjna.

fallenursus
16-11-11, 04:24
białko + mono do tego ok 100g surówki

a gada ze nie bierze saa
czy to zamiast sosu na surowke sypiesz krete z bialkiem i sie lepiej wszystko wchlania? robisz ladowanie surowka?
sciagniesz 4 plyty ze sztangi naraz to bedziesz mega byku!!
ps. narQ za cienki w ushach na b&g...
polaczyc ci ten temat z tym starym?
http://desmond.imageshack.us/Himg64/scaled.php?server=64&filename=81783314.gif&res=medium

jaca666
16-11-11, 11:46
Ambitny plan.
5kg na niskim bf w 6 tyg bez soku :)
Powodzenia.

Micek185
16-11-11, 19:30
a gada ze nie bierze saa
czy to zamiast sosu na surowke sypiesz krete z bialkiem i sie lepiej wszystko wchlania? robisz ladowanie surowka?
sciagniesz 4 plyty ze sztangi naraz to bedziesz mega byku!!
ps. narQ za cienki w ushach na b&g...
polaczyc ci ten temat z tym starym?
http://desmond.imageshack.us/Himg64/scaled.php?server=64&filename=81783314.gif&res=medium

No weź nie gadaj! łacz Falluś :*
musiaęlm dodac coś do śniadania bo na samym białku i owianaych (ok120g) nie mogłem już po godzinie a taki mały dodatek uzupełnia sniadanie do 10czuję się pełny.

dziś już skończyło mi się białko więc na śniadanie :

ok100g owsianych 3jajka gotowane lekko majonezu i kromka chleba do przegryzienia,pięknie.

Ambitny plan.
5kg na niskim bf w 6 tyg bez soku :)
Powodzenia.

w miare niskim Jacku:)
Wiadomo że nie będą to mięśnie w zupełności ale myslę że do tych 89podbiję , sok juz idzie bynajmniej Fallen tak uważa bo widzi go w DAA i surówce na śniadanie hehe

Zobaczymy jak na razie wiem że ten plan jest ciężki i będzie coraz cieżaszy bo będę ciągle dodawał cieżaru,żeby ciągle zaliczać progres.

Na dniach będe zamawiał Suple( Tak Fallen pewnie SAA)

pewnie bedzie to :
-białko
-mono
-DAA
-i chyba troche BCAA bo zacznę kręcić lekko aero, bo na koniec dnia nie moge patrzeć na pas.

jaca666
16-11-11, 19:42
Ja bez towaru leciałem flaki i bebechy, rzeczywiście ciężki trening i jeszcze łokcie sobie załatwiłem.
To banalne ale pamiętaj o dobrej rozgrzewce i kilku seriach wstępnych.
Ja pod koniec już nie wytrzymywałem i smarowałem łokcie maściami rozgrzewajacymi ale znam kolesi co na kazdym treningu gdzie są ruchy wyciskające stosuje maść i opaski.

Micek185
16-11-11, 20:03
Wiesz co zauwazyłem to przy treningu nóg, zaraz po cieżkiej sunicy przeszedłem do przysiadów i na drugi dzien kolana bolały, pewnie daltego ze długo nie robiłem klasycznych przysiadów tylko fronty.ale o rogrzek dbam, przed każdym treningiem wskakuje na bieznię rowerek lu eliptyk, póxniej rozgrzewka z chantlami i przed treningiem góry zawsze robię rozgrzewkę rotatorów,choć nigdy o tym nie pisze w relacji, to dla mnie oczywiste.
teraz zanim się dobrze nie zogrzeję to mam na sobie dwie koszulki,jedna dluższa druga krótsza po 1-2cwiczeniach sciągam jedną.

Micek185
17-11-11, 21:09
Czwartek mamy.
Dziś treningu nie był niestety wczoraj za mocno zabalowałem a dziś wstałęm ok 14, no nic zdarza sie.dlatego robienie dzis treningu mijało sie z celem.

na jutro mam przygotowane na sniadanie:
owsiane i 3jajka + mono

do pracy ok 350g makaronu z piersią kurczaka i szpinakiem w sosie śmietanowym.


no i mam dostawe piersi z indyka kupiłem po znajomości 5kg piersi z indyka po 11zł za kg. bedzie na troche.

jutro robie już normalny trening. życie.

http://images35.fotosik.pl/1028/580d64a47ee3ac9c.jpg (http://www.fotosik.pl)

fallenursus
17-11-11, 22:46
Grzejesz micor grzejesz!!

jaca666
17-11-11, 22:48
3 jajka na śniadanie to dzieci jedzą :)
Za mało białka żeby myśleć o przyrostach...

Wiki
18-11-11, 14:42
też chyba sobie teraz tym treningiem polece
a jak tam jest z przerwami miedzy seriami? po ile trwaja?

Micek185
18-11-11, 16:00
3 jajka na śniadanie to dzieci jedzą :)
Za mało białka żeby myśleć o przyrostach...

3 jajka + ok120g owsianych zalanych najpierw gorąca woda a później maslanką mrągowską w sumie 3jajka i cąły szejker jedzenia jak narazie 3jajka będe zwi ekszał, Jacek ja nie mam takiego worka na jedzenie jak Ty! jeszcze troszeczke!:)


Wiki,zastanów się troche jeszcze nad tym treningiem i sledź relację sam później zadecydujesz czy będziesz chcial nim trenować bo nie wydaje się ale jest naprawde ciężki.
robisz serie na submaksymalnych cieżarach prawie jak w siłówce tylko tam masz przerwy 4-5min a tu minutę czyli zmieniasz cieżar i lecisz, kończysz cwiczenie przechodzisz dalej i znow lecisz, dopiero dłuższa przerwa ok 4-5min jest gdy zmieniasz partię np z klatki na biceps więc ładnie grzeje, z kumplem ostatnio cwiczyłem to ja byłem spocony ale z niego się lało! a robił na deczko mniejszych obciążeniach ode mnie.

wcinam posiłek i lece do biblioteki myślę ze spędze tam z 4godz;/ praca na pełny etat i studia dzienne to nieciekawa sprawa jednak,do tego siłka,tak więc grzeje! grzeje! Fallenursus!

Ps, ten pojemnik ze zdjecia wyżej ma 1l pojemnosci na jeden posiłek idzie i nadal bym cos opierniczył :)

Micek185
19-11-11, 17:41
3 filety z piersi kurczaka
1 ząbek czosnku
2 marchewki
2 małe cukinie
2 łyżki oleju słonecznikowego
200 g śmietany
1/2 łyżeczki ziół prowansalskich
1 łyżeczka papryki
2 łyżki startego parmezanu
sól
pieprz
Obrany ząbek czosnku posiekać. Marchewkę oskrobać i umyć. Umytą cukinię przyciąć na obu końcach i wraz z marchewką pokroić w zapałkę lub zetrzeć na grubej tarce. Filety umyć, osuszyć i natrzeć solą i pieprzem z obu stron. Na dużej patelni rozgrzać olej. Mięso smażyć przez 10 minut z obu stron, po czym wyjąć. Czosnek wrzucić na patelnię i podsmażyć. Dodać warzywa i mieszając smażyć jeszcze przez 5 minut. W kubku wymieszać śmietanę, zioła, paprykę oraz sól i pieprz. Polać tym warzywa i zagotować. Filety włożyć ponownie na patelnię i dusić razem z warzywami przez 5 minut na małym ogniu. Posypac parmezanem i podawać najlepiej ze świeżym pieczywem.
http://img6.imageshack.us/img6/3462/dsc00432ps.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/6/dsc00432ps.jpg/)

http://img40.imageshack.us/img40/870/dsc00434eb.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/40/dsc00434eb.jpg/)

http://img713.imageshack.us/img713/2061/dsc00435kr.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/713/dsc00435kr.jpg/)


takie coś sobie zmajstrowałem dziś na pozostałe posilki pyszności! lubie gotować!
O tym tygodniu nawet nic nie mówię ,poprostu porażka zaliczylem tyle imprez ze dziś już nawet nigdzie nie ide,siedze w pokoju i pokutuje.

bez spamu prosze.

Micek185
22-11-11, 00:45
dziś już trening pleców i łap w SS.

Niestety ostatni tydzien prawie cąły przebalowalem ale tak bywa,teraz odstawiam alko na bok,imprezy tez. okazjonalnie piwko.

dziś zrobięlm solidnie plecy ale normalnie:
-Podciąganie na drażku 3sety
-ściąganie do klatki szerokim max 80kg miałem powera dizś i posżło ok 12powt niedługo stosu zabraknie!
-wiosło hantlą max 52kg powiem że bardzo lekko ok 14powt na rekę
-mc klasyk max 140kg bez paskw jednak nie dam rady solidnie zrobić tych 8-10powt

łapy
-za glową francuz hantlą obrącz w supersecie z uginaniem oburącz z supinacją stojac ( francuz 32kg i bice 20kg na łape)

dieta dziś okrojona bo od dwóch dni boli mnie ząb i w ogóle nie mam apetytu ale na jutro w piekarniku jest zapiekanka z boczkiem cebulą serem kielbasa i 3kg ziemniaków pojechałem po bandzie!

zajrzyjcie do dzialu suple i testy supli.

http://www.e-gym.pl/showthread.php?32744-Micek-185-test-DAA-1000-ACTIVLAB&p=426976#post426976

jaca666
23-11-11, 15:25
I jak waga?
Flaki i bebechy to Ci prędzej rozwali od tej gorzały wiec ją odstaw :)
Ja na weekend zrobiłem ze szwagrem na luzie 0,7L ale co innego jak w miedzy czasie uzupełniam białko normalnym jedzeniem ale od tej pory już zero aż do Sylwestra.

Micek185
23-11-11, 17:41
juz 4 noce w ogole nie spałem, tyle co nad ranem 20min może zasnę. wczoraj wylądowałem na pogotowiu stomatologicznym a za tydzien zaczynam kanałowe leczenie zeba, boli niesamowicie, nie wiem ile ibupromów już zjadłem a od wczoraj jestem na lekach od zapalenia i biore tez leki osłonowe.

alkohol odstawiłem już cąłkowicie od piątku już nawet piwa nie wypiłem, waga ok 85kg ale strasznie płasko przez tą ilość jedzenia.
ciężko z jedzeniem bo czego nie zjem to zaraz zab boli i ochota odchodzi ale dzis udąło mi się zjeść:
-120g owsianki i maslanka jajek nie zjadłem...
-100g ryżu 150g piersi z indyka 200g groszku
-100g ryżu 150g piersi z indyka 200g groszku jogurt
zaraz spróbuje jeszcze coś wcisnąc i idę na trening klatki nie wiem jak to poogarniam wszystko i o ile ciśnienie mi zeba nie rozsadzi na treningu.
nie życze nikomu.

http://img684.imageshack.us/img684/2318/dsc00440gq.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/684/dsc00440gq.jpg/)

.rocky
23-11-11, 18:00
no z zebami jest zawsze najwieksza heca,wszystko inne jakos da rade zniesc ale z tym nie idzie ani spac ani jesc a jeszcze odbiera cala przyjemnosc z robienia czegokolwiek
wyrwij fiuta

fallenursus
23-11-11, 19:10
Prawdziwe hardkory same sobie zeby wyrywaja...

Gangsta Latino
23-11-11, 19:21
Tu masz instrukcje co i jak ;)

Micek ile łącznie zajmuje ci rozciąganie przed i po treningu?? Ja przed to tylko rozciąganie dynamiczne ok. 2 min, a nie wiem czy nie zbyt krótko.

Pioter1994
23-11-11, 19:54
Nie rozciąga się przed treningiem, tylko po.

Micek185
23-11-11, 20:24
rozgrzewka to zazwyczaj ok 3-4minut na roweku lub na biezni lub 2minuty tu i 2minuty tu.
rozciąganie wychodzi między seriami jedynie nogi rozciągam przed treningiem wtedy ok5min. lepiej mi się wtedy robi takie ćwiczenia jak siady czy suwnice.
to że miesni nie rozciąga się przed treningiem to nie całkiem prawda. jesli wykonaz dobra rozgrzewkę podniesiesz temperaturę miesni to możesz robić lekkie rozciąganie przed treningiem a potem dłuższe po trenngu siłowym.

Klatka + bicepsy

-WL płasko od od 30kg i skończyłem na 100kg na 3powt jedno leciutko pomagane i 3 już z większa pomoca, nie miałem jak złożyć 97kg dlatego założyłem 100kg.
-WL hantlami skos + 32kg na rekę i za dużo powt ok 14 na koniec ale wszystkie ruchy bardzo powolne w negatywnej fazie ruchu aż do bólu
-brama 5sztabek na strone i w sam raz 12powt

klatkę mi rozszarpało.

Bicepsy :

o kolano 17kgkg 2sety ok 14powt znów za dużo

łamana stojac 38kg i 43kg 8powt + 3negatywy

żyły pękły razem z łokciami.
Dieta uboga przez tego kła, teraz pochlaniam 100g ryżu ok 200g piersi z indyka i ok 100g groszku.
później serek wiejski lub coś innego bo ide na kabaret "Smile"

Micek185
25-11-11, 22:08
dobra kto myśli że siedze jem parufki i nic nie robie?!

barki + triceps!

-wyciskanie hantli 22kg
-unoszenie na boki 17,5kg
-jednorącz zna bramie na boki 2sztabki
-w opadzie na boki 14,5kg

Tricepsy
-sciąganie uchwytu V wyciąg górny caly stos
-francuz sztangą do czoła leżąc 41kg
-francuz oburącz za głowe hantla 32kg

dieta :
owies z kawa i mlekiem spieszyłem się do pracy nie było jajek ;/
ryż indyk pomidory blanszowane z cebulą
ryż indyk pomidory blanszowane z cebulą
ryż indyk pomidory blanszowane z cebulą
ryż surowka z kapusty 200g kabanosów drobiowych


WRACAM DO ŻYWYCH !!!

jaca666
25-11-11, 22:20
Prawdę mówiąc to ja już nie wierze w ten Twój powrót do żywych bo pewnie 2-3 dni pomachasz i będziesz jadł normalnie i znów coś Ci wyskoczy i kilka dni w plecy, potem się na nowo zmobilizujesz i tak w koło Macieju...:)

Micek185
25-11-11, 22:54
Jacek uwierz nie specjalnie podobało mi się to że przez 4dni nie mogłem spac przez zęba i jeśc jak sikorka.
dobra co się będę tłumaczył,od poniedziałku systematycznie.tak jak miało byc.wypadki sie zdarzają.

jaca666
25-11-11, 23:40
Spoko. Mi chodziło bardziej o imprezy i alko.
Trzymam za słowo. No to jedziesz na pełnej piździe jak to mawia Pierre z Kanady.

Micek185
25-11-11, 23:47
Alko odstawiłem, no i imprezy tez, totalny off.jutro jade do Gdanska na weekend do znajomych ale to tylko jako wyjazd bez imprez.

Micek185
28-11-11, 18:52
Weekend w trójmiescie. Wypoczałem bardzo od wszystkiego, jest siła na nowe treningi. Dieta o dziwo nie wyglądała źle jadłem na mieście ale tez zabrałem ze soba pierś z indyka i robiłem z ryżem u kolezanki w mieszkaniu.
Alkoholu beż nie było dużo piwko na koncercie w Gdyni i w domu u koleznaki wypiliśmy obołonia.ogólnie lajtowo.

Dziś dowiedziałem się że będę kończył wczęśniej pracę czyli o 16 więc będę mial więcej czasu na regenerację i powiedzmy gotowanie.
dzis trening nóg później będzie relacja.Muszę cwiczyć Jacek szpieguje:)

Micek185
28-11-11, 23:02
Trening nóg:

2min na rowerku + 2minuty na biezni elektrycznej, krótkie kocie chody i rozciąganie lekkie czwórek
jako pierwszy tym razem dałem siad klasyczny

1)40kg-100kg 6powt + 3 powt pomagałem mi zapoznany w wakacje litwin gośc dobre zbudowany, na litwie jest trenerem osobistym

2)Suwnica skosna 3sety od 100kg do chyba coś ok 300 poprostu założyłem wszystko co było wolne i ok 10powt poszło

3)wyprosty siedząc 7sztabek ok8powt i 2powt pomagane partner

4)MC proste nogi 60-100kg 10powt

5)uginanie stojąc na dwuglowe 2sztabki-tu cieżko coś dołożyc będę dowieszał krążki po 1kg żeby progres byl.

6)Suwnica pozioma 150kg wypychanie palcami- łydki 2sety do totalnego upadku


Dieta dziś:
1.pieczywo + 4jajka całe
2.ryż+ indyk ok250g + włoszczyzna+banan
3..ryż+ indyk ok250g + włoszczyzna+banan
4.ryż + pierś z indyka
5.2banany + mleko smakowe
6.ryz pierś z indyka
7.bedzie jeszcze makrela z pieczywem.


Na treningu strasznie słabo dziś,po weekendzie chyba. to przez mniejsze ilości wegli + moje zejścia po treningu nóg. pot leje się strumieniami ale o to własnie chodziło w czwartek zważę się z rana.ciekaw jestem jak z wagą stoję.

jaca666
29-11-11, 10:53
5.2banany + mleko smakowe
Żartujesz sobie?

Micek185
29-11-11, 17:34
to bylo po treningu, 20min po tym zjadłem kolejny posiłek czyli mięso z ryżem, mleko dodałem tak poprostu a wrzuciłem po treningu bo miałem ochotę na coś słodkiego. nie licze tego jak posilek tylko jako wegle po treningu.
na kolacje makrela wędzona z pieczywem.
na 18 lece na trening.

Micek185
29-11-11, 20:20
Trening klatka + bicepsy

WL płasko

rozgrzewka rotatorów,
20kg "suwannie" od mostka do krtani sztangą jako rozciąganie
40kg, 60kg 80kg x12 i seria właściwa 100kg x6 + 2powt z pomocą partnera

-WL hantlami skos 45" 32kg x12 37kg x chyba 11powt

-rozpiętki hantlami płasko 17kg x12 20kg x ok15powt już na maksa


Bicepsy:
- modlitwenik maszyna jednorącz rozgrzekwa na małym cieżarze 2sztabki x12 4sztabki x12powt + 1powt pomagane drugą ręką - bicepsy jak piłki tenisowe!

-uginanie z sztangą 20kg x12 30kg x 6owt i 40kg x 8powt + 2pomagane i jedno powt negatywne około 5sekund

Bieżnia 0,5km

Bicepsy tak spompowane że jak wskoczyłem na bieżnię to ciężko bylo rękoma machać podczas biegu i o to właśnie chodzi!

Co do samego planu Blood & Guts- plan naprawde mi się podoba na początku troche się bałem czy intensywnosć będzie nie za mała ale teraz wiem że jest naprawde dobra i ciezko jest trenowac z takmi przerwami czyli około minuty. dziś robiłem lekko większe przerwy około 1,5minuty nawet do 2 i też bardzo dobrze się trenuje, bynajmniej nie zalewam się tak potem jak normalnie przy nogach np.

Dieta jak dotychczas:
1.100g owsa + mleko czekoladowe + 4całe jajka + kromka pieczywa
2.100g ryżu + 150g marchewki z groszkiem + ok200g piersi z indyka + 5ml oliwy
3.100g ryżu + 150g marchewki z groszkiem + ok200g piersi z indyka + 5ml oliwy
4.100g ryżu + 150g marchewki z groszkiem + ok200g piersi z indyka
5.100g ryżu + 150g marchewki z groszkiem + ok200g piersi z indyka + 5ml oliwy
6. na noc nie wiem co będzie jeszcze ale albo serek wiesjki albo makrela bo posmakowała hehe

zaraz dorzuce zdjecie jak wygląda posilek z groszkiem i marchwią.

Ps. porównajcie ciężary i powt z poprzednim treningiem klatki, widać jak bardzo ważna jest dieta, i chyba trening nie uważacie?

PucuLeg
29-11-11, 22:21
Po co zadajesz pytania retoryczne? Przeciez to jasne jak slonce :) Jak tam forma, urosles cos?

Micek185
29-11-11, 22:36
łapa +1cm , pas stoi w miejscu co mnie cieszy waga około 85kg ale obowody ida, siła ciągle na plus z treningu na trening. ogólnie jestem bardzo zadowolony z treningu i diety, apetyt ciągle mam więc z jedzeniem nie mam problemów, od dziś dodaje więcej tłuszczu więc pewnie waga znów szybko skoczy.jutro się zważę dokąłdnie i podam wage.

Pumbas
29-11-11, 22:36
Popraw mnie, ale czy Ty przypadkiem dopiero nie wracasz do swojej masy, oraz tym samym siły sprzed spadków? W takiej konfiguracji to normalne że siła dobrze progressuje, bo wraca po prostu.
Jak to postępy siłowe ponad to co kiedykolwiek cisnąłeś, to wtedy najs. Mnie trening doriana strasznie nie przekonuje, nie prędko spróbuję.

Micek185
29-11-11, 23:20
tak dokładnie , przed przerwą ważyłem 94kg teraz około 85kg ale 100-105kg na serię brałem przy wadze 94kg więc można powiedziec że obecnie jestem silniejszy.za 4tygodnie myślę że 110kg x6 będzie osiągalne, wtedy to będzie mój rekord zyciowy.czas pokaże.
Trening Doriana poczatkowo naprawde pruje flaki, ale z czasem gdy juz kilka treningów jest za tobą zaczynasz przyzwyczajać się do obciążeń i przerw. do tego dużym plusem jest to że treningi są bardzo szybkie dziś klatka i bicepsy trwały ok 30-35min, to daje mi dużo wieksze możliwości regeneracyjne. Ale to sa moje spostrzeżenia po zaledwie kilku treningach bo dziś mija 2tygodnie.

Ja ten trening traktuję jako eksperyment a dokładną opinię wystawię mu za okolo 4-5tygodni.

jaca666
29-11-11, 23:31
Tez lubię ostre treningi. Nie bawi mnie lekki ciężar i aerobik z nim :) Zawsze powtarzam że mięśnie należy katować, a nie pieścić.
Micek ale wtedy 94kg po czym? Antek z omą szły? :)

Micek185
29-11-11, 23:46
Kurde Jacek nie pamiętam, co Ty myslisz że ja każdy swój cykl pamiętam?:)
kurde nie było w sklepie juz makreli w zamian będzie kromka pieczywa i serek wiejski z ogorkiem.
jutro troche wegle obetnę w dzięn nie treningowy.

Jacek dużo kombinowałeś podczas treningu Doriana? chodzi mi głównie o dwie rzeczy:
często zamieniałeś cwiczenia? ja planuje hantle w barkach zamienić na military press i dziś zamieniłem bicepsy na modlitewnik.
i druga sprawa dodawałeś jakies dodatkowe cwiczenia uzupelniające? jak np szrugsy lub cos na czworoboczny?

jaca666
30-11-11, 00:17
Ja rzadko ogólnie zmieniam ćwiczenia. Najwyżej kolejność czy raz zrobię więcej, a innym razem mniej ruchów, ale zawsze na początku robię ćwiczenie wielostawowe, a czy Ty zrobisz sztangę czy sztangielki to raczej różnicy nie zrobi. Rób takie ćwiczenia jakie czujesz. Mi plecy zaczęły wreszcie rosnąc jak wywaliłem wszystkie wyciągi. W Dorianie raczej chodzi o ciągły progres z treningu na trening, a ćwiczenia każdy dobiera pod siebie.
Ja ogólnie mam słaby czworoboczny i robiłem 2 ćwiczenia na tą partie dodatkowo.
Tak samo łydki trenowałem swoim sprawdzonym sposobem.

Micek185
30-11-11, 00:28
i o to właśnie mi chodziło, troche pozmieniam plan, wrzuce wiecej sztang bo zawsze tam używam większych ciężarów.czworogobczny u mnie tez lezy dlatego chce go aktywowac bezpośrednio.jutro będę kombinował z treningiem dziś już ide spać.

Micek185
01-12-11, 20:37
Barki + Tricepsy

bieznia elektryczna 3minuty + rozgrzewka rotatorów ( między każda serią zawsze robię rozciaganie miesni)

-Suwnica Shmita 10,20,40,60kg + ciężar suwnicy ok 8powt sam + 3pomagane

-unoszenie na boki stojąc 14,5kg, 17kg 20kg x10powt + niepelne powt

-unoszenie do przodu na przemian 14kg , 17kg ok10 na rękę + wymuszone kilka powt

-szrugsy 22kg 2x22kg 2serie do palenia ok15-20powt


Tricepsy:

-drążek górny nachwytem 3x prawie cąły stos

-francuz łamaną do czoła leżąc 1kg od poprzednigo treningu czyli teraz 42kg x8powt +3pomagane

-za glowę hantlem siedząc 2x 22kg, 30kgx 12powt + 3niepełne

-na dobicie tricepsów 2x wyprosty z opadu po ok 15powt 12kg hantla


Trening bardzo dobry, maksymalnie napompoane krwią barki,czworogoczny i tricepsy. ciężary też dobre.
dieta dziś typowo "masowa"

-jajecznica z 5calych jaj ze szpiankiem i pieczywem pełnoziarnistym
-obiad w KFC longer, twister i frytki
-ryz i biala kiełbasa
-ryż i biała kiełbasa
-no jest wczesnie jeszcze nie wiem co upichce jeszcze 2 posiłki wcisne dzis.

fallenursus
01-12-11, 21:50
Misiu z ta suwnica to jakas ewidentna bryndza albo ty masz slabe bareczki....he?

Micek185
01-12-11, 21:52
nie wiem, robilem z typkiem moich rozmiarow to ledwo wypychal 40kg , być może nie przeczę że jest inaczej:)
ile Tobie wychodzi na suwnicy?

jaca666
01-12-11, 23:39
Jaki ma smak połączenie ryżu z białą kiełbasą?

fallenursus
02-12-11, 00:09
Na redu.szlo.100-110. Ale normalnie preferuje hantelki 50kg:)
mysle ze za kilka tyg wroce do nich.

Micek185
02-12-11, 18:21
Jaki ma smak połączenie ryżu z białą kiełbasą?

powiem Ci Jacek(choć czuję sarkazm) że lepiej niz pierś z indyka bo daje troche musztardy ryż mam zawsze z vegetą gotowany i bez problemu jem i jest naprawde smaczne zawsze to jakas odskocznia od piersi.


Na redu.szlo.100-110. Ale normalnie preferuje hantelki 50kg:)
mysle ze za kilka tyg wroce do nich.

hantli to i jak uzywam po 30-40kg na początku treningu ale suwnicy nie robilem nie wiem? z rok? ale ciężar nie jest dla mnie tak wżny w barkach wole poczuć w nich palenie.
dzis ide na plecy.mam nadzieję że będa paski.

jaca666
02-12-11, 18:36
No od piersi jest wszystko smaczniejsze :)
Przed chwila ledwo zjadłem 120g ryżu i 230g piersi. Położyłem się i mówię ze nic już nie zjem do wieczora ale obok leżał paczek syna nie dojedzony i zjadłem w kilka sekund ze smakiem.
Ja biała kiełbasę jem tylko 2x w roku na święta :)
Paski w sklepach sportowych sa czesto dostepne i kosztuja kilka zł.

fallenursus
02-12-11, 18:48
Studenci wola chlac niz kupowac paski :)
Wiem cos na ten temat teraZ :p

Micek185
02-12-11, 18:57
przed chwilą zskonczyłem jesc 200g piersi z ryżem i musztarda w ogole nie czuc smaku piersi,chyba częściej będe tak jadl.
pasków nie kupuje bo zazwyczaj sa dostepne na siłowni.ide na trening pleców.

Micek185
02-12-11, 20:49
http://www.bodybuilding.com/fun/dorian-yates-blood-guts-2.htm

w (http://www.bodybuilding.com/fun/dorian-yates-blood-guts-2.htm)szystko jak w linku cieżary dosc duże, mc 160kg x8 wisoło hantlą 62kg x10 ale bez problemu nie tak jak Fallen, szeroko do brzucha 70kg poziomo wyciąg górny 75kg
zamiast przenoszenia hantli zrobięłm ściąganie górnego wyciągu z przed twarzy

dieta jak zawsze ale po treningu dałem pieczywo wieloziarniste i 250g kabanosów.

fallenursus
02-12-11, 21:00
Albo robisz dirrty bulk i idziesz na calosc albo te diete napraw bo o wiele za duzo przetworzonych rzeczy i chuj z tego bedzie. zalewa cie pewno. no chyba ze to jest dirrty mass a ja noedoczytalem:)

Micek185
02-12-11, 21:10
poprostu piers mi się skonczyła 2dni odsapu od piersi i wrzucam wpieprza i piers na zmiane. BF nadal ok,krata na wierzchu, w avatarze masz fote z wczoraj.
dziśmi wpdal dziwny pomysł do głowy zeby zrobić tydzień dirty mass i po tym tydzien redukcji, później znów wrócić do czystegożarcia. Co sądzicie?

jaca666
03-12-11, 00:09
No takie manipulowanie jedzeniem, a zwłaszcza źródłami ww niesamowicie napędza metabolizm.

Micek185
03-12-11, 00:24
i oto chodzi.jutro ogarnę całośc.

Micek185
05-12-11, 18:15
Myslałem nad planowanym dirty mass, uznałem że jednak nie ma sensu. Załóżyłem sobie budowanie w miare czystej sylwetki a czuję że gdybym zaczął jeść jak świniak to i tak samo bym wyglądał. w zamian za to będę robił coś a'la "manipulowanie węglowaodanami.

W dni trenigowe będę starał się jeść ok 6g węgli / kg masy ciała
zaś w dni treningowe zejdę do poziomu ok3,5-4g tak by w DNT bilans wychodził na delikatny +
Bialko zostawie na takim samym poziomie.

tłuszczami będe uzupełniał bilans.

Zobacze jaka będzie reakcja organizmu i po tygodniu wprowadze ewentualne poprawki tal by na koniec Blood & Guts było na wadze zakladane 90kg.

Co do samego treningu nie wiem czy nie zdecyduję się pociągnąc go dłużej, robiąc krótką przerwe na regenerację na mniejszych cieżarach, bo czuje że ten plan jest dla mnie. idealnie się po niem regeneruję, mogę założyć więcej ciężaru a treningi sa błyskawiczne. nie chce mówić hop przed końcem 5-6tyg bo nie wiem jaka będzie odpowiedź stawów ale jak na razie jestem pozytywnie zaskoczony.
dziś zrobie nogi i dorzuce przedramię do treningu w inne dni dorzucę łydki .

od dziś w niektórych porcjach serwuję po 150g ryżu.
no i dziś kupiłem wagę kuchenną, taki prezent na mikołaja, niestety nie stac było mnie na taki ładny telefon jak Fallen ma:( to chociaz mam wagę za 20zł :)

Micek185
05-12-11, 18:40
tak wygląda obecna dieta z którą ruszam dziś. nie wliczyłem jescze oliwy z oliwek której jeszcze nie kupilem, musze jechac po zakupy.nie wliczam takze warzyw typu papryka, jakies pomidory itp,itp.

5506


obecna waga ok 85kg ale nie jestem pewien, nie mam dostepu do wagi.

http://images39.fotosik.pl/1198/9b8811ef146cc606m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9b8811ef146cc606)

Micek185
06-12-11, 18:12
wczoraj nie miałem jak dodac relacji więc.

były nogi trening dość długi bo robięlm siady z ciężarowcem i ciągle musieliśmy zmieniać obciążenia.

Rozgrzewka na rowerku lekkie rozciąganie.

-siady od 20-60-80-100-105kg x11powt + 2pomagane

-suwnica skośna jednonóż 80-110-150kg op 12powt na noge do totalnego upadku

-wyprosty siedząc 4-6-8sztabek chyba ok 10powt ( znów jedna sztabka na plus)

-mc na prostych udach 60-100-120kg ok 10powt

-uginanie stojąc (dwugłowe uda) 2sztabki + dowieszony krążek 1,5kg 8powt + negatywy

-łydki suwnica pozioma(maszyna) 3sety jeden do totalnego upadku ok160kg w sztabkach


Dieta wczoraj poszło bezproblemowo!

1.100g owsianki + jogurt 300g + 3jajka bułka pełnoziarnista
2.150g ryżu + ok200g piersi z kurczaka + sos(papryka,cebula, pieczarki)
3.150g ryżu + ok200g piersi z kurczaka + sos(papryka,cebula, pieczarki)
4.100g ryżu + ok200g piersi z kurczaka + sos(papryka,cebula, pieczarki)
2banany +mono
5.150g ryżu + 4jajka (ok 240g) + ogórki kiszone
nie wiem jak to się stalo ale zasnąłem i nie zjadłęm ostatniego posilku ale na dobre mi wyszlo bo bardzo dobrze się wyspałem dziś.

od dwóch dni przygotowuje sobie takie danie, raz że bardzo szybko się je przyrządza a dwa że wyśmienicie smakuje!
5512

dziś klatka.

fallenursus
06-12-11, 18:15
szpieguje i kokbinuje zebys mnie nie dogonil....

Micek185
06-12-11, 18:22
szpieguj szpieguj! mam nagrany film ale nie mogę udostepnić bo YT przeprowadza konserwację serwisu. what a shame:/

Micek185
06-12-11, 20:27
Klatka + Bicepsy:

rozgrzewka rotatorów , rozciąganie klatki hantlami, rozgrzewka barkow, jedna seria wyciskania hantlami po 10kg z przenosami - dogrzanie klatki piersiowej.

-WL płasko 50-70-90 x 12powt 105kg x 6powt + 2pomagane + jeden negatyw


-WL hantlami skos dodatni 22kg-32kg x14powt

-pompki na poręczach 2sety po ok 12powt

-rozpiętki hantlami 12kg-- 17kg--22kg na rękę i ok15powt


Klatka idealnie spompowana że bardziej sie nie da. cieżar wl już dość solidny myślałem że gorzej pójdzie,ale przez takie ciężkie serie na początku treningu póxniej mocno siła opada. na następnym treningu dołożę ok2kg. i podniose ciężar w hanltach na ok 35-37kg


Bicepsy

-uginanie z sztangą prostą 25kg-35kg- 45kg x 8powt + 2 oszukane + jeden miażdzący negatyw

-supinacja stojąc hantlami i tu bolało!

12kg-17kg-19kg na rekę x ok12powt dropp set 14kg + dropp set 9kg


Trening bardzo dobry lekko wszystko przychodziło, tempo dosć spokojne.
po treningu klatka nawet lekko wyżylona,czyli ciągle na plus, w górnej części klatki po treningu lekko widac prążkowanie, więc jestem naprawde zadowolony zarówno z siły jak i masy.


Dieta dziś:
1. 100g owsa + 3jajka + bułka pelnoziarnista + jogurt 300ml
2.150g ryżu + ok200g piersi z kurczaka + sos papryka,pieczarki,cebula,zioła prowansalskie
3.150g ryżu + ok200g piersi z kurczaka + sos papryka,pieczarki,cebula,zioła prowansalskie+banan
4.100g ryżu + ok200g piersi z kurczaka + sos papryka,pieczarki,cebula,zioła prowansalskie+banan
5.100g ryżu + ok150g piersi z kurczaka + sos papryka,pieczarki,cebula,zioła prowansalskie
6.3jajka + 2bułki pelnoziarniste (kolacja)

na kolacje jajka już ugotowane celowo już dziś nie dam ryżu bo w sumie dzisijszy bilans węgli wyniósł 6g/kg masy ciała więc dużo i wiecej nie potrzebuje.
jutro zmniejsze do takiej ilości by byl delikatny plus kaloryczny.
iaka wychodzi ponad 2,5g jak na razie ok,w środę pojade po oliwę,narazi nie wyrabiam czasowo.

Micek185
06-12-11, 23:59
200piersi walało się po lodowce
6jajek L
papryka
kukurydza cała puszka
rzodkiewki
makaron pelnoziarnisty 500g
majonez
sos czosnkowy
pieprz sól

łącznie po przygotowaniu wyszło ponad 2kg jedzenia.

tu porcja do pracy reszta bedzie po pracy!

http://img823.imageshack.us/img823/4028/sssssssssjz.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/823/sssssssssjz.jpg/)

http://img836.imageshack.us/img836/5901/ssssssssssssssssd.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/836/ssssssssssssssssd.jpg/)


dzis jeszcze w między czasie wpadla zupka chińska nie mogłemwytrzymac bo głód mam coraz większy pomimo skromych 4000kcl dziennie!

i teraz w lodówce stoi i patrzy się na mnie mały czerwoniutki jogurcik! i wkurza mnie że tak stoi! chuj zjem go!

gratis:


http://www.youtube.com/user/Micek195?feature=mhee#p/a/u/1/kPHG5TduzE4

seras666
07-12-11, 18:22
kuzwa nie dziala ten filmik! co mnie w chuja robisz :)

Pioter1994
07-12-11, 21:37
Don't work bro.

fallenursus
07-12-11, 22:30
youre both on crack.
i see his channel on youtube.
ale jamies dwa filmy wyjebal..pewno ruda w neglizu..:)

Micek185
08-12-11, 14:25
http://www.youtube.com/watch?v=EVMJ0ay_WFo


teraz bedzie działało YT jakies dziwne prawo wprowadzilo.


Panowie kataklizm! nie ma mięsa w sklepie musze czekac na dostawe a wtym czasie zamiast mięsa idzie na ogień 200g serka wiejskiego i 100g płatków owsianych,czasemi tak bywa więc dziś dieta bedzie pomieszana.dziś bareczki, robić suwnicę znów czy zrobić gryfem? a moze założyć jednak te 70kg na shmita?

INSIDER
08-12-11, 16:12
Ładnie to wygląda , pewno też dobrze smakuje. Akurat jem posiłek.:rockon:

Micek185
08-12-11, 18:07
dzieki staram sie w kuchni hehe

dobra podejmuje wyzwanie! robie 1.2 kg szynki wieprzowej duszonej tak jak ta gruba mowi na filmiku będę w sumie miał na dziś i na jutro do pracy jedzenie.
http://www.kuchnia.tv/kuchnia_przepis_0-0-4660_bitki-wieprzowe-duszone-z-cebulka.html

Micek185
08-12-11, 21:43
TRENING BARKI TRICEPS

na wstepie powiem że dzisiejszy dzień to jedna wielka chujnia.to tyle z narzekania.

rozgrzewka rotatorów rozgrzewka hantlami.

wyciskanie H U J O W E na maszynie shmita 20,40,50, 65kg 1powt!!!! 60kg 1 powt!!!! musiałem zjechac na 50kg i zrobiłem dopiero te 12powt co jest?!

-na boki stojąc 19kg hantla gładko!

-jednorącz na boki brama wyciag dolny 2sztabki ogień z dupy!!!

-szrugs 30kg x 2sety do upadku

- i własnie pisząc relacje uświadomiłem sobie że nie zrobiłem tyłu barków.... dorzuce jutro przy plecach.

triceps totalne zmiany

sciąganie nad głową uchywtu V caly stos bez 1sztabki

wL wąsko 80kg x 6powt + 2 pomagane! co ze mną?!

pompki na poręczach +5kg +10kg

wyprosty z hantlą 17kg!


Dieta najgorsza jaką mialem ostatnio wszystko przez studia!!!!

-pieczywo białe!!! 4jaja całe wędlina
-sałatka z wczoraj caly pojemnik
-130g owsianki + serek wiejski + 2zupki
-salatak z wczoraj...
na kolacje będzie pieczona kaczka bo jade do Rudej na noc!

Waga na czczo 86kg jeszcze 4kg musi mi dorian przynieść,przyniesie? TAK!

Na jutro jedzenie już zrobione bez takiej chujni marnej jak a była dziś przepraszam wszystkich HARDCORÓW! już się nie powtórzy!

1,2kg szynki wieprzowej:
http://img600.imageshack.us/img600/2747/dsc00467y.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/600/dsc00467y.jpg/)



po 1 godzinie duszenia z przyprawami:
http://img716.imageshack.us/img716/6294/dsc00468w.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/716/dsc00468w.jpg/)



na jutro do pracy : 2x 150g ryżu i szynka na oko odmierzona + jeden ogórek szklarniowy i sól morska do niego

http://img607.imageshack.us/img607/5130/dsc00469y.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/607/dsc00469y.jpg/)

INSIDER
08-12-11, 22:02
... co ze mną?!
Zmęczenie, ileż można mieć wszystkiego na głowie! REGENERACJA NID:yawn:!?

Micek185
08-12-11, 22:07
nie dzisiejsza dieta, regeneracji to ja miałem 2miesiące :) teraz pora na zapierdalanie! weekendy mam całe wolne to wtedy mam czas na regeneracje.
wiem że już do suwnicy nie podchodze nastepny trening robie na wolnych ciężarach jebać suwnice.

fallenursus
08-12-11, 22:10
missing titsmissing good musicmissing roidsza duzo zarciaprzenosze do dzialu dieta

Micek185
08-12-11, 22:19
filmów nie mam jak nagrywać,wstydze się:(

jedzenie wrzucam bo gotowac lubie a tu polowa kłamie że je tyle i le je :D zmienie nazwe tematu na "Micek gotuje"

fallenursus
09-12-11, 20:53
no Micor sogacz. wkoncu dotarlo ze zawsze bedziesz o krok z tylu:)
dobry film ale to ruda powinna narracje robic!!

Micek185
09-12-11, 22:34
niebawem to się zmieni, Fallen już niedlugo!
Jeśli chcesz słyszeć w moich filmikach glos Rudej to musisz kliknąć takie zielone pole u góry forum " dotacja" wysłać mi screena i Ruda będzie narratorem jednego filmu!


Dziś dietka cymuś!


Musialem coś zrobić z Plecami dziś żeby dać im jakiś szok więc troche pokombinowałem:

rozgrzewka hantlekami

-ściąganie rączek wąsko z góry 70kg x 8 + oszukane

-wioslowanie sztangą NACHWYT 90kg x 14 + restpouse + restpouse

-wiosłowanie hantlą tu były 4serie 3 nie do załamania 30kg-40kg-50kg chyba 12powt

-MC tu kombinatorstwo: 60-160kg x 8powt tu załamanie

+
170kg x3powt

+ 180kg x1 + jedno spalone

i teraz mozna powiedziec że plecy skatowane!

-szrugsy hantlami 32kg x 2 sety

-szrugsy tylnie na shmicie 2 x 120kg do załamki


dodałem tez 1cwiczenie na biceps izolowane:

siedzac oparcie 90stopni 3sety uginania hantlami z supinacją 12kg-17kg


Dieta dziś:
1.serek wiesjki + pieczywo
2.150gryżu + mięso + pół ogórka
3.150gryżu + mięso + pół ogórka
4.100g ryżu+ mięso
5.100gryżu + mięso + sałatka z kapusty kiszonej
6.makrela wędzona

W sumie dziś zjadłęm rowno 1,2kg mięsa wieprzowego + 200 g makreli na kolację będzie jeszcze i .... czuję się nienajedzony:(


I jutro jak w każdy weekend coś dobrego! jako że jest to dzień lowcarb to wymarzyłem sobie takie śniadanie:

sadzone jajka + bekon + tosty z bułek pelnoziarnistych z masłem czosnkowym i popite kawą!!! wiem jak mi zazdrościcie! haha!

dziś wypłata była niepowiem calkiem fajna, więc jutro jade po jakieś pakerskie zakupy, zapas ryżu,oliwę z oliwek, może jakies mono kupię u na miejscu zobacze jakie będa ceny. i trzeba będzie AAKG z trecka zapodać.

fallenursus
09-12-11, 22:44
the lion on the top of the mountain can have the food anytimes he wants
the ones below him have to fight for it.

Micek185
09-12-11, 22:52
So, let's fight! Nic w życiu nie przychodzi łatwo,sam o tym dobrze wiesz,ale od czegos trzeba zacząć.

Micek185
10-12-11, 14:54
niektórzy mnie znienawidzą za ten posilek: dzis cheat meal na maksa w końcu sobota!

4jajka + bekon + 4tosty z bulek pelnoziarnistych + kawa

http://img822.imageshack.us/img822/263/dsc00470k.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/822/dsc00470k.jpg/)


i teraz coś co mnie wczoraj przeraziło, w sumie myślę że tłuszczu nie było aż tyle bo mięslo miałem chude i wykroiłem cały tłuszcz, kalkulator tak wyliczył.

http://img38.imageshack.us/img38/4153/kalorie.png (http://imageshack.us/photo/my-images/38/kalorie.png/)

Pioter1994
10-12-11, 17:37
Kurde nie wstawiaj takiego czegoś... Ten bekon aż zaprasza :>

Micek185
10-12-11, 18:08
hehe wiedziałem, przepraszam Was wszystkich :)

dziś dieta :
1.widoczny na talerzu bekonik z jajkami ummm taki pyszny! :D
2.100g ryżu pierś z kurczaka sos(cebula, papryka czerwona, pieczarki,przyprawy- papryka slodka i ostra w proszku, pieprz sól, przyprawa gyros)
3.100g ryżu pierś z kurczaka sos(cebula, papryka czerwona, pieczarki,przyprawy- papryka slodka i ostra w proszku, pieprz sól, przyprawa gyros)
4.100g ryżu pierś z kurczaka sos(cebula, papryka czerwona, pieczarki,przyprawy- papryka slodka i ostra w proszku, pieprz sól, przyprawa gyros)
5.kolacja jeszcze nie wiem.

niestety tez pakuje w pojemniki bo najpierw ide do biblioteki troche się pouczyć a później z pojemnikiem tez jade na małą domówkę,oczywiście bez alko.

Pumbas
10-12-11, 19:48
Ten cheat meal wcale nie taki zły - wcale nie aż tak szkodliwy jest strzał nasyconych tłuszczy z mięsa które sam zrobiłeś, w porównaniu do syfiastego fastfooda z tłuszczami trans+chemia, albo pół kilo przetworzonych cukrów o ig 29328328 z jakiś słodyczy <- ale to jeśli mowa o pojedyńczym posiłku.. bo 255g nasyconych z 1,2kg świni to kosmos, na Twoim miejscu wolałbym pójść w jakość a nie ilość - przynajmniej jeśli chodzi o proteiny.. wydaje mi się że korzystniejsze jest zjedzenie np 600g kurczaka i 150g wołowiny, niż 1,2kg wieprza który zazwyczaj ma najwięcej syfu (stąd tani)
chyba że to jednorazowy wyskok ze świniakiem, nie wiem bo nie chce mi sie przeglądać teraz rozpisek wstecz

Micek185
10-12-11, 20:25
poprostu byla promocja mięso wyglądało ok wziąłem , teraz bede robił inaczej będe miał np 500g kury i 200-300g swini, lub 800g kury i do tego oliwa, jesli w dzien bede spozywał np wieprzowine to do tych posiłków nie dodam oliwy.
no niestety jak bym non stop zarabial jak w wakacje to bym sobie pozwolił na woła narazie nie mam aż tyle funduszy. dorzucę niedlug tez bialko z prochu i jakoś się to wyrówna,sczerze mówiac to zaskocyla mnie ta ilość tłuszczu kiedy wpisalem w kalkulator. no nic na weekend jestem naladowany kcl. a dzis z węgli ok 300g idzie z ryżu i bułek nie jestem pewien kolacji jeszcze.

jaca666
11-12-11, 00:42
Jaki to tam oszukany posiłek?
Białko jest, ww są tylko trochę więcej fatu, a i tak organizm po nocy chłonie wszystko bardzo szybko. Pewnie po 2h już byłeś głodny.
Oszukany to jest kg pączków i 20 parówek z majonezem.

Micek185
11-12-11, 13:55
Powiem wam że takie sniadanie kojarzy mi się z filmami albo typowym angielskim śniadaniem(tylko fasolki brakuje) takie jak jedzą ci normalni ludzie nie takie po*eby jak my:)

Panowie a teraz bardzo powazna sprawa liczę na waszą pomoc.

Sytuacja wygląda jak w dzienniku prowadze teraz dobrą a jak na moje standardy to bardzo dobra diete, cały czas jestem na plusie kalorycznym jedyny minus to za mało tłuszczu z grupy OMEGA 3 i 6 za to mam raz na jakiś czas strzaly z tłuszczy zwierzęcych jak boczek,wieprz czy jakieś wędliny typu kabanosy.

Aerobów NIE kręcę,jedynie przed treningiem kilka minut na rowerze lub na bieżni.
Trening jak w relacji i tu meritum sprawy.

Chudne. pomimo nadwyzki kalorycznej bialka na poziomie ok2,5g <

Myśle że to nie jest normalne nawet z moim metabolizmem czystego ekto. dzis rano gdy spojrzałem w lustro czuję się płaski jak ściana, a jestem po sniadaniu i dziś w nocy zjadlem cheat meal 2 hotdogi.

Pumbas
11-12-11, 15:14
Wróciłeś już do wagi sprzed spadków? ile ważysz teraz? Chudniesz w stosunku do jakiego okresu? z dnia na dzień jak spojrzysz w lustro to może się zdawać czasem że jest płasko, że krok w tył.. ale ważne żeby w długoterminowym rozrachunku iść naprzód - dopnij wszystko jak najlepiej potrafisz i sprawdź za miesiąc-dwa o ile waga ruszyła - na koksie przecież nie jestes to czego sie spodziewasz, genetykę ciężko przeskoczyć : (

Micek185
11-12-11, 15:19
na tyle co teraz jem waga powinna iść do przodu nawet w fat, a jest lekki plus. ogólnie idzie do przodu ale widzę ze się wycinam.
teraz mam wagę 86kg, przed było 94kg ale też dużo wody i fatu byl dirty mass na całego.zobacze jak dorzucę jeszcze oliwe,i podbije mono do 10g na porcję.
do tego jeszcze dojedzie mi bialko z prochu bedzie tylko po treningu.
jak nie to wejde na SAA i nie bede sie czaił.

Pumbas
11-12-11, 16:06
szama/suple to nie jest jedyny czynnik decydujący o wzroście masy - można bardzo długo wyliczać jeszcze np. za mało snu, za dużo stresu, za dużo/za ciężkie treningi etc. W tę stronę tez musisz kombinować, a nie tylko 'dorzucę mono i oliwę, jak nie będzie działać to saa'
no ale z drugiej strony fundamenty siłowe masz dobre, wiek odpowiedni, być może to idealny czas coś odpalić :]

Micek185
11-12-11, 18:06
sen już podciągnąłem, szame dopiąłem na przedostatni guzik, stresow teraz nie mam w kóncu! praca,studia dziewczna wszystko ok więc jedyne w czym szukam problemu to dieta, może jednak skuszę się na dirty mass powiedzmy na tydzien żeby jakoś metabolizm ruszyć.
jak nie to dziadek rozpisze jakiś ładny cykl a pod choinke kupie sobie cykl z propa albo będę slodzil herbate metą.

małe porównanie

ok2miesiące temu waga ok 79-80kg
http://img839.imageshack.us/img839/1301/przedprzerwa.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/839/przedprzerwa.jpg/)


obecnie dziś waga ok86kg
http://img163.imageshack.us/img163/6544/dsc09580r.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/163/dsc09580r.jpg/)

http://img840.imageshack.us/img840/2308/dsc09581k.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/840/dsc09581k.jpg/)

http://img4.imageshack.us/img4/9660/dsc09589r.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/4/dsc09589r.jpg/)

http://img26.imageshack.us/img26/5278/dsc09591g.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/26/dsc09591g.jpg/)


biore się za gotowanie kupilem 1,3kg udek z kurczaka bede piekł w worku. może być pysznie.

Poczatkujacy Terrorysta
11-12-11, 18:19
Jak na moje oko to w klacie za malo ;p

Micek185
11-12-11, 18:39
no moja słaba partia,niestety, niebawem wrzucam znow skos dodatni na priorytet narazie chce płaską poprawić w sile później po b&G cały trening zmienię.

jaca666
12-12-11, 00:19
Powiem wam że takie sniadanie kojarzy mi się z filmami albo typowym angielskim śniadaniem(tylko fasolki brakuje) takie jak jedzą ci normalni ludzie nie takie po*eby jak my:)

Panowie a teraz bardzo powazna sprawa liczę na waszą pomoc.

Sytuacja wygląda jak w dzienniku prowadze teraz dobrą a jak na moje standardy to bardzo dobra diete, cały czas jestem na plusie kalorycznym jedyny minus to za mało tłuszczu z grupy OMEGA 3 i 6 za to mam raz na jakiś czas strzaly z tłuszczy zwierzęcych jak boczek,wieprz czy jakieś wędliny typu kabanosy.

Aerobów NIE kręcę,jedynie przed treningiem kilka minut na rowerze lub na bieżni.
Trening jak w relacji i tu meritum sprawy.

Chudne. pomimo nadwyzki kalorycznej bialka na poziomie ok2,5g <

Myśle że to nie jest normalne nawet z moim metabolizmem czystego ekto. dzis rano gdy spojrzałem w lustro czuję się płaski jak ściana, a jestem po sniadaniu i dziś w nocy zjadlem cheat meal 2 hotdogi.

2.5g białka? Obawiam się że bez towaru to duża ilość z tego ląduje w kiblu. Ja bym zmniejszył do 2g białko, a te pozostałe kcal dodał do ww.
Możesz tak z tydzień polecieć i obadać co się będzie działo. Nie wiem dokładnie jakie masz pozostałe wartości ww i tłuszczu?
Zresztą nie wiem czy za szybko nie oczekujesz efektów. Zobacz jak wyglądasz. Praktycznie brzuch odsłonięty i dobry bf. Jeśli chcesz przy takim bf dodawać mięsa to raczej nie wykonalne albo wykonalne ale na poziomie 2 max 3kg na rok. Leciałem kiedyś podobnie i na towarze robiłem około 1kg na miesiąc.
Jeżeli dodanie ww nie pomoże to śmiało dodałbym więcej tłuszczu bo widać ze metabolizm masz ładnie nakręcony.

Micek185
12-12-11, 17:26
wydaje mi się że taka ilośc bialka jest odpowiednia, przy mniejszej ilości nie widziałem większych rezultatów, dlaczego sądzisz ze na sucho 2,5g to za dużo? sugerujesz żeby zejsć do 2g? czyli było by to ok 170g bialka, to prawie tyle co dostarczam z samego mięsa obecnie....
jesli teraz dorzucę reszte do węglowodanów to wyjdzie ok 6,5g a to już wydaje się ksomiczną liczbą jak na mnie.

Jacek powiedz jak bys Ty to zrobił? wiem że działa na mnie bardzo dobrze czerwone mięso, ale znów boję się dodawać bardzo dużej ilości tłuszczy zwierzęcyach bo mam jakby uczulenie na tego typu żarcie zaraz mnie wysypuje.
węgli jestem w stanie zjesć ok 6torebek ryżu dziennie, ponad to już naprawde się męczę z jedzeniem. ale zainwestuje w blonnik czy to z otrębow czy warzyw.

waga 86kg bf dośc niski, ektomorfik, 4treningi w tyg + praca fizyczna

białko 2g (170g) 680kcl
tłuszcze 1-1,2g? (103g) 927kcl
węgle 6g? (516g) 2064kcl

3671kcl

czyli plus kaloryczny mam ok 600kcl , co sądzisz Jacek?

jaca666
12-12-11, 22:31
To może zacznijmy od tego ile do tej pory miałeś kcal i jak wyglądały wartości?

A to że się meczysz na masie z żarciem to normalne. Ja jem błonnik 2x dziennie i do tego 3x 25 minut aero, a i tak worek ryżu i 250g mięsa to dla mnie dużo. Staram się dojadać waflami ryżowymi.

Micek185
13-12-11, 00:30
zaczalem od 4 orebek ryżu i 600g mięsa do tego jakis serek wiesjki i owoce,warzywa
obecnie w DT jem 5-worków ryżu i 100g owsianki, do tego 700-1300g mięsa w zalezności co to za mięso, pierś to zazwyczaj 700-800g

-trening dziś : WL płasko 107kg 5powt + 3pomagane
-WL skos dodatni sztangą 70kg chyba coś ok 11powt
-wypychanie chwytem młotkowy (maszyna połowa stosu 8-9powt
-przenoszenie hantli za głowe w poprzek lawki 32kg ok15powt
-brama 5sztabek ok12powt

więcej cwiczen ale mniej serii tylko na początku mocniejsza rozgrzewka

Biceps:
-uginanie ze sztangą prostą 45kg za mało jednak wyszło ponad 10powt idealną techniką
-naprzemiennie stojac z supinacją 20kg na łape
-młotki stojac 17kg

dobitak na bramie pelne spiecia bicepsów 2sztabki 1 seria

dieta :

-sniadania brak bo zaspałem do pracy ale w drodze kupilem bulkę pełnoziarnistą 3 duze parowki i pączka, lepszy rydz niż nic
-150g ryżu 3udka z kurczaka pół papryki
-150g ryżu 3udka z kurczaka pół papryki
-100g ryżu 3udka z kurczaka 2ogórki kiszone
-2banany +mono
-100g ryżu 3udka z kurczaka 2ogórki kiszone + ok50g mięsa mielonego z sosem

w sumie 1,300g udek wyszło ale w smaku coś mi nie wyszło, chyba sięnie tak upiekły, piekłem w specjalnym worku.

To na tyle dziś,ide spać bo dziś w ogóle się nie wyspałem, snaidanie zawalone do 20 w bibliotece a trening zrobiłem o 21 skonczyłem 21.50.

nie czulem się na siłach zeby dziś zrobić nogi więc zamienilem dni dziś zrobiłem klatkę z bicepsami.

na jutro do pracy mam 2x 150g makaronu pełnoziarnistego i sos z wieprzowiny papryki czerwonej żółtej,cebuli i innych przypraw.
http://img267.imageshack.us/img267/5894/dsc00471ye.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/267/dsc00471ye.jpg/)

Micek185
13-12-11, 20:47
Nogi :

-przysiad 20,40,60,80,100 110kg x11powt na na nastepnym trrningu ałożę 115kg.
-suwnica jednonóż 200kg ok10powt
-wyprosty siedząc 8sztabek ponad 12powt
-uginania stojąc 3sztabki
-wpieci ana palce ok20powt 140kg

przedramię nawijanie sznura z krazkiem na końcu na gryf na stojakach (sposób koklieva)

siła ciągle na plus,cieszy mnie to bardzo. zapomniałem zrobić mc na prostych nie wiem jak to sie stało;/

Dieta troche szit dziś:

1.3jajka, pączek,bułka słodka :D
2.150g makaronu pełnoziarnistego sos warzywny mieso mielone
3.150g makaronu pełnoziarnistego sos warzywny mieso mielone
4.100g makaronu pełnoziarnistego sos warzywny mieso mielone
2banany mono
5.100g frytek gołąbek
6.zaraz 100g ryżu mieso mielone sos warzywny
7.jak dam rade to serek wiesjki z pomidorem

Micek185
15-12-11, 21:45
Barki + tricepsy

-military press 70kg x 8powt + 2 wymuszone
-na boki stojac 20kg x 12-14powt + szarpane
-do brody łamaną 43kg xchyba 10
-przed siebie hantlami 17kg ok10

Tricepsy:
-WL wąsko 80kg x 8powt
-wyciąg gorny podchywtem ok10powt
-francuz hantą za głowę oburącz 30kg x ok14powt za mały ciężar

dieta:
1.owies + serek wiejski
2.150g ryżu 200g piersi surówka warzywna
3.150g ryżu 200g piersi surówka warzywna
4.kebab duży
5.100g ryżu 200g piersi z warzywami

bez energii jestem, najedzony jak nie wiem co, i ogólnie osłabiony praca chwila przerwy i biblioteka praca licencjacka i póxniej od razu trening dopiero ok 21-22 jestem w domu. masakra.

Micek185
16-12-11, 22:09
Trening Pleców:

-górny wyciąg szeroko nachwytem 75kg x ponad 10 + kilka szarpanych
-wiosłowanie sztangą podchywt 110kg chyba 12powt było takich technka bardzo dobra,musze dołożyć złomu
-wiosłowanie hantlą 57kg oj tu bylo z 15powt poprawnych i kilka oszukanych Fallen chyba niedługo jednak założę te 70kg co?
-martwy ciąg 170kg x 6powt bardzo ladnie
-szrugsy hantlami 30kg 2sety + szrugs sztanga z tyłu 2sety 80kg

na biceps dodałem 2serie do popmy młotków 17kg wystarczyło żeby dobrze łapy spompować.

dieta dziś
1.owies + 3jajka
2.100g ryżu + 200g piersi z warzywami
3.100g ryżu + 200g piersi z warzywami
4.100g ryżu + 200g piersi z warzywami
banany + mono
5.100g ryżu + 200g piersi z warzywami + chleb na jajku ruda zrobiła nie opre się :D


Tydzien masakryczny, osłabiony jestem strasznie, w pracy cisną licencjat na glowie a w dodatku treningi na coraz większych cieżarach dająo sobie znać,jutro pewnie będe jak flak po treningu ale od poniedzialku znów na piździe lece! może w poniedziałek zapodam jabłczan kreatyny.

po sylwetce widze poprawe duza i myślę że na sezon będę bardzo zadowolony z okresu masowego,będzie życiowa forma jesli nic się nie wydarzy. Dziś mierzyłem spodnie w przymierzalni i przy dobrym świetle noga dobrze się prezentuje, to najmilszy widok w mojej sylwetce!

Micek185
18-12-11, 13:56
w tym tyg najprawdopodobniej treningi odstaawię na kilka dni w tym czasie będe jadł normalnie ale bez siłowni dopiero pod koniec tyg będę zaczynał chodzić na siłwonię. muszę dokończyć lecencjat i mam dwa zaliczenia na uniwersytecie do tego praca do 16 więc regeneracja przymusowa, później jak się da to od środy lub czwartu polecę z treningami. do tego siłownia jest czynna tylko do środy później dopiero po nowym roku bede musiał gdzies karnet ogarnać. święta święta i po wypłacie ehh...

Micek185
29-12-11, 08:57
Zaczynamy znów kręcić ten bajzel

ten tydz lekki split wyczuciowo dobierane cwiczenia i ilośc serii, ciężary duzo mniejsze powt więcej bo tak ma byc.
jakies1,5tyg przerwy od diety i treningów wypopmowaly mnie z glikogenu ale nastawiły psychicznie na treningi i duuuże jedzenie.
Zaraz po swietach zaczynam znów chyba Doriana jakos strasznie podoba mi się ten trening i będę go przeplatał lżejszymi treningami co jakiś okres czasu.
do marca-początku kwietnia masuje ostro wszystko co wpadnie pod rękę zamieniane będzie na energie, po wypłatce jakies skromne suple podstawowe i jazda,od kwietnia bede robil najlepszą redukcje jaka do tej pory planowałem. mysle ze zacznę ja od wagi ok92- max 95kg.

fallenursus
29-12-11, 12:21
jakies1,5tyg przerwy od diety i treningów wypopmowaly mnie z glikogenu , .

Przepraszam ale co????

Micek185
29-12-11, 20:20
dziś trening barków i tricepsów dodałem tez kaptury, zmniejszyłem cięzary w sumie nie czuje aż takich spadków siły jedyny feler ostatnio to bolące przedramie, naciągnąłem sobie je podczas silowania na ręke. staram sie ją oszczędzać pewnie po weekendzie będzie już wszystko w porządku.

treningu i diety nie będe opisywał, w sumie nic szczególnego jak narazie ciagle małe obroty na innej siłowni, po weekendzie juz konkret dieta i większe ciężary.łapa się wyleczy to lecimy. jutro zważę się ile tam ta moja opona teraz waży po świetach,choć w lustrze tragedii nie ma.

Mam teraz zajebistą motywację do treningów i chce ten czas wykorzystać jak najintensywniej bo być może od wakacji będe musial odłożyc treningi i dięte na około rok, jesli tylko wszystko pójdzie po mojej mysli.

Micek185
02-01-12, 20:47
Łohoho ale się relacja kręci!

zmieniam diete, od czasu świąt nie trzymam żadnej diety dopiero zaczynam znó wracac na odpowiednie tory, zmieniam diete na tłuszczówkę mam d wupie wciskanie w siebie na chama ryżu i innych bzdetów, a tak będzie mi chociaż wygodniej i nie bede spędzal pół dnia w kuchni. tak po wpisach patrzę że chyba ta relacje trzeba zamknąć bo prowadzenie jej mija się z celem.

Micek185
18-01-12, 20:50
napisze coś tu może.

Treningi są, split 4 dniowy
połączenie:

-nogi
-klatka biceps
off
-barki tricepsy + biceps w SS jako ostatnie cwiczenie
-plecy + czworoboczne

z supli wczoraj kupilem kilogram mono z SCITECA
zostało mi troche AAKG dosłaownie 20 kaps więc skończe to

dieta już ON ale z mniejsza ilością węgli
-pieczywo pełnoziasrniste + 4jajka
-ryż mięso warzywa w postaci surówki lub w sosie do mięsa
-ryż mięso warzywa w postaci surówki lub w sosie do mięsa
-ryż mięso warzywa w postaci surówki lub w sosie do mięsa
-ryż mięso warzywa w postaci surówki lub w sosie do mięsa
-ryż mięso warzywa w postaci surówki lub w sosie do mięsa
-ryż mięso warzywa w postaci surówki lub w sosie do mięsa
-serek wiejski lub makrela wędzona lub mięso i np orzechy lub oliwa

do posiłków 2,3,4,5 dodaje oliwę lub orzechy, ograniczam teraz cukry proste, w zamian mam porcje ryżu nie rozgotowanego po 100g więcej nie daje jak na razie bo mnie troche przylało, i chce się lekko wyciąć żeby pas ciągle nie rósł. Po treningu kręce lekkie aero.nie daje już węgli na noc ewentualnie kiedy nic nie mam w lodówce to lepszy rydz niż nic.

słodycze, itp odstawiam do maksimum co nie oznacza że czasem czegoś nie zjem, tym sie nie przejmuję.
w lustrze widać efekty więc nic nie zmieniam, trening jak zwykle intuicyjny ale teraz bardziej trenuje pod skład włókien mieśniowych,dopasowuje.
po B&G zmieniłem na jakiś czas ilosc serii do załamania i teraz w zalezności od ćwiczenia i czucia mięśni robie 1-3serii do załamania. trenuje takze w luźniejsze dni przedramiona.

Determinacja wróciła!

Pumbas
18-01-12, 20:55
Kto się chcę założyć na jak długo determinacja wróciła do micka? :p

życzę żeby jak najdłużej teraz

Micek185
18-01-12, 21:15
Do tej momentu gdy znów coś mi wyskoczy.Jak na razie nie mam żadnych przeciwskazań do tego by przerywać treningi,to że tu nie pisze nie oznacza że nie trenuje.

Micek185
26-01-12, 12:23
coś tam się dzieje

dziś małe zakupy

15kg piersi z kurczaka
http://img52.imageshack.us/img52/5057/dsc00576sm.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/52/dsc00576sm.jpg/)

1kg kreatyny mono
http://img214.imageshack.us/img214/9553/dsc00577ts.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/214/dsc00577ts.jpg/)


teraz będe robił FBW z racji tego że sesja mi się zaczyna i zawsze trening może jakiś odpaść, tym bardziej że w zasadzie do poniedziałku mam urwanie głowy na uczelni a do tego jeszcze praca do 16.
dziennik tez pewnie jakoś niedługo wznowie jak bede się mógł więcej opierdalać i pozaliczam wszystko.

Micek185
30-01-12, 22:47
wypadąło by cos skrobnać

plany na przyszłość:
masa w maiare jakościowa do końca kwietnia od kwietnia wejdzie ok 1miesiaca redukcji tak żeby na sezon mieć co pokazać,z żyłką i kratką na wierzchu

ten tydzien lecę FBW
np dziś: aero na bieżni 400m
-fronty 4s
-płaska 4sEdytuj Post (http://www.e-gym.pl/editpost.php?p=431483&do=editpost)
-T-bar sztangą 4s
-ugiananie łamaną 3s
-WL wąsko 3s
-na boki z partnerem 3s
-szrugsy 3s

dieta róznie ale ram się trzymam i jem bardzo czysto bo chce dopalić lekko talie, bo się nieco odłożylo przez nieregularne posiłki i okrojoną dieta a częste fast foody, no niestety doba za krótka

ale mam troche supli teraz tylko nie wiem czy bede robil coś z tymi suplami z Discovery,na razie stoją kreta idzie równo dzień w dzień 10g na czczo i po treningu.
http://img713.imageshack.us/img713/6886/dsc00581w.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/713/dsc00581w.jpg/)

Wiec jak narazie żaden Pumbas nie będzie mi mówił że zapał mija :)
pozdro!

Damianpfighter
30-01-12, 22:54
Jedziesz z tematem. Przyrostów!

kfc
31-01-12, 00:28
ja tam trzymam kciuki za sesje, mnie zniszczylo w tym semestrze.
masz taka duza zamrazarke na te piersi z kurczaka? bo Ty mieszkasz po studencku tak?:>
powodzenia

Micek185
31-01-12, 00:45
cały zamrażarnik założony mam i u dwóch koleżanek w pokojach mam załadowane ich zamrażarniki :) za jakiś tydzien znów jade po dostawe tzn po 10tym:)
powiem Ci że sesja masakra, mam 5egzaminów i tylko krazę między praca a uniwerkiem i mam nadzieje ze to się skonczy jak najszybciej, bo nic się teraz kupy nie trzymam dieta to monotonia bo nie mam na to czasu żeby cudować w kuchni.mieszkam w akademiku, ale nie narzekam:)

dobra dziś dieta tak:
1)Pieczywo + szynka wieprzowa
2)pieczywo + 4jajka
3)ryż + pierś z kurczaka 100g/200g
4)ryż + pierś z kurczaka 100g/200g
porcja bulka po treningu
5)ryż pierś z kurczaka 100g/200g

ogólnie dziś weszło pieczywo na codzien jest tylko ryż i owies dzis nie ogarnąłem.a sesja dopiero się zaczęła.

Micek185
01-02-12, 22:50
Dziś znów FBW,

ciężary ostatnie sety-
-przysiad klasyk 115kg
-WL skos dodatni hantlami jedna hantla 42kg x6 nie posżło to zrobilem droppset na 30kg
-młotki 20kg po 12powt
-pompki na poręczach + 10kg do pasa chyba 11powt
-wiosłowanie hantlą 30kg x 14 musiałem nie chciałem dziś nakładac więcej skupiłem sięna maksymalnym dopięciu
-wyciskanie hantli na łąweczce 20kg sztuka x14powt
-szrugsy hantlami 30kg sztuka + przedramiona podnoszenie nadgarstkami sztanga 40kg


dieta nie za różowo:
-3jajka pieczywo
-żeberka wieprzowe z sosem 100g ryżu
-piers z kurczaka ryż
-pierś z kurczaka ryż
-bulk , kreta
-zaraz piers z kurczaka i ryż


Osłabiony jestem straszne , przez nie wysypianie bo spie nieraz po 4godz, jade do pracy pracuje kilka godz jade na uczelnie i wracam do pracy, popołudniu nauka i wieczory to samo, no i jeszcze treningi... na szczęscie w lustrze to sie nie odzwierciedla najgorzej, widze dobry progres tluszczu ubywa, obwodów nie mierze.
czekam tylko na koniec tej sesji bo tak nie idzie wyrobić.

breku
01-02-12, 22:56
ile zaplaciles za te 15kg filecików?

Micek185
01-02-12, 23:03
15kg x 12,60zł= 189zł

breku
01-02-12, 23:05
to dość tanio nawet, trzeba będzie jakiegoś rzeźnika zlajkować i dodać do friendsów na fejsie, może zarzuci jakimś upustem

PS. fajna waga

Micek185
18-02-12, 21:37
Cycek sie skonczył musze na razie normalnie kupować, na jakiś czas odstawiam w ogóle cycka raz na kilka dni wrzuce bo to co zjadłęm to mnie na razie odrzuciło od smaku cycków.
nadal lece FBW, od poniedziałku wejde juz na split we wtorek mam ostatni egzamin może dobrze pójdzie i później już mam z głowy.
ciężary pozmniejszałem zwiększylem liczbę powt a z trenigiem FBW staram się zmieścić w 1h. aero nie kręcę pomimo tego obwód pasa sie zmniejszył, ogólnie jak na taki opierdoling nie jest źle:)
ogólnie zauwazyłem że im bardziej mam wyjebane w to co jem i pory tym lepiej mi się ćwiczy a efekty są i tak zauważalne. no coż do wtorku czekam a potem już intensywne treningi.

breku
18-02-12, 23:41
jeszcze Cie rozjebie od tego opierdalania się ^^

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=NQsAjGcC7Fw#!

fallenursus
19-02-12, 02:13
Nakuriwaj micor bo wiesz jak jest.Coraz bardziej zostajesz za mim dymem:*

fallenursus
19-02-12, 02:13
Nakuriwaj micor bo wiesz jak jest.Coraz bardziej zostajesz za mim dymem:*

Micek185
19-02-12, 09:40
Na razie ze tak powiem "utrzymuje sie na powierchni" :)

sniadanie 3jajka szynka,pieczywo coca cola:) i sterta notatek do nauki,o 14 egzamin poprawkowy,słodko w niedziele.

breku
19-02-12, 14:38
czyli że za 22 min masz poprawkę!

Micek185
19-02-12, 17:26
no co Ty kurwa powiesz :D
napisałem do wtorku czekam na wyniki oby poszło bo juz nie mam nerwów na tą sesje nic nie moge zrobic, ugotowac czy nawet spokojnie zaplanowac bo na okrągło z notatkami trzeba siedziec. ide zaraz zrobie sobie kilogram piersi bedzie na dwa dni z głowy robota.

kfc
21-02-12, 20:20
i jak poszło ?!
;)

Micek185
21-02-12, 23:37
oblałem egzamin,jutro mam ostatnią poprawkę z transportu i spedycji a w piątek mam ostatnią poprawe z analizy ekonomicznej, obie ustne. nie ma chuja ze tego teraz nie zalicze musze i koniec. bo chce sie ogarnąc z treningami i jedzeniem lato idzie trzeba plażówe przygotowac,o kurwa a niedługo urodziny. pewnie nowe skarpetki dostane jak dobrze pójdzie :D

ps ryz mi bokiem juz wychodzi,dziś wziąłem do pracy 200g ryżu i około 400g mięsa mięso zjadłem ryż połowe dałem rade zjeść,chyba bede musial się przerzucić na ziemniaki albo chleb jakiś pumpernikiel lub cos w ten deseń na kilka dni trzeba bedzie odzwyczaić bebechy od ziarna.

cos dobrego można zrobić na szybko z wieprzowiny? przepisy? dajcie jakiś pomysł panowie i panie:)

fallenursus
21-02-12, 23:39
Bigos.
Robie wykurwiasty. Lubie.

Micek185
21-02-12, 23:45
dzieki zawsze moge liczyc na twoje cenne rady! no to chuj robie bigos!ale jak bde mial więcej czasu.
może ktoś bardiej finezyjne pomysły ma? jakies bitki? no dobra przesadzilem zostaje przy bigosie na słoninie i skwarkach.

fallenursus
22-02-12, 01:50
Z zasmarzka bo jak nie to w ryja.

Micek185
22-02-12, 11:01
zaliczyłem transport i spedycje na 3 ale do przodu!

Micek185
22-02-12, 23:00
dzis pierwszy raz od bardzo dawna zrobiłem typowo splitowy trening od dziś oficjalnie zaczynam split do tej pory bardzo nie regularnie leciało FBW, wszystko przez sesje,która (mam nadzieje) skończy mi się w piątek i będę mógł się konkretnie ogarnać.

dziś jeszcze lajtowo:

-wyciska sztangi na skosie 4sety 40-90kg
-pompki na poręczach 4sety bez obciażenia
-wyciska hantli na skosie dodatnim 3sety 20-30kg hantla
-rozpiętki hantlami 3sety 17kg hantla

bicepsy
ugiananie z sztanga prostą 3sety 32kg duzo powt i powolne fazy ekscentryczne
młotki stojac 17kg hantla j/w dynamiczna faza koncentryczna i powolna faza ekscentryczna

trening naprawde dobrze mnie spompował choc szczytów intensywnosci nie bił,musze się wkręcić na split i po weekendzie już bede miał wszystko rozpisane i ogarniete posili.


Fallen niestety bigosu nie zrobiłem:( ale zrobiłem 700g schabu na jutro:
-700g schabu
-marchew
-cebula
-sól,pieprz,mąka

wszystko na patelnie mieso w mące i przyprawach obtoczyć podsmażyć,dodać cebule,cebule i zalać wodą tak żeby wszystko się zakrylo, i na małym ogniu dusić z 30min,
do tego mam do pracy 2 x 130 g makaronu ryż na razie czeka w szafce.
dziś bylo pieczywo pelnoziarniste i wędliny jajka na sniadanie itp,

http://img715.imageshack.us/img715/6641/dsc00609vfx.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/715/dsc00609vfx.jpg/)

Micek185
28-02-12, 01:41
Dieta masowa jak najbardziej,dzis juz na pełnych obrotach dieta git, trening git sesja zaliczona można leciec z koksem. na szczecie pieniądze tez sa nawet na zapas zadnych przeciwskazan więc nie ma cieszy mnie to bardzo.

Trening juz split dziś zacząłem delikatnie nogi i barki,jutro polece klatke prawdopodobnie z bicepsami.

dziś nogi jak mowiłem lajtowo zeby jutro jakoś funkcjonowac

1.przysiad klasyk 20kg -100kg x 10powt bez załamania
2.suwnica stopy wysoko na platformie 200kg około 15powt 4sety
3.wyprosty siedząc 5sztabek z mocnym spięciem + dwa ruchy pomagane

barki
1.wyciskanie hantli siedząc 3 sety 22kg
2.unoszenie na boki wylewanie wody 12kg max



I musze jeszcze coś napisac.

Od 6dni Ruda jest na diecie redukcyjnej, razem uczeszcamy na treningi Ona na siłowo aerobowe ja tylko na siłowe, trening Rudej opiera sie tylko na rychach zlożonych, a plan podzieliłem jej na wstępie na FBW, obecnie zaczelismy od dziś plan z podziałem na :
-tył ciała nogi,plecy,tricepsy,tył barków
-przód ciała nogi,klatka, barki, bicepsy
-całe ciało na treningu

dziś byl tyl ciała

-Przysiad ATG
-unoszenie hantli w opadzie tułowia
-francuz hantlą oburącz siedzac
-przysiaganie uchwytu V siedząc plecy

aero 10min,

nastepny trening jutro to aero a w środe robimy przód ciała.

później tez aero bedzie trwało lekko dłuzej około 15-20min i bedziemy obserwowac sylwetke i jak szybko schodzi woda i tłuszcz, wage kontrolujemy na bieżąco diete też jest bardzo urozmaicona. waga wyjsciowa to około 58kg mamy plan zjechac do około 54-55kg z polepszeniem kilku partii najwazniejsze to brzuch, posladki i barki.
jak sam podział sie sprawdzi zobaczymy po jakimś czasie na razie Ruda sama mówi że trening daje w kość wage będę podawal co około tydzień.mam nadzieje ze bedzie dobrze bo do zrzucenia nie ma naprawde duzo, na razie najwazniejsza jest technika cwiczen bo przysiady kuleją mc, juz mniejwięcje ogarnięty ogólnie treningi są duzo dłuzesz niz powinny ale jak technika bedzie doszlifowana to trening bedzie bardzo krótki.

fallenursus
28-02-12, 02:24
GrzejeCIE micor na pelnej koorvie.


Poprawiełm :)

rafio83
28-02-12, 07:38
Micek dane nam nie potrzebne, dawaj zdjęcia "Rudej" po zakończeniu kuracji :)

Micek185
28-02-12, 08:18
nie obiecuje ale postaram sie by były:)

Wiki
28-02-12, 14:23
Micek dane nam nie potrzebne, dawaj zdjęcia "Rudej" po zakończeniu kuracji :)
w bikini :)

Micek185
28-02-12, 20:10
dziś według planu Klatka + bicepsy

1.klatka wL na skosie dodatnim4s 90kg x6powt + 1 pomagane
2.WL płasko a wąłsciwie delikatny skos w dół (podłożyłem 1krążek pod nóżki) 4s 30kg hantla
3.rozpietki na maszynie siedząc ręce wysoko 3s ok12powt
4.brama wyciąg dolny 3s ok12-14powt

Bicepsy :
1.uginanie z prostą sztangą 3s 32kg 14powt + 2 negatywy
2.młotki stojąc do pekania żył około 15powt , ostatni set 17kg hantla ok12powt
3. malutkie hantle w opadzie 2 sety 9kg chya hantelka ma do maksymalnej pompy


dietka dziś cud mmiód orzeszki
1.na snaidanie mięso mielone w ciescie
2.ryz + wieprzowina + warzywa w sosie
3..ryz + wieprzowina + warzywa w sosie
4..ryz + wieprzowina + warzywa w sosie
5.bulk 50g
6...ryz + wieprzowina + warzywa w sosie
7.na kolacje bedzie makrela wędzona


Ruda dziś według planu
Aeroby troche krócej bo 30min z powodu bólu brzucha nie daął rady dziś więcej ale za pare dni juz bedzie ok you know what i mine...


Mój trening bardzo dobry postawiłem na więcej powt w seriach, i trening jeden z lepszych ostatnio pelne spiecie i dopiecie klatki, bicepsy tez bardzo dobrze reaguja na taki bodziec, cieszy mnie tez ze mi siła wraca,ale jak na razie nie bede się forsowal póki nie wejde do konca pewnie na split,grunt zeby wszystko sżło do przodu, niebawem zamawiam białko zeby czasem uzupelnić diete, Ruda z resztą też kupuje białko i bedzie dodawała między posilkami czy na śniadanie jako mix owsiany z owocami, bialko tez jako przekąska w pracy kiedy nie ma czasu czegoś zjesć lub zrobić.mysle ze za około 2 tyg zamówimy.

Zarys diety Rudej:

1.Białko jajek,płatki owsiane, masło orzechowe bądz garstka orzechów bądź zamiast orzechów usmażyć białko jaja z płatkami na oliwie z oliwek.
2.szejk proteinowy np. szejk-białko owoce jablko,banan,otręby owsiane troche siemienia lnianego i woda
3.kurczak/ryba + ryż/makaron/kasza/chleb pełnoziarnisty oliwa bądź orzechy /warzywa
4.jw
5.twaróg/serek wiejski ze szczypiorkiem,pieprzem i solą lub z pomidorem

to jest na razie zarys bedzie kilka opcji bo Ruda nie chce monotonii a czas na gotowanie ma więc nie ma problemu zeby ciągle coś zmieniac proporcje bedę czasem pisął jak czasu starczy.

fallenursus
28-02-12, 20:12
Ruda fisiuje czy nie?

Micek185
28-02-12, 20:28
nie,jedzie z tematem rowno!

Micek185
29-02-12, 20:02
dziś oboje mamy wolne od treningu,więc był czas na troche gotowania i zrobilismy swoje domowe kebaby.

warzywa to: kapusta pekinska,papryka swieża,rzodkiewka,ogórek
840g kurczaka juz po okrojeniu
zioła i oliwa z oliwek

mój sos ketchup + majonez

Ruda zrobiła musztardowo-ketchupowy

578157825783

kfc
29-02-12, 23:08
lubi mięso ?:>

no i jakie ma cele ? zdradź mi wagę, wzrost :P

Micek185
01-03-12, 00:27
lubi,ale n samym początku zaznaczyła ze nei bedzie jadła jak ja ryz/kurczak tylko chce jesc czysto i różnorodnie,zeby to nie była jakas meczarnia.
bardzo lubi ryby(swieże z octem uwilbia,piers z kury tez może byc. szczególnie przepada za szpinakiem, makaronami itp.

obecnie jest juz -1kg, waga obecna 57kg/170,5cm. ale za kilka dni waga bedzie dokłada jak minie jej.. :)
mamy plan zjechac do ok.55kg i taka wage utrzymac nie chcemy sylwetki fitness,tlko płaski brzuch podkreslone posladki.to wszystko.ogólnie jest to postanowienie postne więc cele sa raczej na post a później dalsza kontynuacja.


może coś o sobie wzrost 182-183 waga napewno ponad 85 mysle ze obecnie ok87kg, ciągle do przodu jakjuz wczesniej wspomniałem mase ciągne do konca kwietnia później redukcja, mysle ze skoncze na wadze około 90kg,w tych 2miesiacach nie bede sobie odmawial czego kolwiek stara dobra amerykanska szkola,dirty mass a później bede sie martwił,bynajmniej mam pewnosc ze nie brakuje mi energii.

Damianpfighter
01-03-12, 00:36
Dobrze że zajrzałem bo miałem pytać do kiedy masówkę ciągnąć. Też poleca do końca kwietnia. Słuchaj a jak tak wpierniczasz podlewa Cię ostro czy lajt?

Micek185
01-03-12, 00:42
oobecnie jest raczej lajtowo jak na masie,z rana kratka lekko widoczna na łapach zyły są lekko na wierzchu więc jest ok,ale nie da sie ukryc ze po róznego rodzaju sosach na majonezie różnych dodatkach nie bedzie podlewało, dlatego raz w czas wrzucam aeroby krótkie sesje po 20min, czy teraz bede 1 w tyg chodził na basen no i dzis juz pogoda wiosenna to pewnie troche w piłke pogram. ale plan jest na dirty nie [przejmuje sie niczym tylko tym by zachowac jakies proporcje w jedzeniu na oko,jak na razie jestem bardzo zadowolony.oby tak dalej.

Damianpfighter
01-03-12, 00:45
A jakieś foty byś mógł zapodać? Jestem ciekawy jak ta waga do wzrostu się przekłada. 90 kg życzę!

Micek185
01-03-12, 00:48
jasne ze tak na koniec maja.

Micek185
01-03-12, 20:40
dzis trening pleców tylko pleców.

rowerek 2minuty.
rozgrzewka na linkach

1.wyciąg górny szeroko 4s 70kg x10
2.wiosłowanie hantlą 4s 52kg x10powt
3.wiosłowanie końcem sztangi 3s 80kg x 12
4.MC klasyk 4s 140kg x 10powt

dodatkowo szrugsy 2serie 22kg i 30kg.

Dieta dziś kuleje bo uciąłem sobie drzemke w ciągu dnia i przespałem jeden posilek w dodatku przez takie 3godz snu w ciągu dnia trening wyszedł bardzo słaby bo nie mogłem załapać rytmu i siły, jednak sprawdza sie tylko 20min lekkiego drzemania nic więcej.

Suma sumarum
1. 4jajka i pieczywo
2.pierś z kurczaka warzywa jak wczoraj do gyrosa +oliwa z oliwek +100g ryżu
3.pierś z kurczaka warzywa jak wczoraj do gyrosa +oliwa z oliwek +100g ryżu
4.Bulk,kreatyna
5.pierś z kurczaka warzywa jak wczoraj do gyrosa +oliwa z oliwek +100g ryżu
6.na kolacje bedzie twaróg z warzywami ewentualnie coś wciągne jeszcze

na jutro mam kilogram frytek(!!!) i mięso mielone bedą kotlety i surówka.


Ruda dziś off od treningu czekamy do soboty i w sobote zrobimy lekki trening siłowy i aeroby, siła wyzsza.

zamówilem też dziś białko 1,5 kg pewnie w poniedziałek bedzie.

Damianpfighter
01-03-12, 20:45
Pure American ?

Micek185
01-03-12, 20:50
6 protein blend 750g
Whey Protein Isolate 90 750g
kreatyny jeszcze mam sporo,zastanawiełem sie nad drugim cyklem DAA ale jednak odpuszczam za duzo bede mial wydatków bal licencjacki,za tydzien urodziny więc na razie luz z suplami tylko podstawy, druga sprawa to to że nie wykluczam ze jak bede dobrze finansowo i czasowo stał tak zeby mieć 2miesiące spokoju to wejde na jakiś cykl saa, ale jak na razie to plany,nie pewność.

kfc
01-03-12, 20:56
to szczuplutka jest! szybciutko pójdzie jej brzusio i dupka :) z 55 kg do takiego wzrostu jak modelka będzie <3 ! ja jestem 10cm niższa :]

drzemka 3 h :D !! ładnie

Micek185
01-03-12, 21:04
mamy taka nadzieje :) 160cm to jak krasnal ogrodowy jestes :) zartuje oczywiscie:)

3godz w srodku dnia od 13 do 16to stanowczo za długo nie da sie później rytmu załapac.ale dziś mogłem sobie pozwolic bo nie musiałem do pracy isc z reszta jutro pojutrze i niedziel tez mam wolne :D zwariuje!

kfc
01-03-12, 21:11
krasnal.. prawie 163cm mam :D

Micek wyjeżdżaj z dziewczyną gdzieś na weekend! Skoro tyle wolnego! Ładna pogoda ma być :)

Micek185
01-03-12, 21:16
Niestety ona pracuje, ja bede sie obijał chyba ze narobie sobie mięsa kotletów i do zamrażary bede w tyg tylko wyciągał:)
ale w niedziele w końcu naładuje lustrzanke i w końcu wyjde w plener zrobić kila shotów bo mnie boli ze kupiłem sprzęt a leży i się kurzy to pewnie razem pójdziemy:)

Micek185
03-03-12, 00:02
WTF?

350g frytek z piekarnika!
200g miesa wołowo-wieprzowego!
sos bolonaise!
sałatka pekińska z pomidorem +10ml oliwy z oliwek!

tak dzis wyglądał dzień!!! KOCHAM MASEEEE!

(o zrobieniu zdjecia polałem jeszcze ketchupem!)

http://images43.fotosik.pl/1404/4235ca81da1949f5.jpg

Micek185
03-03-12, 13:37
dzisiejsze sniadanie
http://images37.fotosik.pl/1368/a017c8aa4113afd9.jpg

a ta bedze Ruda za miesiac wyglądała:
http://img.myepicwall.com/i/2012/03/22011a381b6611a1d540c9c82a07a339.jpg?1330769063

Wiki
06-03-12, 12:18
kur Micek, miałeś tego nie wrzucać na forum, ostatni raz dostałeś zdjęcie mojej koleżanki :)

p.s. ojebalbym te frytki i tosty, tylko na cholere je bialkiem polewales :)?

Micek185
07-03-12, 21:14
tych tostów było chyba 8 z tego co pamętam :) zajebiste w smaku są polecam:)

Dziś klatka bicepsy

WL skos dodatni 4s 90kg x7powt
WL płasko hantlami 4s 30kgna rękę ok10powt ostatni set
brama wyciąg dolny 3sety po 3sztaby
pompki na poręczach 3 sety bez obciażenia

W sumie ostatniego cwiczenia nie musiałem dodawac bo klatka maksymalnie dowalona i resztkami sił robilem pompki ale jak jechac to na maksa.

Bicepsy
-uginanie z łamaną 3s 38kg x 8powt tu słabo dziś fiu fiu..
-młotki 3s 17kg sztuka ok12powt + oszukane
-modlitewnik maszyna 3s 6sztabek ostatni set ok10powt
-dopompowanie łap małymi hantelkami

szrugsy 3s po 22kg

Szama dziś
-jajecznica z 4jaj cebulka pieczywo orkiszowe wędlina pomidor , ser żółty
-fasolówka
-makaron z warzywami,szusoznymi pomidorami, mieso wieprzowe
-ryż wieprzowina,ogórki konserwowe
-ryż,wieprzowina,sałatka pekinka,ogórki konserwowe,zioła, oliwa
-jeszcze raz bedzie ryz wieprz i sałatka


Jest dobrze humor mi dopisuje jak nigdy,

Sezon w pełni siła pełna małotatów w klapkach i rekawiczkach, pompują bicepsy i klaty na potęgę!
nie ma dnia zeby ktoś do mnie nie napisał o diete na redukcje, dziewczyny sie szykujan sezon, masakra...

Wiki
07-03-12, 21:31
Tosty są zajebiste, następnym razem sobie posyp oregano do środka, to poczujesz nowy smak tostów :).
Ciśniesz Micor!

breku
07-03-12, 21:33
z czym te tosty micek? ot takie się? czy coś tam dałeś specjalnego do smaku.
we are going dancing!

http://www.youtube.com/watch?v=ZxJsDsLUuKQ

Micek185
07-03-12, 21:59
jajka,mąka, płatki owsiane mielone,proszek do pieczenia, mleko, woda gazowana, i dajesz co lubisz słodzik, cukier wanilinowy, a polewa z bulka truskawkowego

dziś jadłem świeże truskawy te z biedronki twarde jak jablka ale dobrze tak pod koniec zimy poczuć smak truskawek.
jutro rano musze coś dobrego zrobić na sniadanie nie wiem co hmmm

Wiki-Oregano? do słodkich tostów?

I nie Micor tylko Micek kurwaaa!!! lysy tu jakieś dziwne ksywy wprowadził!

Pioter1994
07-03-12, 22:01
Micor, ahem tzn. Micek nie za dużo tej wieprzowiny? :>

Wiki
07-03-12, 22:01
Aaa, to są specjalne kulturystyczne tosty. A ja wpieprzam zwykłe jak mam ochotę :), to nie polecam oregano do Twoich :)
Ok, Micor :D

Micek185
07-03-12, 22:10
chujki a wiecie że mam moc bana? :p


Micor, ahem tzn. Micek nie za dużo tej wieprzowiny? :>

nie, jak mówiłem wczesniej teraz jade mase na maksa, redukcją bede się przejmował później, a piersią juz rzygam a wieprz ma wysmienity smak jak jest dobrze wysmażony lub wypieczony, np dobrze wysmażona karkówka smakuje jak bekon.
wczoraj na kolacje miałem rybę natotenię wczesniej miałem przez dwa dni wołowinę, także teraz staram się urozmaicać mięsa.pierś też jem ale raz w czas na masie mogę to wykorzystac na reukcji już będe musial wpieprzać kure:(

jak na razie waga ok85kg
http://images46.fotosik.pl/1372/f5b966e035676754.jpg

mtm
07-03-12, 22:13
O kurwa ty grubasie , możemy sobie ręke podać:twisted:

fallenursus
07-03-12, 22:15
I hate you so much right now breku....

Micek185
07-03-12, 22:16
heh i poklepać się po stołach na browarka :) yebac to nie mam genetyki do budowania dobrych wymiarów na niskim bF, chyba że chciał bym 1kg rocznie robić.

breku
07-03-12, 22:41
I hate you so much right now breku....

oczyy Ci krwawią znowu? xd lajkiem jestem no, wybacz. musze zdac ang na 80%, wiec sie oswajam z ta myslą

PS. A i Micek powiem Ci że ładnie spuchłeś.

Pioter1994
07-03-12, 22:44
Ładnie się to prezentuje. Ile w łapie teraz siedzi na masie?

fallenursus
07-03-12, 22:47
oczyy Ci krwawią znowu? xd lajkiem jestem no, wybacz. musze zdac ang na 80%, wiec sie oswajam z ta myslą

PS. A i Micek powiem Ci że ładnie spuchłeś.

Wstawiles kawalek ktory mi przypomina fajne chwile. Thats all. I still lova ya bro:)

breku
07-03-12, 22:55
it's all my pleasure : )
5802

Micek185
07-03-12, 23:01
nie wiem nie mierze wymiarów,teraz tylko micha,trening i lustro,ale 40powinno byc:)

breku
08-03-12, 15:29
trening i lustro
narcyz!!

Micek185
08-03-12, 22:34
w końcu taki sport!

Dziś miał być trening silowy ale zawaliłem diete i suma sumarum miałem i tak za duże zakwasy żeby zrobić solidny trening, a po drugie dizśdzięń kobiet wiec kupiem Rudej bukiecik czerwonych tulipanów i zamiast treningu aero siłowego dziś był basen , który kilka dni temu otworzyli , później podobno ma być jakaś "gimnastyka" ;D takze nie wszystko stracone!

z resztą efekty diety i treningu są rewelacyjne,czego Rudej nie mówie ale sylwetka na duuuuży plus!
jutro postaram sie zrobić trening pleców i dobrze przypilnować diety.

Micek185
12-03-12, 16:16
No weekendu koniec! od piątku mam już 22lata takze to już poważny wiek!

dziś doszła paczka z białkiem 2x750g smak orzech i truskawka, orzech wymiata rozrobiony z mlekiem!
mam tez troche próbek saw,creabomb i białek z sciteca.

Najważniesze że już od dziśogarniam diete , dziśtrening pleców przed treningime pacne sobie SAW po treningu już normalnie bialeczko i normalny posilek.

dziś ułoże sobie cąły trening tzn już mam ułożony, 4dni split plecy wyglądaja tak:
1.wyciąg górny szeroko nachwytem
2.wiosłowanie nachwytem nastepny podchwyt
3.wyciag piziomy wąso
4.MC klasyk
5.szrugsy kombinowane tył/przód /hantle zaleznie od dnia

Wskocze na rowerek na kilka minut jeszcze.

Micek185
12-03-12, 20:33
Trening Pleców!

-wyciąg górny szeroko nachwytem 4s 85kg x 10powt
-wiosło nachwytem 4s 100kg x 10powt
-wyciag poziomy do brzucha 95kg x 10powt + DS 60kg
-MC 4s 160kg x 6powt
-szrugs 30kg do maksa


żarcie:
-4jajka całe, pieczywo
-ryż pierś z kurczaka
-dyży kawał swojeskiej pizzy wiejskiej :D
-ryż pierś z kurczaka sałatka warzywan
-białko po treningu
-ryż kurczak sałatka warzywna

nie wiem co dziś jeszcze zjem...trening petarda

Przed treningiem wziałem próbke SAW wszystko mnie szczypało, swędzialo ogolnei chujowe uczucie i nie wiem czy tak pomogło w trening ale kolana miałem jak z waty jak dla mnie niezbyt dobry suplement.

Micek185
19-03-12, 19:56
łołołoło!

dzis trening łap i barki!

-uginanie z prosta sztangą 4s powyżej 12powt 42kg
-młotki stojac 20kg na łąpe ten sam zakres powt
-modlitwenik metoda "21" ogień z dupala!!!

triceps
pompki na poręczch + 5kg,10kg,15kg ostatni set chyba 15powt za mało !!!
ściąganie "V" 3s caly stos +5kg dowieszone bo taki jestem silny kurwa!

szrugsy +20,22,30kg na rekę!

szama prosze bardzo!
4jaja pieczywo szynka pomidor
szejk białkowy
ryż piers z kurczaka
makaron pełnoziasrnisty piers z kurczaka sos z warzywami cukinia,cebula itp
szejk białkowy,banan
ryż piers z kurczaka sałatka warzywana papryka,kapusta, sos koperkowy
na kolacje bedzie twarog chuj wie z czym

dziś2godz nóżi,jutro ide z rudą i jej cycatą koleżanką na basen popływac a jaki cel tego? na pierwszym miejscu popatrzeć na cycki1 no i musze troche brzuch przypalić i dalej masować,nogi mi rosną kurwa bo nie większosć spodni na mój wztrost jest obcisłych na udach to dobrze nie?

jak dobrze pójdzie to plany 'masowe" sie przyspieszą :D ;D ;D

kfc
19-03-12, 20:21
Fajniej by było jakby troszke wyżej niż na udach były obcisłe :D To dopiero jest !!

Micek185
19-03-12, 20:37
fuuuuuuuuuuuuu

breku
19-03-12, 20:47
dyży kawał swojeskiej pizzy wiejskiej :D
dieta fit kurwa, patrzysz i chudniesz ;D
mam pytanie, basen dobrze wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej?


http://www.youtube.com/watch?v=zSMDp_WC5hg&amp;feature=autoplay&amp;list=AVGxdCwV VULXdlHABv9ZKWRZRHuXMSVac7&amp;lf=list_related&amp;playnex t=1
może nie przepadasz za rockiem, ale może rudej się spodoba, mejbi. taka ładna ;D

"I see you so please stay strong
I'll sing you one last song and then I'm gone
I don't wanna live this destiny it goes on endlessly"

Hollywood Undead?


http://www.youtube.com/watch?v=pQ6xS_qRDmo

Micek185
19-03-12, 21:03
Lubie rocka, ostatnio nawet bardzo, kawałek który tu dałes pierwszy bardzo mi wpada w ucho;)

Tak basen dobrze wpływa na spalanie tkanki pod względem tego ze pływasz min ok40min i musisz utrzymywac odpowiednie tempo,a to trudne sam z reszta wiesz ja ostatnio byłem to kilka długości przepłynąłem ale żeby przepłynąć np 10 długości basenu to juz dla mnie masakra...

ogólnie basen to fajna sprawa bo pracuje cąłe ciało jak w bieganiu,wzmacniasz plecy parki, tułów oólnie bardzo przydatna sprawa, a dodatkowo będac w wodzie znacznie odciążasz swój układ kostny i mieśniowy bo jestes "lżejszy" w wodzie;)

Edit myslałem że oba posty dodał Pioter i połączyłem sorry;)

breku
19-03-12, 21:45
musze jakieś tempo sobie narzucić, bo teraz pływałem na dystanse, np 2-3 km przeplynąć. teraz skupie się na tępie i technice, bo kraul troszke kalecze xD
trzeba zaczać biegać, aby być jeszcze piękniejszym. codziennie budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już kurwa przesadziłem ^^

http://www.youtube.com/watch?v=XOa-k-HbIB8

Micek185
22-03-12, 12:42
Fu Breku łyto jakich mało :D za to te dwa kawałki Holywood unded zajebiste dodane do playlisty:)

Wczoraj był trening pleców i drugi trening bicepsów ale tylko pompujący zakres powt nawet do 20.

Plecy :
-Sciąganie drążka górnego 4s 75,80,85,90kg x 8powt juz niedługo będzie za malo cieżaru :)

-przyciąganie do brzucha poziomo 85kg chyba ponad 12powt nie pamiętam ale tu bardziej mi chodzilo o spiecie miesni i wiekszą mliczbe powt pierwsze cwiczenie było typowo siłowe.

- wiosłowanie hantlą 32,42,52,57kg x12 za mało założyłem na następnym treningu założę 65kg tak żeby skończyć na ok8powt na strone.

-MC 60,100kg rozgrzewka główne 140kg,155kg,160,165kg x6powt i 7powyżej kolan ale nie dociagnałem rzuciłem sztange.


Bicepsy pompowanie 27kg na łamanej 20powt,o18-20 i ostatnia seria sam ok16powt i 5ruchów pomagał mi kumpel na koniec 1negatyw.

Trening zajebisty,dość długo bo ok godz trwał więc przydługo ale solidnie, staram się teraz pamiętać obciezenia i dokąłdać po kilka kg co tydz zeby mieć ciągły progres w cięzarze i jak na razie widze że idzie,jak zacznie się za ciężko robić to zrobię okres na małych obciażeniach takich jak np Wiki ma w swoich treningach :p

Pioter1994
22-03-12, 22:18
Czemu tak dużo na łapki powt. dajesz skoro mase robisz?

Micek185
26-03-12, 14:20
to był trening pompujący,wiecej powt mniej ciezaru w normalny dzien bicepsw robie zakres 8-12, dziś prawdopodbnie plecy..

Wiki
26-03-12, 20:24
co chwilę w jakiejś relacji czytam jak ktoś pyta się o coś "czemu tak, a czemu tak?" z wyrzutem że niby źle, że tak robi. Zrozumcie że na każdego co innego działa, i wcale nie jest powiedziane że przy 15powtórzeniach i małym ciężarze masy się nie zbuduje i że najlepiej jest robić tylko 8-10 powtórzeń.
Mój znajomy aktualnie ćwiczy ciężarem dla panienek, a wygląda lepiej niż jeden z tego forum, włączając w to mnie :).

Pioter1994
26-03-12, 20:56
co chwilę w jakiejś relacji czytam jak ktoś pyta się o coś "czemu tak, a czemu tak?" z wyrzutem że niby źle, że tak robi..

... lub z ciekawości*

Wiki
26-03-12, 23:02
ale zazwyczaj z wyrzutem :P

Micek185
26-03-12, 23:29
dokładnie tak, nie nawidze sytuacji kiedy ludzie trenują okreslonymi z góry planami i oklepanymi systemami "bo kolega mial dobre rezultaty" ehh...


Plecy
-ściąganie dążka górnego do klatki 4s 95kg x 10powt ostatnie 2 kolega dociągał do klatki żeby maksymalnie spiąć
-wiosło hantlą 4s 30kg-62kg x 11 powt na rekę
-przyciąganie do brzucha poziomo 4s 85kg max 12powt
-MC 100,150kg,160,165,170kg x6 do kolan i puściłem
-szrugs 22kg hantla 2s do dobrej pompy ale juz po ciągach mogłem sobie odpuścić...

-70g owsianki 50g białka
-chleb pełnoziarnisty 200g chleba pełnoziarnistego
-ryż 200g piersi
-ryz 200g piersi
-50g białka,kreatyna
-ryż 200g piersi
-zupa barszcz czerwony z 1,5pętka kiełbasy :D

jest dobrze,dzis iałem nogi robić ale jednak odpuscilem bo coś mi chrzakało w prawym kolanie rano na treningu już nic nie czułem ale wolałem nie ryzykowac kontuzji.

Wiki
26-03-12, 23:45
chleb pełnoziarnisty 200g chleba pełnoziarnistego

5843
coś w tym stylu :P?

Damianpfighter
27-03-12, 10:07
dokładnie tak, nie nawidze sytuacji kiedy ludzie trenują okreslonymi z góry planami i oklepanymi systemami "bo kolega mial dobre rezultaty" ehh...


Plecy
-ściąganie dążka górnego do klatki 4s 95kg x 10powt ostatnie 2 kolega dociągał do klatki żeby maksymalnie spiąć
-wiosło hantlą 4s 30kg-62kg x 11 powt na rekę
-przyciąganie do brzucha poziomo 4s 85kg max 12powt
-MC 100,150kg,160,165,170kg x6 do kolan i puściłem
-szrugs 22kg hantla 2s do dobrej pompy ale juz po ciągach mogłem sobie odpuścić...

Jest dobrze. Imponują mi ciężary. Powodzenia w dalszej pracy.

Micek185
27-03-12, 10:19
5843
coś w tym stylu :P?

hehe no prawie ale więcej chleeba ,mam jeszcze troche w domu to wrzuce fotke bo biały chleb jem sporadycznie a nie wiem jak sie nazywa ten który kupuje ale jest w chuj dobry i cięzki,dzis byłem na noc u rudej to zjadłem biały bo taki miała.
za tydzien robie ciag 172kg i wiosło hantlą 665kg jak dojde do załamania poniej 6ruchów to wchodze na dużo mniejsze cieary i dam odpocząć organizmowi,a póxniej jazda na jeszcze wikszych plecey mi siedbrze rozwijajaą na takich cieżarach wcziraj cyknałem fotkę to nie jest źle ale chudo,teraz plegar mam jak u tego cieniasa Wikiego :D

Damianpfighter
27-03-12, 10:24
Wrzuć fotkę plegarów.

Micek185
27-03-12, 12:56
waga ok87kg
http://images41.fotosik.pl/1405/f4d3895d10aca19c.jpg

Damianpfighter
27-03-12, 14:40
Muszę to powiedzieć. Kawał dobrej roboty. Fajnie fajnie to wygląda ale faktycznie sucho. A co to będzie dopiero jak zaczniesz robić redukcję planowaną na początek maja? Ma sens?

Micek185
27-03-12, 16:21
Dzięki, ale nie jest sucho może to tak na zdjeciu wygląda.ale jak na razie bf todlamnie najmniejsze zmartwienie z dośwadczenia wiem że nie dużo mi trzeba zeby zejsć do satysfakjonującego poziomu.

porcja szynki zarazna patelnie do tego papryka czerwona i 100g ryżu na 17 trening.
http://images41.fotosik.pl/1406/1382754a9a31af63.jpg

.rocky
27-03-12, 17:15
mąm taka sama wage po dluzszym czasie zaczyna swirowac i sie psuc przez 5sekund nic nie kladziesz i na liczniku ida gramy na minus znikąd

fallenursus
27-03-12, 19:09
Rocky niezly stuff masz podzel sie.
Micor ma byc 2* tyle. Jak ne to cie znajde.

Micek185
27-03-12, 20:09
Bedzie Pany będzie teraz jużsie ustabilizowałem troche bynajmniej na jakiś okres :)

Klatka Bicepsy

-WL skos dodatni 40-95kg x 6 +1pomagany czyli progres +3 według oststaniego treningu
-wyciskanie hantli płasko 30kg-30kg-52kg 5pełnych 3z pomocą zjazd na 37kg i 2normalne serie
-pompki na poręczach +10kg na lince
-rozpietki brama 5sztabek ok10powt

Klatka pękła na szwach...

Bicepsy
-uginanie stojac łamaną 28-48kgx11 +2pomagane z partnerem
-młotki12-20kg ok 12powt
-modlitewnik 5sztabek i wykonczenie na maksa

żarcie dziś
-pieczywo białe szyneczka,4jajka
-ryż 200g szynki(zdjęcie wyżej) papryka
-ryż 280g szynki)zdjecie) papryka
-ryz ok200g szynki
-później nie wiem ale jeszcze minimum 2 posiłki

na takim żaricu mam power aż chce się cwiczyc brakuje mi tylko jakiejś przedtreningówki np AAKG ale zostawiam kase na coś poważniejszego.

miałem zrobić bezpośrednio na po treningu na pompie ale sięzagadałem na pompie nawet dobrze wyglądam hehe

http://images39.fotosik.pl/1406/aa9d56c72396103d.jpg

fallenursus
27-03-12, 20:12
No jakis kaptorek jest.

Micek185
27-03-12, 20:14
Ale barki nadal wąskie musze dalej kombinować z treningiem lub oddzielić bok barków na inny trening.

breku
27-03-12, 22:22
jest kurwa tygrys z Bartoszyc ;D największy kotlet na osiedlu.

http://www.youtube.com/watch?v=GwMf7fXeJR8
od 1:40 fajna pompka

fallenursus
27-03-12, 22:36
Ale barki nadal wąskie musze dalej kombinować z treningiem lub oddzielić bok barków na inny trening.

Mkzesz rowniez sprobowac ciezary dla facetow.

Micek185
27-03-12, 22:44
no way, to nie dla mnie,chociaż ostatnio na duzych ciezarach cwicze a barki na małych z pełnym napięciem chuj,musze kombinowac ale bede musaił ułożyc diete od podstaw, konkretny trening i suplementacje.

fallenursus
27-03-12, 22:50
Suplementacje zostaw mnie.

Pumbas
27-03-12, 23:19
Może podczas treningu barków pomiędzy seriami rób wznosy na bok, a podczas treningu pleców pomiędzy seriami podciąganie z b. szerokim chwytem?
Pewnie ciężary by ucierpiały, więc czemu by nie przeplatać - np. jeden tydzień tylko typowo siłowo z powt. max do 5, duże ciężary na żołnierskim, wiośle etc. a drugi tydzień ciężary odrobinę w dół ale zabójcze tempo i w każdą przerwę wplatać wznosy/podciąganie.

ps. dobre kształty plecow

Micek185
27-03-12, 23:30
Suplementacje zostaw mnie.

a jak spierdolisz? i znów nie bede miał 35 w łapie?


Może podczas treningu barków pomiędzy seriami rób wznosy na bok, a podczas treningu pleców pomiędzy seriami podciąganie z b. szerokim chwytem?
Pewnie ciężary by ucierpiały, więc czemu by nie przeplatać - np. jeden tydzień tylko typowo siłowo z powt. max do 5, duże ciężary na żołnierskim, wiośle etc. a drugi tydzień ciężary odrobinę w dół ale zabójcze tempo i w każdą przerwę wplatać wznosy/podciąganie.

ps. dobre kształty plecow

widzisz to zalezy bo ogólnie treningi robie w dość małych przerwach minuta około. i gdybym miał wplatać jeszcze miedzy serie wznosy to nie wiem czy to biało by sens,ale z military press na konkretnym ciężarze nie głupi pomysł do tego unoszenie do brody w setach 5x5 ? było by konkret, drugi trening zrobił bym unoszenia boczne i unoszenia w tyl na ławce skosnej

kumpel sie smieje ze wgladam jak żółw i w sumie ma racje patrzac na poze mostmuscular, musze pomyslec nad całym treningim bo teraz od poniedziałku do srody mam dostep do profesjonalnej siłowni a od czwartku do niedzieli tylko domowa więc barki oddzielnie zrobie na samych hantlach i sztandze na domowej.

fallenursus
27-03-12, 23:50
Ja nie spierdalam jak nie chce:)
I am that fucking good.

Pumbas
28-03-12, 00:16
A, no ja myślałem że już masz za sobą ciężkie żołnierskie etc, jak nie robiłeś tak jeszcze to nie ma co kombinować ze wznosami w przerwach, tylko jazda z ciężarem :p
Co sądzisz o czymś takim:

(pisze tylko o barkach)

Zakładając ich trening 2x w tygodniu:
A. (np. pon) B. (np. czw)

A. 3 tygodnie 8powt x 3s, 3tygodnie 6powt x4s, 3 tygodnie 4powt x6s
B. przez całe 9 tygodni 10-15powt x2s

A.
pushpress/military press
unoszenie do brody,
wznosy na boki (duży ciężar mało powt, technika lekko oszukana)

B.
wycisk hantle
wznosy na boki (idealna technika)
wznosy w przód
wznosy w opadzie



Po treningach barkow jakos sprytnie tric dać np. po A, klatę po B. W środę plecy, w piątek nogi i plan gotowy.
Wiadomo że klatka/tric będą ciężary mega w dół i nic nie urosną przez te 9 tyg, no ale na sucho z takim stażem to chyba nie pozostaje nic innego niż ustalać priorytety : (

Micek185
28-03-12, 00:36
Wiadomo że klatka/tric będą ciężary mega w dół i nic nie urosną przez te 9 tyg, no ale na sucho z takim stażem to chyba nie pozostaje nic innego niż ustalać priorytety : (

nie koniecznie :):):)


robiłem przez pewien okres tak jak mówisz ale przez jebane awarie form mój stary dzienik poszedł sie yebac i nei mam nawet gdzie zajzec z tym ze u mnie wyglądało to tak ze na jednym treningu waliłem same military press a na drgim zestaw który podałes czyli mój standard hantle, boki, przód w tył i military press siła szła gorzej z rozmiarami ale jak na razie naprawde musze to poukladac na spokojnie wtedy na jakies 10-12tyg plan ułożę konkretny.tylko strasznie lubie cwiczyc pod konkretny system powt i serii preferuje intuicyjne podejscie mam siły robie zuje e nie pójdzie dzisodstawiam złom,proste:)

kfc
28-03-12, 01:31
kumpel sie smieje ze wgladam jak żółw

popatrzylam na zdjecie, i łohoho fajny Micek. Trochę jakby żółw!

:D
Michael Angelo! ten od pizzy! 58545855

Micek185
28-03-12, 11:21
następna:)niech wa bedzie

dzis na sniadanie 4jajka ieczywo pelnoziarniste i zupka chinska fuck yea!
mam szkolenie dzis i pewnie dieta padnie i słaby trening zrobie fuck:(

Damianpfighter
28-03-12, 11:27
Zupka :D Źródło węgli jak trza :) A jaka ? Żebym wiedział jaką kupować :D Co to za szkolenie?

fallenursus
28-03-12, 12:26
Navy seals.

Damianpfighter
28-03-12, 12:29
Żołnierz? :) W marynarce?
Dobra nie syfie już mu w relacji.

fallenursus
28-03-12, 16:50
Micor i Ruda "na zolwia"
U mad bro???

http://static.ddmcdn.com/gif/turtle-crafts-5.jpg

Wiki
28-03-12, 19:58
a tu relacja z poprzedniego postu :)






http://www.youtube.com/watch?v=1oxZKjO6Rsg

Micek185
28-03-12, 20:04
kurwa zaczeło sie do roboty kurwa duze dzieci!a ja ide robic nogi.

Micek185
28-03-12, 22:01
Nogi jesli to tak można nazwac...

przysiady 4serie 40-100kg x10powt
wyprosty 4serie 9sztabek x10powt
MC na prostych nogach 4serie 2x 30kg hantla dopieczenia

military press robiłem po 10powt aż do błędu
30kg x 10 40kg x10 50kg x10 60kg x10 70kg x 1powt... i do tego znów kolano mi się odewało ne wiem co się stalo przy nogach było ok a przy MP gdy miałem pionowy ucisk na kolana pojawił się "przeszywajacy" ból, w sumie ni z tego ni z owego, boje się żeby to w jakąś kontuzję się nie przerodziło nie teraz kurwa...


Dieta dziś tak jak przewidywałem shit day...

-4jaja pieczywo pelnoziarniste zupka
-kanapki z wędliną i jakimiś warzywami
-1 placek tortilla i pół kebaba(Rudej)
-białko po treningu
-teraz po trenigowo 100g ryzu piers z kurczaka i sałatka z sałaty lodowej i ogórkiem
-później to samo za jakąś godzine

Krótko mówiac dzień po chuju...

fallenursus
28-03-12, 22:14
Zazdrowscze ci micor. Tylo jeden dzien po chuju. Ja mam 8 na tydzin.

Micek185
03-04-12, 19:43
yyyyyyyyyyyyy od czego dziś zaczać

troche ostatnio nie po mojej myśli w piątek kumpel zrobił impreze no wiadomo dorana, w sobote o 9 rano cała ekipa z poprzdniego dnia wpakowąłmi się do łókża i ciąg dalszy ,wyszlismy na kebaba znaleźliśmy się w gdaśku i wróciłem wczoraj,diety zero, alko i takie tam dziś trening to jakaś porażka byłem jak dętka...

klatka:
wyciskanie hantli skos dodatni 20,30,42kg na rękę 2serie 42kg poszły a przy 3 poprostu mi ręce pusciły pierwszy raz minałem cośtakiego że cieżar mi wypadł poprostu i nie mogłem go podnieść

chwila przerwy i WL płąsko 20,60,80,90 100kg x 6powt ale morderczo...
brama 4sztabki i serie po 15-12powt
maszyna młotkowo wypychanie 65kg później dropp set na 35kg i pompowanie

Bicepsy
uginanie z łamaną 15,28,35kg, 43kg x 12 i jeden negatyw
młotki 2serie 17kg
modlitewnik 4sztabki 2serie

masakra...

sniadanie jajecznica pieczywo pełnoziarniste szynka pomidor,
karkówka 100g ryżu ogórki
karkówka 100g ryżu ogórki
białko,2banany,kreta (po treningu)
zaraz zjem piers z waflami ryżowymi inaczej nie dam rady dziśjeszcze lajtowo ale będę wciskał ile się da jutro plecy...

fallenursus
03-04-12, 19:51
Tez sie przenosze na wafle. Pierrwszy posilek ziemniory drugi wafle i schluss. Mam juz dosc reszty:)

Micek185
03-04-12, 19:59
przy karkówce i tak hawtowałem niektóre kawałki musiałem po 3 razy wciskać w gardło. chyba będęmusiał ziemniory piec lub gotować ale nie chce mi sie obierać ;/

fallenursus
03-04-12, 20:46
Nigdy nie obieram.

fallenursus
24-04-12, 18:34
I jak lody?

Micek185
25-04-12, 16:17
Palce lizać!


obecnie dieta :
białko 3g w porywach do 3,5g
węgle różnie od 3 do 4g
tłuszcze z jajek,tłustszych mięs,jak zrobie zakupy to dorzuce maśło orzechowe i oliwe, kapsulki omega


Trening split na 4lub 5dni nie ma ścisle okreslonego trybu, tym bardziej ze jestem ciągle w rozjazdach i trenuje na dwóch siłowniach.

Jesli chodzi o zmiany to obstawiam na górnych granicach cieżaru tylko 1podstawowe cwiczenie danej partii i trenuje na dużych ciężarach 5-6powt reszta zjeżdzam z cieżaru w dół i lece do około10powt

wygląda to mniejwięcej tak na przykładzie klatki:
WL skos dodatni 4s 12-10-8-5-6powt
WL hantlami płasko 14-12, 10-10- 10-8 zalezsnie od dnia
pompki na poręczach ile siae da bez obciążenia a jesli ide powyzej 12powt to dokłądam
brama górny wyciąg 4s minimum 10powt tu juz zalezy mi na maksymalnym rozciągniećiu mięsnia i pompie


inne partie atakuje w podobny sposób
dieta dzienna to ok 300g białka , i to jest mój wyznacznik mam co wypalić więc węglami się nie interesuje, bo chce zrobić dobry rekomp.waga obecna ok 87-88kg.

Micek185
07-05-12, 21:12
what the Fuck?!

dziś w końcu mogłem zrobić nogi jak człowiek w Olsztynie! nie robiłem ich 3tygodnie!

-Przysiad 60kg-115kg x8
-wyprosty siedząc 4s 9sztabek 8powt
-wykroki chodzone 9,5kg- 17kg na rekę po dwie długości siłowni
-mc na prostych nogach hantlami po 22kg 2s już wystarczyło
-suwnica skosna łydki 4s do palenia i jeszcze więcej

i lekko barki co było błędem..
-unoszenie do brody wąsko 30kg-53kg 8powt
-unoszenie na boki stojąc 3s 14kg

teraz błędy:
-siady będą na końcu treningu bo plecy dają o sobie znać przy reszcie cwiczen
-nogi musze robić same reszta to chuj nie trening...

dieta dziś pierwszy dzien dopięta i na wysokich węglach
-białko ok50g
-jajecznica z 4jajek i piewczywo białe pomidor
-ryż 200g piersi
-ryż 200g piersi truskawki (ale nie polecam tych z biedry chujnia straszna)
-ryż 250g piersi pomidor plaster sera zółtego
-jeszcze dziś tuńczyk w wodzie z pieczywem i jakimś warzywem

kurwa kaptury mi rosną jak nigdy i co? i chuj podoba mi sie :D

Waga 91,5kg na niskich węglach.ok150g dziennie

fallenursus
07-05-12, 21:53
Zwieksz dawki antka. Arus walil po 300mg ed.

Micek185
07-05-12, 22:10
poczekam troche i dowale winko ;]

fallenursus
07-05-12, 22:21
Robiles testy ciazowe?

Micek185
08-05-12, 21:52
nie, chyba poroniłem bo brzuch coraz mniejszy.

dziś klata i bicepsy

-płaska 60-110kg x6powt
-skos dodatni 50-80kg x 6powt DroppSet 70-50-20kg
-wyciska hantli skos dodatni 30kg na rękę po ok 12powt
-brama górny wyciąg po 5sztabek

Bicepsy
-uginanie z łamaną stojac 3s 28-43kg po ok12powt
-młotki stojąc 14-17,5kg na rekę 3sety
-modlitewnik tylko dla formalności 3sztabki pompka i półruchy łapy miałem tak napompowane ze już nie dąło się nic zrobić.

dieta dziś perfecto i to w tym chodzi!

-jajecznica 4jaja pieczywo pomidor sałata szyneczka yami!
-ryż 100g pierś z kurczaka 250g ogórki kiszone
-ryż 100g pierś z kurczaka 250g pomidor z ziołami
-ryż 100g pierś z kurczaka 250g pomidor z ziołami
-za chcwile anstepna porcja :
-ryż 100g pierś z kurczaka 250g pomidor z ziołami
-KOLACJA serek wiejski light z musli owocowym

Waga chyba bez zmian czyli ok 91kg.
Sentencja na dziś?

"Your Body is the mirror of your mind".


http://www.youtube.com/watch?v=VGSQoMKqWu0&amp;feature=g-vrec

HuGsoN
09-05-12, 02:24
Ładnie pojechałeś z tą dietą- ja ważę ok. 115 kg i jak bym tyle tematu zjadł to bym się ruszać nie mógł.

fallenursus
09-05-12, 02:34
Nie wiem ocb grubasie ale wlasnie wtloczylem w gardlo 450gr wola i sie zastanawiam co by tu zjesc..
:p

Micek185
10-05-12, 10:53
Ładnie pojechałeś z tą dietą- ja ważę ok. 115 kg i jak bym tyle tematu zjadł to bym się ruszać nie mógł.

dawaj jakies foty sylwetki bo przy takiej wadze taką ilość jedzenia powinienes wciągnać nosem.

Wczoraj nie miałem czasu napisać co i jak.

Trening pleców :
1.wyciąg górny do klaty 4sety 50-90kg 8powt
2.wiosło sztangą podchwytem 60-120kg 10powt
3.poziomo do brzucha rączkami z bramy 4s 60kg maksymalne skupienie na dopieciu srodka pleców
4.MC klasyk 4s 120-180kg 4powt
5.szrugs hantlami 3s 22-30kg do palenia
6.szrugs tylni na shmicie 3s po ok 80kg

3serie na modlitewniku 3sztabki i po 20powt.


Diete wczoraj goniłem ale nie dogoniłem bo zjebałem poranek ,wróciłem o 5nad ranem i spałem do 10 także jeden posiłek odpadł i troche się namieszało.

1.jajecznica z 4jaj z cebulką pieczywo pełnoziarniste,pomidor
2.serek wiejski płatki pełnoziarniste musli
3.300g piers z kurczaka 100g ryżu sałatka pomidor cebula zioła,śmietana
4.350g piers z kurczaka 100g ryżu sos pomidorowy(klarowane pomidory)
5.100g piers z kurczaka 2całe jaja szpinak,czosnek<--- w formie jajecznicy pieczywo pełnoziarniste pół pomidora sałatka (pomidor,sałata cebula,oliwa z oliwek)

takze dieta troche pomieszana ale ramy zachowane.dziś juz odzyskałem swoje białko bo trzymałem u Rudej i cały czas zapominałem go zabrac hehe
Wczoraj po igraszkach Ruda zauważyła że strasznie się ostatnio poce,w sumie ma racje bo i w łóżku i po siłowni nie mogę sam ściągnąć koszulki jest całkowicie mokra, a na treningu czasem idzie po 2l wody,wczoraj był wyjatek bo jakoś nie miałem ochoty pić ciągle.
cały czas mam przy sobier butelkę 0,5l wody i popijam łyczkami.
druga sprawa miałem jeden dzien kiedy mocz oddawałem dosłownie co 15min i to na wyjsciu aż koledzy pytali co się stało.

Nastepna sprawa zakwasy-nogi robiłem w poniedziałek a do dziś mam straszne zakwasy , Łysy powinno tak byc czy to ja doyebalem taki trening.
Ogólnie samopczucie zajebiste na trening chodziłbym co 15min tylko pod to ustawiam cały dzień.

Z dnia na dzień widze jak mi brzuch maleje obwody rosną a na tali schodzi więc jest idealnie tak jak chciałem rekomp idzie w dobrym kierunku.

Może to nie jakiś wyznacznik ale po sniadaniu (4jajka pieczywo pomidor) i kawie do tego w domu mama flaczkami lekko dokarmiła waga pokazuje 95,4kg :) jutro zważę się naczczo i podam dokładną wagę ale fajnie znów widzieć na wadze takie cyferki :)

Jak ktoś te wypociny przeczyta to dam SOGA :)

fallenursus
10-05-12, 12:33
Pocenie
180mc
Suszy
Podejzewac zaczna.

Micek185
10-05-12, 14:30
oby tylko nikt nie podejrzewał że robie cykl na kreatynie bo już nie będę miał szacunku :(
ide mintaja smażyć,zjadł bym ziemniaczki z rybką ale nie mamm czasu zeby obierac pyry trzeba bedzie się do mamy usmiechnać w koncu po coś tu przyjeżdżam :D

Micek185
10-05-12, 22:57
elo spaślaczki!

Dzis bez treningu siłowego jutro rozwale barki z tricepsami.

Dieta dziś wyglądała:
1.jajecznica 4jaja pieczywo pełnozaisrniste pomidor
2.mała miseczka flaczków 2kromki chleba ogórek, szynka
3.400g mintaja pieczonego w folii z cebulką 2duże gołąbki z mięsem
4.2duże gołąbki z mięsem ok 300g
5.kreatyna, białko 2miarki
6.mintaj z folii pieczony z cebulką 200g kromka pieczywa

Dziś także zdecydowałem się na aeroby
także 35minut intensywnej jazdy na rowerze ,góry doły troche asfaltu a reszta lasy było ciężko tym bardziej że pierwszy raz w tym roku zabralem się za intensywną jazde na rowerze.
patrze na siebie w lustrze i zdecydowałem się na rotacje węglowodanami bede musiał to jakoś poukladac mniejwiecej w całosć ale to sobie poukladam i wstawie później jak na razie mintaj 200g z cebulka oliwą i cytryną.

http://images50.fotosik.pl/1571/e4ca3b110e16902cgen.jpg

Micek185
11-05-12, 23:24
kolejny dzień zaliczony!

dziś zrobiłem trening barków solo

-Militarry press 45-67kg 16-14powt
-na boki 13,5kg x 3serie
-do przody 13,5kg x 3serie
-szrugsy 67kg do palenia


Żarcie troche namiesząłem znów:

1. 4jaja całe, pieczywo pełnoziarniste, ogórek szklarniowy
2. ok 350-400g piersi z kurczaka 100g ryżu kilka ogórków korniszonych
3.ok300g mięsa mielonego w formie pulpetów sos pomidorowy 50g ryżu, sałatka letnia (rzodkiew,sałata,ogórek,cebula)
---50g białka---
4.300g piersi zkurczaka pieczonej w folii z cebulką , 50g ryżu,oliwa z oliwek
5. serek wiejski na kolacje

bezpośrednio po treningu silowym wypiłem porcje białka i wsiadłem na rower górski, trwało to 50minut choć szczerze przyznam ze ostatnie 10minut było już na maksymalnym wyczerpaniu, pierwsze 40minut podjazdy na pełnej piździe na zjazdach hamulec i padałowanie,mam rowerek stacjonarny ale wole w taką pogodę na tradycyjnym jezdzić , najzabawniejsze jest t że jak tylko zsiadłem z roweru to przeszła potężna burza z piorunami takze mi się udało dojechac do domu :)


5997

Micek185
12-05-12, 23:34
Triceps normalnie biceps lekko

rozgrzewka na wyciagu

-francuz łamaną do czoła 3s 15-40kg -stanowczo za mało ciezaru zrobiłem z 15powt no cóż bywa, a robilem na podłodze nie mam ławy do tego ;/

-WL wąsko 45kgrozgrzewka i robocze3s 65kg-82kg x 9 Tu niestety też moja ławka sie nie sprawdza bo siła do wyciskania jest ale stojaki są za niskie zeby wyciągnąć z niech taki cieżar dlatego skupiam się na 100%napięciu mieśni w całym zakresie ruchu i to sie sprawdza.

-wyciąg górny nachwytem 3s pełny stos z mojego atlasu ok 12powt na serie + droppset na połowe stosu

Biceps lekko

-młotki 13kg-16,5kg po ok 18-20powt 3serie

Dieta :
1. 4jaja całe 3kronki chleba pełnoziarnistego,ogórki
2. ok50g ryżu 300g piersi z kurczaka pieczonej w folii
3. makaron pełnoziarnisty ok100g ,pierś z kurczaka 200g sałatka ogórkowo-rzodkiewkowa
4. makaron pełnoziarnisty ok100g , 300g ryby(mintaj) pieczonej w folii z cebulą i papryką,oliwa z oliwek
5. makaron pełnoziarnisty ok50g , 300g ryby(mintaj) pieczonej w folii z cebulą i papryką,oliwa z oliwek

powoli wprowadzam w życie rotacje węglami dzis miałem ok200g węgli na dzień, jutro znów zachowam niskie węgle,w poniedziałek będą wysokie.
Powiem szczerze że na dawce ok200g wegli bardzo dobrze sie czuje,nie odczuwam jakiś spadków sił czy słabego samopoczucia wszystko jest ok,zależnie od tego jak organizm bedzie się przywyczajał do takich skoskow energii w przyszłości wtedy bede mógł powiedziec coś więcej.

http://zapodaj.net/images/4e989c6f7cbf1.jpg

Micek185
14-05-12, 00:03
Dziś cały dzien jak nolife nawet nie chciało mi się iść na rower dziś ale to dobrze wypoczynek na maksa.

dieta dziś naprawde lajtowa i pare słodkości wpasło ale uj z tym

1. 4jaja 3kromki chleba pełnoziarnistego miseczka pomidorów z śmietaną
2. musli na mleku + 2miarki białka
3. ok200g ziemniaków pieczonych w rękawie ze schabem ok350g pomidory ze smietaną i cebulą
4. ok200g ziemniaków pieczonych w rękawie ze schabem ok250g pomidory ze smietaną i cebulą
5. kostka twarogu

ostatnio śpię jak suseł dosłownie zasypiam w mgnieniu oka,rano też cieżko wstać mi jest chyba robie się leniwy albo nie wstaje dlatego ze cąły czas wiem że musze pisac licencjat ale nawet go nie dotykam masakra przez to wszystko mam spieprzone bo nie wiem co ma robićź jutro jak usiąde to machne cały i w środę oddam O!

fallenursus
14-05-12, 01:23
bardziej wypelniony na tej focie niz na innych.
suneisz jak czolg. there is no stopping you brah! zwieksz krete.

Micek185
14-05-12, 01:30
wąłśnie teraz ładuej tylko raz dziennie w DNT, z rana na czczo bo mi koncówka została, w DT daje normalnie,zacząłem mniejsze dawki węgli i o wiele lepiej się czuje,brzuch prawie płaski,siły są takze czuję że rotacja węglami bedzie mi służyc,wszystko psują tylko teraz juwenalia Kortowiada od czwartku do niedzieli bedzie jeden wielki melanż na kortowie siłak wsio pozamykane...jakoś przeżyje.

Micek185
15-05-12, 23:09
dzień dobry.

Klatka + barki

połączenie którym kiedys trenowałem i w sumie chyba do niego wrócę bo nawet dziś mi się bardzo dobrze cwiczyło

-WL płąsko 4s 50-105kg x7

-rozpietki na skosie dodatnim 4s 12-22kg na rękę

-wypychanie przed siebie młotkowym poziomo(maszyna) 4s

-brama po ok 20powt 4s


barki:

-do brody wąsko 3s 20-40kg po ok15powt

-na boki stojac 10kg 3sety

-leżąc twarzą do ławki unoszenie w opadzie 3s po 10kg

-przed siebie zamiennie nachwyt-podchwyt po ok 14powt 3sety

-szrugsy sztangą 80kg 3serie


ciezo było dziśdosyć, słabo się czułem i nie było powera takiego jak zawsze na treningu,dieta ostatnio troche kuleje ale w sumie to przez moją głupotę bo gdybym wczensiej wział sięza licencjat to bym mial to już z głowy.

Dieta:

-4jajka pieczywo pelnoziarniste, ogórek ,pomidor,rzodkiewka
-2 gołąbki (ryż i wieprzowina)
-250g piersi ,100g ryżu nie zdążyłem kupić warzyw
-200g piersi z kurczaka z warzywami(pieczarki,pomidory,cebula,przyprawy) 50g ryżu
-200g piersi z kurczaka z warzywami(pieczarki,pomidory,cebula,przyprawy) 50g ryżu

i więcej dziś nie wcisne zawsz ejak mam jakiś stres na głowie to żołądek mi sie kurczy i siły opadają kurwa ;/

http://desmond.imageshack.us/Himg99/scaled.php?server=99&filename=fforum.jpg&res=landing


http://www.youtube.com/watch?v=TSLrpncX9v0

Gangsta Latino
16-05-12, 00:21
Niezłe bary!! Jeszcze troszke pracy i na lato forma będzie ;)

P.S na chooj zamazywałeś twarz na zdjęciu, jak i tak jesteś na filmiku ;P

Micek185
16-05-12, 00:38
pracuje nad tym:), szedłem z węgli ostatnio,białko na tym samym poziomie choc bez szczególnych wyliczęń,na porcje odmierzam po ok 250-300g miesa, lub jesli jem rybę to ładuję nawet 400g,dziś rano po jednym posiłku brzuch był juz płaski, takze widze efekty niskich węgli. w diecie nie dopisałem do ostatnich dwóch posiłków poszło jeszcze po 100 i po 50g ryżu zaraz edytuję post i poprawię bo pominąlem jeden posiełk :)

gangster
16-05-12, 11:50
elegancko,jesteś ektomorfikiem?

Micek185
31-05-12, 22:06
kto mysli że nie zyje niech ssie jaja!

dziś nogi ale inaczej teraz robie treningi tylko i wyłacznie robie złozone cwiczenia

przysiad klasyczny 60kg 90kg 100kg 110kg 120kg 130kgx 6powt i w druga stronę 100kg 90kg 60kg tu już robiłęm 2-3ruchu od samego dołu do prawie wprostowanych nóg

wykroki chodzone po 14kg naekę 3 serie i nogi miałem już wymęcozne na maxa

łydki na skosnej suwnicy 3s 160kg 40-20kilku powt

trening może i dość długo wyszedł ale dawno nie miałem tak styranych nóg. nastepnym razem opisze trening góry, bo zaczynam robić nogi 2x tygodniowo i góre 2xtygodniowo

dieta mizernie jak na moją wagę ale in progress bo sesja zaliczona w poniedziałek oddaje licencjat mam nadzieje ze przejdzie i później jużmam luz blues!