PDA

Zobacz pełną wersję : CrossFit nowy etap w treningach!



Strony : 1 2 [3] 4

Micek185
15-11-12, 13:51
zadzieram kiece i lece:) cwicze dla siebie jak do tej pory:) a żeby przygotować się do zawodów CF musiał bym temu poświęcić cały wolny czas także wolę nie:)

Micek185
15-11-12, 14:06
http://www.crossfitthames.com/Docs/SkillLevels.pdf

ktoś rzuci wyzwanie i sprawdzi choc niektóre zestawy? :)

Micek185
20-11-12, 20:27
Oto mały prezent od firmy BCAA.pl Wielkie dzięki!

http://images36.fotosik.pl/285/6fdbfa45a05dddbb.jpg

Dziś trening z cyklu crossFit dokłądnie WOD "Linda"

Waga ciała ok 88kg

Założenia:
10 obiegów po 9-8-7-6-5-4-3-2-1 powt
Ciężarem w:

MC 1,5 x waga ciała u mnie to było 130kg
Clean 0,75 x masa cia la ja miałem dziś 57kg
WL płasko waga ciała ale założyłem 90kg

Wszystko według planu zachowane, trening tak solidny ze po takim zetawie nawet nie było mowy o tym zeby robić coś dodatkowo, to zostawiam na dzień treningu siłowego. ogólnie jestem zadowolony z tego treningu.

W praktyce wyglada to w ten sposób, z tym że ja nie zmierzyłem czasu. ale ok 20minut mi napewno to zajęło.

http://www.youtube.com/watch?v=iFLcnEB8MYw&feature=related

raczeek_87
27-11-12, 09:27
Jak to wygląda tak jak na filmiku to tempo zawrotne ;)
Witam ... masz tysięcznego ....

krolik_szaleniec
27-11-12, 19:32
A technika poszła w las :D

Micek185
27-11-12, 21:05
Ty sie kurwa znasz jak świnia na kosmonautyce.

Zamykam jak na razie ten bajzel żeby tekiego syfu nie nabijały zające.

Micek185
04-01-13, 18:45
Dzisiejszy trening:

Ławka płaska 4serie 12-15powt

wyciskanie hantli siedząc 3serie 15powt

ściąganie drążka wyciągu nachwytem (triceps) 3s ok12powt

uginanie z sztanga łamaną 3serie 15powt

1seria wiosłowania sztangą


Obecne cele:

Redukcja z jak njamniejszą utratą tego co zostalo z mięśni, poprawa wydolności i ogólnej sprawności.

Dieta:
Prosta dieta Fit: średnia ilosć białka szczególnie z ryb i drobiu, unikał będę wieprzowiny, ale nie będe stronil od nabiału. Mała ilość węglowodanów głównie: ziemniaki, ryż, pieczywo i owoce. Tłuszcze z nabiału, orzechów,oliwa(smazenie)

Trening: 3razy w tyg FBW , nastepnie po okresie przygotowawczym być może wejde na split, do tego planuje aeroby w ilości ok 2sesji tygodniowo.takze w formie crossfitu.

Wymiary:

Obecnie ważę ok 89kg
Pas wieczorem ok 89cm
ramie ok 41cm
Udo spadło całkowicie 60cm masakra...

Najbardziej zalezy mi na redukcji cm w pasie,

Suple jak na razie tylko białko do uzupełnienia diety a reszta zobacze jak z funduszmai będzie być może kupie jakąś dobra kreatynę i AAKG

Soku żadnego nie będzie bynajmniej jak w najbliższym czasie.

!BLACHA!
05-01-13, 15:17
Kolesiowi na filmiku przy trojkach spadla sztanga na klate ;d mam nadzieje, ze Ty nie miales podobnego przypadku.. :)

Micek185
07-01-13, 23:37
Ziomek tlumaczył że ma kontuzje dlatego taka technika akurat, never mind. mi sie to nie przydarzywło, kiedyś jak miałem jeszcze siłownie w domu w pokoju to mnie sztanga przygniotła ,ściągałem po krążku żeby paneli nie uszkodzić:)

Dziś dieta ok ulasz i reszta jakiegoś domowego jedzenia typu gołąbki, na jutro mam cycki z kury, pomidory z bazulią i mozzarellą i do tego ziemniaki lub bagietka, musz eograniczyć mocno węgle. jutro planuje i siłkęi basen zobaczymy co wyjdzie z planów, nawaliło mi się kolokwiów i ciekaw jestem jak to będzie wyglądąło.

Micek185
11-01-13, 20:41
Wczoraj robiłem FBW, bardzo tradycyjne tylko hantle i sztanga, zakres powt ok 12 do załamania, technika idealna a ciężary to ok 60% tego co podnosiłem jeszcze w październiku jak trenowałem, ale jakoś mnie to nie boli.
Dieta tak jak mówiłem nie jakaś konkretna staram sięunikać słodyczy coraz mniej słodzę kawę/herbatę i ucinam węgle w każdym mozliwym posiłku.
Ale naprawde straciłem zapał do pisania relacji z takich rzeczy chyba sie poprostu wyrasta albo nie wiem co...

Gangsta Latino
13-01-13, 12:11
Też kiedyś piłem herbatę z cukrem (po 5 łyżek:P) i kawę, ale teraz z cukrem nawet mi nie smakuje. Gorzka, mocna kawa - to jest to :P

Zapał straciłeś, ale odzyskasz (liczę na to, bo się fajnie relacje czyta). Lepiej Ci się teraz ćwiczy tj. FBW czy jednak splitem?

ht
13-01-13, 12:22
iezarem neima co sie przejmowac. nei trenujesz trojboju:) ja tez dzisiaj np wyciskanie sztangielek na klatke robilem 30kg:) krotke przerwy po 10-12 pow i czuje ze zajechalem ja strasznie.

Gangsta Latino
13-01-13, 12:24
właśnie dlatego nie rozumie ludzi, którzy za wszelką cenę chcą zwiększać ciężar. Przecież bardziej skatuje się mięśień (pod względem BB) robiąc 12-10 powt. troche lżejszym niż 4 powt. ciężkim...

Micek185
17-01-13, 21:36
OOOOOOOOOOOoo Siemano!

Na dzien dobry powiem że w tym tygodniu miałem kombo w poniedziałek jedno kolokwium a w środe uwaga! 3 kolokwia pod rząd, teraz najlepsze 3 z 4 zaliczyłem na ostatnie wyniki jeszcze czekam!

Teraz druga informacja:

Dziś na siłowni zrobiłem barki i bicepsy z tricepsami w supersecie

na barki wyciskanie wąsko stojąc sztangi 35kg

uginanie wąsko sztangą łamaną 30kg
+ wyciskanie wąsko sztangi 55kg

wszystko po 4 serie, fajne jest to ze przy takich cieżarach tak mocno spinam mieśnie że czuje się jak bym podnosił 2x większe cieżary, druga rzecz to to że narazie roztrenowuje sie i robie treningi raz-dwa razy w tyg takze nie obciążam się w ogole wiem że jutro będę miał czas dlatego jutro zrobie reszte partii. Jedzenie jak narazie tak jak wczesniej pisałem, mam nadzieje ze reszta egzaminów pójdzie mi tak samo dobrze i będę mógł znów wznowić treningi, zarówno zwykłą siłownię jak i CrossFitu bo jednak ciągnie do tego.

Obecnie skupie się nadal na redukcji także zacznę kręcić aeroby tak by wystartowac konkretne treningi z niskim bf-em.

piuras86
17-01-13, 21:45
ciężar jest tylko dodatkiem do narzędzia sztuka zrobić wszystko poprawnie dużym ciężarem i czuć takie spięcie jak przy mniejszych niż tylko to bezsensownie podnosić i opuszczać ....

Micek185
11-02-13, 21:16
no witam w tym jakże aktywnym i regularnie uzupełnianym dzienniku!

Dziś znów jakieś tam przetarcie na siłowni było!

jakieś tam:
Wyciskanie na ławie w 4seriach po 15-20powt ciężar 65kg!!!

ściąganie drążka wyciągu górnego stojac przed siebie w opadzie tulowia 15kg!

łapy w superserii Wyciskanie wąsko + ugiannie wąsko z sztangąła,maną stojac aż do pompy ok 20powt

barki systemem: 5powt na bok + 5powt w przód i tak 3 sety

no i oczywiwscie to cokazdy koks robi! przedramiona!

Jedzenie zwykłego śmiertelnika:

śniadanie jajko, pieczywo, pomidorek barszcz domowy ogólnie pyszne śniadanie nie to co wasze owsianki!!!

Obiad bitki ze chabu ziemniaki i sałatki

kolacja znó te zajebiste bitki ze schabu cebulka ipieczywo i pomidor. i elegancko!

no a od 18 chce znów coś tam sobie trenować i ogarniac jakąś diete i zejsćz wagą gdzieś do ok 80kg teraz jest 85!

Micek185
20-02-13, 20:44
W poniedziałek była siłownia ale nie chciało mi się pisać.

dziś też siłka:

1.Klatka wyciskanie sztangi na skosie : 4serie 40-70kg x 12powt

2.Plecy- wiosłowanie sztangą podchytem 4serie 40-80kg 14-14powt

3.Nogi suwnica skośna 4serie 180kg ok16powt na serie + restpouse

4.Triceps ściąganie uchytu V nachytem 3serie cały stos na brmamie 14-12powt

5.Bicepsy młotki 14-17kg 3serie + droppSet

6.Barki seria łączona wyciskanie hantli siedząc + wylewanie wody stojac 3SS

7.Szrugs hantlami po 20kg 3s


Dodatkowo 10 obiegów HIIT na rowerku 15s akcja 20sekund odpoczynek x 10serii łącznie 5 min i 50sekund

Teraz siłka w piątek. a teraz trzeba iść do marketu i wymyślić co tu jeszcze dziś opierdolić, wziać książkę do łapy polożyć sie i odpoczywać. o północy jedno piwko przy polskiej muzie w klubie i plan idealny gotowy!

Gangsta Latino
20-02-13, 23:17
Micek ty żyjesz? myślalem że tylko chlejesz jak max :P

.rocky
20-02-13, 23:20
czemu wioslo wl zaczuamsz od tak malego ciezaru praktycznie pierwsze serie robisz jak szmate dopiero na ta przed ost i ostarnia sie cos zmeczysz i tylko te 2serie beda efektywne dlaczego od poczatku po tych rozgrzewkocych odrazu nie zaczniesz od maks ciezaru

Micek185
21-02-13, 02:21
Zyje zyje chociaz ostatnio to tylko stres zapijanie stresu i od nowa zycije pierdolone kurwa zycie. Ale nic cisne to dalej. Dopiero od tego poniedziałku ogarniam regularne treningi.
Rocky 40kg to jest 50% mojej serii głównej. To nie te czasy że na wiosło pizgałem po 120kg ten tydz. Traktuje jako wstep do treningów cieżary na pół gwizdka itp. Rozkręcam sie powoli tak żeby w 3miechy albo cos koło tego dojść do formy fitnessgeja i to mi wystarczy jak hajs pozwoli to jebne jakis cykl na długim estrze bo na sucho to mi sie niechce rok czasu męczyć. Reszte życie pokaże.

Micek185
22-02-13, 09:39
Wczoraj byłem na stadionie. biegałem po 15cm śniegu bo nikt przede mną nie przetarł szlaków. 35minut biegu na stadionie i dziś poprostu łydki mi pękaja w szwach takie zakwasy mam.
dieta wczoraj tak w miare ogarnięta byłą :

jajka z pieczywem i sałata lodową
białko zaraz po bieganiu
pierś kurczaka z pomidorem, sałatą, ogórkiem kisoznym do tego sos tzatzyki i grzanki - masło, czosnek cebulka i bazylia pycha!
póxniej zapiekanka z ziemniaków makaron troche boczku i kiełbacsy hehe

ogólnie pula kaloryczna napewno nie została przekroczona i tym teraz się kieruje jak narazie.

dziś będę robił trening siłowy wieczorem niechce się od razu zajechać od poczatku treningów tym bardziej że jade totalnie na sucho, bez żadnych supli.

Micek185
01-03-13, 21:44
coś tu skobne : trening są robie nadal FBW do tego robie po treningu aeroby w postaci HIIT, nie pisze bo albo nie mam czasu albo jestem zbyt leniwy chyba to drugie. tak myslę że to drugie.
jem dobrze ale mało nie przejadam się a czasem mam nawet głodówki kilkugodzinne i w sumie mi to nie przeszkadza.

no i znów się kąpałem w jeziorze jak morsy zrobiły przerębel fajna sprawa.

Gangsta Latino
01-03-13, 21:46
ale takie kąpiele bez wcześniejszego przygotowania? ja kiedyś wszedłem do wody co miała 8 stopni... to myślałem że umre ;]

Micek185
01-03-13, 21:52
przygotowanie było rozgrzewka krótka kąpiel i od razu wycieranie i do ciepłego pomieszczenia i pod prysznic, na drugi dzień zero konsekwencji, a ciało hartuje.

Micek185
12-07-13, 00:03
Coś się ruszyło z miejsca.
Treningi wznowiłem zazwyczaj późno wieczorne, obecnie trenuje typowy CrossFit a większa motywacje łapie do ćwiczeń bo trenuje z kumplem równie zajaranym crossfitem co ja.

Początkowe treningi wyglądają tylko tak że tłumacze mu co i jak i razem dobieramy sobie obciażenia żeby sklecić cały plan na tydzień z różnymi WODami.
Trening są mieszane typowo siłowy dzień skurwiela, duże ciężary dynamika i darcie ryja, nastepny dzień to typowy CR i nie ma jakiejś szczególnej rutyny, zakładamy tylko kilka wytycznych według których będziemy monitorowali rezultaty czyli ciężary w dzień skurwiela i czas w wybranych WOD np 10setów po 10powt [ siady z wyrzutem nad głowe + dipsy + podciąganie na kółkach wisząc poziomo] robimy taki wod jednego powiedzmy w czwartek spisujemy czas i w nastepny to samo. identycznie jest z ciężarami.

drugi miernik to sylwetka czyli waga wyglad itp. obecnie mam ok 85kg bez szału w końcu prawie 11miesiecy nie tykałem gratów na siłce.
ostatni to kondycja na rowerze bieganie pływanie póki są warunki do tego.

Apropo siłki budujemy swój plac typowo pod CrossFit na dniach wylejemy podest betonowy do siadów ciągów wyciskań itp, następnie drążek szeroki i musze poprawić poręcze bo po zimie wysadzilo je troche, mam o jakies 50kg wiecej nakładu i na dniach skombinuje jakieś liny, grubą sztange typowo na trening przedramion i chwytu
czyli rura z oponami np. dodatkowo kettlebele różne wagowo i kilka innych przydatnych rzeczy ogólnie rzecz biorąc- będzie się działo a raczej już dzieje! :)

fallenursus
12-07-13, 00:06
To teraz tu będzie kącik kuchenny?

Micek185
12-07-13, 00:57
planuje bardziej rozwinac temat crossfitu jakieś filmy nagraci wrzucić moze krótkie wypowiedzi co i jak, kuchnia tez się znajdzie i ta od strony patelni i na luźną rozmowe ;)
bo szczerze mówiąc czytanie suchych wypocin codziennie tych samych mało interesujace jest. ale to z czasem narazie trzeba się rozkręcić .

fallenursus
12-07-13, 01:21
Jeśli masz czas i chęci można założyć podforum. Xfit coraz bardziej zbiera na popularności

Micek185
12-07-13, 08:38
nie ma sensu bo musiało by to ogarniać kilka osób a tak będzie jeden temat niezależny w którym będzie co nieco o tym i bez presji na to by ciągle tu uzupełniac, dodawać informacje itp. po drugie ktoś musiał by to moderować a wątpie by ktoś temu tu podołał.

Micek185
13-07-13, 21:14
Dziś był dzięń CrossFitu:

trening :
5-10-15 x 5serii

5x podrzut olimpijski
10x podciąganie na kółkach
15 x skłony na ławce skośnej

Zapomniałem tylko zamierzyć czasu ale chyba ok 10-15min

od razu po trenineigu bieganie w sumie równo 5km w czasei 29;37 min czyli jak narazie słabo z kondycją ale to jest jeden z celów tego treningu.
waga 85,6 kg wieczorem po treningu.

Małymi kroczkami do przodu!

Trening CrossFitu oczywiście w deszczu nie ma co szukać wymówek :)
http://images35.fotosik.pl/1964/80b7bf43cc6ce82cgen.jpg

.rocky
13-07-13, 22:12
a jak forma jakies mieso jeszcze siedzi czy tylko fitness ?

Micek185
13-07-13, 23:59
No nestety mieso poszlo wpizdu. 10mcy bez diety i treningow zrobilo swoje . Sily troche zostalo plaska probowalem to ok otkg poszlo bez problemu dipsy robie po 20powt wioslo ok 90 to nie jest zle a sylwetke bede robil powoli bo coraz bardziej mysle o powaznych przygotowaniach do przyszlorocznych zawodow CR ale to zalezy od tego iak bedzie szlo. Ty tez trenujesz CR prawda? Jako alternatywa dla aero. Dobrze kojarze?

.rocky
14-07-13, 03:54
no ale bez jakichś większych rozpisek, podrzut-box-drążek-skakanka na tym się opieram i wychodzą z tego zajebiste interwały

Micek185
16-07-13, 22:34
Dziś kolejny dzięń Crossfitu

Razem z kumplem lecieliśmy taki obwód:

1)Wyciskanie na ławie płaskiej: 10powt
2)Sprint 50m
3)Kettlebell x 10powt
4)brzuszki na skosie 10powt

Planowo było 10serii , ja wykonałem cąły obwód w 12minut a kolega po 4 zrobił przerwe odpoczał zrobił jeszcze jeden porzygał sie i spokojnie czekał aż skończe trening. Ale uradowany był maksymalnie z treningu mówi że coraz bardziej go jara.
Po treningu standarowo 4km biegu i koniec.

Z kuchni powiem tylko że wymysliłem swietny przepis na pierś z kurczaka soczystą smaczną i prosta w przyrządzeniu! Wrzuce przepis ze zdjeciami jak bęe następnym razem robił bo jest mega!

fallenursus
16-07-13, 23:19
http://img607.imageshack.us/img607/7052/zy6s.jpg

Z taką po pocwicze

Micek185
18-07-13, 22:50
Wczoraj był dzień siłowy.

Trening zaczeliśy bardzo późno bo było po 21 i juz szarówka na podwórku i chmara komarów także nie skończyliśy treningu ale odbiłem to na dzisiejszym.

Wczorajszy dzień siłowy:
przysiad klasyczny 5x5powt 85kg
wyciskanie na ławce płaskej 5x5powt 85kg
wyciskanie na barki stojąc 5x5 58kg

miły byvc jeszcze ciągi ale już nic widaćnie było także koniec.

Dzis dzień CrossFit

Ustawiłem taki obwód:

Mc 60kg 10powt
pompki na poręczach 10powt
wskoki na opony 85cm 10powt

Wszystko w 10seriach stoper pokazał mi że zrobiłem to w niecałe 14minut ale chyba jeden obwód zgubiłem bo kumpel robił swój i nikt nie liczył. a to ważne przy tego typu cwiczeniach.

Nagrałem dziś filmik o CrossFicie ale jednak było już troche za ciemno i zdecydowałem że go nie umieszcze zrobie to w dobrej jakości w dzień przy słońcu.

Micek185
23-07-13, 16:30
Ten tydzien zaczałem od siłówki

wczoraj od razu po pracy na czczo poszło:

wiosłowanie sztangą: 90kg 4sety powtórzenia różnie ale nie mniej niz 6
wyciskanie na klatke płasko 91kg 4powt zrobiłem, z zapasem bo sam trenowałem
bicepsy z sztangą łamaną 3 sety 35 do załamania po ok15powt
wyciskanie na barki staojac 35kg zrobiłem poprostu jedną długą serie najpierw z 20powt aż do bólu zrzuciłem sztange 10s odpoczynku i dalej jazda, tak potórzyłem z 4razy barki prawie eksplodowały
na koniec zrobiłem łaczone pompki na poręczach do załamania z brzuszkami na skosie

Trening fajny, intuicyjny, bez siadó poniewaz dziś w dzien crossfitu bede robił więc nie było sensu. generalnie siła bardzo szybko mi rosnie nie spodziewałęm się ze przy tego typu treningach bede tak szybko budował siłę i zrzucał zbędny tłuszcz nawet przy słabej diecie z duuużą tolerancją , dziś crossfit wieczorem może nagram jakiś obwód.

Micek185
23-07-13, 21:31
Przed chwilą był CrossFit:
rozgrzewka
a potem:

5 obiegów:

podrzut olimpijski 45kg x5
kettlellbell 16kg x 10
wskoki na opone 85cm x 5

bezpośrednio po treningu 4km biegu w średnim tempie

a bezpośrednio po bieganiu białko, później jeszcze normalna kolacja.

trening oczywiście w deszczu, to jest pieno tego sportu ;)

breku
23-07-13, 22:37
nie odbija Ci się to potem na zdrowiu?
mam na myśli przeziebienia itp

Micek185
23-07-13, 23:58
zero, dosłownie nic wczensiej byłem bardziej podatny na przeziębienia a teraz jakośnie zauważam. może to kwestia przypadku może nie. ale od kiedy trenuje znów to każdy trening jest na powietrzu najczęściej późnym wieczorem kiedy temperatura jest niższa.

breku
25-07-13, 20:22
człowiek bardziej się hartuje, widze tez po sobie ze jak cwiczylem regularnie, to bylem mniej podatny na choroby i przeziebienia, a jak mialem przerwe to non stop. Micor na pompie ;]

http://www.youtube.com/watch?v=9K_SgOBuT4M

kfc
26-07-13, 11:36
może pisałeś, a ja nie doczytałam, ile i co jesz przed takim intensywnym crossfitem?
Żeby nie robiło się słabo? żeby sie nie porzygać ? żeby nic nie leżało na brzuszku?

parę razy uczestniczylam w takich mocnych treningach, i zdarzyło się że uderzenia ciepła po uszach i mroczki w oczach miałam po 15-20 minutach.

Micek185
26-07-13, 17:35
najczęsciej trenuje praktycznie na czczo, a jak już to posiłek minimum 2h przed treningiem tak mi sie najwygodniej cwiczy, ostatnio jak trenowałem z kolegą który jadł godzine przed treningiem to puścił mi pawia na trawnik takze trzeba uwazac.

jem praktycznie zwyczajnie tylko oszczędzam węglowodany poprostu nie są mi potrzebne do tego by czuć się dobrze także moge sobie dołożyc tłuszczu do diety i poswolić na np karkówke z piekarnika albo smażenie na patelni wszystkiego, a opieram się głównie na pieczywie i ziemniakach najczesciej obgotowanych i podsmażonych/opiekanych.
ryży nie jadłem od hu hu , a waga bez konkretnej diety spadła mi jużo 2kg i przybyło troche w obwodzie klatki i na ramionach.
coraz czesciej twierdz e(tak jak napisałme w Twojej relacji) że to ilość wysiłku promuje dobra formę a nie oczyszczoona do cna dieta.

Prosta zasad opierdoliłes kebaba? idź go wybiegaj, wycwicz.


-----
miałem dwa dni przerwy od trenigów ale dziś już wpada siłówka takz enic sięnie dzieje, zdecydowałem sięże dokupie jednak supli troche ale tylko kreatyne i białeczko.wieczorem trening i jakąś fotencje strzelę O!

Micek185
27-07-13, 19:58
Dzis mega trening!
w koncu w słońcu choćto niekoniecznie dobry pomysł


10 obwodów

Zarzut na klatke z podrzutem 10powt 45kg
kettellbell 10powt 16kg
wskoki na opone 85cm 5powt

Trening jest naprawde mega meczący , dodatkowo zrobiłem tak głupi błąd jak jakiś małolat na treningu dodałem do bidonu z wodą 2łyżki miodu nie wiem co mnie podkusiło... ale to było złe . nigdy więcej

Teraz po treningu musiałem odczekać z 30min zeby cokoliwke dodtknąć do jedzenia i są szaszłyczki z piersi cebuli i papryki prosto z grilla pora zjeść i odpoczywać po treningach i pracy.czyt. łomżing nad rzeką :)


eh bym zapomniał się pochwalićzakupem jako fan CrossFitu musze jakoś sie wyróżniać z tłumu:)
http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/34/18/03/47/3418034779

Micek185
28-07-13, 18:17
Po wczorajszym Łomżingu pora na trening!

Dziś Crossfit:

10 obwodów po 10powt

-Wyciskanie hantli leżąc po 16kg x10powt

-Mc 65kg x10powt

Czas około 11minut, trening bardzo przyjemny.

Na koniec zrobiłem
uginanie z hantlą 16kg ok20powt
+ 100(sto) powt samą sztangą łamaną.

Bezpośrednio po treningu bieganie 3,6km z tym sympatycznym panem
http://images65.fotosik.pl/26/13202945871f7fa0gen.jpg

i obecna forma, od wtorku wejde na jakąś mini diete żeby fatu zrzucić troche, kulasy mi sie poprawiły od kiedy robie je kilka razy w tyg przy CrossFicie
waga ok 84kg po wczorajszym łomżingu i bieganiu.
http://images65.fotosik.pl/26/6c1aaf205101023e.jpg

.rocky
28-07-13, 18:36
za czasów tyrania na siłowni wygladales 150x lepiej

ht
28-07-13, 18:36
na moje oko bylo lepiej. albo zle se ustawiles do zdj.

Micek185
28-07-13, 18:42
Panowie ja trenuje dopiero 28dni a przerw w treningach miałem ok 11miesięcy, takze startuje od zera. żałuje tylko że miesiac temu nie zrobiłęm żadnego zdjecia chyba że gdzieś jakies znajde zwykłe,a le byłem zalany jak kulka . Fakt faktem nie korzystnie na zdjeciu wyszłem,ale poglądowa fota jest. będe w tym samym miejscu robił foty co tydzień zeby kontrolowac .

yaro09
28-07-13, 18:48
a gdzie koszulka supermana? :) czy tam kogo

Micek185
28-07-13, 18:54
Popey :p Wezme na trening raz i cykne fotke jak łapa spuchnie :P

yaro09
28-07-13, 18:56
hehe ok

fallenursus
28-07-13, 19:24
a gdzie koszulka supermana?

Wrong chest size and no abs of steel brah.
:*

Szukaj łańcuchów kolejowych bo zupa z tego będzie i nie mini dieta tylko woły w całości eod jak wiki

Micek185
28-07-13, 23:43
spokojnie kupie koszulke supermana i założę dopiero jak będę na nia gotów:)

zamiast woła będą rybki, tatary i kurczaki :)

Micek185
31-07-13, 16:28
Wypadało by zaktualizowac dane :)

W poniedziałek byłem od rana na spływie w sumie na kajaku przepłynelismy ok 25km, czyli cały dzięń wysiłek.
wczoraj zaś zrobiłem pierwszy CrossFit na czas

obwód:

-Przysiad tylni z wyrzutem sztangi z barków 10powt 45kg

-pompki na poręczach 5powt

-kettlebell 16kg 10powt


10 obwodów w czasie 7min 49.

Reakce? odczucia?
W życiu tak po garachnie dostałem prze zminute nie mogłem oddechu załapać a uda mam dziśtak opuczniete że zastanawiam sięczy iść biegać. ale i tak pójde tylko cipki odpuszczają treningi.

Wieczorem wrzuce gotowy rozkład całego tygodnia z konkretnym planem i konkretnymi WOD'ami. żeby całośc usystematyzować i kontrolować wyniki.
Dieta chciał bym powiedzieć ON. wyrzucam narazie wieprza i jade na cyckach i rybach.

raczeek_87
31-07-13, 21:15
Witam starego kolegę i gorąco pozdrawiam :)

Micek185
31-07-13, 23:58
Cóż to za stary rower tu zawitał :)

Oto mój nowy plan którego będę się trzymał na bieżąco jutro go rozpisze dokładniej i opisze w dziale trening żeby inni te zaczaili o co chodzi w tym wszystkim:

Treningi 5 razy w tyg od poniedziałku do piątku , weekendy na regeneracje ewentualnie zwyczajne spędzanie czasu na powietrzu. Plan jest próbny po pierwszym tygodniu sprawdze jakie zmiany wprowadzić aby w ogóle dobrze funkcjonowało się z taką intensywnością.

Oznaczenia wykonywanych ćwiczeń danego dnia:
A-Aeroby
S-ćwiczenia siłowe
G- Gimnastyka

Poniedziałek A+S+G
Wtorek S+G
Środa A+G
Czwartek A+S+G
Piątek S + G

Plan:
Poniedziałek: Od 10powt do 1 na czas S+A+G
S: Martwy ciąg (Waga ciała założę ok85kg)
A: Skakanka (liczę do 30)
G:Pompki na poręczach

Wtorek : 10obwodów po 5powt na czas
S: Podrzut olimpijski Połowa wagi ciała
G: Padnij powstań

Środa: G +A 5-10-15
G: podciąganie na drążku + Wskoki na opone+ brzuszki na skosie
A: 5km biegu
Czwartek: A+G+S 10obwodów:
S: thrusters 10powt połowa wagi ciała
G: wykroki z kijem/pustą sztangą nad głową po 10na noge
A: skakanka 1minuta

Piątek: S+G 10obwodów
S:Wyciskanie na klatke płasko Waga ciała 10-1powt
G:podciąganie na linie poziomo do klatki 5powt

Tak na razie będzie wyglądął plan jeśli okaże się że po tyg np. coś nie pasuje, czy jest zbyt Mao intensywny bądź na odwrót to koryguje. Jednocześnie zakładam zeszyt i zapisuje wyniki na bieżąco mierze czasy, ciężary itp. Dodatkowo dieta. Przeważnie niskie węgle z cokilkudniowym ładowaniem wedle potrzeb, czysta, mało cukrów, mało wieprza po prostu chudo, ciągne redukcje do 80kg. Za kilka dni zdjęcia do oceny.

fallenursus
01-08-13, 01:00
Na.kiego ta dieta jak.przecież można.rzrec co.i ile.sie chce i.jak.sie ćwiczy to forma i.tak.będzie? Wał to nie.mecz sie tym rzarciem tak.

Micek185
01-08-13, 08:00
Dodatkowo dieta. Przeważnie niskie węgle z cokilkudniowym ładowaniem wedle potrzeb, czysta, mało cukrów, mało wieprza po prostu chudo, ciągne redukcje do 80kg. Za kilka dni zdjęcia do oceny.

konsekwentnie Falluś dalej tak twierdze że bez wyliczania, i bez trzymania konkretnej diety bede miał brzuch jak tarke.

Baloniarz
01-08-13, 09:52
Ale te plecy znikną :), mięśni dużo nie będzie :), przerabiałem to rok temu :)

Micek185
01-08-13, 11:15
Nie musza byc moim celem nie jest sylwetka kulturystyczna a atletyczna. Nie robie treningow skierowanych na mase tylko ogólną sprawnosc i estetyczny wyglad. Odzywiam sie racjonalnie bo nie od dzis wiadomo ze pchanie w siebie ilosc jedzenia jak kulturysci nie jest za zdrowe. A mi chodzi o fan i satysfakcje z treningow. Dodatkowo jest to moj trening nie jakas sztywna rama ktorej musze sie trzymac. Na tym polega Crossfit. Masa poleci napewno achocby z tego wzgledu ze kilka razy w tyg krecd aero. Kazdy ma swoje priorytety w tym co robi. Ja jedynie wiem ze za 3-4 tyg pojawi sie woecej zainteresowania po kolejnych zdjeciach z tygodnia na tydzien i po kolejnych rekordach np nw bieganiu podnoszeniu ciezarow itp. Wiem bo to tylko kwestia czasu bo trenuje od miesiąxa. DziEkujE.

Baloniarz
01-08-13, 11:36
To ciśnij, niech six pack będzie z Tobą, mnie bycie aż takim wychudzonym nie interesuje ;)

ps. jak mi bicek schodzi na 29 to źle mi z tym :P, zdecydowanie lepiej wygląda na 32 :)

fallenursus
01-08-13, 12:17
Spojzyj na chłopaków z wbff.
Raczej na pol dupy rzarcia nie.jedzą.
Rozmawiałem z kilkoma dużo razy.

krolik_szaleniec
01-08-13, 12:20
konsekwentnie Falluś dalej tak twierdze że bez wyliczania, i bez trzymania konkretnej diety bede miał brzuch jak tarke.

To juz nie będziesz jadł kukurydzianych płatków? ;(

Patriot
01-08-13, 15:32
Nie musza byc moim celem nie jest sylwetka kulturystyczna a atletyczna. Nie robie treningow skierowanych na mase tylko ogólną sprawnosc i estetyczny wyglad. Odzywiam sie racjonalnie bo nie od dzis wiadomo ze pchanie w siebie ilosc jedzenia jak kulturysci nie jest za zdrowe. A mi chodzi o fan i satysfakcje z treningow. Dodatkowo jest to moj trening nie jakas sztywna rama ktorej musze sie trzymac. Na tym polega Crossfit. Masa poleci napewno achocby z tego wzgledu ze kilka razy w tyg krecd aero. Kazdy ma swoje priorytety w tym co robi. Ja jedynie wiem ze za 3-4 tyg pojawi sie woecej zainteresowania po kolejnych zdjeciach z tygodnia na tydzien i po kolejnych rekordach np nw bieganiu podnoszeniu ciezarow itp. Wiem bo to tylko kwestia czasu bo trenuje od miesiąxa. DziEkujE.

Słusznie :)
zawsze uważałem, że 'kulturystyczna' masa to najgorsze co może być. Nie przejawia żadnych wartości ani to zwinne, ani wytrzymałościowe, ani silne, ani nic innego poza tym, że jakieś tępe panienki się oglądają na plaży za tobą.
Ostatnio od kolegi usłyszałem, że trenowanie dwuboju to nie jest w ogóle trenowanie mięśni i że to lekki trening, a nie to co kulturystyka i dalej poszedł jak sam to nazywa "pompować biceps" hantlem 9kg. Owszem chłop dobrze zbudowany, 115kg wagi ponad 50 w łapie no i co? pobiega to po 5min sapie jak świnia, ma problemy w codziennym życiu przez taką masę, strasznie komiczne ruchy przy podstawowych czynnościach, tylko sapanie pozostaje :)
Nie mówię, że warto być zalanym grubasem, ale nie każdy musi chcieć też wyglądać strasznie nienaturalnie jak wyglądają kulturyści o czym na siłowniach do wielu mózgów to nie dociera. Parę lat temu jak dla kolegi powiedziałem, że nie chcę mieć dużego bicepsa to patrzył na mnie jak na wariata i skomentował "każdy chce mieć duże bikole"
Mnie jakoś do crossfitu w ogóle nie ciągnie, ale fajnie, że nie opierasz się tylko na tych planach 'masowych' i tylko twoim celem żeby 90kg, 95, .... 115 , a później łapa spadnie z 54 do 52 i już dramat. Zwiększam dawki. I tak koło się zamyka :)

Patriot
01-08-13, 15:40
Jeszcze jedno, ja oczywiście nie śmieję się i nie umniejszam treningu kulturystów i ich pracy. I nie mówię, że jak ktoś trenuję 'zawodowo' kulturystykę to 'debil' etc. , bo tak nie jest. Tylko dziwi mnie to, że jak ktoś trenuję tylko i wyłącznie amatorsko to potrafi przez kilka lat lecieć non stop praktycznie na towarze i tak jak mówię staje się INWALIDĄ w życiu codziennym, zero kondycji itd co już dalej mówiłem. Najciekawsze jest jeszcze to, że ci co trenują amatorsko to w wielu przypadkach naśmiewają się z innych sportów :) piłkarz do dupy, bo chudy. trójbój i dwubój to nie sport - tylko bezsensowne podnoszenie ciężarów. Kulomiot - gruby. Strongman -brzuch. Pływak -chude nogi itd. Tylko, że każdy z tych wyżej wymienionych sportów wykorzystuje MIĘŚNIE do jakiegoś celu, a nie do pokazania na plaży. I to właśnie kulturystyka jest najdalej olimpiady i nawet nigdy by nie miała na niej szans się znaleźć, bo tam nie ma podstawowej zasady sportu :)
pozdrawiam :)

fallenursus
01-08-13, 15:55
Dlugo już jesteś na offie?
:p

Patriot
01-08-13, 17:37
ja ? od zawsze :) kiedyś chciałem się 'skusić' na cykl, ale brak kasy wtedy nie pozwolił tzn. na środki by starczyło, ale na pozostałe rzeczy mogłoby zabraknąć. Ale co to ma do rzeczy? :p

Micek185
01-08-13, 22:55
Moim zdaniem nie należy negować żadnego sportu, dlatego wymyslono tyle różnych sportów żeby każdy znalazł coś dla siebie. W moim przypadku akurat po kilku latach tego samego przerzuciłem się na inny pokrewny i stare czasy sobie chwale i obecnie mi sę podoba nie wiem czy za rok nie będę trenował np jazdy figurowej na łyżwach?

Dziś zrobiłem trening czwartkowy jednak nie obyło się bez modyfikacji, z racji tego że nadal mam bardzo obolałe uda nie zrobiłem wykroków, co się okazało strzałem w dziesiątke bo sam trening z thrasterami i skakanką trwał 20min i wyczerpał mnie na maxa.

ogólnie rzecz biorąc: 10obwodów 42kg
skakanka około minuty
Thrusters 10powt

cały trening trwał 20min i powiem że KOSA.

żarcie dziś:
3jaja pieczywo pomidory z serem mozzarela
schab ziemniaki świeża fasolka szparagowa
pierś z kurczaka fasolka szparagowa ziemniaki

I jest git, jutro wrzucam większą ilość kcl bo dziś i praca i trening dały w kość.
i nie kłucić sie chłopaki :)

fallenursus
01-08-13, 23:01
Ja sie nie kluce, tylko martwię czy mu esttro nie wyjebalo :)

Patriot
01-08-13, 23:11
Nie wyjebało spokojnie :) ja mam po paru latach trochę inne powiedzmy szersze spojrzenie na ten sport. Właśnie o to chodzi, że dla wielu się wydaje, że wszystko się kręci wokół tego sportu i tak nawet jak teraz zasugerowałeś, że pewnie jestem po cyklu i tylko dlatego tak piszę, bo mi estrogen skoczył, a otóż nie :)
Dobra nie będę zaśmiecał tego tematu tym bardziej, że już i tak tu rzadko się udzielam i kłócić się też nie zamierzałem, pozdro i powodzenia wszystkim ;)

Micek185
05-08-13, 23:27
Dziś Siłówka aeroby i gimnastyka
Poszło oczywiście ze zmianami ale według rozpiski
czyli:
Mc 85kg
skakanka po 30 skoków
poręcze i tu zmiane wprowadzięłm z 10schodziłem z kazda serią o jedno powt w dół aż do 5powt tu utrzymałem tę liczbę powt i do końca już robiłem piątkami .

Zapomniałem czasu ale chyba 13min, chyba...

po treningu standardowo 3,5km biegania
ogólnie na następnym treningu dorzuce do mc troche i skakanke musze opanowac do końca bo mnie wqrwia jak co chwile mi sie o nogi plącze

kfc
09-08-13, 17:25
dlaczego tylko 30 skoków? w jakim czasie to robisz?

Micek185
09-08-13, 23:42
bo chodzi o czas. obwód ma byc wykonany w jak najkrótszym czasie i łączyc 3 rodzaje wysiłku. 30skosków zajmuje mi ok 20pare sekund ale czesto sie zaczepiam wiec wychodzi dłuzej :P
nie ogarnałem kilku dni przez prace i wyjazdy ale nadrabiam dzis zrobiłem mega szybki obód kazdego z cwiczen i poleciałem na tenisa. ogólnie zapierdol.

Micek185
10-08-13, 19:06
dziś w koncu zebrałem się na normalny trening odrobiłem sobie piątek.

w sumie Crossfit:

10 obwodów od 10 do 1powt
wL płasko 65kg ciężar dobrany idealnie na koniec ledwo to jedno wycisnąłem
podciaganie na kółkach równolegle do ziemi tu tez od 10 do 1 ale było ciezko na koniec juz narzucałem.

po tym zrobiłem jeszcze szrugsy 3 s 65kg i rozciąganie klatki -rozpiętki i odpoczywam pare minut i lece pobiegac z 20min

jakas tam fotka, ryja nie pokazuje bo brzydką mine zrobiłem
http://images65.fotosik.pl/61/b211e0c0bd570447.jpg

ide pobiegac.

Micek185
10-08-13, 20:12
niecałe 6km w czasie 26minut przez las i błoto bo po ulewie ale luz piękna pogoda się zrobiła to bieganie mi dobrze zrobiło, trzeba chyba jakieś żarcie wrzucić:)

anonimqq
11-08-13, 10:31
a jak obwody mniej więcej? ramię, brzuch, waga/wzrost?

Micek185
11-08-13, 11:27
Niemierze takich rzeczy waga jak sie wazylem ostatnio pokazala ok 84 drugi wyznacznik to lustro. A lustro mowi ze talia spoko:-)

kfc
11-08-13, 15:46
ładnie ładnie wyglądasz.
taki dystans w takim czasie to chyba niezły wynik. no i sceneria również przyjemna, po lesie po deszczu najmilej, biegasz z aplikacją na tel, że znasz czas i dystans?

Micek185
11-08-13, 18:16
w sumie nie wiem czy to dobry czas ale widze że kondycja bardzo mi podskoczyła do góry, i zniknęły bóle krzyża przy bieganiu kiedys bardzo doskwierały.

Tak, biegam z aplikacją RunKeeper bardzo fajna i prosta w użyciu.takz epolecam bo sama tworzy coś ala dziennik w którym porównuje moje postepy i móiw czy jest lepiej czy gorzej, zapisuje rekordy i podsumowuje np tydzień. fajna sprawa.

Zaraz polece na trening znów CrossFit i do tego pobiegam bo mam ochote przy takim słoncu i do tego fajny chłodek.

Micek185
11-08-13, 23:08
Wieczorem robiłem trening:

ustawiłem sobie ciężar na 55kg i zrobiłem chyba z 12 czy wiecej krótkich serii przysiadów różna szerokość stóp, nie trzymałem sztangi rękoma siadałem na kilka sekun i w góre ogólnie zabawa siadami, potem troche barki pokatowałem unosami z hantlami i koniec treningu.

potem poszedłem pobiegac krótko bo ok 3km i koniec dnia.

waga pokazała dziś 82kg. elegancko. ale chyba musze jakąś kreatyne zapodac.

fallenursus
12-08-13, 18:13
Crosfit to odskocznia. To nienjest trening zrobiony zebybgo ciągnąć non stop. Trening ciężki i agresywny i podziwiam xfitowcow. Ale ich stawy i ścięgna nie wytrzymują po latach. Znam paru.

Micek185
13-08-13, 07:53
Bzdury gadasz. Zacznij trenowac i wypowiesz soe na podstawie praktyki. Napewno nie nadwyreza tak stawow czy miesni chcocazby jak kulturystyka czy trojboj bo tu nie ma tak ekstremalnych ciezarow. Po drugie jest bardzo duzo elementow gimnastyki ktore usprawniaja cialo.

Trening CF nie jest nastawiony na budowanie masy ani na redukcje ale na ogolna sprawnosc. Ale tak czy siak masa idzie do przodu. Osobiscie poprawilem uda i tors nie robiac treningow kulturystycznych. Takze smialo moge stwierdzic ze przy pomocy CF mozna dorzucic miesa ale takiej jakosci jak przy kulturystyce i nie takiej duzej bo tu chodzi o ogolna sprawnosc a w niej miesnie przeszkadzaja.

fallenursus
13-08-13, 10:40
Przecież napisałem ze.szanuje xfitowcow? To chyba logiczne ze nie.chodzi i mi.Ciebie i.twoje dwu miesięczne epizody pseudo xfita tylko konkrety co ciągną dwa trzy lata nontopper.
Pochodzenie do maxow z poprawną rozvrzewka i powolnym systematycznym zwiększa.iem ciezaru różni sie od machania xiezarkiem po 50-100 razy na.sesję na czas i pajacowaniem między swriami.
Wyoadki przeważnie zdażają.sie na zawodach power liftingu czy innych gdzie tak naprawdę olewaja poprawną rozgrzewkę.
Ale jak mówił forumowy maruda Fehu skoro.sie obudziles o 430rano i.wiesz.ze.będziesz miał zajebisty dzień napierdol sie.
Wiec idę! Ha.
:*

Ps. Nie pije.do.ciebie.tylko generalnie.uważam.ze.dość.śmieszy post mi wyszedł. Bpa bla bla.itd itp. Żeby spiny nie było bo w ryja.

Micek185
13-08-13, 16:47
sęk w tym że porównując oba systemu czy w ogóle CF do ciężarów , CF jest o wiele bezpieczniejszy. Ty mówisz o zawodowcach którzy defacto trenują nawet po 3 razy dziennie przygotoaując się do zawodów(mówię o CF) czysta amator jak moja jest o wiele bezpieczniejsza. Tym bardziej że jak sam wspomniałeś ja się dopiero wkręcam i poznaje ten sport, ewidentnie widać że im bardzij wchodzisz w CF widzisz ile sportów trzeba połączyć żeby trening był naprawde solidny i dobrze skomponowany. Ale wracając do ścięgien itp, napewno jest to bezpieczniejszy sport od chociażby kulturystyki bo jest o wiele bardziej wszechstronny. Z reszta nigdy nikomu sie nie udowodni dopóki sam nie spróbuje.

smieszna sytuacje zauważyłem, kiedyś owszem byłem wysportowany ale np teraz przygotowuje pomieszczenie na poddaszu i kręce tam regipsy belki sa na wysokości o 220-230cm miałem cośzmierzyć ale nie sięgalem więc hyc podskoczyłęm i z wyskoku jedną ręką złapałem sięza belke, utrzymałem żeby zmierzyć to i owo i opuściłem powoli, kiedy nawet nie wiem czy udało by mi się utrzymac na jednym ręku :)

Micek185
20-08-13, 21:15
Pora chyba troche ten burdel ogarnąć, bo i treningi zaniedbuje i relacje.
troche z rytmu wyleciałem ostatnio.
Ale jestem!
Dziś trening na suchara, pierwszy posiłek zjadłem o 8rano drugi o 20 wieczorem ;]

Zrobiłem wL płasko 90kg zrobiłem z 7serii
potem zrobiłęm troche przysiadów z sztangą nad głową pustą
potem troche uginań z hantlami
pompek szwedzkich na poręczach
brzuch na linie( ryjem do gleby i wstaje siłą brzucha i barków)
podciąganie na kółkach
i szrugsy kettlebellem 32kg

jeszcze niecałe 2kg mi zostało do zbicia wagi do mojej założonej czyli do 80kg potem już lece normalnie lekko na plus ale około tej wagi chce oscylować bo mi odpowiada najbliżej mojej naturalnej.
od jakiegoś roku nie brałem zadnych supli ale za kilka dni zaczne, zastanawiałem się nad sterydami ale jednak pomyślałem sobie chuj z tym po co się kuć skoro robie to dla siebie więc zostaje przy suplach bo sylwetke chce miec poprostu atletyczną, + funkcjonalną.
jakieś foty obecnej formy

Waga ok 82kg wzrost 183cm
http://images62.fotosik.pl/89/4381f53f01f61007gen.jpg

http://images64.fotosik.pl/89/d1ecbfb14b1d4ed5gen.jpg

http://images62.fotosik.pl/89/9ad19dc525dd90cd.jpg

jutro juz normalnie Crossfit i aeroby. dziś nie było sensu bo i tak jadłem jak wróbel a pracowałem cały dzień.

fallenursus
20-08-13, 21:43
Nakręcaj jakiś widelo. Ustaw fona gdzieś żeby ogarnął całe pole i latasz!

Kajka
20-08-13, 21:55
Crossfit i sterydy ... to się strasznie ze sobą gryzie :) po co na co jak sam piszesz, że treningi CF wnoszą co innego :)
Extra sylwetka ! Widać mega dużo pracy włożonej i o to chooo. Piona !

DTX
20-08-13, 22:00
Jak sam xfit to zlewka na koks. na suple tez jakiejs wielkiej kasy bym nie wydawal - bialko jakies witki i wsio.

jak w sumie makro rozkladasz? (nie chce mi sie wczesniej przegladac)

Micek185
20-08-13, 22:10
Crossfit i sterydy ... to się strasznie ze sobą gryzie :) po co na co jak sam piszesz, że treningi CF wnoszą co innego :)
Extra sylwetka ! Widać mega dużo pracy włożonej i o to chooo. Piona !

Ale jakieś pozostałości po typowej siłce pozostały, sylwetka jest dla mnie równie ważna co sprawność. jednak suple zostaną tam to tylko były rozważania.


Jak sam xfit to zlewka na koks. na suple tez jakiejs wielkiej kasy bym nie wydawal - bialko jakies witki i wsio.

jak w sumie makro rozkladasz? (nie chce mi sie wczesniej przegladac)

kupię białko, BCAA któe będe traktował głównie jako plus do regeneracji bo ogarniam na raz robote fizyczną i treningi, do tego chce jakąś kreatyne lub coś ale stack kreatynowy. Witaminy mam z warzyw i owoców.
Co do makro to nic nie rozkładam jem tyle żeby się dobrze czuć a reszste rekompensuje wysiłkeim fizycznym, cąły czas staram sie wam to wbić do głów że nie ma czegoś takiego jak stałe makro dla kogoś. jem zwyczajnie nie mam narazie żadnej diety w szczególności kłade lache na białko i te mity że trzeba jesc 2 czy 3g białka żeby robić mięcho czy forme, obecnie nie wiem czy jem po 1g/ na kg masy ciała a jak widac po sylwetce wszystko idzie w dobrym kierunku. Obecnie moim głównym żródłem energii jest tłuszcz zwierzęcy, węgle ograniczam do minimum. chleb i ziemniaki. ryżu nie jadłem już wieki. a power jest. Tłuszcz wierzęcy nasycony jest o tyle dobry że daje kopa i trzyma mnie długo naładowanego szczególnie w pracy kiedy nie jem po 10-12godz.

Cały czas staram się kazdemu przekazac że sporty sylwetkowe to taki rebus w którym trzeba samego siebie rozgryźć, wyjść z tego co przekazują nam inni jako ramówki czyli nasze biblijne 4g węgli 2,5g białka i 1g tłuszczu- bierzemy to za podstawe i modyfikujemy w miare upływu czasu. Do tego trezba troche samodyscypliny, to jest bardziej maraton niż sprint.

smoczyna
21-08-13, 19:35
Dokladnie! jestem tego samego zdania ze sami musimy eksperymentowac i poznawac wlasne cialo
cos co dziala fajnie na innych niekoniecznie jest dobre dla nas samych
sama widze jak trenerka mi rozpisuja a ja i tak ustawiam wiekszosc rzeczy tak jak dla mnie jest dobrze
tylko wiadomo- zeby moc sobie na takie cos pozwolic potrzebny jest staz i czas ;)

jesli uwazasz ze ziemniaki sa dla Ciebie lepsze od ryzu to smacznego ;):D
jakie duze obciazenie jesli chodzi o CrossFit? 50%?
jak juz pisalam u siebie niewiele wiem o tym. od niektorych slyszalam ze dynamika i nie jakies mega ciezary a znam pare crossfitowa ktora dowala do tego max ciezaru. tak ze samo patrzenie na nich boli i idzie dostac zakwasow:D

Pumbas
22-08-13, 00:21
potem zrobiłęm troche przysiadów z sztangą nad głową pustą
ja wiem czy taka pusta, z tego co piszesz wynika, że chyba nie :D

W sumie jak na taką wagę i ukierunkowanie cf to powinieneś robić pranie na brzuchu, a chyba nie dokońca tak jest - a juz konczysz zrzucanie za 2 kg..
woda i oporne faty czy po prostu miesa na brzuchu brakuje??

Micek185
22-08-13, 16:25
Ciężary sa róne zaczynam od małych koncze na dużych bardoz dużych max cieżary to ok 90% z tym ż ena nich nieraz robie po kilka seri po jednym powt łaćząć to z innymi, to jest naprawde nie do ogarniecia dla kogos kto cwiczy stałymi zestawami, tu jest dowolność na co mam ochote to robie.

Pumbas brakuje kilka rzeczy- masy na brzuchu, i ogarniecia jak narazie bo szło fajnie fajnie a teraz mam mały przestuj i robie wszyztko na pół gwizdka, rozstałem sięz Rudą i musze jakoś sie ogarnać. szczególnie w żarciu ale jak teraz jestem sam to bedzie mi łatwiej szame ogarnać, więcej czasu i kasy :p


Dziś ide dojebać jakąś siłówe konkretną i pobiegam troszeczke.

Micek185
23-08-13, 20:41
Rozgrzewka trwałą dziś dłużej ogólnie lina, rozciąganie, troche ciężarków potem trening główny:

Cross fit 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1

przysiad z sztangą nad głową 20kg śmiesznie mały ciężar ale dopiero ogarniam technike i jest naprawde ciężko...
pompki na poręczach

trening trwał ok 8minut ale był mega dobry!

po tym zrobiłęm jeszcze :
ugiananie młotkowe 16,5kg po ok 15powt na łape
military press 3 s 25, 50,53kg po 5powt
troche wznosów prostych nóg na poręczach
podnoszenie podchwytem z prostymi nogami foto
mc 95kg 1seria foto
po treningu bieganie 5,3 km w 28minut słabo ale robota daje w kość

http://images65.fotosik.pl/99/f511fa8a4e781574gen.jpg
http://images65.fotosik.pl/99/48b28e528856dcd2gen.jpg

kfc
26-08-13, 17:08
ale szczuplutkie szkity!



dobre buty ;)
najwygodniejsze.

biegasz też w nich? miękko i skocznie ?:>

Micek185
26-08-13, 18:12
tak kupiłem tylko i wyłącznie na treningi, musze powiedzieć ze naprawde wygodne, i do biegania i do treningów na siłowni, bo sa bardzo przewiewne i lekkie.

Nogi jak nogi wczęsniej wstawiałem foty , ważne że sprawne :p

yaro09
26-08-13, 21:59
a co to za buty?

Wiki
27-08-13, 06:53
Sog za buty, bo mam takie same :D

Micek185
27-08-13, 21:53
dziś CrossFit po jakiejś przerwie znów, eh

Włączyłem program na telefonie do interwałów i ustawiłem:

6 rund po 1minuta praca-- 30s przerwa

1minuta przysiad klasyczny z podrzutem sztangi nad głowe
30s przerwy
1minuta skakanki

3 takie obwody, i masakra bary pękały w szwach średnio wychodziło mi ok 18-21 przysiadów na serie i ok 80skoków na skakance

Po treningu standardowo 3,5km biegu. rozciąganie

Trening fajnny bardzo krótki i intensywny!

kfc
29-08-13, 12:55
Micek, myslisz ze po kontuzji kolana moze biegac, cwiczyc w tych reebokach? będa one 'bezpieczne' ?

ja mam reebok zigtech - i polecam kazdemu do biegania, na silowni tez sie sprawdzaja, nie slizgam sie itd ( chociaż zjezdza mni stopa czasem ze stepu przy wspięciach)

i nie wiem, ktore butki polecieć znajomemu :)

Micek185
29-08-13, 18:33
mysle że jesli chodzi o kolano to tak, ja mam idelanie dobrany rozmiar, 42,5 idealnie lezy i opina noge więc bym sie nie bał ich zakłądać.
Zaraz lece na trening ale musze od kumpla więcej ciężaru przywieźć bo mam ochote na cieżkie ciągi!

Micek185
29-08-13, 20:35
Zrobiłem trening
6 obwodów:

5x wyciska na płaskiej 80kg
5podciągnieć podchywtem na drążku ręce wąsko
5x wsokok na opone 85cm

po treningu troche liny i 3 serie mc 120kg

troche rozciągania i do domu, aeroby odpusciłem sobie bo dziś całą sterte dębu porąbałem także co za dużo to nie zdrowo ;)

Czas na jakies piwoooo!

Micek185
31-08-13, 20:06
Elo

Dziś kombinator na 100%

MC 25kg-55kg-65kg-75kg-90kg-100kg-110kg-120kg-130kg-140kg-140-140-140-140-140kg

Przysiad klasyczny
5x 25kg-50kg-60kg-70kg-80kg-95kg- założyłem 100kg i za nisko zszedłem i nie wstałem ;(

Potem zrobiłem kilka serii pompek na poręczach w kilku kombinacjach wychyleń

potem przyszła pora na przysiad z sztangą nad głową- jak Oni to robią?!

25kg szło ładnie założyłem 35kg spoko zrobiłem z 3 serie po 5powt
założyłem 40kg i już mną ciskało jak sprężynką masakra, ale uwziałem się na to ćwiczenie i dopracuje je do perfekcji!

trening był troche długi nie intensywny raczej na luzie. ale w sumie fajny.

po treningu pokroiłem w paski placki ziemniaczane, dodałem 3 jajka sterte sera papryke w proszku i na patelnie! potem zalałem ketchupem i jest megaaa! :D

http://images62.fotosik.pl/124/1d7b5358d687b2a2gen.jpg

fallenursus
31-08-13, 20:10
Kafelków mamy takich samych.

Micek185
31-08-13, 20:19
ojej :*

Micek185
04-09-13, 10:15
nieregularność treningów nie popłaca!

Wczoraj zrobiłem WOD:

10x

-Podciąganie na kółkach poziomo x5
-Thrusters 45kg x 5
-padnij powstań( pompki z wyskokiem) x 5

czas 17minut ... najgorsze 17minut mojego życia chyba hehe po 4 obwodzie myslałem że pawia puszcze, pom 5 już nie chciało mi sie w ogóle robić i pomyslałme żeby zrobić 6 i koniec treningu, ale z drugiej strony pomyslałem że przed samym sobą nie będę miekką fają i dojechałem do końca!!!

Zarcie ogarniam w koncu więcej mięcha i jakies w miare regularne pory heh

fallenursus
04-09-13, 13:06
To.juz zglupialem.
Raz piszesz ze należy srać na.regularność.posiłków mięsa i.inne.duoerele można.zrec co.sie.chce a i tak.forma będzie.
Na ch...cj.te mięso? Taniej wyjdzie.setki mleko jakąś poltlusta wieprzowina.od łopatki narobisz kotletow ziemniorow zalejesz.keczupem żeby zamaskowac ch smak.i tyle.?
True story bro.

Micek185
04-09-13, 16:37
Podam Ci przykłady dni i posiłków żebyś zrozumniał

8.00 zwykłe 2-3kanapki
17.00obiad zupa
kolacja 22kanapki czy jakies jajka

inny normalny dzine
8.00z 4jajka, chleb, jakies warzywo
15. nomralny obiad jakies mieso, do tego ziemniory, surówka, zupa
18-18po treningu jakies mieso z obiadu, czy kawałek kurczaka, pieczywo lub ziemniaki lub ryz jeden siur
22kolacja, nalesniki z jakims twarogiem


widzisz różnice? posiłki w dni normalne spozywane są w takich porach zeby poprostu niechodzic mocno głodny,m, nie sa zbilansowane ale są konkretne czyt. sowite.
nie licze niczego , jem konkrtenie jak facet, łopatka, czy karkówka, czy schab, udko z kurczaka zajebiste mieso napewno duzo smaczniejsze od suchej piersi, nadrabiam wysiłkeim fizycznym i mnie nie zalewa, treningi do porzygu i jest ok.
Teraz spójrz obiektynie na swoje zdjeica w relacji i sywlwetke którą zbudowałęś na masie batatów, wołowiny, łososi, itp. teraz spójrz na moje zdjęcia i sylwetke która buduje na byle czym. Nie oceniam kto lepiej wyglada kto gorzej, ale jeśli nie widać róznicy to po chuj wydawac mase $$ na takie żarcie, bilansować posiłki i trzymac się ogolnie ustalanych norm skoro robimy to dla fanu? hm? kiedy mam ochote na regularne posiłki to je jem, kiedy mam ochote opierdolic bekon i zapić piwem to robie to , na drugi dzień dokąldam cieżaru i kilometrów i wychodze na czysto ale z zaspokojoną psychiką i fanem. Nie sądzisz że to ma sens?
żeby zaraz sie hejtery nie zleciały, prosze o normalną dyskusję, Dominiś potrafi taka prowadzić.

Micek185
04-09-13, 19:54
Dziś na treningu postawiłem na siady, najpierw zrobiłem ogólny trening zlożony z chyba wszystkich ćwiczen jakie mi przyszły do głowy, bo na początku wdrążałem kumpla w trening, pokazywałem technike itp, a w między czasie świrowałem .

Trening główny to same Frontprzysiady dziś:
25kg x 10
35kgx 5
45kgx5
55kgx5
65kgx5
75kgx5
85kgx5
87kgx4
89x4
90kgx3
92kgx2
94kgx1
96kgx1
97kgx1
98kgx1
100kg spalilem i mam z tego filmik jak o mało stojak na który spadła sztanga omal nie rozerwał mi dupska, stał za mną niedoświadczony kolega i takie wypadki sięzdarzaja, ale w pośladek dostałem heh

Po trening jeszcze 4km biegu w dość dobrym tempie i finito.

Fallen : ?


widzisz różnice? posiłki w dni normalne spozywane są w takich porach zeby poprostu niechodzic mocno głodny,m, nie sa zbilansowane ale są konkretne czyt. sowite.
nie licze niczego , jem konkrtenie jak facet, łopatka, czy karkówka, czy schab, udko z kurczaka zajebiste mieso napewno duzo smaczniejsze od suchej piersi, nadrabiam wysiłkeim fizycznym i mnie nie zalewa, treningi do porzygu i jest ok.
Teraz spójrz obiektynie na swoje zdjeica w relacji i sywlwetke którą zbudowałęś na masie batatów, wołowiny, łososi, itp. teraz spójrz na moje zdjęcia i sylwetke która buduje na byle czym. Nie oceniam kto lepiej wyglada kto gorzej, ale jeśli nie widać róznicy to po chuj wydawac mase $$ na takie żarcie, bilansować posiłki i trzymac się ogolnie ustalanych norm skoro robimy to dla fanu? hm? kiedy mam ochote na regularne posiłki to je jem, kiedy mam ochote opierdolic bekon i zapić piwem to robie to , na drugi dzień dokąldam cieżaru i kilometrów i wychodze na czysto ale z zaspokojoną psychiką i fanem. Nie sądzisz że to ma sens?
żeby zaraz sie hejtery nie zleciały, prosze o normalną dyskusję, Dominiś potrafi taka prowadzić.

Micek185
05-09-13, 20:19
Rozgrzewka ogólna, 10min

Trening główny: 6 obwodów( miało być 5)

1)pompki w staniu na rękach przy ścianie x 5powt
2)skakanka 30podskoków
3)kettelbell 32kg 5powt
4)brzuszki na ławce skosnej

Czas 12minut

Po tym treningu zrobiłem jeszcze kilka serii Mc
5x 85kg
5x 125kg
5x 135kg
5x 145kg
5x 145kg

kilka serii uginań z hantlami.
rozciąganie.

i do domu, trening troche trwał ale coraz lepiej mi się ćwiczy regularnosć tu odgrywa dużą role, Tera zide do pracy koncz eo 16 mam przerwe wiec jem i ide na trening. potem znów praca ale coraz szybciej ciemno się robi więc trzeba sobie radzić.

http://images63.fotosik.pl/141/aafbc984e3c822degen.jpg

Patriot
05-09-13, 22:49
Hmm z tym jedzeniem to w sumie trochę racji napisałeś, ale jeśli ktoś chciałby trenować wyczynowo to mimo wszystko tyle co tam napisałeś to myślę, że jest za mało. Podejrzewam, że twoje treningi są wykonywane "for fun" jak sam mówisz. Chcesz pewnie czerpać z nich jak największą przyjemność nic nikomu nie udowadniając, nie są tego typu, że musisz np koniecznie zrobić na przykład 200x10 w przysiadzie i przełamać barierę, a tydzień temu 195x10 poszło, a za tydzień ma być 205x10. Wtedy myślę, że już takie jedzenie co 10h to by się nie sprawdziło mimo wszystko. Ja akurat się lepiej czuję jak trzymam jako tako dietę, bo po prostu zwyczajnie nic mi nie leży na żołądku, nic się nie odbija i jak jem swoje zaplanowane posiłki to faktycznie się chce co te 3-4h zjeść, bo takie jedzenie "przelatuje" przeze mnie. Ostatnio np byłem w trasie i w barze zjadłem flaki i faktycznie wtedy się nie chce jeść przez 7h, ale cały czas czuję jak coś "leży" mi na zołądku, odbija się, taki posmak w ustach pozostaje, także to też myślę, że nie jest za dobre. Trzymanie diety mi akurat już weszło w nawyk i to lubię po prostu, ale też nie można przeginać :)
Kiedyś czytałem te różne Muscular Developmenty , fora różne i wszędzie wałkowane było to samo: MIĘSO , MIĘSO , MIĘSO ...Twarogi to niepełnowartościowe bla bla. Na twarogu nie urośniesz. I faktycznie kiedyś potrafiłem zjadać 1kg mięsa dziennie, dziś zjadłem go 300g wczoraj 400 i teraz po tyle generalnie. W trakcie dnia jem twaróg, serki wiejskie i jakoś nie zauważyłem żebym stał się "flakiem" czy żeby mi siła spadła. Tak samo kiedyś dzięki tym cudownym źródłom wiedzy wyczytałem, że muszę jeść co 3h , bo inaczej katabolizm i w ogóle cuda wtedy z organizmem się dzieją , wręcz człowiek może zniknąć, a o ciężkim treningu niech zapomni. Taaaak, generalnie jem co 3-4h, kiedyś pamiętam parę lat temu zdarzyło mi się, że miałem bardziej niezaplanowany dzień i I posiłek zjadłem o 8.00 II o 14 dopiero i III przed treningowy o 17... wyleciał mi jeden posiłek ... oczywiście już dzięki tym cudownym źródłom wiedzy zacząłem psychicznie się nastawiać, że trening będzie ch*jowy , bo posiłek mi wypadł..nieregularność... I trening oczywiście był słaby, nie wykonałem zaplanowanego zadania. W tym roku miałem dosłownie miesiąc temu bardzo podobną sytuację zjadłem śniadanie i na trening miałem lecieć rano po II posiłku na 12, ale musiałem załatwić jedną sprawę i się przedłużyło, więc wpadłem o 15 wziąłem na szybko puszkę tuńczyka , 2 kromki chleba razowe zjadłem i co ? trening odbył się zgodnie z planem. Nie zaprzątałem sobie nawet przez chwilę głowy, że "O Boże NIE ZJADŁEM JAK JA ZROBIĘ TRENING !!!! " ... i do czego dążę, a no do tego, że może po prostu wiele , a nawet bardzo wiele jest w naszej głowie ? I to nie ma aż tak istotnego znaczenia czy ja zjem o tej godzinie 12 pierś z kurczaka z ryżem, czy serek wiejski z płatkami owsianymi. Może po prostu najważniejsze, żeby było dostarczone "paliwo", a że jak te posiłki są lekkie to wtedy człowiek się lepiej czuję i po prostu komfort wykonywania treningu jest lepszy, bo nic na brzuchu nie leży to już inna sprawa.
Ja już od 2 lat nie kupuję żadnych gazet, a fora czytam tylko odnoście treningów skończyłem już dawno temu z zastanawianiem się jaka pula aminokwasów jest z twarogu, a jaka z piersi kurczaka. Jeżeli codziennie przez 2 miesiące będę o tej samej godzinie jadł pierś z kurczaka to organizm na tym tez nic nie zbuduję.
Albo niech mi ktoś powie skoro tak istotne jest jedzenie 6x dziennie po 1kg mięsa i tylko wtedy się zbuduję odpowiednią siłę, ,masę itd to jak "za komuny" np taki Waldemar Baszanowski stał się do dziś 3 w historii najlepszym ciężarowcem? Zapewne latał w latach '60 z plastikową puszką i wymierzonym ryżem, kurczaczkiem , którego oczywiście było pod dostatkiem i spożywał go po 1kg dziennie :) (proszę tylko nie piszcie, że to wszystko był koks)

Na zakończenie powiem, że kiedyś pewien trener trójboju, starszy pan po 50 powiedział mi bardzo ciekawe zdanie ".. przecież to jest nie ważne co zjesz, wszystko jest w twojej głowie..." I to zdanie bardzo zapadło mi w pamięć :) Ci ludzie co trenowali w latach '70 , '80 nie mogą zrozumieć dzisiejszej młodzieży i dzisiejszych trenujących. Oni takie latanie z plastikowymi puszkami uważają za strasznie nie męskie i trochę w tym racji jest :) Ja niestety, a może stety (trudno powiedzieć) trochę wpisuje się w to nowe pokolenie i na razie z takimi puszkami latam, ale coraz to bardziej zmieniam swoje spojrzenie na to wszystko, a tak silny jak dziś przy tak niskiej wadze nie byłem jeszcze nigdy :)

Micek185
06-09-13, 00:26
rozumiemy się idealnie, ja tylko jeszcze podął bym przyklad Waldemara Nola kiedyś w jednym z wywiadów jak został spytany jak kiedys przygotowywali się na zawody jak nie było tylu suplementów, odpowiedzia ze jadło się co było, bo nie bylo jak teraz z epólki się uginały od jedzenia, to pamięta sytuacje jak jechali gdzies na zaowdy, daleko, po drodze(kilka godz przed zawodami) zatrzymali się w barze przydroznym zjedli, jakiś bigos, flaki, zapili herbatą i pojechali na zawody. A sami pamiętacie jak wyglądął Nol na scenie w latach świetności.
Ja cąły czas podkreślam że żeby dobrze wygladac trzeba dołożyć do tego wysiłku, nie ma łatwo że tylko czysta dieta i szybki trening i oczekujemy efektów z kosmosu. Sam widze to po sobie i po "łepkach" których duzo razy tu na forum opisywałem, że jedza co popadnie, bez nawet kszty wiedzy na temat diety, trenuja ostro na siłkach w piwnicach a wyglądają o wiele lepiej od tych naszych wszystkich fachowców którzy bilansują posilki, liczą kalorie i ciągle nie ma formy, bo to bo sramto. Zaczeło mnie to zastanawiac jak doszedłem do takiego poziomu że ważąc ok 92-95kg żarłem dziennie po 1kg miesa 5torebek ryżu, sterty świeżych warzyw (bo tak trzeba tylko tak witaminy dostarczymy) o sałatkach ze słoików nie myslaem bo to fe i nie ma witamin, do tego po 5jaj, owsianki, różnego rodzaju nasion, białka, kreatyny, liczenie białeczek ze musze zjesć minimum te 2,5g białka, a efektem tego było to że wygladąłme tłusto, tak sie czułem i wyglądąłem, zero kondycji i kieszen pusta bo zarabiałem ok 2000 a ledwo mi starczało bo żarcie dziennie wychodziło ok 40zł przy takich ilościach, a jestem pewien ze gdybym teraz dziennie spozywał 100g białka do tego z torebke ruzy pare kromek chleba i ziemniaki o w pół roku zrobił bym mega sylwetke plażową, obecnie jestem zadowolony z sylwetki przy tym co em a jest tak opisuje z tym ze id ena piwo, chipsy, w domu non stop sukierki, wędliny i co? nadal trzymam taki poziom tkanki jak na zdjeciach. no ale jak ktos lubi liczyc wszytko jak w zegarku to prosze bardzo. Rocky ciągle mi dupe truje o to ze forme straciłem ze takie mega spadki a ja sie czuje dobrze bo obiegamw koło połowe tego forum ,część przeskocze a i siły zostanie zeby zrobić pare frontprzysiadów ze 100kg sztangą czy ciągi po 150kg :) jest dobrze Panowie a bedzi etylko lepiej :)

Patriot
06-09-13, 09:17
Kiedyś czytałem, że jeden ze starszej daty kulturystów (chyba Jan Olejko) na tydzień czy dwa przed startem wypija szklankę dobrego wina przed snem. Także każdy ma swoje metody :)
Oczywiście jak ktoś mówi o kulturystyce tej, którą reprezentują ci którzy startują na Mr. Olympia to już zapewne inna bajka. No ale dla mnie takie coś to jest kalectwo, osoby które nie potrafią same wykonać wielu codziennych czynności trudno nazwać sportowcem. Esencją jest ten link, który Fallen wstawił w dziale doping- dziennik zawodowca.. ehh to jest choroba. Ci ludzie nawet reprodukcji nie potrafią zapewnić, ponad 50% tych zawodowców nawet dzieci nie ma i nigdy mieć nie będzie. W każdym sporcie zawodowym jest doping, ale nie tak kosmiczne dawki.

Też pamiętam jak kiedyś jadłem 150g płatków owsianych na śniadanie później 4x 100g ryżu dawało to ponad 300g węgli. Do tego dochodziło od 800 do 1000 g mięsa, ponad 0,6kg warzyw, po 10-15ml oliwy do posiłku, jeszcze kostkę twarogu trzeba było wsunąć, a na śniadanie do tych płatków jajka... dziś jak sobie wyobrażę, że miałbym tyle pochłonąć to na samą myśl nie dobrze mi się robi :P A dziś w dni treningowe zjadam coś w przeliczeniu około w przeliczeniu na ryż 150g i 2 kromki chleba i dałoby to około 150-160g węgli , a efekty idą i idą :) W dni nietreningowe to wychodzi nawet o 50g ryżu (akurat tak przeliczyłem, bo różne formy węgli jem) i zjadam paczkę ryżu w dzień.
Kolejna głupota - NIE JEDZ WĘGLI PRZED SNEM!!! Od lutego tego roku jem i zrobiłem na tym redukcję 5kg, a dziś utrzymuję swoją wagę od kwietnia ciągle jedząc węglowodany przed snem. Czasami nawet wychodziło, że przed snem wychodziło najwięcej makaronu/ryżu/płatków i rano budziłem się bardziej wypoczęty, lepiej mi się spało, w pasie pozostało tyle samo.
Kolejna- jak będziesz robił aeroby to w życiu siły nie zbudujesz. I czytałem te gówniane porady żeby najlepiej usiąść na dupie i tylko żreć, a gdziekolwiek się ruszyć to samochodem. Ewentualnie 15min wolnego spaceru dziennie... kurwa kaleków z ludzi chcą robić... Miałem kontuzję kolana dopiero kiedy zacząłem chodzić codziennie od 6 do 12 km ..wyleczyłem kolano. Dziś tygodniowo powiedzmy spaceruję od 40 do 50km, przed każdym treningiem na rozgrzewkę robię 10min rowerka, czasem skakanka, skoki na skrzynie w tępię. Po treningu 15-30min aerobów lekkim tempem, a po tym wszystkim piechotą wracam do domu jak i idę na trening czyli jeszcze dorzucam w obie strony 8km. Samochodem lubię jeździć, ale używam go teraz do innych celów :)
Ja od dawna wielu ludziom powtarzam żeby się zastanowili czy warto pchać się w kalectwo. Bardzo lubię chodzić po lesie, w góry pojechać i iść na szlaku po 10-15h dziennie.. jakoś nie wyobrażam sobie osób stosujących się do tego typu metod żeby w ciągu roku spacerem zrobić góra 10km i tylko leżeć i żreć -tyć-żreć-tyć. Pracowałem na budowie to taki kulturysta 'tradycyjny' nawet na rusztowanie nie wejdzie, bo... przez dziurę w podeście nie przejdzie. Nie wiem no dla mnie to jest śmieszne :) Budowanie mięśni to "skutek uboczny" treningu i wtedy ten mięsień ma wartość którą można do czegoś wykorzystać, a nie mięsień ma być celem samym w sobie.

Temu fajnie, że i na tym forum są ludzie trzeźwo myślący.
Powodzenia życzę i jak najwięcej radości z treningu, bo to jest najważniejsze, a nie robienie ze swojego życia piekła w imię 45cm w łapie :)

fallenursus
06-09-13, 12:52
Widzisz micus ja mie muszę pisać dobrych postow. Wystarczy ze ppdrzuce wam pomysł.....

.rocky
06-09-13, 13:31
czasami osoby które mimo ze wiedza ze od brudnej szamy nic im się nie stanie to ich psychika funckonuje lepiej na czystym jedzeniu, tez slysze teraz coraz więcej ze można jesc byle gowno i robic forme ale jak jadlem tak pare dni same gowna ciagle się schizowałem ze mnie podlało ciagle ogladalem krate przed lustrem czy ja widać, a jak się je czysto ma się ta swiadomosc ze ma się ogarnięte tl nasycone sód pod kontrola psycha jest spokojnijsza i pozatym przyzwyczajenie, 1,2kg kury mi wchodzi teraz gładziutko, gdy zjem mniej albo dzień bez kury to wlasnie zle się czuje, pozatym to zależy wsyzstko od celów, ty chcesz być zdrowy rześki i fit, ja chce być silny i dupny i zylasty, wiec chcąc niechcac takie osoby musza jesc trochę inaczej niż ktoś kto się tym bawi rekreacyjnie nie bije zandych rekordow nie liczy na progres nie spina się nad tym itp

fallenursus
06-09-13, 14:01
Cokolwiek teraz bierzesz rock, nigdy z tego nie schodz.

Pumbas
06-09-13, 14:24
Bez kitu pierwsza tak złożona i słuszna wypowiedź rockiego , gratulację. wygrałeś wyjazd na fibo, sponsoruje fallen

Micek185
06-09-13, 16:13
Cieszy mnie że w mojej relacji wytworzyła się taka merytoryczna dyskusja.
Do tego wszystkiego trzeba tylko dodać że wszystko trzeba robić z głowa i tak naprawde cąły czas patrzeć na siebie, ogólnie przy takich treningach gdzie miesza się Treningi kondycyjne jak te "WOD" które trwają zaledwie kilkanaście minut tak mocno daja w kość że osoba która na to patrzy z boku myśłi sobie , ot mi zwykły obieg a fakt jest taki że po tych kilkunastu minutach leci się na ryj na ziemie i przez minute szuka oddechu, nie mówię że każdy obieg jest taki cieżki bo to zalezy jak się go ustawi i jakimi cieżarami i tempem operuje. To jedno ale na drugi dzięń trzeba zrobić trening siłowy gdzie operuje się już submaksymalnymi ciężarami które sami wiecie jakie są cieżkie, można je porównać do sprawdzania swoich maksów w poszczególnych bojach albo do metod siłowych a'la 5x5 bo na tym osobiscie sie opieram w treningach. Do tego dochodza aeroby tradycyjne. ogólnie dlatego ze treningi są takie złożone pula kaloryczna musi być wieksza i dlatego podkreslam tu wartość tłuszczu. daje to mi naprawde duzó luzu, a węglowodany no wąłśnie, one psuja wszystko, przez ostatnie kilka dni jadłem ich więcej bo kilka dni z rzędu jadłem posiłki na ryżu, dosc sporo i sam widz epos obie że dużo z energii zatrzymałem w sobie, takze to źródło mi nie odpowiada. Siedz eio ogarniam ostatnio wszystkie treningi ifn, w sieci i widze ze coraz więcej w Polsce mówi się o tego rodzaju dyscyplinach, nawet w Olsztynie jest już grupa Kettlebell do której dołącze za miesiac jak wróce na studia.

Nom ogólnie dizś mam w planach dłuższą trase do biegania, jakieś 7-8km dlatego zrobie szybki WOD i polece biegać zmierze czas i odległość.

Eossy za pisaniu o treningach że są to WOD ale wydaj emi się że lepiej to jednak brzmi i krócej pisać, a każdy wie ock, choc nie lubie używac ang. nazw.

Micek185
07-09-13, 20:31
Rozciaganie, rozgrzewka, 2 obwody próbne i główny WOD:

10 rund po:

-Wejście na linę do samej góry, zejscie x1

-Wyciskanie na klate płasko 75kg x 5

-wskoki na opone 85cm x 5

Czas 12:04

Po obwodzie zrobiłem jeszcze 3 serie brzuszków na skosie połączonych z przysiadami z pustymi gryfikami od hantli, przysiad z wyrzutem ramion w przód.

Po treningu poszedłem biegac zrobiłem 8,10km w czasie 40minut .

Zaraz jakas kolacja dziś chyba twaróg albo jakiś omlet mi chodzi po głowie z papryką coś wymodze sobie napewno!

Ufp
07-09-13, 22:47
Jak u Ciebie wygląda plan żywienia i suplementacja przy takim rodzaju wysiłku :)?

Micek185
07-09-13, 23:59
Supli w ogole nie biore a jem co chce i to jest piekne ;-)

Pumbas
08-09-13, 08:41
Założenie, że plan żywieniowy nie jest tym co się chce jeść jest dosć ciekawe :D nie no spoko zartuje
Nie trzymając się żadnych sztywnych planów jaki masz srednio na oko btw?
('przyklad dnia z poprzedniej strony nie daje zadnych informacji o ilosciach)

Micek185
08-09-13, 12:31
nie mam pojecia... i pewnie tego nie wylicze... bo jem dosłownie wszystko
mam szalony pomysł aby moze sobie zbilansować dietke na jakieś dwa tyg przed powrotem na studia, tak z sentymentu :)
łydki mam strasznie obolałe po wczorajszym bieganiu, nie wiem czy dziś trennig siłowy zrobie ale mam ochote na jakieś 40km na rowerze,w praniu wyjdzie, dobrze że nie musze sie trzymać planu, to jest duuuża wygoda ;)

Micek185
08-09-13, 21:19
Jak postanowiełm tak zrobiłem w sumie takich dobrych na ostro kilometrów to było z 20 potem już bez spinki pojezdziłem z kumplami po miescie, w sumie na rowerze 3godz. a nie jeżdizłem już od maja na rowerze, dziś kumpel mnie w końcu zmusił żebym go naprawił, w niedziele :) w sumie dobrze bo juz 2godz przed plejem gniłem a tak to troche ruchu wpadło !

kfc
09-09-13, 19:40
mój rower umarł ;(

metabolizm działa jak nalezy gdy jesz jak chcesz?

Micek185
09-09-13, 21:14
tak, jest tylko taki szkopuł że musze ciągle to nadrabiac, kiedy jem co chce, ale nic nie robie, np przez 2-3dni nie trenuje ani nie biegac to od razu widz epo sobie ze jednak nadwyżka kcl jest i sie odkłąda ale jak na bieżąco konsumpcja wiaże się z wysilkiem to na plus ide.
dziśnic nie robiłem bo rano uczelnia a niedawno wróciłem z kaplicy , jutro chowam swojego kumpla 23lata i przegrał z rakiem tragedia. i jutro pewnie też nie dam rady zrobić nic poza gapieniem się w mury...

Micek185
11-09-13, 22:11
Siemanooo

Dziś był niezły trening!

jak już pisalme , miałem lekką przere przez sprawy osobiste, ale po kilku dniach ruszyłem z kopyta

Deszcz padał ale rozgrzewka i WOD:

ustawiłem na telefonie 10obwodów Praca 1min przerwa 20sekund łącznie 13 min 20s

wykonywałme tylko jedno ćwiczenie przez cały trening : zarzut na klatke potem nad głowe, na barki, przysiad, nad głową i zrzut sztangi
cwiczenie zajebiste angażuje każda partie i daje niezły wycisk, pod koniec tych 13minut już chwyt traciłe!

bezpośrednio po treningu bieganie 3km

bezpośrednio po bieganiu 20minut na rowerku stacjonarnym

tak więc można to uznać za mały triatlon ;)

waga przez te 3dni mi podbiła do ponad 83kg widać to od razu na brzuchu.

http://images63.fotosik.pl/162/21bea11b1654a9abgen.jpg

zrobiłem głupią mine sorry :p

Micek185
14-09-13, 21:17
żyje to forum troszeczke jeszcze?

Dziś postawiłęm na typowe FBW z podstawami podstaw lecz wieszymi cieżarami a krótkimi seriami do załamania ruchu.

Wyciskanie na ławie
wiosło
wykroki chodzone
uginanie na bicepsy łamaną
military press
pompki na poręczach łaczone z szrugsami sztangą

pompka zajebista choc powtórzenia w niktórych seriach nawet po 4, na łamanej miałem ząłożóne 45kg na 8ruchów reszta jakoś cienko z ciężarem wykońcozny byłem wczoraj popiłem diz spraca , i efekt widoczny po sile. ale doprzodu . jutro w planach dobry solidny WOD a potem z 30-40km na rowerze, sie okaże !

yaro09
15-09-13, 12:10
łapa urosła ostatnio? na zdjeciu ładnie wyszla.

Micek185
15-09-13, 14:04
nie wiem, możliwe że przez żyłke optycznie powięszyła się:)
zaraz ide na CrossFita apotem rower ogarne musze wyjezdzić te browary które wczorja wypiłem ;/

Micek185
15-09-13, 20:53
dziś :

rozgrzewka, potem:
10obwodów
5x padnij powstań
5x wskoki na opone 85cm
3x pompki stojąc na rękach

czas 15.20min

po treningu zrobiłem rozciąganie a na dokładkę wymysliłem sobie takie cwiczenie : hantle po 11kg w rękach z tym przysiad i w górnej fazie robie wylewanie wody. bardzo fajna kombinacja i męcząca zrobiłęm 3 serie po 10powt

po treningu odpoczałem z godzine i zrobiłęm jeszcze 35km na rowerze zmęczony jestem strasznie dziś rano będzie zejscie pewnie :)

Micek185
16-09-13, 20:23
Dzisiejszy Trening:

MC 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 100kg

Kettelbell x 10 powt co każda serie martwego ciągu w sumie 100powt

czas ok 11minut co uważam za dobry wynik, choć ogólnie zestaw źle dobrany, ponieważ po dosć ciężkich seriach martwego ciągu lędźwie przeżywały katorge, dopiero w takim połączeniu widać jak odcinek lędzwiowy jest obciążony podczas tradycyjnych SWING'ów, takze nie powtórzę jużtakiego zestawu ale ten był dobrą nauczką i lekcją na przyszłość.

Co do diety dziś mam jakiśszał na warzywa obiad był naprawde typowo warzywny napchałem sięjak świnak ale było pysznie!

4kromki domowego pieczywa posmarowane serkiem maskarpone(pyszny!) na to jajo gotowane(2),szynka, do tego zrobiłem pomidory z mozzarellą oliwą i ziołami, do tego marynowana papryka z czosnkiem i na deser... kolba kukurydzy z masłem i solą , pyszoty!

fallenursus
16-09-13, 20:50
Tak milusio sie czyta jak opisujesz tak fajowo! Też masz płat odpowoedoalny za emocje przerosniety zdeka?:) czy cos bierzesz o czym niewiem?

Micek185
16-09-13, 21:46
a co w tym opisie jest nie tak? słowo pyszny Cie kuje? to jedz te bataty i wołwinke i próbuj robić forme ;)

fallenursus
16-09-13, 23:36
Nienazekam na formę a mascarpone tylko w tiramisu jem. Czyta sie to jakby kfc pisała thats all

Micek185
17-09-13, 07:41
Sorry bro. Kazdy ma inny styl wypowiedzi kazdy pisze tak jak mu wygodnie.h

yaro09
17-09-13, 12:01
wyczuwam dożywotnią spine z obu stron

fallenursus
17-09-13, 12:45
Odstaw flaszkę bro. Its love. Martwilem sie bo myślałem ze estrogeny wyjebalo od tej free for all diety.
Serio

Micek185
17-09-13, 14:10
Dziękuje za troske :-*
Estrogeny w normie. Sylweta coraz lepsza. Dzis ojebalem glowe na łyso wygladam jak stathman heh
Dorzuce w koncu jakies suplementy dzis albo jutro pojade po jakas kreatyne. Ale bede wyjebany!

fallenursus
05-10-13, 18:40
Micuniu mój misiaczku gdzie ta kwa forma i relacja zwiedzenia ciężkie lżejsze i te najlzejsze.? Gdzzie znaczącą dla mnie ruda na skakance. I miss you!

Micek185
09-10-13, 09:40
Rudej nie ma na silce i w moim zyciu.
Forme zaczalem robic wczoraj nie wiem jak dawno nie trenowalem ale dawno kupilem karnet na mega silke takze jest motywacja sila tez nie jest najgorsza bez problemu wczoraj klatka na skosie hantle 2x 41kg na 12 powt bez problemu. Jest git talia waska ze kazde spodiej :-)nie ki z dupy leca. Ale jestem na swoim sam gotuje bedzie tylko lep

yaro09
09-10-13, 09:55
A co? Gdzieś się przeprowadziles?

Micek185
09-10-13, 10:09
Do Olsztyna spowrotem na studia ale teraz mieszkam na stancji a silownie mam 100m od domu jdzis ide na crossfit to zrobie jakies foto silki

fallenursus
10-10-13, 02:00
U nas dobudowana będzie sekcja xfita. 200k$ inwestment właściciel wsadził. Niedługo otwarcie

Micek185
11-10-13, 08:48
zeby nie było ze sie obijam, 3 trening za mną. poznaje nową siłke.

pierwszy trening typowe FBW
Drugi trening CrossFit + siłówka + bieganie ogólnie hardcore
wczoraj wszelkie kombinacje na drążku nachwytem podchwytem, mlotkowym, i do tego próby przesunięć wisząć na drążku
do tego sprawdzałem na ile silny jestem obecnie:

WL płaska 100kg bez problemu
Przysiad 120kg x2bez problemu z asekuracją poszły by więcej

WL hantle skos dodatni 42kg na łape 12powt :)
MC z podstawek(innego nie bede robił) 150kg x5bez problemu
bicepsy łamaną 42kg na 6powt bez problemu
pompki na poręczach ok30zrobie
barki hantlami siedząc o dziwo po 35kg na ręke i 12powt zrobie po całym treningu.

bieganie wychodzi ok5min na kilometr,,,,
generalnie musze popracować nad drążkiem
Dieta poprtostu czysta wczoraj zrobiłem sobie smieciowy dzien ale generalnie nabial i mięcho z kury wieprz mi sie narazie przejadl. waga ok 81-82kg .

kfc
11-10-13, 15:39
5 minut przy dystansie 5 km ?

apropo , bawie sie aplikacją ostatnio i przy biegu na 5 km w czasie ok 26 minut wychodzi zbliżona ilośc spalonych kcal, co w czasie ok 43minut marszu, truchtu, zrywów, rzucaniu patyka psu robiąc około 5 km po lesie.. różnica sięga max 75kcal :P się wnerwiłam, bo ja tu sobie płuca wypluwam zamiast iść hasać z psem, co daje więcej szczęścia.

jak walniesz 7km w 30 minut to się pochwal mi, ja od dziś po 7km biegam, ale tylko teren. póki co. no i ze skaknką się nie rozstaję ;]

Gangsta Latino
11-10-13, 22:05
Micor jakie studia, dalej zarządzanie? :P

Micek185
11-10-13, 22:18
nie patrz w te aplikacje tak, bo to zaden wyznacznik one klamią ja jedynie właczam aplikacje jak ide biegac zeby znac czas i dystans nic wiecej .
dziś rest taki obolały jestem ze ciezko sie ruszac megaaa uczucie znów.

Pumbas
12-10-13, 06:57
^ jw, kcal nie ma co patrzec, intensywniejszy wysilek bedzie zawsze bardziej obciazał organizm - wiecej kalorii trzeba dostarczyc zeby wyrownac straty energetyczne (wbrew temu co mowi smartfon). jedyne na co ja zwracam jeszcze uwagę to prędkość średnia - ale ona wynika z dystansu i czasu wiec moze o nia tez chodzilo mickowi.

Micek185
12-10-13, 08:18
Teraz jestem na specjalnosci zarzaszanie nieruchomosciami i finansami. Fajan opcja bo po jednym roku zajec z wyceny moge zrobic roczna praktyke i podejsc do egzaminu panstwowego i zrobic uprawnienia do wyceny lub rzeczoznastwa.
Z dystansem wlasnie o to mi chodzilo . Wczesniej jak biegalem to mialem srednio nawet po 5.30na km teraz nawet po siłówce moge wykrecic 5minut. Spoko ale nadal jestem za ciezki i znow mi sie załącza faza na mase ale jak narazie sie temu opieram hehe

Micek185
13-10-13, 20:50
Trening Panowie.
Rozgrzewka i lekkie rozciąganie

1) Front siady: 30kg x5 70kgx 5 80kg x5 85kg x5 90kg x5 95kg x3

2)wiosłowanie hantlą 30kg x12 40kg x12 50kg x12 50kg x10

3)WL płasko 70kg x 10 80kg x10 90kg x5 95kg x5 100kg x4 ostatnie z pomocą partnera

4)unoszenie hantli przed siebie ok20kg nie jestem pewien zrobiłem 3serie a potem 3droppsety na maxa

5) triceps sciąganie wyciągu w dół 3serie po ok 8powt

6) uginanie z hantlami stojac bicepsy 3serie 20kg hantla + droppset z sztanga 15kg wąsko

7)szrugsy hantlami po 30kg

w międzyczasie sie rozciągałem itp generalnie trening bardzo ciężki, solidny ciężary mnie tez bardzo cieszą szczególnie klatka i przysiad front, ładnie idzie aż się dziwie że po takie przerwie mam tyle siły przy wadze 82kg forma sylweki tez nie najgorsza, fitnesowo w każdym razie. jutro CrossFit i aero.

Micek185
25-10-13, 17:22
Cały czas dizłąm, ostatnio już biegi mi się poprawiły choć nadal poprawiam kondycje, dążek już coraz łatwiej to samo różnego rodzaju ćwiczenia brzucha na drażku, generalnie 6treningów w tyg siłwe, typowo Crossfitowe i do tego Kettlebell Trasy do biegania to ostatnio np 10km, dwa dni temu 13km,
siłowo tez mysle że nie źle stoje
klatka 4 x105kg
mc 5x195kg z podstawek
pompki na poręczach 8x z 37kg przy pasie
Barki mi sie mega poprawiły bo robie wyciskania na 40kg na ręke a pamiętacie jakie zawsze miałem słabe barki.

sylwetka już dla was do oceny jak dla mnie taki bonus do sprawności się zajebiscie podoba

http://www.kfd.pl/uploads/monthly_10_2013/post-179023-0-20887700-1382385654.jpg
http://images64.fotosik.pl/316/29bee17ad1a62a17.jpg

Gangsta Latino
25-10-13, 17:48
plecy masz prze zajebiste jeśli chodzi o szerokość.

przód Ok, ale mógł by Ci ktoś porobić foty w kilku pozach przodem, wtedy by się lepiej oceniło.

Micek185
25-10-13, 19:20
Ale ja nie musze oceniac nie trenuje juz pod sylwetke tylko pod ogolna sprawnosc. Chce tylko pokazac sylwetke ze jednak da sie ciezkkm i intensywnym treningiem zbudowac dobrą sylwetke FIT. Bez liczenia kalorii zarcia wołowiny i batatów. A leci wszystko od chipsow po piwko itp. Naprawde podoba mi sie crossfit pod tym wzgkedem a im lepsza forma tym ciezsze treningi j to tylko bardziej motywuje.

fallenursus
25-10-13, 20:10
Masz soga bo lubię okrągłe lustra!
:*
Po pleckach mogę podrapac?

Micek185
25-10-13, 20:20
Martwie sie o ciebie piszesz jak byś zmienił orientacje Faluś, chyba musisz więcej towaru wbijac bo Ci estro skacze!

Ładna mam stancje nie? :)
ps waga ok 82kg

fallenursus
25-10-13, 20:38
Za dużo wiem żeby popuscic aż tak estro micus rurek niema chciałem koledze pomoc bo bić tak spimpiwany masz ze pewno ci ciężko podrapac . Tylko tyle :(

Micek185
27-10-13, 21:28
dzis robilem silowke
klasyczny przysiad kilka serii od 80do 115kg x4POWT rekord jak narazie!
Klatka 60-110kg x3powt rekord jak narazie!
wiislowanie 6-115kg x8
unoszenie hantli w przod 18kg +wylewanie wody 16kg
uginanie z sztanga prosta jakies 36-40kg dzis wiecej powt dowalilem
triceps lina z góry kilka sztabek
brzuch na lawce skosnej i na drazku

na koniec zrobilem jeszcze dlugi cykl na kettlebels 17,5kg x2serie na kazda lape

finito. mam pusta lodowke kurwa mac nie wiem dlaczego ale myslem ze mam jajka w lodowce no ale tylko myslalem do rana zeby w tynk.

Micek185
30-10-13, 22:31
Dziś trening CrossFit:
Bieg 2,5km

rozgrzewka i rozciąganie 10minut

WOD wąłściwy: 10-9-8-...1
MC 72,5kg
Buprees z przeskoskiem przez sztange

Czas 6:01 min

Jedyne czym mogę się pochwalićto że z grupy z która uczęszczam na Treningi był to pierwszy czas, ziomek po mnie miał dopiero 8:24 min takż eźle ze mną nie jest ;) Treningi siłowe dużo dająprzy takich WODach

Po tym treningu zrobiłem sobie szkołe kettelbell ok 20min

po tym zrobiłęm obwód 5x5
długi cykl jednorącz 16,5kg (Yt)
długi cykl oburąca 10kg
pompki na podporach długa faza extensywna i explozywan faza intensywna, ma to na celu poprawę sprawności w burpees i pompkach.

rozciąganie i jeszcze raz 2,5km do domu.

Od listopada oficialnie zaczynam przygotowania do zawdów CrossFit.

Gangsta Latino
30-10-13, 22:34
nie wiedziałem, że ćwiczysz z grupą.
Działa to trochę tak jak np. na treningu piłkarskim tzn. wyznaczona godzina i z góry spisany trening? Czy to po prostu kumple z którymi ot tak chodzisz

breku
30-10-13, 22:55
ekipa, maja plan, i leca z tematem.

Micek185
30-10-13, 23:03
nie wiedziałem, że ćwiczysz z grupą.
Działa to trochę tak jak np. na treningu piłkarskim tzn. wyznaczona godzina i z góry spisany trening? Czy to po prostu kumple z którymi ot tak chodzisz

Tak trenuje sam na siłowni ale takze chodze na grupowe treningi, generanie wygląda to tak:

2-3razy wtyg trening typowy dzik siłowy
3razy w tyg CrossFit z grupą
oblukajcie to jest moja grupa i itp na zdjeciach sa moje wyniki, na tych tablicach imię Damian , ci z literką F to grupa która trenuje po nas i jest już mocno zaawansowana jesli chodzi o CF, trenerzy itp

tu zdjecia i nasza strona: na FB wpiszcie Fitmania Olsztyn , poznajecie koszulke? :D

do tego dorzucam aeroby np po treningu bezpośrenio staram się biegac ok 5km, np na trening od domu mam 2,5 km to biegne i mam w dwie strony 5km lub jelsi trenuje na siłce swojej którą mam pod domem to wtedy id ei ta trase robie na raz czyli 5km

Generalnie w grupie jest lepiej bo jest doping i wzajemna rywalizacja, i uwierzcie mi ludzie którzy to trenująsa naprawde pozytywnie nastawieni do życia, razem sie wspomagaja dopinują i trenują .
Np dzis sędziowałem i liczyłem ziomka na oko 130kg ok 190cm ledwo dawał rade ale do samego konca walczył padłą na podłoge wtedy ryk na niego dajesz! góra! i wstawął i robił, naprawde szacunek, i to mi sie podoba w tych treningach jest mega poprostu trening do porzygu!!!

Gangsta Latino
30-10-13, 23:26
no to widzę ostro zapierdalacie.
Poprzeglądałem foty i naprawdę fajnie to wygląda, duża różnorodność. Widać, że rozwojowa dyscyplina.

Treningów w przeciągu tygodni masz dużo, także natężenie spore. Czasami wychodzi 6 treningów week?

Zimą trenujecie tylko w sali??

P.S Koszulka pierwsza klasa:rockon:

Micek185
30-10-13, 23:34
tak czasem 6 treningow tyg takze niedlugo musze jakies bcaa sie zaopatrzyc. zima trenowalem w swojej silowni nawet jak bylo po -10stopni. to byl hardcor:-)

.rocky
01-11-13, 08:56
bcaa?? a nie lepiej jakiś tescik ? 350 ew i możesz se trenować nawet 7x w tyg a bcaa nieda ci az takiej regeneracji

Micek185
01-11-13, 09:35
Rocky trenuje Crossfit w celu poprawy ogolnej sprawnosci ciala, zdrowia a mam sie pchav w sterydy? chyba nie tedy drogaa. gdybym budowal mase i robil forme to ok ale w takim wypadku niewchodzi w rachube nawet.

adamoxl
01-11-13, 10:17
troche przesiąknięte forum sterydami każdy dziennik powadzi rozpisuje poleca... masakra

Baloniarz
01-11-13, 10:23
A Ty masz jakiś moralny problem ze sterydami ??
Przeszkadza Ci że ludzie o tym tak swobodnie piszą ??

Micek185
01-11-13, 10:35
Panowie, wybraliscie najmniej odpowiedni dziennik do rozmów na ten temat, także powiedzcie co macie do powiedzenia i zaraz pokasuje wasze posty.
Osobiscie nie mam nic do sterydów, gdybym trenował po dsylwetke i mase to bym nawet pewnie brał, ale w takiej sytuacji gdzie trenuje rekreacyjnie i dla sportu robie to poprostu dla siebie i nie potrzebuje pomocy z zewnątrz, udoskonalam samego siebie ;)

.rocky
01-11-13, 11:27
chodzi mi tylko o przyjmowanie prozdrowotne na poprawe regeneracji bo widze ze niezle zapierdalasz i wyszedł bys na tym tylko na plus nie chodzi tu o jakies tam faszerowanie się i budowanie formy skoro tego niemasz na celu tylko po prostu zapewnienie organizmowi fajnych warunków do ciężkiego trenowania ale dobra jak wykluczasz to to koniec tematu

Micek185
01-11-13, 18:46
Dziś z racji że w domu i święto to zrobiłem sobie aeroby.

Przebiegłem 15,23 km w 1h :20min:05sek

Kondycja dopaliła i jestem mega zadowoony choć tez wyczeroany, niedośc ż ebieganiem to i całodniowych schadzkach po cmentarzach.

REGENERACJA!!!

fallenursus
01-11-13, 20:07
chodzi mi tylko o przyjmowanie prozdrowotne na poprawe regeneracji bo widze ze niezle zapierdalasz i wyszedł bys na tym tylko na plus nie chodzi tu o jakies tam faszerowanie się i budowanie formy skoro tego niemasz na celu tylko po prostu zapewnienie organizmowi fajnych warunków do ciężkiego trenowania ale dobra jak wykluczasz to to koniec tematu

Znowu z wodorostem na Mozg się zamieniles? Prozdrowotne? To.się razem ze sterydani w jednym zdaniu nie pisze. Wiesz duzo bym dał żeby mieć jak niektórzy faceci w moim wieku poprawny wysoki poziom naturalnego testosteronu i że bym nie MUSIAL go brać. Tak jak ty myślisz i robisz rock, zle skaczysz.

Micek185
02-11-13, 18:31
Dziś znów aeroby, tym razem wsiadłem na rower, wynik?

nieco ponad 50km w czasie 2:14:06 był ogien, sredni czas to 2:40 na trasie a zdażały sie kilomotry w 1:40min w deszczu cała trasa i efekt tego lekko odmrożone stopy nie wime cxy fote wam wrzucać odmrożonej stopy :)

Pain
02-11-13, 21:36
Ubieraj cieplejsze obówie/skarpety następnym razem. Wynik bardzo ładny, ja spokojnym tempem 55 km w 3 godz.

Micek185
03-11-13, 23:40
na luzie, nie chodizło o to ze buty miałem złe tylko oto ze lało non stop cąły byłem mokry kumpel miał specjalne nie wiem jak to nazwać , nakładki na kostki i buty które wody nie przepuszczały ale generalnie trasa fajna i polecam!

jutro ide jak czasu starczy na siłownie a wieczorem na crossfit. + bieganie 5km bedzie ciezki dzien.

Micek185
04-11-13, 22:13
2,5km bieg

rozgrzewka i rozciąganie

WOD
10 obwodów każdy po minucie, zazwyczaj zostawąło duzo czasu
6 pompki z oderwaniem rak
6sit up
6pistol sqat
6burpy

rozciąganie.

Ja jeszcze dodatkowo zrbobiłem:

5minut:
BearComplex 45kg

2,5km biegu.

regeneracja.

jutro planuje trening siłowy. dawno juz nie byłem...

kfc
04-11-13, 23:34
rower w deszczu ! fajny czas, podoba mi sie to ;-)

fajnie Micek fajnie.

a jak z posiłkami? podjadaniem, słodyczami?:>

Micek185
05-11-13, 16:45
jem jak chce nadal. nie po to jeżdze w trasy rowerem po 50km czy biegam po15km zeby sobie odmaiwac czegokolwiek do jedzenia, podczas jednej takiej trasy spale tyle kalorii i tak napedze metabolizm ze przeleci to przeze mnie nie zauważone.

wczorajsza dieta np
omlet z4jaj na boczku
ryba piecozna w folii z ryzem groszkiem i marchewka
300g schabu ryż groch marchewka
duze chipsy litr coli


dziś n nie miałem czasu na zarcie wiec w piekarni jakis pieróg z miesem i farszem i pączke
potem posiłek w mcdonaldsie
teraz pierogi z miesem i ogórkowa

Czyli jak widzisz jem konkretnie jak facet nie pierdole sie w licznenie i makrskąłdniki bo nie jestem kulturystą, a moim celem nie jest sylwetka tylko sprawność hybrydy i moc dzika.

yaro09
05-11-13, 17:08
Majster chodź tutaj (http://www.e-gym.pl/showthread.php?35072-TRENING-pojedyncze-pytania&p=471996&viewfull=1#post471996)na chwilę, może coś doradzisz:)

najt
05-11-13, 20:59
Ten trening jak na Ciebie oddziaływuje ? Wytrzymałość czy dynamika też wchodzi ?

Micek185
05-11-13, 21:22
dzisiejsza kolacja, liczacy kalorie mnie nienawidza wiem... smażone talarki ziemniaków, oliwki, bekon, katchup

http://images62.fotosik.pl/349/9e872880222f1bcd.jpg


Ten trening jak na Ciebie oddziaływuje ? Wytrzymałość czy dynamika też wchodzi ?

jesli chodzi o wytrzymałość to wyniki np w bieganiu czy rowerze mówia same za siebie, pierwszy raz w życiu przebiegłem 15km bez zadnego przystanku i z zapasem energii, dynamika- nie wiem szczerze nie mam jak tego sprawdzić, jedyne co mogę stwierdzić to poprawe wyskoku bo box jump zawsze robie na 80cm a nie tradycyjnie na 60cm, siła posżła znacznie do góry bo treningi siłowe skupiały sie na metodzie 5x5 tzn bazowały na tym sam podjałem taki wybór i trafiłem w 10.
Jesli chodzi o mase to nie jest tak jak przy tradycyjnym treningu siłowym bo wiadomo ze tu jest tyle aerobów i wysiłku co przy konkretnej reduckji. ale jest dobrze, trzeba tylko musowo trzymać się regularnych treningów w przeciwnym wypadku masa spada w bardoz szybkim tempie. Musze tez podkreslić fakt iz ja jeszcz nie wkręciłem się na maxymalne obroty i nie robie takich obwodó jak zaawansowani crossfiterzy, także to dopieor początek, za kilka miesiecy bed emógł powiedziec więcej ;)

najt
05-11-13, 21:34
Bo tak się zastanawiam czy jak popoludniu na macie bede mial trening wytrzymalosciowy to czy dac crossa z rana

Micek185
08-11-13, 23:33
Ostatnio lipe mam z treningami, Praca i studia troche kolidują z treningami ale mam nadzieje ze ten tydzien bedzie bardziej poukładany.



byłem wczoraj na treningu ale WOD był bardzo słaby a a nie mogłem zrobić sam kolejnego bo sale zajmowlai juz bokserzy eh


WOD:
10seri:
50x situp
10-10-9-9-8-8...1-1
burpee
airsqat


i na koniec 50x situp


czas 7:14


pokonała mnie jedna dziewczyna :(
na szczęście następna osoba miała ponad 8:30 min


jutro spróbuje zrobić trening siłowy a w niedziele zaatakuje 17km biegu albo 60na rowerze, wszystko zalezy od tego o której w sobote skończe prace.

Micek185
10-11-13, 13:42
Dzis zrobilem trening na swoim placu w koncu mialem troche czasu zeby sie garnac wiec lajtowo:
15-9-6Trusters 35kg
Wspiecie na line 5m
Wskoki na opone 85cm
*Czasu nie zmierzyłem za to nagrałem krótki filmik, wrzuce wieczorem jak bede mial dostep do laptopa.

mtm
10-11-13, 14:25
Jaka twoja opinia jeśli chodzi o cf? warto sie tym parać ?

Micek185
10-11-13, 16:13
Osobiscie uwielbiam trenowac w ten sposób.
Jesli chodzi o zwyklych ludzi czyli kogos kto chce w ten spsob trenowac to jest to idealne rozwiazanie jesli chcesz byc sprawny, szybki wysportowany i masz w miare dobra sylwetke sportowa. Wiemy i czym mowie.
Jesli chodzi o np Twoja sytuacje to jedyną opcja jest dodanie jednej sesji badz maksymalnie dwoch sesji tygodniowo bo trening opiera sie w duzej mierze na aerobach takze bys mial duze spadki masy. Ale jesli robisz np wycinke albo mase jakosciowa to rewelacja bo w trakcie masowania robisz tez dobra forme wydolnosciowa. W dodatku masa cwiczen gimnastycznych pozwala Ci bardziej rozciagnac miesnie i usprawnic ogolnie uklad miesnowy.
Mowiac krotko do kulturystyki jako dodatek spoko jako bazowy trening odpada zdecydowanie.

Rozwarzales dodanie cf do treningow? W Twojej relacji widzialem ze masa ładna siedzi.

Micek185
10-11-13, 17:53
Wcześniej opisany WOD:

Micek185
12-11-13, 18:52
Dziś było miód cud i orzeszki, trening w końcu po mojemu bez zbędnych pierdół

pierwsza część siłowa, robiłem z kuzynem:

Płaska 4sety ostatni 100kg x6 + dropp 90kg, 70kg,50kg

Nogi na suwnicy skośnej 3sety po 10powt 200kg

barki wylewanie wody 2sety po 10kg na rekę

bicepsy "przekazywanie sztangi" czyli twarzą w twarz z kuzynem 6powt oddaje jemu 6powt wraca, zaczelismy od 25kg skonczylimsy na 10kg w sumie było pewnie z 10-12serii na każdego


Kuzyn poleciał, pora na WOD:

10x10

Mc 105kg
toes to bar (x5) nie było drążka tylko metalowa prostokątna belka, cieżko utrzymac ise na spoconych rekach na rantach)
box jump
Long cycle 2x10kg kettlebell

czas ok24 minuty, masakrator obwód ale tego mi brakowało.

jutro tylko WOD.

nagrałem jako 11obwód po odpoczynku jeden demonstracyjny w czasie normalnego WODa nie mam czasu bawić się na tel, sorry dajcie duzo głośniej bo nic nie słychać. nastepnym razem też jakość bedzie lepsza bo nie miałem pamieci już w tel.

.rocky
13-11-13, 15:19
niski ten box się wydaje, moglbys wskakiwać na metra conajmniej

Micek185
13-11-13, 16:30
innego nie ma tam z reszta to są skrzynie do ciągów z podstawek, może z 45cm ma, skacze na tym co jest na tej siłce, mam ją za free od zaprzyjaźnionego WFisty. także nie narzekma bo 100za karnet drogą nie chodzi.
dziś lece na WOD z grupą całą.

Micek185
13-11-13, 22:34
Dzisiejszy trening:

2,5km biegu
rozciąganie, rozgrzewka.

30minut szkolenia techniki CLEAN

Nastpenie:

WOD- Grace 45kg 30powt
Czas: 1:31

Czyli poprostu Clean&Jerk

Nastepnie
Bearcomplex 45kg x 10

następnie BearComplex 55kg x10 x2 rudny

2,5kg biegu.

dietka dizs fajnie:
omlet na boczku
ryż pierś z kurczaka pomidor
ryż schab pomidor
makaron schabowy pomidror

ogolnie fajnie, wczoraj też wyczerpujący trening najpierw siłowy potem WOD, nareszcie na odpowiednich torach.

kfc
14-11-13, 16:47
pokazywales brzuch gdzieś ?:>

cofnelam z dwie strony, ale nie widziałam zadnej foty. ostatnie co pamiętam to mega grzbiet.
typowo na brzuch nie cwiczysz nic, no nie?
poka brzucha

Micek185
14-11-13, 17:15
na 66stonie jest fota brzucha,
http://www.e-gym.pl/showthread.php?32869-CrossFit-nowy-etap-w-treningach!/page66

Na żarciu typu:
http://www.e-gym.pl/showthread.php?36133-Baba-CrossFittera!!!&p=472295#post472295

Zero oszczędzania sie !!!

o 19 mam trening CrossFit, później dodam wpis :)

.rocky
14-11-13, 17:25
wszystko zajebiscie tylko ta broda..

Micek185
14-11-13, 21:35
Broda jest spoko ale niedługo znika :)

2,5km biegu

rozgrzewka

Cały trening oparty o Ciągi nie wiem ile serii zrobilismy w roznyc zakresach powt ostatni set w klasyku 182,5kg

przez cały czas szkoliłem dziś technike rwania olimpijskiego i doubleunders czyli podwójne przeskoki na skakance zarówno rwanie jak i skakanka to twardy orzech do zgryzienia, w skakance trzeba mieć naprawde dobrze wypracowane nadgarstki żeby wygenerować taką prędkość a w rwaniu trzeba opanować technikę i pozycję zarzutu sztangi do perfekcji, bo o ile przy ciężarach typu 40kg nie ma problemów bo można oszukiwać to powyżej robia sięjuż schody, nie wiem czy ktoś z Was próbował robić rwanie albo zarzut olimpijski ale jest to nie tylko bardzo dobre ćwiczenia na zwierzęcą siłę całej sylwetki ale takze doskonały sposób na rozciągniecie ciała.
Pumbas chyba próbowałes z tego co mi się zdaje prawda?

2,5kg biegu

dziś opędzlowałem tylko cała blache tej babki i omlet z 4jaj, na szybko jak ziemniory tarłem to jeszcze zupkę wciągnęłem heh

jutro planuje dzień wolny od treningu siłowego i w ogóle bardziej rest, bo juz czuje w lędzwiach że codzienne obciazanie kręgosłupa to nie przelewki, takze jutro lajtowo popracuje technikę stania na rękach i chodzenia na rękach, pistolsqat i musze zobie sprawic kółka gimnastyczne.
to było by na tyle!

Camille obserwuje!
http://dlvjxbi4hi3l1.cloudfront.net/wp-content/uploads/2012/10/Remember-This-Face-3.jpg

pekulski104
16-11-13, 20:01
Jak trenujesz brzuch ?

Pain
17-11-13, 15:46
Micek z tą brodą jak fighter :D Jest micha dobra, to wiadomo że wszystko idzie do przodu. Z kręgosłupem nie ma żartów.

Micek185
18-11-13, 21:53
Ciężki dzięń w chuj.

Odespałem w koncu weekend spałem z soboty na niedziele ponad 13godz nareszcie, dziś jak drewniany klocek cąly dzień no ale..

O 15.30 Trening siłowy, jako że lędźwie nadal mi dokuczały to nie mogłem ich dziś obciążać: typowo kulturystycznie, powoli spiecie i powt 10-14powt


Wyciąg górny szeroko plecy 4s
WL płasko 4s 90kg max
Nogi, suwnica skośna 12-16powt 3s
Barki wyciskanie na shmicie 40kg + wylewanie wody 3s
Pompki na poręczach 4s + 12,5kg
uginanie z sztangą prostą 3s + młotki

koniec

20:00
CrossFitt:

Rozgzrewka

WOD: 10-9-8-7 (skakanka 60powt) 6-5-4 (skakanka 60powt) 3-2-1(skakanka 60powt

Czas 6:51 był to jedne w WOD na zawodach w Lodzi, z tego co sprawdzaliśmy czasy to plasowął by się na drugim miejscu tych zawodów, spaliłem sprawe na skakance jednak to jest killer jesli chodzi o treningi, potrafi w kilkanaście skeund wyciagnać siły.
Jutro zobacz eja z siłami będzie i albo siłowy + CrossFit albo tylko jeden z dwóch treningów, wszystko powie mi jutro ciało...

Micek185
19-11-13, 20:51
CrossFit:

Bieg 2,5kg

rozgrzewka

WOD:
50 situps (brzuszki w pełnym zakresie)
Thrusters kettlebell 20kg jednorącz:
10-9-8..3-2-1
Thrusters 10x lewa ręka 10x prawa , 9lewa 9praw ai tak dalej
Lunges(wykroki) 20,18,16 czyli 10 na lewą 10 na prawą i tak dalej

dodatkowo co pełna minutę 3x burpees

Czas chyba 16minut późiej napisze dokąłdny jak zobacze jeszcze raz tablice.
rozciąganie
dodatkowo bieg 2,5km

http://blog.sevanmatossian.com/wp-content/uploads/2012/02/dan-40-2-1024x603.jpg

Micek185
20-11-13, 22:04
Dzisiejszy Dzień:

około 17 wyszedłem na parking pouczyć się chodzićna rękach ale to był jednak głupi pomysł bo piach na polbruku czy asfalcie działa jak papier ścierny jednak trzeba to robić albo na trawie albo na podłodze. tak więc zrobiłem 4km biegu i do domu.

CrossFitt:

bieg 2,5kg
rozgrzewka

TABATA z tym że: podaje tylko najgorsze wyniki z każdej z 8rund 20s praca 10s odpoczynek przerwa między każdą stacją 1minuta

Swing 16kg 12rep
pompki z odrywaniem rąk 8rep
air sqat 14powt
militarry press 10powt
situp 7

Suma 51
nie był to najgorszy czas ale też nienajlepszy, duży wpływ na wynik miała kolejność cwiczen osoby które przykładowo zaczyały od airsqat mogły sobie "nabić licznik" gorzej mieli Ci którzy np zaczynali jak my od amerrican swing lub militarry press bo to najbardziej meczące cwiczenia także wynik jest jak najbardziej do pobicia pod warunkiem że stacje będą ustawone w innej kolejnosci.

po treningu tradycyjnie 2,5km biegu
Trening naprawde MASAKRATOR do tej pory mi się palce trzesą, tym bardziej że dziś lekko się odwodniłem, ale to przez własną nieuwagę i spanie do naprawde później godziny aż sam byłme w szoku, teraz powoli uzupełniam płyny.

http://trainingbytraci.com/blog/wp-content/uploads/2012/02/313402_294259100590630_100000196281857_1380255_824 314138_n.jpg

Micek185
21-11-13, 20:14
Siema, zrobilem dziś co chciałem czyli Obwód w z dużymi cieżarami, jednak film niezbyt mi wyszedł bo ... no sami zobaczycie na filmie, trenuje na siłowni akademickiej więc nie zawsze są możliwości żeby wideo nakręcić.

Ogólnie tak:
Rozgrzewka bardzo mocna trwała w sumie z 30minut tak żeby do kazdego boju dobrze podejsć.

Sam WOD:
5-3-1

WL płasko 90kg
MC 130kg
Pompki na poręczach +20kg
skakanka 30skoków
Clean & press 66kg


Czas to około 7minut nie mierzyłem go po drugie goście totalnie wykręcili mnie z równowagi ale jeden cały obwód nagrałem

Generalnie od dziś lece z jakimiś tam suplami, mam kreatyne i BCAA czyli podstawy podstaw jedyne warte uwagi. Za suple dziękuję Fallenowi i naszej dyrekcji ;)


Oraz obecna jakaś tam forma zalalo mnie ostatnio nawet sie nie obejrzalem a przez opierdalactwo naleciało mi dodatkowe 2kg, po weekendzie ogranicze troche wieprza i tłuszcze.
Obecnie waga ok84kg z kupą i to popołudniu.

.rocky
21-11-13, 20:27
w takiej grobowej ciszy cwiczyc to bym niedal rady zapuść se tam jakas muze albo przynajmniej na słuchawkach to dodaje sil

Micek185
21-11-13, 21:04
[QUOTE=Micek185;473480]Siema, zrobilem dziś co chciałem czyli Obwód w z dużymi cieżarami, jednak film niezbyt mi wyszedł bo ... no sami zobaczycie na filmie, trenuje na siłowni akademickiej więc nie zawsze są możliwości żeby wideo nakręcić.

Ogólnie tak:
Rozgrzewka bardzo mocna trwała w sumie z 30minut tak żeby do kazdego boju dobrze podejsć.

Sam WOD:
5-3-1

WL płasko 90kg
MC 130kg
Pompki na poręczach +20kg
skakanka 30skoków
Clean & press 66kg


https://www.youtube.com/watch?v=Af9hKhQ3HMI
Czas to około 7minut nie mierzyłem go po drugie goście totalnie wykręcili mnie z równowagi ale jeden cały obwód nagrałem

Generalnie od dziś lece z jakimiś tam suplami, mam kreatyne i BCAA czyli podstawy podstaw jedyne warte uwagi. Za suple dziękuję Fallenowi i naszej dyrekcji ;)

Oraz obecna jakaś tam forma zalalo mnie ostatnio nawet sie nie obejrzalem a przez opierdalactwo naleciało mi dodatkowe 2kg, po weekendzie ogranicze troche wieprza i tłuszcze.
Obecnie waga ok84kg z kupą i to popołudniu.


dam tu bo zara zginie w gąszczu postów, słucham muzyki ze słuchawek ale w tym czasie nagrywałem telefonem a nie bed chodizł na siłownie z telfonem, aparatem i mp3 ide tam cwiczyc a nie sklep rtv nieść :)

fallenursus
21-11-13, 21:09
TO co mas, za złom fon że wszystkiego nie ma?:)

Micek185
21-11-13, 21:12
Samsung galaxy S Advance, Ty sie lepiej treścią zajmij nie takimi pierdołami :P i juz koniec offtopu o telefonach itp!!!

Micek185
23-11-13, 11:53
Z tego wszystjiegi wczoraj nie napisalem.

Wczoraj dzien wolny od CF i silowni. Tylko aeroby. 10.18km w czasie 51minut.
Wynik conajmniej zadowalajacy. Od przyszlego tyg chce zaczac HIIT wszystko zalezy od treningow. Weekend spedzam na lajcir jestem zadowolony z intensywnosci i objetosci treningow w tym tyg. Takze regeneracja teraz zeby tydzien zaczac z pelnej pary.

Micek185
25-11-13, 22:04
rozciąganie rozgrzewka

i polecieliśmy Łodzią:

na sztandze 42,5kg

Front squat 20
thruster 20
20burpee
Front aquat 15
thruster 15
Burpee AMRAP
Wyszło mi 27 Burpee na koniec WOD naprawde tyran.

Po tym zrobiłem jeszcze z 15minut nauki OHS z pustym gryfem potem 40kg

na koniec 3x długosć sali wykrokow z sztangąna karku

i do domu

2,5km biegu.
Uda płaczą hehe

Micek185
26-11-13, 20:07
Dziś Trening siłowy, miałem iść jeszcze na CF ale sięnie ogarnąłem, z resztą nogi mnie męczą dziś dlatego miały wolne na siłowni.

Rozgrzewka

Podciąganie na drążku 4s + 3serei negatywów + pojedyńcze negatywy, + wyciąg górnyw sumie z 15minut na drążku

wyciskani płasko 5s 50-95kg x6

ugininanie z prostą, bicepsy 5s 30-40kg +droppset 35,30,20kg

pompki na poręczach +10,+20+25+30kg ostatnia seria nagrana

Wyciskanie na barki siedząc maszyna w serii łączonej z unoszeniem hantli przed siebie oraz szrugsami na shmicie

koniec, musiałem spadać z sali więc nie zdążyłem zrobić rozciągania.

Micek185
27-11-13, 22:14
Dzisiejszy Trening:

2,5km biegu

rozgrzewka

Sprawdzian 6s MC 3-3-3-3-3-3 celem sprawdzenia rekordu na 3powt doszedłem do do162,5kg i dalej poprostu nie było czasu, zaczynaliśmy WOD.

Sprawdzian WOD który robiliśmy niedawno: każde po kolei po minucie:

Air sqat
pompki z odrywaniem rąk
wykroki
situp
burpee

wynik to 217powt

rozciaganie , chwila na oddech

i z godzine walczyłem z rwaniem, musze doszkolić tą technikę do perfekcji narazie potrafie wyrwać cieżar i wstać ale czuje że to nie to, dlatego męcze to ciągle, generalnie jest kilka rzeczy na które kłade najwekszy ciężar:
-rwanie
-stanie i chodzenie na rekach
-pompki na rękach przy ścianie
-wytrzymałość
-gibkość od dziś przykładam większa uwagę do stretchingu, po treningu i w dni wolne od treningów.

systematycznie do celu.

Micek185
28-11-13, 22:33
Uf, za mną cieżki dzień,


Trening siłowy
Przysiad klasyczny kolejno ciezary 40,70,90,10,110,115,117,110,105,100,90,70,--Front do porzygu 40kg
wycisk na płaskiej 60,80,90,100,105x 6powt dropp 90,80,70,65,60
wiosło sztangą 40,50,60,70,80kg
Militarry press 40,45,50kg
podciąganie na drążku podchwytem + młotki 15kg
pompki na poręczach 3s bez ciężaru do pożygu


Stretching 10min + Plank ile sie da wytrzymałem z nie wiem może coś ok3min


następnie godzina przerwy i CrossFit


najpierw z 30 minut Swingów, ketl 18kg, nauka snatch ketlem


potem WOD:
10min
airsquat
hrpushup zrobiłem 6pełnych obwodów


po tym czasie 5min AMRAP
snatch jednorącz 18kg


udąło mi się wyrwać cieżar 124razy.


Obecnie siedze i uzupełniam kalorie czym sie da bo czuje sie jak dentka, po takiej kombinacji treningów, zawsze na koniec tyg mam takie zjazdy, oby do niedzieli, jutro najprawdopodniej wolne

Micek185
29-11-13, 22:12
Dziś totalny off regeneracja i te sprawy, pierwszy dzien od poniedziałku bez treningó, we wtorek i czwartek miałme po dwa dziennie, dizś to odpczułem.

Musz ejeszcze coś opisać, wczoraj nie wiem intuicyjnie chyba, po treningu zrobiłęm totalnie smieciowe zakupy śmialem się z tego na SB ale po treningu zjadłęm 3hamburgery, pączka, żelki, chipsy, jedno piwko które mój kolega wazy sam w domu, i to byłakolacja, naprawde dawno nie byłem tak napchany. Przez cały tydz jak zwykle trzymałem w miare niskie węgle, już się do tego przyzwyczaiłem i w zasadzie moge się obejsć bez nich, ale suma sumarum wieczorem byłem już nabity strasznie, tylko brzuch jak w ciąży, rano brzuch płaski a miesnie tak nabite że szok, dalej normalnie się żywiłęm i wieczorem w lustrze widze całkiem inną sylwetkę, nabita, żyly tez na wierzchu, coraz bardziej widoczne na klatce. Fajnie, fajnie.

MASA NA CROSSFICIE
Dużo osób pyta jak to jest gdy leci się typowo CrossFitowym treningiem, czy da się redukować? Czy możńa zrobić dobra sylwetkę a nawet mase?
W chwili obecnej mogę smiało stwierdzić że da się zrobić i redukcję i mase, moze to nie będa tak spektakularne efekty jak na typwoej masówce z mniejszym wydatkiem energetycznym ( np 4treningi po godzince zamiast np 8 w tym siła i kondycja).
Sprawa jak zwykle sprowadza sie do najwazniejszej rzeczy. DIETY. Wiele razy podkreślam że nie musi to być zbilansowany jadłospis, lecz w miare ogarnięta micha, czyli dobre miecho , sporo CrossFiteró jedzie na tzn Paleo/diecie, poczytajcie o tym bardzo ciekawe i racjonalne podejscie zeby utrzymac dobra sylwetkę.Ja staram sie poprostu racjonalnie jeść, czyli powiedzmy coś a'la Paleo bo duzo mięcha, jaj, warzywa a mało węglowodanów, i to jak się okazuje się sprawdza.
Wracając do treningu bo o tym mowa, niedawno pojawiła się dość ciekawa dyskusja na temat aerobó na masie, kto jak uważa/praktykuje itp.
Celowo o tym wspominam bo W CF dużą role odgrywaja aeroby bo utrzymują metabolizm na wysokim poziomie, kondycja pozwala kręcić dobre czasy podczas WODów. Za siłe odpowiadają typowe treningi siłowe które wykonuję na oddzielnych treningach, na dużych cieżarach gdzie powtórzenia oscylują wokół 1-5powt, ale też nie unikam takich gdzie serie kończą się na 30powt, tak dokąłdnie 30. Wszystko to ma na celu takie uelastycznienie pracy mieśni że w kazdej chwili będą w stanie wykonac prace w różnej częstotliwości, sile, długości itp. Niechce ublizać żadnej z dyscyplin bo nie na tym polega sport, ale dając przykłąd kulturystyki - jestesmy w stanie wycisnać w miare duży cieżar i wyglądać bardoz dobrze ale nie będziemy potrafili przebiec 15km , z drugiej strony trenujac typwo Crossitowo nigdy nie bedziemy wygladali jak kulturysci na scenie i nie bedzimey mieli takiej definicji miesni, z innej beczki trenujac Tenis ziemny bedzimey szybcy wytrzymali ale nie bedzimey mogli zbudowac duzej masy mięsniowej. Staram sie powiedzieć że każdy sport ma coś na celu i nie da się byc we wszystkim najlepszym conajwyzej średnim, a CF prowadzi do tego abyśmy byli w miare dobźi w we wszystich dyscyplinach, abyśmy stali się HYBRYDAMI.
Wracajac do MASY. Aby zbudowac na CF dobra sylwetkę musimy zadbać i kilka rzeczy:
DIETA- oczywiscie duzo protein, i nie mówię tu o 2,5g ale raczej ok 1,5 bo tak ilosć zupełnie sprawdza sie w moim przypadku.
TRENING- musimy złapać odpowiedni balans pomiędzy róznymi dyscyplinami i ich częstotliwością. W moim przypadku dziele go na 3 podstawowe:
Siła- 2treningi siłowe typu FBW duze klamoty, zróżnicowane powt oraz bardzo duzo cwiczen siłowych, rzadko kiedy maszyny,
CrossFit- 4-5razy w tyg Są to głónie obowdy siłowo-wydolnosciowe oraz doskonalenie technik cwiczen takich jak SWING, przysiad, rwanie, podrzut, skakanka itp
Aeroby - u mnie wychodzi to ok 4razy w tyg przed i po treningu CF w sumie ok 5km dziennie, do tego Raz w tyg staram się robić długie trasy np 10-15km biegu lub 50-60km na rowerze

Jak widać na cały system skłądają się cwiczenia wzglednie siebie wykluczające, bo jak to? ide na trening na siłownie a potem biegam 15km, bez sensu, przecież masa mi spadnie siła. Otóż nie. W miare gdy organizm przyzwyczai się do takiego wysiłku staje się coraz bardziej odporny, lepiej reaguje na najcieższe warunki a my coraz lepiej poznajemy samego siebie.

Mówiac krótko jesli ktoś chce być sprawnym dobrze zbudowanym gościem polecam trenowanie CrossFitu w takim wydaniu. Niedługo w mojej relacji postaram sie zrobić zestawienie mojej sylwetki np 3miesiecy wczensiej i obecnie, jesli ktoś jest ciekaw rezultatów jakie może osiągnać zwykły amator trenujacy rekreacyjnie.
Teraz pare sylwetek zawodników CF:
http://dlvjxbi4hi3l1.cloudfront.net/wp-content/uploads/2013/02/CrossFit-Jason-Khalipa-2.jpg

http://blog.sevanmatossian.com/wp-content/uploads/2012/07/rich-and-dan-camp-p-crossfit-games-2012-1.jpg

http://games2010.crossfit.com/static/images/rorym_Games2010_OrlandoKBScolorVers.jpg

Jeśli Was interesuje ogólnie CrossFitt albo jeden ze składowych jego części mogę opisac je szerzej w innym temacie, piszcie śmialo, komentujcie pytajcie, mam nadzieje że wywiąże się ciekawa dyskusja.Przypomne tylko że piszę to wszystko na podstawie własnych doswiadczeń nie literatury czy przykłądach zawodników, takze informacje mogą być czasem "kontrowersyjne"

.rocky
30-11-13, 12:24
i ten ostatni gość zrobil taka forme samym crossfitem ?

Micek185
30-11-13, 13:09
nie do końca. Rob Orlando trenuje pod zwody CrossFitt ale także coś a'la strongman, suma sumarum używa do treningów bardoz dużych cieżaró jak ciągi po 250kg czy kamiennych kul używanych również w strongmanach. Poczytaj sobie o gościu, prawdziwy dzik, gośc robi wykroki z sztanga ważąco ponad 150kg :D
reszta z tych zawodników to Dan Bailey i Rich Froning.Wszyscy CrossFiterzy, Treningi i dieta oczywsista, reszty chyba nie musze mówić wprost, nikt nie jest naiwny.

Micek185
02-12-13, 22:43
Oj te andrzejki!

CrossFitt:
rozgrzewka i jedziemy:

WOD Tabata: pompki 4min

WOD 2 Tabata przysiady 4min

WOD 3 10-8-6-4-2 talerz 20km przez cały czas trwania obwodu nie mógł być odłożony)
GTO( przysiad dotkniecie talerzem podłogi a nastepnie wstać i wycisnac go nad głowę
Przysiad z talerzem(ja zarzucałem go na plecy)
wykroki20,16

Czas 6:31

Odpoczynek

szkoła Rwania coraz lepiej idzie!

WOD4 3-3-3-3-3-3
-Przysiad z sztangą nad głową 42,5kg
-MC 100kg
-wskoki na skrzynie 65cm
-pompki na uchwytach nogi na skrzyni 50cm.

WOD 5
Ustawiłem w tel :
20sek praca
10s przerwa
x 10obwodów

Thrusters
skakanka
każde po 20s w sumie po 5 tego i 5tego

Ogień, po weekendzie czuje sie tragicznie pierwszy raz po alkoholu mam takie spadki w formie ale cóż nadrabiamy nadrabiamy!!!
Myśle ciagle nad Paleodietą zeby sie troszke w to pobawić, z jedne strony kusi bo teraz jem jak swiniak a wysiłku mnie ostatnio z drugiej strony jak pomysle o takim piwku i chipsach eh..

fajny tekst:
http://www.sicfitscottsdale.com/wp-content/uploads/2012/05/Weight-Loss-Motivation-1024x576.jpg

breku
03-12-13, 20:47
a jakie obwody robisz na siłowni, jak mieszasz partie miesniowe? dosyc dawno slyszalem o crossficie, grono jego wyznawcow rosnie i rosnie, coraz wiecej zawodow organizowanych jest w polsce pod tym kątem, siłownie są specjalnie dopasowywane pod takie treningi, tylko zastanawia mnie jedno, gdzie w tym zdrowy rozsądek? ;>
Kiedyś ludzie jebali w lesie, rąbali drewno, targali pale, ładowali, pracowali po kilkanascie godzin, ale taka prace mieli, pracowali ciezko, sylwetka sie wyrabiała, a teraz ktoś wpad na pomysł aby tchnąć w to jakąś ideologie.

Micek185
03-12-13, 21:11
No widzisz, to co ogladasz na filmikach z zawodów w stanach to ma jednak mniej wspólnego z regularnymi treningami bynajmniej w Polsce lub wtym co sam robie obecnie. Nie używam np młota do treningów bo nim namacham się w kuźni w pracy, nie robie takich cwiczen jak przewalanie bal co jest spektakularne ale mało przydatne, główne zaś treningi skupiaja się na siadach i podrzutach i cwiczeniach z cieżarem ciała, treningów jest tak wiele jak wielu jest ludzi. i to jest piekne.
na codzine pracuje fizycznie ale CF tylko mi w tym pomaga, jestem silniejszy wytrzymalszy, a dziś w sumie z kolega doszlismy do wniosku że ostro trenujemy CF dopiero od ok miesiąca a progres mamy naprawde duży, w styczniu jedziemy na pierwsze zawody do łodzi i tam się sprawdzimy, niedawno koledzy z drużyny byli którzy majapoziom porównywalny do nas i dobrze sobie poradzili.
Treningi możesz obczaić w relacji , jest na bieżąco ;)

Dziś trening:

Siłownia:
Przysiad klasyk 60,80,90,100,105,110,115,120kg x3
płaska 50,70,80,90,100,105 x 3
podciąganie na drążku + dobicie wyciąg górny
do brody sztangą + unoszenie na boki
pompki na poręczach + 10,20,25kg duzo powt
uginanie z prostą sztangą 30kg + młotki 2 x12kg

dobre rozciąganie

wąłśne wróciłem z CF, zajazd piękny był wszystko z ciężarem 42,5kg(tzw obciażenie Rx, jakieog używa się na zawodach)

obwód:
100x przysiad front 42,5kg
100x military press
100x pompki
200x wykroki 42,5kg

Czas 16.31min
Był to trening w parach, czyli ja robie 2przysiadó oddaje kumplowi sztange on jedzie 20 i tak dalej, zajazd niesamowity jeden z lepszych treningów jaki miałem.

Takze niech coniektórzy spróbują zrobić taki obwód na takim obciążeniu , a wtedy mówi że to słabe albo to zwykły trening obwodowy ;)

breku
03-12-13, 21:16
motywacja jest, pompa jest, brniesz do przodu, oby tak dalej :)

Micek185
03-12-13, 21:22
i o to w tym sporcie chodzi, oby d przodu i nie patrzec na innych, robie to co lubie i mi fruwa czy ktoś uznaje to za głupie czy nie potrzebne ja sie bawie tymi i przynosi mi to wielka satysfakcje ;)

Micek185
04-12-13, 21:40
Trening:

WOD 1:

50-40-30-20-10
-Airsquat
-HR pushup(pompki z odrywaniem rąk)
-sit up

skończyłem chyba w 14minut z sekundami

WOD 2

AMRAP 4minuty
10x Thrusters 42,5kg
10x Burpee

60powt otwierało kolejne 4minuty jeli nie zrobiłem 3 pełnych obwodów kończyłem, ale udąło mi się wykręcić w 8min 102powt, Trening hardcore,

Rozciąganie itp

musze ogarnać lekko żarcie, już ucinam węgle i wywalam zbędne dodatki typu słodycze a cieżko bo jestem łasuchem :)

Micek185
05-12-13, 21:03
Trening siłowy:
-Wykroki chodzone ze sztangą 30,40,50,60kg jednej długości sali ok10kroków
-podciąganie na drążku + dojebka na wyciagu górnym 4sety
-WL płasko 60,80,90,95,100kg x 5
-militarry press 30,35,40kg do porzygu + wyciskanie na maszynie do porzygu
-uginanie z łamaną 30,35,40kg + 3x droppset do samej sztangi 10kg
-pompki tradycyjne wąsko typowo na tricepsy + 10kg talerz na plecach 3serie ok10powt
-szrugs 50,70,90kg

CF
tu było dużo rozciąganie i jedyny mini WOD:
10pompek HR 1 przysiad 9pompek hr 2przysiady itp

reszta to zabawa ketlem 20kg rwania swingi itp,

15min masakrowania plankiem tradycyjnym, bocznymi, potem połączenie planka z pompkami HR

w koncu rozciąganie.

Guuut.
jutro bedzie trening tylko CF i już wiem że bedzie ogień, z racji dzisiejszego lżejszego treningu.

xxmłodyxx
05-12-13, 21:45
Micek widze ze czoła zaraz do pleców bedzie ; P

Micek185
05-12-13, 21:58
Ty nie jesteś lepszy :P Nic na to nie poradze, niedługo trzeba będzie na łyso golić jak rasowy kulturysta na teściu, tylko że ja jestem czysty cóż za niesprawiedliwość :(

xxmłodyxx
05-12-13, 23:09
Oj tak to juz jestxD

Micek185
06-12-13, 21:36
Dzis bardzo szybki i krótki trening:

Rozgrzewka,
kilka obwdów mc, pp,pc

i obwód główny :
WOD: 42,5kg (Rx)
12 x mc
9 x powerclean
6 x pushpress

Czas 5.31

rozpędizłem się i chciałem robić po 12 wszystkiego heh, w sumie kilka sekund uciekło, ale do poprawy w najbliższym czasie!

krótkie rozciąganie nóg z ciężarem i poleciałem do domu, ot taki lekkie zakończenie tygodnia :)

breku
07-12-13, 16:28
a ty ile fotek na fb wrzucasz?

http://www.youtube.com/watch?v=qnjYyfkcaNI#t=304

Micek185
07-12-13, 16:43
Szczerze to przy CF nie masz czasu żeby na treningu robić samojebki, za to jest tu jedna relacja gdzie w przerwach od robienia zdjeć ktoś coś tam ćwczy :D
Co trenujes zobecnie Breku? film zobaczyłem chyba wczoraj dopiero, dzieki!

Zaraz sie ogarne i ide na śnieżyce HIIT robic :)

breku
07-12-13, 18:01
takie obwodowe, łacze duze partie miesniowe, cwicze 2 eazy w tygodniu, skupiam sie na wytrzymalosci teraz, mniejszy ciezar, bardziej technicznie, pompuje do bolu.

Micek185
09-12-13, 22:18
Dziś lekko i dzięń praktycznie przeznacozny na nauke stanie na glowie, w sumie po jednym dniu sie nauczyłem, rwanie jak zwykle i nauka turkish stand up.

rozgrzewka

Lekki WOD
100air aquat
80situp
60lunges
40pompek HR
20burpee

Czas 7:40min tu moje pierwsze tureckie powstanie z 18kg, na sylwetke nie patrzcie przez weekend straciłem z 3kg wiadomo z jakiś przyczyn także na maksa płąski i chudy

Pumbas
09-12-13, 22:41
Pytanie tylko czy dasz radę to zrobić ze spasłym kocurem chwyconym za kark??

Micek185
09-12-13, 22:44
w jakim celu?

Pumbas
09-12-13, 22:52
chodziło o to, że to ćw wykonujesz głównie chyba żeby poprawić funkcjonalność organizmu? stąd moja propozycja wykorzystania ćwiczenia skoro masy z tego nie będzie :p
czy dlaczego robisz to turkish standup??

Micek185
09-12-13, 22:56
Generalnie takie cwiczenia bardzo dobrze wpływają na koordynacje ruchu, siłe korpusu, stabilizatorów szkietelu, wytrzymalośc miesniową. jest to fajne cwiczenie bo podczas jego wykonywania pracuje każy miesien, sam musisz byc mocno skupiony zeby w ogóle wstać z takim cieżarem, bo ja sie dopieor ucze , ziomek który ze mną trenuje wstaje w ten sposób ze swojadziewczyną oplecioną między ramie.
to jest uzupełnienie treningów, ogólnie nie jakiś konkretny trening.

Micek185
11-12-13, 22:15
rozgrzewka

2x Tabata
air sqat
pompki
situp
wykroki
30sprzerwy
air sqat
pompki
situp
wykroki

Później łapanie swojego maksa w powerclean czyli zabawa gryfem przez jakies 40min wysżło 92kg

WOD
15-9-6

wyciskanie z barków 42,5kg
przysiad klasyk 62,5kg
pompki z odrywaniem rąk
mc 92kg
wskoki na skrzynie 70cm

3obwody zmęczyły mnie jak diabli.

rozciąganie i baj baj!

Micek185
18-12-13, 23:51
Nie było czasu na wpisy moz etroche chęci,treningii ida ale mniej regularnie bo okres przedświąteczny u mnie w pracy jest "sezonem" takze juz powoli wszystko wraca do normy.


Dziś trening:
2,5km biegu


rozgrzewka
i obwód 6min amrap


1SCT 62,5kg zarzut do siadu i wycisniecie cieżaru
2burpee over the box z hantlami po22,5kg skrzynia chyba 75cm
2SCT 62,5kg zarzut do siadu i wycisniecie cieżaru
4burpee over the box z hantlami po22,5kg skrzynia chyba 75cm
...
itd.


w ciągu 6minut zrobiłem 4pełne rundy i 2 SCT
czyli ostatnia runda to 4SCT i 8przejsć przez skrzynie, które wygląają w ten sposób że z hantlami przechodzi się przez skrzynię, pada do leżenia robi pompke i wstaje cąły czas trzymając hantle w rękach, ani a chwile nie odkłdając.


Trening naprawde cieżki mozecie spróbować na sobie te 6minut leci jak kilka sekund.


Po tym treningu troche poszlifowąłem technike pistolaquat na skrzyni i tradycyjnie trzymaja csięreką za linke, później skakanka i DU
na koncu bardzo długie rozciąganie i rolowanie. w sumie trening od 20.20 do 22


Mam ostatnio straszne problemy z wstawaniem nie mmoge sie rano ogarnać, dizś w dzien sie polożóyłem i zaspałem na trening nie wiem czy to poprostu czyste chamskie lenistwo czy za dużó cukrów prostych. moze być i to i to , ale staram sięz tym walczyć.

fallenursus
19-12-13, 00:02
Walcz jak lew i 100tygrysow!!
Jak nie lubisz spac polecam trembalon.

Micek185
19-12-13, 00:05
uwielbiam spac ale nie radze sobie z wstawaniem czy to na zajeica trening czy do pracy, choc tu jednak mam najwiekszy motywator.
Co to ten trembalon? przybliż troche inf.

fallenursus
19-12-13, 01:35
http://www.e-gym.pl/showthread.php?31047-srodek-na-luty-2011-TRENBOLON-ACETAT

Micek185
19-12-13, 21:01
Kurwa ten mi tu o sterydach ... :p

Prążki mi wychodza na tricepsach i bicepsach a podobno CrossFitt to badziew :P
spadło mi z pasa kilka cm ale narzuciłem 2kg, masa mi mięśniowa rosnie czego zbytnio niechce eh.

pekulski104
19-12-13, 21:28
Masę mięśniowej nie chcesz ? to oddaj mi :D zrobimy operację... :P

Micek185
23-12-13, 00:23
Dzis zrobilem 4 Tabaty pod rząd :
Brzuszki situp
Pistolsquat
Pompki
Na koniec plank w formie tabaty. Przerwy 10s przechodzilem do pozycji bocznej plank. Masakrator dla korpusu potcieknie po czole.
Po sobotnich baletach waga 81.5kg hehe

Micek185
24-12-13, 08:41
Wczorajszy trening:
5 min AMRAP OF BearComplex 40kg

Nastepny WOD:
5x
5x pompki w staniu na rekach
5x wskoki na proste nogi 50cm
Wspiecie na line ok 4m
Wskoki na proste nogi ok50cm

Aero narazie nie krece nie ma sensu metabolim mam mocno nakrecony w dodatu juz 1.5kg poszlo w swieta uzupelnie kalorie nPewno grubo. Po swietach ogarniam cos pod paleodiete. Tak zeby obecna wage utrzymac albo lekko zbic zaleznie od formy startowej. Zawody dla open sa 25stycznia do tego czasu musze ogarnac jeszcze kilka rzeczy w skensie technicznym takie jak chodzenie na rekach albo podwojne przeskoki na skakance tzw doubleunders bo pewnie tym razem dadzą w obwodzie.
Od stycznia ruszamy tez z dodatkowymi treningami typowo pod zawody.

To chyba jest postanowienie na nowy rok. Przygotowac sie i jechac na pierwsze zawody moze nie po zwyciestwo bo bedzie tam cala czołówka z calej Polski a ja trenuje konkretnie od pazdziernika, takze jade po doswiadczenie i dobry Fun.

breku
24-12-13, 12:55
Jak wygrasz to autografy polecą, jakbys menadzera szukał to na pw wal do mnie ;D wesołych swiat micor, niech pompa jak i masa Cie nie opusci w te święta ;)

Micek185
25-12-13, 16:31
Dzięki dzięki stary, Tobie i całej reszcie która tu zagląda też życzę radosnych świąt:)

Dobra koniec umilania!

trening świątecnzy był !
WOD:
10,9,8...1

Powerclean 42kg (rx)
Swing 32kg
Lina 4m co trzeci obwód
Wskoki na beczke wysokość nie iwme pewnie około metra

Czas całkowity ok12minut

teraz moge żreć jak świniak bez wyrzutów sumienia!
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/q77/s720x720/1511037_615067001874267_602309171_n.jpg

fallenursus
25-12-13, 16:43
Oh i will have fun with this one :)

Micek185
25-12-13, 17:09
Fallen wydoroslej.

fallenursus
25-12-13, 17:14
Chyba cię posralo. To internet

najt
25-12-13, 21:35
p[oza teamtem - jakas ponoc jebitna miejscowa zwiazana stricte z crossem ma powstac w Szczecinie w 2014 roku to jak co to zdam relacje micor :p

a tak w ogole tez musze taka line sobie skombinowac i opone i w ogole taka mo=iejscowe na dzialce stworzyc

Micek185
26-12-13, 00:31
Fajna inicjatywa moze kiedys uda sie mi tam zawitac jak dojdzie do skutku.
A jak masz plac to rob nawet prosty z drazkiem i porexzami xaly trening mozna zrobic majac jeszcze sztange. I masz swoj caly rok i trenujesz kiedy chcesz. Ja zamierzam nie odpuszczac nawet w zime ;-)

Micek185
28-12-13, 21:39
w drugi dzine swiat tez był trening

WOD: 5x
50 brzuchów na skosie
10 thrusters 42kg
40m sprint
na koniec znó 50brzuchów na skosie

czas 10,57min

Ogólnie w swieta żarłem jak swiniak, siedziałme dopóki nie zobaczyłem dna w misce i nic waga nie drgnęła 81,7kg hehe
ale to dobrze musze zbić jeszcze z kilogram a potem troszke sie poprawic bo mi spadła przydaje sie przy niektórych WODach.
http://images61.fotosik.pl/505/fc2f5d70827eb5ec.jpg

fallenursus
28-12-13, 21:43
Gdzie ta krata?:) bo faldy w ugieciu imho to nie krata :p
Dawaj cisniesz dalej będzie krata nie będzie jechania :*

Micek185
28-12-13, 22:28
Sam jesteś fałda batacie :*