PDA

Zobacz pełną wersję : CrossFit nowy etap w treningach!



Strony : 1 [2] 3 4

Wiki
01-06-12, 18:36
Micek jaki Ty przystojny jesteś, wpadłeś w oko mojej znajomej :D

P.s fajnie się prezentuje na pompie

P.s2 chyba trochę źle robisz to uginanie hantli na boki, ale to ciężkie ćwiczenie i każdy robi tak żeby czuć :P

fallenursus
01-06-12, 18:48
Nie gadaj tyle bo procenty z towaru uciekaja..

Micek185
01-06-12, 20:59
dokładnie jak łysy prawi.

Powiedz znajomej że tylko bez gumy inaczej niech sobie daruje :)

Dziś nastepny trening góry:

1.płaska z lekkim kosem (podłożone krążki pod stopki) 60,70,80,90,100kg x6powt bez partnera i po nogach bywa...

2.do brody szeroko 28,38,48,53kg x 10 +SS na boki 12kg

3.wyciąg górny szeroko do klaty 60,70,80,90 x8 + DS 70,50 dopompowanie

4.pompki na poręczach 3s po ok15powt + 1 seria z 5kg (tricepsy)

5.uginania młotkowe 12, 17,20kg + DS na 12kg ponad 12powt każda seria

6.Szrugs tylni sztangą 50kg 2s + 1s przedniego

Francja elegancja!

żarcie mniejwiecej:
sniadanie 4jajka ziemniaczki mlode z koperkiem i to jako jajecznica usmażone do tego pomidor
potem 800g mięsa mielonego z pomidorami rzodkiewki makaron ok 300g jakas tam zupka jeszcze wpadła zanim przyrządziłem mięso itp, a na uczelni mała pizzerinka bo nie doszedł bym do akademika:)

dziś trening powiem szczerze nie najgorzej ale też nie było takiego powera być moze że 3 dni pod rząd trenuje a wczoraj robiłem siady, a być moze dlatego ze jeszcze nie wkręciłem isę na naprawde dobre żarcie a moze towar za małohardkorowy? no nie wiem :)

ps, znów się wciągnąłem w łupanie słonecznika fuck :)

aha a co do wznosów na boki, robie tak żeby mi boczne aktony pracowały nie tak żeby publike zadowolić, wtedy bym wział 20kg hantle i machał :) Jak tam w ogóle forma Wiki? tłuścioszku:)

fallenursus
01-06-12, 21:34
Rozne zboczenia mam, ale slonecznika nigdy jeszcze nie lupalem. Jakos mnie to nie jara...

Wiki
02-06-12, 17:17
towar ma długi termin przydatności, nie tak szybko!
Formę oceniam na dobrą, masa i siła jak nigdy jeszcze, więc +, a z otłuszczeniem u mnie to normalka na masie.
Sierpień-wrzesien planuje wycinke. A w lipcu wpadam do Ciebie do akademika na jakiś balet. Pozdro

p.s mam wagę która pokazuje bf, ale jest trochę bezsensowna, nie wiem czy działa, pokazuje 19,5%bf, 44% miesnia i 54% wody wiec cos tu sie nie zgadza :D. Na wycince mi pokazywala 13% bf, nie wiem jak ona działa, ale juz sie tym nie sugeruje

fallenursus
02-06-12, 18:13
Dobrze dziala grubasie

Micek185
02-06-12, 19:27
Sierpień-wrzesien planuje wycinke. A w lipcu wpadam do Ciebie do akademika na jakiś balet. Pozdro


zapraszam tylko powiem Ci jeszcze ze ja już skonczylem sesje tylko 19 mam obrone licencjatu :)

tez mi sie wydaje ze pokazuje zblizony bf, mam gdzies w szufladzie z maszyny za kilka tysi która mi tez pokazała wyniki smiałem sie tylko z tego :)

Wiki
02-06-12, 20:25
to trochę działa na zasadzie im wiecej wazysz przy danym wzroscie i wieku tym wiekszy bf Ci pokaze, coś jak bmi.
dobrze Ci, ja mam zapierdol właśnie, jestem w czarnej dupie. Biore stack przed treningowy przed nauka i dobrze klepie, skupienie 100% :).
będzie w lipcu wizytacja :D, tylko mnie tam musisz ugościć dobrze

Micek185
02-06-12, 21:05
dobrze wstawie 0,7 do lodówki :D
ja mam jeszcze ten nieszczesny licencjat do napisania a jedyne co robie gadam o nim zamiast pisac heh

zaraz wejdzie lasagne z biedronki ostatnie co dziś zjem bo uz jak pączek chodze :D

Micek185
04-06-12, 18:51
dziś robiłem zdjęcia do dyplomu to pomyślałem że na forum tez powinna być dyplomówka :)
http://images40.fotosik.pl/1611/ad7d9b134e001a5dgen.jpg

Micek185
05-06-12, 21:08
góra:

1.WL płasko 4s 80-110kg x7 w serii łączonej z bramą

2.military press 20kg-50kg 8powt w serii łączone z unoszeniem na boki

3.ściąganie drążka wyciągu do klatki szeroko 4s 60-85kg 8powt

4.uginanie łamana do czoła 3s 35-45kg 10powt

5.uginanie z sztangą prostą stojac 3s 20-40kg 8powt

6. szrugs sztangą 60-130kg po ok 12powt


dieta jajaecznica z kiełbasą i cebulką 4jaja pieczywo

ryż mieso mielone łopatka x 3 cos tam jeszcze wpadnie...

Micek185
06-06-12, 23:05
Nogi:

1.fronty: 60,80,90,100kg x 4powt 80,60,60 tylko 4powt zrobiłem bo mi sie sztanga ześliznęła doslownie, bo byłem cąły mokry i ups,no bywa.

2.Suwnica skośna 180,240,260,280,300,340 x8powt ,280 200kg pompowanie

3. łydki 200kg x3sety

dodatkowo 3serie pompek na poręczach różne ustawianie ciała bo miało być ogólnorozwojowo.

jestem tłusty musze sie odchudzać.

Micek185
12-06-12, 18:35
eh coś tu skrobne jak nawet takie suchary jak Wiki pisza relacje.

Ogólnie jest straszna lipa bo nie mam czasu na ogarnianie diety i siłowni pislki jak spożywam to konkretne ponad 300g miesa czy tam piersi mało węgli ale tlusto
treningi sa na pół gwizdka bo ciągle jestem w biegu wczoraj sie wyprowadząłem a dzis jeszcze poprawiam licencjat i tak to jest we wtorek obrona takze sam nie wiem jak to bedzie


wczoraj trening wyglądał tak:

1.plaska 60 110kg x 6

2.t-bar na przyrządzie 30- 65kg 10powt

3. barki suwnica shmita suwnica + 20kg-55kg 8powt

4.uginanie łamana stojac 25-41kg 10powt + negatywy

5.tricepsy prostowanie na górnym wyciągu szeroki nachwyt 50kg (uchwyt od pleców)

6.szrugs na shmicie 60kg x3s


malo siły mało chęci, mam nadzieje ze we wtorek to sie skonczy jak zalicze ten licencjat we wtorek to z worek zielska zjaram zeby to ze mnie zeszło w koncu.

fallenursus
12-06-12, 18:48
niewiem pock sie tak meczysz, wystarczy porobic pajacyki i usmiechnac sie do rudej;)

Micek185
21-06-12, 00:50
Dobra leszcze obroniłem się na 4! teraz 3miesiace wolnego bez uczelni, zdane zapite jeszcze nie zapomniane ale juz nie długo!

od jutra juz bede starał sie trzymac jakiś ram diety, bedzie szłą redukcja bo sie ostatnio ostro opierdalałem z zarciem za duzo był na głowie zeby ogarniac treningi i jedzenie dziś było jakies wprowadzenie ale ciezko bo wrócilem z imprezy o 4nad ranem a póxniej jeszcze 80km do domu także sil brak ale jedzenie w miare ok jak na taki dzien

Dziś poszło
Kac sniadanie -rosół z kury a jak!

4jaja 3kotlety wołowo-wieprzowe pieczywo orkiszowe sałata,ogórki

100g piersi i ok200g miesa drobiowego z koscią ok200g ziemniaków sałata,ogórki

100g piersi i ok200g miesa drobiowego z koscią ok200g ziemniaków sałata,ogórki

tosty z szynka i serem

200m mleka 200g serka wiejskiego troche cukru wanilinowego do blendera i koktail na kolacje


rano jak dam rade wstac to siadam na rower i z 20km zrobie jak nie to wieczorem pójde na bank myslę że 3-4razy tygodniowo będe teraz jezdził a jak przeniose siłownię i urządze nową to dojda też bonusy.

Micek185
22-06-12, 10:29
w koncu cos zaczyna się kręcić jem normalnie trenuje powoli , spie mało jakos nie mam zaciecie zeby się położyć spać wczesniej a potem wstać z samego rana, licencjat mnie wykończył krótkim spaniem.

Wczoraj zrobiłem tylko klatke jednak treningi w domu na kombinowanych hantlach to lipa jakich mało bo raz ze nie wygodnie dwa ze nie mam cieżaru zeby dobrze zrobić klatkę a trzy ze treningi są bardzo długi z racji tego że ciagle musze zmieniac krążki hantle rozkrecać itp do tego nie mam skosu dobrego.

Klatka:

WL płasko 80-107kg x 6 mogłem jeszcze z dwa razy ale bez asekuracji nie wariuje

rozpietki płasko za uszy 21kg 4s ok12-14

WL skos dodatni 4s hantle po 32kg ok 14powt w serie bardzo powolnych powt

diete już powoli ogarniam na dobre, nisko węgle ustawione

2kaps omega 3 to codziennie daje alew nie pisze o takich szczegółach

1. 4jaja pomidor pieczywo

2. piers z kurczaka, udko,kawalek innej częsci kury sałata,pomidor, 3plastry sera pieczywo

3. piers z kurczaka, młode ziemniaczki sałata pomidor

4. piers z kurczaka młode siemniaczki pół pomidora

5.pół serka wiejskiego,200ml mleka miarka białka wszystko do blendera powiem ze lepszego sposobu nie ma na wieczorny posiłek z serkiem wiejskim lub twarogiem w ogóle nie czuc a jeszcz elepiej jak robi sięto np ze swieżymi owocami truskawki,czeresnie itp pychota.


i mam dylemat bo nie wiem czy dalej masowac jeszcze czy robić redukcję na lato, miała byc krata na wakacje a tu 95kg siedzi na wadze i nie wiem co z tym fantem zrobić chyba jednak redukcja...

http://images35.fotosik.pl/1476/539480f397205b38.jpg

kfc
22-06-12, 12:15
rrob brzuszek! fajnie opalone rekawki ;p

Baloniarz
22-06-12, 12:18
Dobij do 100 i wycinaj, zleci do 90 w mgnieniu oka :)

ps. też mam takie fajne rękawki...

fallenursus
22-06-12, 14:01
zwieksz dawki.
ryzu.

D3
22-06-12, 15:07
Kształt piersiowych taki "dziwny", ale klata nabita, barki też. Ładnie Micek i j/w olej redukcję.

No i najważniejsze - wyrównaj opaleniznę.

Micek185
22-06-12, 15:13
już decyzja podjeta lece na wycinke na fitnes geja.

w wage nie bede celował jakąś konkretną jedynie lustro.

Micek185
23-06-12, 13:43
no w końcu sprzedałem atlas więc od razu zamawiam białko chyba padnie na łowickie fajna cena jest na allegro a nigdy nie narzekałem na to białko także dziś zamawiam na redukcje będzie w sam raz do tej pory musialem sobie radzić bez prochu.

wczoraj bylem na rowerze niby intensywnosć mala bo poprostu sobie jezdzilem ale od razu po posiłku( 350g piersi ok 120g pieczonych ziemniaków, ogórek salata szczypiorek) jezdziłem 2,5godz padłem taki zmęczony że nawet kolacji nie zjadłem dlatego sniadaniem sie troche doładowałem naleśnikami z mięsem mielonym (tłuszcz w większości wycięty przed mieleniem)

przed chwilą 2 kromki chleba orkiszowego 2cale jaja 2 bez żółtek pół pomidora, na deser 150g truskawek z 150ml mleka

waga nie wiem ile zważę się za 5dni to bedzie jakiś optymalny wynik dziś tylko trening siłowy.

http://images35.fotosik.pl/1479/362c2607600579c8.jpg

raczeek_87
23-06-12, 15:44
Nie ukrywam ze formy na tego roczne lato tylko pozazdrościć ;)
wrzuć fote po wycince . pozd.

fallenursus
23-06-12, 16:52
wstawil foto arusia.

Micek185
24-06-12, 15:31
Dzięki chłopaki doceniam :)

dziś na czczo ważyłem się z ciekawości 95,1kg

wczoraj był jakiś dziwny dzięn bo troche żarcia nie ogarnąłem i połozylem się bardoz późno spać.

po treningu zrobiłem sobie szejka z 150g twarogu i 200ml mleka i 150g truskawek
później jako że siedziałem jeszcze do prawie 3 to zrobiłem tylko twarog z mlekiem i wypilem przed snem o dziwo wstałem dziś taki naladowany ze sam się zdziwilem, ale sił strasznie mało bo węgle jużokrojone, a w dodatku wczoraj robiłem plecy.

zamówiełm wczoraj bialko 1800g smak kruche ciastko bedzie po treningu i do szejków. zaraz lece zrobić jakiegoś cyca.

dzis w planie triceps + biceps lekko i do tego wieczorem aero znów rower. uwielbiam jezdzićna rowerze!

no i czas w koncu na zmiane sprzętu także jesli ktos był by zainteresowany kupnem ławeczki płaskiej z regulacją skosu w doskonałym stanie i za małe pieniądze to polecam się ;) ja celuje w coś nowego i w sumie nie wiem dlaczego większość osób nie kupuje takiego sprzętu. fachowo nazywa się to "Klatka Rack"

http://www.sklep-presto.pl/data/gfx/pictures/medium/2/6/30562_1.jpg

Gangsta Latino
24-06-12, 15:44
Micek nie wiem czy już ktoś pytał, ale myślałeś aby w przyszłości wziąć udział w debiutach??

fallenursus
24-06-12, 15:49
nie kulturysta a kominiarzem Micus chce zostac.....

Micek185
24-06-12, 16:49
Micek nie wiem czy już ktoś pytał, ale myślałeś aby w przyszłości wziąć udział w debiutach??

kiedyś jako dzieciak jak tylko zaczynałem z silownią hehe
teraz już sie z tego wyleczylem trenuje tylko dla siebie z resztą to już ostatnie moje podrygi z treningami typowo kulturystycznymi, przerzucam się na treningi ogólnorozowjowe niebawem wyjaśnię jak to bedzie wyglądało bo jestem w trakcie przebudowy siłowni domowej i tworzeniu sobie "placu zabaw dla większych chlopców" :)


Nie wiem cyz wiesz Gangsta z jakimi kosztami i jakim poswięceniem wiąże się taki występ na scenie. a ostatnio z kumpelm który tez trenuje już dosć dlugo przeprowadzilismy dość merytoryczną rozmowe na temat tego sportu i wyszlo na to ze przez to że przez jakiś czas naprawde poswięcalisy się dla tego sportu duzo stracilimsy a i tak 99% moich znajomych ciągle wspomina mnie z przed jakiegoś czasu kiedy wyglądąłem według nich o 100%lepiej i tak by mnie widzieli.

w sumie ja tez bo jak patrze na te zdjęcia...

http://images42.fotosik.pl/455/224d1b8058a97f3b.jpg

6183618461856186

fallenursus
24-06-12, 16:52
znajomi...nigga please.
haters gonna hate.

DTX
24-06-12, 16:56
A propos poswiecenia, to dobry przyklad to Jaca, kto czyta animala ten wie.
Ale sylwetka z klasyka na codzien tez na propsie, tylko kasy trzeba.
Teraz jest lepiej

fallenursus
24-06-12, 17:51
1-8 100mg prop eod
1-6 50 mg tren ace oed
1-8 hcg 250iu c3d
sermy+ia na pct.

Micek185
24-06-12, 18:12
dobrze wchodzę w to.

Micek185
24-06-12, 20:37
Ok nie było tematu.




Dziś zrobilem trening tricepsów i bicepsy metodą "21"


Tricepsy:


WL płasko wąsko- 4s 45-84kg x 10


Francuz łamaną za glowe leżąc na podłodze 26- 41kg x 12 za mało ciężaru


francuz jednorącz za głowę siedząc 3s 16kg ok 12powt




Bicepsy: 3s "21" 26,26 i 30kg




od razu po treningu pełen posiłek odpoczne chwilę iidę na rower pośmigać troche.


Jedzenie dziś tak wyglądało: (wstałem ok 13 hehe)


1.makrela 150g + 2 kromki pieczywa orkiszowego pól pomidora
2.2jaja sadzone + 2kromki pieczywa orkiszowego pól pomidora
jakies 40minut później
3.zupa cebulowa z ziemniakami w skaldzie mięso wieprzowe z warzywami kukurydza, fasolka szparagowa,żurawina pół pomidora z jogurtem naturalnym
4.po treningu mięso wieprzowe z warzywami kukurydza, fasolka szparagowa,żurawina pół pomidora z jogurtem naturalnym i ok80g ryżu kompot z jabłek um! to największa porcja WW dzisiejszego dnia.


na kolacje będzie twarog z czeresniami i mlekiem.


teraz na rower troche popedałowac i dzien mozna uznac za udany , miałem dziś mega motywacje do treningu i dużo witalności takze dzisiejszy trening należał do przyjemności :)


danie nr 3 i 4


http://images41.fotosik.pl/1615/6f0cf28c0239dbf3gen.jpg

fallenursus
26-06-12, 02:30
mam nadzieje ze w tym dzbanie to sangria?;)

Micek185
26-06-12, 15:21
skąd Ty takie trunki znasz Fallen Ty pewnie tak naprawde nie mieszkasz w Kanadzie tylko gdzies na miescie w gdańsku i sie bujasz po biedronkach z tymi pieskami :D

Uwielbiam redukcje żrę to samo co zawsze tylko mniej ryżu i więcej aero z Rudą w pokoju.. w samochodzie.... i czasem rowery xD brzuch nie wydęty nie trzeba się napychać Life is better!

Micek185
28-06-12, 21:09
joł

wczoraj zrobiłem trening nóg dawno nie robiłem więc lajtowo

zrobięłm ten przysiad z sztanga między nogami powiem że wchodzi nawet dobrze pomimo dziwnej pozycji ale trzeba uważać na plecy i równo ciagnąć wczoraj próbnie robięłm na łamanej i 30kg 4sety

później prostowanie w siadzie 65kg x 4sety
i martwy ciąg na prostych 65kg


dziś bicepsy:
uginanie łamaną 25-44kg 10powt 4sety
ugiannie młotkowe 16kg 3sety
uginanie z ręką w zwisie 16kg 3sety

teraz ide na spacer z psami sie dotlenic zjesc jakąś makrele

dieta dziś kuleje ale jakoś to trzeba ogarnąć białko jeszcze nie przyszło.fuck.

Micek185
01-07-12, 21:50
Redukcja w toku wczoraj krótko aeroby robiłęm bo w sumie rowerem przejechałem może z 15km i musiałem wracać.dziś odpoczynek na całego a na koniec dnia zrobiłęm trening klatki i lekko bicepsów:

Klatka WL płasko 4s 14-8powt
Wyciskanie hantli skos dodatni 4s 14-10powt
rozpietki skos dodatni lekko ujęty 4s dużo powt

bicepsy łamana sztanga tylko 25kg zaraz wytłumaczę

1s chwyt naturalny czyli do tylownia szerokośc barków i ok 15powt
2s węższy chwyt po wewnetrznych stronach barków ok 15powt
3s bardzo szeroki chwyt prawie na cały gryf łamany ok 12-14powt
4s bardzo wąski chwyt łapany za trójkąt na łamanej czyli dłonie prawie przy sobie ok 15powt
5s nachwyt ok 15powt

w sumie na koniec łapy już tak rozsadzało jak by miały zaraz pęknąć!

dieta dziś:
1.ok 300g ziemniaków w talarkach 4jaja całe
2.3kromki pieczywa z serem Camambert 1caly pomidor z piperzem i śmiaetaną 150g makreli wędzonej
3.ok 200g ziemniaków gotowanych ok200 mięsa z kurczaka pieczonego sałata z jogurtem naturalnym
4.porcja białka z truskawkami
5.ok 200g ziemniaków w talarkach ok 150g miesa z kurczaka
6.kolacja to będzie serek wiejski z mlekiem i jakimś dodatkiem typu kilka truskawek do smaku.

takze diz spodniosłwem węgle wysoko, jutro bedzie dzień low carb, strasznie płakso sie czuje przez to z resztą to widac po sylwetce ale z pasa schodzi ładnie i z tego jestem najbardziej zadowolony.

http://images39.fotosik.pl/1633/4b52d54b4301f673gen.jpg
http://images39.fotosik.pl/1633/3f3e2d1238bd1d32gen.jpg

xxmłodyxx
03-07-12, 12:44
jakim ciezarem klatke robisz?

Micek185
05-07-12, 22:59
Tak jak już wcześniej wspominałem powoli przerzucam się z treningów typowo kulturystycznych na treningi które pozwolą mi nie tylko zbudować lepszą sylwetke ale także poprawić moją sprawność gibkość,dynamikę a także przerwać monotonie treningów na siłowni.

Mamy lato jest ciepło i słonecznie tak ze lepiej skorzystać z tego dobrodziejstwa i potrenować na świeżym powietrzu.

Same założenia treningu CrossFit są bardzo proste: Trening ma byc kr otki intensywny i prowadzić do ciągłego udoskonalania naszego ciała w praktycznie każdym rodzaju sportu od siłowni sztuk walki po pływaniu czy jeździe na rowerze kończąc. treningi tego typu najczęściej spotykane sa w sztuach walki ale nie tylko, odgrywa on ważną rolę np w słuzbach wojskowych w USA czy w straży pożarnej. najlepszym punktem z mojego punktu widzenia jest kreatywność tego typu treningu. nie ma konkretnego planua robimy to co sami sobie wymyślimy, lub co uważamy za stosowne i sami stawiamy sobie cele.

Dziś zrobiłem sobie miejsce na klamoty brakuje mi tylko drążka ale na dniach go zamontuje.wszystko jest na zdjęciach.
dziś wykonałem pierwszy trening który mnie wprowadiz do tego systemu.

wygląda to w ten sposób że wykonuje każde cwiczenie po 30s ile powt dam rade tylko zrobić robie pare sekund przerwy i robie nastepne cwiczenie znów po 30s koncze taki obieg i odpoczywam ok 2min dziś wykonałem takie 3 obwody + troche popodciągałem sie na linie zawieszonej do drzewa nieźle się na gibałem żeby ja tam zawiesić hehe

1.martwy ciąg z oponami (waga jedenj opony to ok 40kg) są to koła od wózka widłowego
2.wskoki na podest ok 50cm
3.wurzut hantli nad głową z między nóg

jutro zrobie trening siłowy na podstawowych cwiczeniach.

fallenursus
05-07-12, 23:06
http://i112.photobucket.com/albums/n188/rdavidson2000/Thread-Gay-1950s.jpg

nie bede sledzil!

kfc
05-07-12, 23:24
Micek nie wiem czy patrzyłeś,reebok robi elimancje w crossficie. Finał 15 wrzesnia w Krakowie. Ja chciałam ot tak pójść spróbować, ale OCZYWIŚCIE najpierw trzeba było zarejestrować się przez neta... a później przystąpić do elimnacji kwalifikacji sracji w ubikacji... a rejestracja juz zamknieta. Wyczytałam to w nowym wydaniu gazetki pt. PANI druczkiem maleńkim na samym dole strony, tak żeby nikt nie widział.
Próbujesz może tam? Ot tak dla zabawy?
Jesli ja przez rok czasu nie zostanę tłustą szynką, wybiorę się tam za rok i zostanę mordeczką reeboka :D
Mój kuzyn poza dżudzitsu robi ten trening, wygląda pięknie i tryska energią :)

Micek185
05-07-12, 23:32
Nie w żadnym wypadku, trenuje tylko dla siebie a żeby nawet startować w takich zwodach trzeba ostro trenowac mysle ze przez minimum rok zeby coś powalczyc. po drugie szykując się do zawodów trzeba ukierunkowywac treningi na konkretne konkurencje a dla mnie ma to byc zabawa. także narazie za pomocą CrossFitu robię redukcję i poprawiam ogólna sprawność.

Tak wygląd amój plac boju, mam na starej posesji dużo miejsca także może to sobie tam leżeć i nie przeszkadza nikomu, brakuj mi drążka który zamontuje na dniach gdzieś i poręcze do dipsów musze tylko to ogarnąć jeszcze.
http://images42.fotosik.pl/485/66214f83280b9967gen.jpg

Tu mam grubą line do podciągania i włażenia na nią ok 4m wysokości ale powiem szczerze że myślalem że to łatwiejsze a jednak sie zdziwiłem bardzo dziś!
http://images37.fotosik.pl/1661/ae6d8a34a3ee62df.jpg

Micek185
05-07-12, 23:49
nie wiem co podałeś na filmie bo jest jakiś błąd ogólnie informacje możesz znaleźć na stronie crossfit.com lub poprostu wpisując w YT crossfit reebok bardzo teraz to reklamuje z resztą sam o tym dowiedziałem się czyatając któryś z numerów KIF

tu masz przykładowy filmik http://www.youtube.com/watch?v=tzD9BkXGJ1M&feature=share

mtm
05-07-12, 23:52
fajnie i jestem ciekaw , sam chcialem sprobowac .

Micek185
06-07-12, 00:00
Po pierwszym treningu powiem Ci ze zalany bylem jak nigdy swietne aeroby sam jestes na redukcji możesz smialo próbowac ja będę mieszłą CrossFit z silowym trenigiem w sumei pewnie ok 5-6treningow miesznaych w tyg wyjdzie + rower, pływanie itp na bieżąco będe jakies wypiski dawal bo już od dawna się kręcięlm koło tego tematu tylko nigdy czasu nie bylo żeby ogarnąć miejscówke.

mtm
06-07-12, 00:02
teraz bede robil silowy zaraz po 1 posilku z racji braku czasu . Jutro pierwszy trening, ale cross fit mega fajny oparl bym w wiekszosci na cwiczeniach olimpijskich + opony i walizki .

Micek185
06-07-12, 00:08
to samo chce zrobić po opone wybiore się może w poniedzialek znajomy ma firme transportową to moze coś uda się przywieść i che zrobić nosidło coś jak w strongman na ArnoldClassic takie konkretne z 200kg ale to plany na razie jade na tym co mam.

dziś zrobięlm tez sobie maśło orzechowe z oliwa z oliwek cąły słoik wyszdł nawet dobry nawet bardzo dobry
6239

fallenursus
06-07-12, 01:42
kup olej z korkusa bawarskiego. zero smaku dobry do masla.
moda na crossfita wszedzie.

Micek185
06-07-12, 12:45
ale mi smakuje z oliwą nawet jej nie czuje w sumie także nie musze:)

a zmiany w treningu juz od dawna zapowiadałem to nie tak ze teraz crossfit jest modny poprostu potrzebuje zmiany a to że pod nazwą crossfit można znaleźć wszystko to tylko ułatwienie dla mnie, sam jestem przeciwny wszystkim amerykańskim nazwom i trendom itp ale na to przymykam oko:)

fallenursus
06-07-12, 14:04
nigga please!!
podswiadomie robisz crossfita:)
wbijam do sklepu lukam.na gazety..na kazdej ake tonkurwa mac na kazdej nawet dla tych dla kobiet na i na okladce jaa zgrabna duoencja z sixpakiem KTORA UPRAWIA CROSSFIT...im like yo..u gotta be fucking kidding me. kupilem flaszke inwyszedlem.

Micek185
06-07-12, 22:41
tak ktow ie:) ja jestem zadowolony z tego że nawet przez takie komercyjne reklamy w jakiś sposób można skłonić ludzi do aktywności fizycznej mam nadzieje że w Polsce nie długo tez więcej ludzi będzie brało czynny udział w sporcie.

Dobra koniec biadolenia dziś trening siłowy klatka-plecy

Klatka WL skos dodatni 45-95 jakies 6ruchów 4 sety

rozpiętki duży skos w dół 16,5kg na rekę 4sety 4 sety

Plecy

wiosłowanie szerokim nachwytem do brzucha 65-83kg 4sety

MC 107kg bez odkładania 4sety

miałem robić dłuższy trening ale musiałem jeszcze do pracy leciec i nie wypaliło.

Z resztą taki widok nad głową zwiastuje coś niedobrego hehe to są uroki treningów na świeżym powietrzu :)
http://images40.fotosik.pl/1693/c093ec42ff03f12egen.jpg

Na razie zamiast opony wygrzebaełm z garażu stara beczkę 200l która sama w sobie waży z 30-40kg jednak wypelnię ja wodą lub piaskiem i będzi ewazyła ponad 200kg można jej używać zamiast opony tez swietnie można dopracować niskie elementy treningu.
http://images38.fotosik.pl/1691/a571781cb4128891.jpg

dziś zrobiłem poręcze ale nie zdążylem ich zamontowac jutro je zamontuje i zrobie jakies foto powoli plac się uzupełnia w brakujące elementy jednak najbarziej brakuje mi drążka ale wszystko z czasem...

No i to że przerzucięłm się na crossFit-i elementy silowe to nie znaczy że jem gorzje niż wcześniej może nie jem w takich samych ilościach ale dziś wyglądąlo to tak:
1.kurczak z warzywami 3kromki pieczywa mięsa ok 200g
2.śledzie w pomidorach ok 200g kurczak z waezywami ok 150g 2kromki pieczywa
3.ok 50g ryżu ok 200g mięsa wieprzowego z warzywami salata rzodkiew,pomidor
4.białko 50g po treningu
5.250g twarogu ok 300ml mleka ok 200g truskawek

http://images37.fotosik.pl/1663/cf3a4cee64b7f438gen.jpg

jutro łapy i troche innych czynności na powietrzu :)

fallenursus
07-07-12, 03:02
Na razie zamiast opony wygrzebaełm z garażu stara beczkę 200l która sama w sobie waży z 30-40kg jednak wypelnię ja wodą lub piaskiem i będzi ewazyła ponad 200kg można jej używać zamiast opony tez swietnie można dopracować niskie elementy treningu.
http://images38.fotosik.pl/1691/a571781cb4128891.jpg



bicep curl that shit.
i would.

Micek185
07-07-12, 09:11
hehe próbowałem nie da się za szeroki chwyt :D

no i ładnie dizś dzień rozpoczynam- naśniadanie śledzie bo nie zrobiłęm wczoraj zadnych zakupów ... :D

raczeek_87
07-07-12, 09:53
No stary nic tylko 2 beczke jeszcze betonem zalać i obciążenie na sztangę jest ;D

Micek185
10-07-12, 22:31
z jakiś niewymuszonych chęci skrobne coś tu w tym skromnym dzienniczku

dziś zrobięm CrossFit "wymyslany na miejscu" czyli zrobiłem sobie 3 obwody po 3 serie danych cwiczen na ilośc powt lub do zmęczenia.

Obwód pierwszy:

wykroki chodzone a raczej truchtane z 10kg krażami w ręku w sumie 20kg dystans 40m + zarzut na klatkę z wyrzutem nad głowę 45kg x 3 serie

Obwód drugi: przewracanie beczki w stylu opony waga beczki ok 100kg + wyciskanie dynamiczne na plasko 65kg x 3 serie

Obwód trzeci: podciąganie na lince na bicepsy i plecy + dipsy z nogami wyżej od klatki na ławce płaskiej

podciąganie na linie robiłęm w ten sposób że na końcu line splatałem ręce palcami i chwytem jak by neutralnym podciągałem się do liny i opuszc\łem,nogi były na ziemi a tułów prosty i mocno spiety na nastepnym treningu postaram się o jakies foto bo bardzo fajne cwiczenie, a na wchodzenie na line nie jestem jeszcze gotów problemy zaczynaja sie przy schodzeniu dwa razy musiałem zeskakiwac :)

po treningu ok 10min przery i wsiadłem na rower i zrobięłm jeszcze z dobre 15-20min jazdę ale na maxa czyli ciągle ile się dało a na zjazdach hamulec i znów. rozpędzanie

waga mi już spadła do ok 92-93kg na czczo.

breku
10-07-12, 23:25
http://www.youtube.com/watch?v=Q7Dj4WNsU6E&feature=player_embedded#!
check this/ fajnie zapierdala, ty masz tam warunki, możesz urzadzic podobnie, lub techniki jakies podebrac.

fajne takie trening na świeżym powietrzu.

Pioter1994
11-07-12, 00:12
Micor ty teraz gdzieś na wsi mieszkasz?

Micek185
11-07-12, 08:20
filmik podobny do tego co robie ale te konkurencje które on wykonuje wszystkie są żywcem wziecte ze strongmanów,tak czy siak przeciąganie samochodu musi być fajna zabawa i musze sobie jeszcze jeden gryf skołować choćby z rury zrobiony i doczepie sobie jakiś cieżar konkretny.

Tak Pioter jak nie studiuje to mieszkam w domu na wsi a tam gdzie mam te swoje graty to moje stare podwórko gdzie wczęsniej mieszkałem teraz się przeprowadziłęm do nowego domu stąd miejsce na siłownię:)

ps dziś zaczynam znó brać kreatynynę i chyba gdzies mam opakowanie daa z megabola darmowe nie wiem czy nie łyknąć go.

.rocky
11-07-12, 11:04
ten megabol ponoc jeszcze bardziej obnizal niz podnosil ja bym sie bał troche nawet za darmo heh

Micek185
17-07-12, 22:27
joł

ogólnie na cwiczenia mam mało czasu bo roboty dużo ale już powoli wychodze z tego wiec będe mół się brac za siebie teraz jedynie czasem wieczorem pójdę zrobie mały trening szybki po jednym cwiczeniu na partie lub jak uważam troche na linie popodciągam się czy porobię brzyuch czy łapy.

dziś po pracy jeszcze zrobiłem sobie poręcze do pompek jeszcze tylko drążka mi brakuje ale to pewnie w tym tyg zrobię i będe mół pełny CrossFit rozwinąć.

Jeśli chodzi o dietę odpuściłem sobie to już jakiś czas temu tzn nie bilansuje nic patrze na stół wybieram pełnowartosciowe produkty i tyle kulturystyka już mnie w ogóle nie bierze pewnie w zimę lub na studiach jeszcze do tego wrócę ale jak na razie daje sobie na luz chce od tego odpocząć odłożyć troche pieniędzy itp.

jutro pewnie jakiś sensowny trening zrobię i zacznę jakies wypiski i filmy tu dawać.

A to moje poręcze do pompek, wbetonowane jutro jak beton zwiąże to próba generalna.

http://images45.fotosik.pl/1459/60b3b6fc9de1e066gen.jpg

fallenursus
17-07-12, 22:32
a gdzie kwa lancuchy gdzie gumy?? wtf is this shit bish?!
na pompki maja byc lancuchy!!!!

Micek185
17-07-12, 22:45
a kto powiedział że nie będzie?

dam ti jeszcze fote poręczy bo zginie w gąszczu reszty zdjęć.

http://images45.fotosik.pl/1459/60b3b6fc9de1e066gen.jpg

Micek185
18-07-12, 23:09
dziś prawdziwy CrossFitr najlepszy trening jaki miałem w sumie bo było dużo fajnych cwiczen!

zrobiłem dzis 2 pbwody po 3 kolejne ćwiczenia czyli:

pompki na poręczach --> MC 85kg --> podciaganie na linie tak wyglądąła jedna seria wszystko po ok 15powt i wykonałem 3 obwody

następnie taki obwód:

zarzut na klatkę z wybiciem nad głowę czyli poprostu podrzut 45kg --> wykroki dynamiczne z belką na plecach ok 70metrów --> brzuszki na skosie ujemnym piłka nozna trzymana w wyprostowanych rękach nad głową wraz z ruchem górnym wyrzycam pilkę odbijając ją o ścianę łapie i znó robie takie brzuszki zajefajne cwiczenie!!! i znó takie 3 obwody

na koniec troche uginan sztangą łamaną oa tricepsy i bicepsy

trening ok 35minut trwal ale bardzo wyczerpujacy szczegolnie drugi obwód ale za to cały spompowany byłem, żyły na wierzchu(w końcu!) i ogólnie poprawiełm sobie humor widząc już coraz szczuplejsza sylwetkę. jutro chyba jakąś typową siłówkę zrobie na bieżąco wymyślę coś :)

a to belka z którą robiłem wykroki nie byąl az tak ciezka ale samo uczucie że zamiast gniotacej sztangi mam drewniany kolek czynilo to cwiczenie jak by "ciekawszym" i to chyba na tym polega bo takie treningi sprawiaja dużo radości !

http://images46.fotosik.pl/1676/a855ae65f5fa99a6.jpg

Micek185
23-07-12, 11:17
ahoj! ale miałem alko weekend! dziś w koncu zrobie jakiś porządny trening a tu relacja spada w dół bo zaniedbywana.

jakies foty dam obecnej formy przy której mogę konkretnie jeździć na rowerze itp itp w sobote kumpel namawiał mnie żeby od października szykowac się do triatlonu w sumie będzie nas 3 osoby i szczerze mówiąc to się zastanawiam nad tą propozycją ale to mega wyzwanie jeśli przygotowania były dobrze rozplanowane to może i o IronMana byśmy zachaczyli sprawa do przemyslenia.

a tu zdjecia już dawalem w FG ale niech tu też będzie waga ok 89kg czyli ok 7kg już zeszło.
http://images35.fotosik.pl/1540/7f7fcf04cc126e5f.jpg

http://images45.fotosik.pl/1469/9a377a2b1ceb66bc.jpg

Pioter1994
23-07-12, 13:47
Myślałem że będą większe spadki po CrossFicie, 7kg nie jest źle hehe :D

Micek185
23-07-12, 21:47
te treningi teraz to jak krew z nosa dziś skonczyłem prace o 21 także na trening już nawet nie mam siły i ochoty ale jutro juz na 100% codzien to samo powtarzam heh uroki wakacji :)
ale żarcie ogarnałem dizś !

1.jajecznica pieczywo z krakoską suchą
2.pieczywo 4srednie sledzie pomidor
3.ziemniaki bitki z chudego schabu ogórki małosolne
4.omlet z 2jaj i puszką tuńczyka
5.na kolacje pieczony kurczak z makaronem i pesto i do tego fasolka szparagowa

wyśmienicie Janie!:)

Micek185
12-08-12, 17:23
joooooooooooooooooooooooł!

kurwa tak patrze w dziennik że 18 lipca zrobiłem ostatni trening czyli miesiac temu bez 10dni hehe dziś w końcu udało mi się wyrwac na trening więc ciachnąłem małe fbw bez nóg bo nie lubie takiego połączenia musza być oddzielnego dnia i chuj.

płaska 4s
wyciskanie hantli stojąc + wznosy przed siebie hantli z obrotem dłoni, środkowa cześć dłoni do góry 3s
wiosłowanie sztanga nachwytem 4s
uginanie przedramion stojac złamaną 3s
pompki na poręczach 2s

najlepsze jest to ze trening rozpocząłem w pieknym słońcu skończyłęm pąlską i zaczął padać deszcz, ale prawdziwe hardcory nie boją sie wody więc reszte treningu zrobiłem w deszczu ciepłym letnim deszczu! pierwszy raz robiełm trenig w deszczu swietna sprawa czujesz się jak Rocky hehe

najgorsza sprawa to żarcie choć
śniadanie jem o 7-8rano zalezy jak praca, a drugi posięłk jem przewaznie koło 17 w tym czasie cały czas praca o dziwo na wadz jest ok 89kg i nie jestem wychudzony!!! z ciekawości zmiezyłęm dzisłąpe 40cm bez wysokich węgli z rana bez jakiej kolwiek pompy!!! tak więc skoro tak się dzieje to chyba trzeba dalej ciągnać taki sposób odzywiania i tu wypowie się nasz forumowy brzydal Pumbas bo on leci albo leciał na LG, jaki miałeś rozkład posiłków? na co trzeba zwracać uwage przy tego typu diecie?


ja myślę że teraz bedzie to wyglądąło tak:
6rano pobudka 6.10-6.15 trening z kawą w łapie (teraz codziennie wstaje i tak o 7) czyli o 7 juzmogę zjeść sniadanie i przed 8 drugi posiłek czyli w tym czasie ok 60g białka wciągne
drugi posiłek zjem ok 17.30 bo w tym czasie pracownika puszczam do domu ok 18 nastepny czyli znów ok 60g białka i kolacja ok 22 tu moge smiało wciągnać więcej bioałka na posiłek np z twarogu i mleka.
pisze tylko o białku bo reszta mnie pierdoli czy to będzie tłuszcz czy węgiel w praktyce wygląda to tak ze nie ma to znaczenia tym bardziej ze pracuje fizycznie a na ryzu słabo bym na tym wyszedł.

no i konkrety:

planuje trening siłowy 3razy w tygodniu w stylu FBW a raczej 2 x FbW góry i 1x nogi oddzielnie

i 2razy w tyg CrossFit i tu położe większe znaczenie na nogi zeby to wyrównac do tego dojdą aeroby w formie roweru basenu i seksu. dieta bedzie na powiedzmy oko ale solidne.

i tu pytanie do nastepnego naszego forumowego Donjuana Fallena jaki środek należało by bić w dupsko zeby budowac dość dobrej jakości mięcho a nie tracić na kondycji i nie zalewac się zbytnie? czy przysmak w postaci np propa 50mg E2D był by dobrym rozwiazaniem? nie chce budowac znó masy typu 96kg ale utrzymac obecna ale zrobic Recomp.co sądzisz?


no i waga obecnie ok 89kg, wiem że forma nie taka dobra jaką Pioter prezentuje ale On jest na diecie kulturystycznej i ma większa wiedzę :(

http://images43.fotosik.pl/1496/92fbe403a9b30068.jpg

fallenursus
12-08-12, 20:46
gdzie te sterydy co mam rozpisac? widzse ciemnosc ,ciemnosc widze. dopiero co wstalem. 1430. fuckyeah

flutebox
12-08-12, 20:51
Głupiej miny nie zrobił to wkleił fejsa. Dodatkowo widzę, że nadszedł ten etap gdzie trzeba z tyłka zrobić profanum :)

Micek185
12-08-12, 21:23
a jak.
mógł bym lecieć na sucho ale po co mam wpierdlalać pieniadze w kreatyny pompery i inne tego typu pierdoły które i tak nic nie dają a za te same pieniądze można zrobić lepsza forme i w krótszym czasie. po drugie teraz praca mi nie pozwala na niewiadomo jakie kombinowanie a co powiedziec jak za 1,5miesiąca do tego dojdzie mi jeszcze magisterka bo ją zaczynam.

fallenursus
12-08-12, 21:49
To ma byc short and sweet czy cos ns 12yyg?

Micek185
12-08-12, 22:21
powiedzmy 6-8tyg na dobry rekomp do sylwetki atletycznej, proszę :)

fallenursus
12-08-12, 23:15
T wczsniej masz rozpisany.

1-8 prop 100eod
1-6 tren ace (jedn flakon) eod
1-8 hcg 250 e3d
Pct tai jak miales.
I ogien!

Micek185
13-08-12, 22:44
spoko sie zobaczy na dniach magiku:)

Dziś poszedłem zrobić kulasy w planach miałem zrobić ok 10-12serii siadow klasycznych ale doszedłem do 60kg i coś zabolało w kolanie dołożyłem 10kg znów bnolało mocniej wiec spróbowałem na tym samym obciążeniu ale przekąłdałem cieżar na lewą nogę co było głupota bo po treningu mam zakwas w lwej nodze ale treningu nie chciałem odpuscić.

więc zrobiłęm zarzut na klatkę z wyciskaniem nad głowę z naciskiem w dolnej fazie na nogi czyli bez prostowania jak w MC tylko nisko dupa i do góry zacząłęm od 55kg i zrobiełm może z 10serii i skonczyłem na 74kg x 3 pełny czyli ze zrzytem z nad głowy na glebe, dorzuciełm jeszcze 2 kg ale nie dalem rady bylem już zbyt zmeczony.

dołożyłem do tego 4wspięcia na linę be zpomocy nóg i na tym skonczyęlm trening siłowy.

odpoczołem 5min założyłem smycz dla psa i poszedłem jeszcze pobiegac w sumie 3km po treningu. jutro z samego rana pójde na sprinty i powymyslac coś na silowni ale CrossFit.

flutebox
14-08-12, 22:16
http://www.youtube.com/watch?v=MNte5pRNsa4&feature=related

Micek185
14-08-12, 23:31
ile bym dął zeby gdzies koło mojego miasta była taka silownia w plenerze, nie wiem czy w ogóle gdzies w Polsce jest takie miejsce. Coś pięknego.

Rocky to jest tez krossfit, widzisz na czym to polega? to jest sylwetka uniwersalna.

fallenursus
15-08-12, 00:48
mozna by otworzyc ale to tylko sezonowo...

Pumbas
15-08-12, 09:27
U mnie w gda powstało kilka hucznie zapowiadanych siłek w plenerze.
niestety jak to w PL dali odwalenie fuchy projektowania jakimś burakom po znajomościach pewnie : /
jak odwiedziłem te gymy to pierdnąłem ze śmiechu i pojechałem na pp

Micek185
15-08-12, 11:23
to miasto powinno pomyslec o takim obiekcie, w sumie gdyby ktoś łądnie projekt napisał to kasa z unni na coś takiego by była na 100%.

dziś wstałęm prawie o 11 a głodu w ogóle nie czuje, wieczorem trzeba jakiś ckrossfit strzelić choc pogoda znó nie zacheca do wychodzenia z domu.

Seki
19-08-12, 00:55
Sorry, nie moglem sie powstrzymac!

6370

Micek185
28-08-12, 20:56
Wznawiam ten burdel.

Barki:
Military press 5s 55kg x 8powt

Bicepsy:
uginanie z prosta sztangą 3s 35kg 12powt

pompki na poręczach 3s z górnym i dolnym martwym punktem.

Jedzenie:
1. 4jaja pieczywo kubek spagetti
2. schab z cebulką ostrymi przyprawami i musztardą 100g ryżu
3.pierś z kurczaka ryż, resztki schabu.

w ciągu dnia owoce gruszki, jabłka co na drzewach rośnie.

porcje jak dla chłopa.jutro waga na czczo.

fallenursus
28-08-12, 21:39
Jedziemy z trenem czy jaki grzyb?

Micek185
28-08-12, 21:48
nie mam cykora.
będę kosztował propa i zapijał winem, wyśmienity zestaw panie!

fallenursus
29-08-12, 02:21
Ano racja.
Sam myoot.

Micek185
29-08-12, 21:53
Plecy klatka

Plecy
Martwy ciąg 4serie 50-115kg po 12powt

Klatka
Wyciskanie na skosie dodatnim 50-85kg 12powt

dodatkowo szrugs gruszką 32kg ręce wąsko kciuk do kciuka

Szama dziś:
1. 4jajka 3kromki pieczywa salami
2.ok 300g schabu 2/3paczki ryżu spaghetti z kubka z biedronki pyszotki!
3. białko ok 30g i 4kromki pieczywa orkiszowego smazonego z 2 jajkami i dżemorem!
-
-
- 2pętka kiełbasy myśliwskiej i lech Shandy :D

"Suple" zamówione. Bedzię pięknie, mówie Wam!

kfc
29-08-12, 22:25
WARKA RADLER !!! a nie Lech....!!

Micek185
30-08-12, 21:28
leszek lepszy o iwle warka za słodka dla pan w sumie może i lepsza ale moja dziewczyna woli Shandy. dobry też jest Somersby chyba tak sie to pisze, kurcze takie pwko po całym dniu pracy koi ducha :)

Dobra dziś CrossFit:

4 cwiczenia po sobie kolejno dynamicznie :

Clean-- ławka skośna brzuszki z walka z cieniem-- 10-15wskoków na skrzynie-- gruszka 32kg spod jaj wyrzut do poziomu oczu(ktos wie jak to się nazywa fachowo?)

4serie łączone trening w sumie ok 25min trwał mega zadowolony jestem a pracowałem równo 12godz.

Jedzenie bardzo słabo dziś wypadło przez prace:

5 jaj sadzonych pieczywo orkiszowe salami
sucha kiełbasa myśliwska w łape
3 hamburgery domowe
przed trenngiem 30g białka na mleku z płatkami kukurydzianymi
kolacaj sie zobaczy na razie nie mam ssawy.

raczeek_87
31-08-12, 16:55
No widzę , że dietkę dopiąłeś na ostatni guzik .
Porządne węgle czerpane z leszka , tłuszcze z hamburgerów, białko z myśliwskiej podsuszanej :)
Ale mi smaka narobiłeś zaraz pracę kończę, wiec pierwsze co zrobię to na kebaba idę ;)

Micek185
31-08-12, 18:45
mam nadzieje ze nie na jednego!
dziś wczesniej skonczyłem prace i nie wiem co zrobić z czasem może rower i siłownia? może sam rower albo siłownia no wiem tyle tego wolnego...

fallenursus
31-08-12, 19:55
Wpadaj.
Polejemy vodeczki potem wpadna dupeczki.
Ostry sex i grillowanie.

fallenursus
31-08-12, 19:55
Wpadaj.
Polejemy vodeczki potem wpadna dupeczki.
Ostry sex i grillowanie.

Micek185
03-09-12, 23:17
oj tam oj tam.

dziś paczuszka doszła takż eod jutra wznawiam zarówno crossFit jak i normalne treningi siłowe

|Treningi podział:

2dni crossFit- kompleksy sztangowe, dynamika, cardio itp its
4 dni siłówka na podstawowoych bojach trenig intuicyjny

dieta
dużo niezdrowo niech zapcha sie kazdemu gemba ze na takim zarciu tez można zrobić dobra forme, obalamy mity lalusiów. dobra zeby nie było ze bede jadł tylko cukierki

sniadanie obfite pieczywo, jajca zawsze jakies warzywko, omega 3 kawa herbata z miodem czyli normlane sniadanie pyszniutkie nie owsianka fuu
drugi posilek po ok 5-6godz duzo mięsa przewarznie o 300g ziemniaki, czasem ryz i pieczywo warzywa
nastepnie przed po treningu podobnie
kolacja twaróg jakas rybka czy znó mieso, raz w czas twaróg omlet czy znów jajca

białko ok 2g
węgle ok 2-3 czaeem więcej czasem mniej
tłuszcz dużo i przewaznie z serów, mleka, mies,jaj i oleju czy na czym tam bede smażył

odżywki:
100mg e2d na koniec zapije winem zeby się dobrze przyjeło.
http://images50.fotosik.pl/1644/e228911b248ce20e.jpg

forma jak po tak długiej przerwie czyli brak ale bedzie!
http://images42.fotosik.pl/559/9b61856a1f3921fa.jpg

pow!

Baloniarz
03-09-12, 23:20
No to teraz wszystkie oczy są zwrócone na Ciebie :)
Powodzenia.

Micek185
03-09-12, 23:29
dzięki będę Cie gonił skurczybyku!

ach bym zapomniał do tego mam jeszcze białko teraz łowickie pewnie później tez dokupie z 2kilo tego samego mi odpowiada.

maniek1988
03-09-12, 23:30
Wytrwalości zycze i samych przyrostow z zaciekawieniem bede sledzil:D

fallenursus
04-09-12, 00:16
nakurwiaj wasc jak na sterownika przystalo.

Wiki
04-09-12, 18:38
Odstaw chociaż browar jak się bierzesz za saa, już daruje Ci te chipsy ;)...

Micek185
04-09-12, 22:26
Wiki jak mi dasz choć jeden prawdziwy powód który będzie mówił o tym że jedno piwo po pracy na cyklu saa jest szkodliwe nie tkne nawet karmi przez cały cykl ale dobrze się zastanów. mówimy o jednym piwie góra dwóch.:)

chipsiorów nie odstawie nigdy!!!
miałem masakryczny dzien nie wiem jak mi się to udąło ale nie jadłem nic od 7rano od sniadania aż do 21.30...

kfc
05-09-12, 00:25
jezu, nie wiem po co to przeczytałam. pragnę paczki lejsów. terrrraz!

Wiki
05-09-12, 08:36
ja bym ojebał słoik nutelli, ale tym się różnimy że ja tego nie opierdole, a Wy za tydzień zrobicie sobie cheatmeala :P!
pozdro

p.s. powód 1piwo = no to może jeszcze jedno? -> 2piwa -> dobra.... jeszcze jedno nie zaszkodzi -> oo piwo... ch** tam wypije... -> zeeneeeeeek! dawaj flaszkę! -> najebiesz się, roid ragę i zabijesz zenka.
to tylko hipoteza ;)

Micek185
05-09-12, 21:07
Ty to masz nie równo pod kopułą :D

ale to nie sa argumenty wysil się Wiki bardziej a ja ide pompowac łapy albo klate w drodze pomysle co zrobie.

fallenursus
06-09-12, 04:23
co to xnaczy ze bys ojebal sloik nutelli? bierzesz i ojebujesz a nie strugasz gieroja. cyce ma?ma. z rowu ja wyciagales? z rowu. to masz tydzien na filmek ze sloikiem nutelli a jak nie to sie sam zbanujesz.
ps. this story made my summer. nadal sie smieje;) good job Wik.
mialem isc na trening wieczorem ale przykimalismy i zobaczymy jutro rano o 5 jak sobie ten maly terminator poradzi z pora dnia:)

Wiki
06-09-12, 18:41
Micek, a to że nie równo pod kopułą, to co? gorszy od razu? :D

Fallen, nie po to się staram, trzymam rygor w diecie, że jak mi się zachce to opierdole nutelli :). Może na stare lata przejdę na taki tryb, ćwiczyć żeby moc 1x dziennie ojebać słoik nutelli :D. Ma być i będzie zajebiście za 1,5 miesiąca :). Taki jest cel, więc słoik nutelli poczeka przynajmniej do ładowania węglami chociażby przed fotkami ;). A Wy mnie nie namawiajcie do złego, hehe ;)
Tym czasem czekam na mój dip karmelowy 10kcal na 100g 0 cukru :)

Micek185
06-09-12, 23:00
http://lajfmajster.pl/images/2011/04/domowe-chipsy.jpg

http://www.vinisfera.pl/upload/Image/Stare/Chocolate.jpg

Cicho bo będzie więcej!

dziś klatka i tricepsy:

WL płasko 5 seri 60-92kg
rozpiętki skos dodatni + wyciskanie hantli na dobitke 4serie po 17kg

tricepsy:
pompki na poręczach tricepsowe 3serie
francuz hantlą za głowe stojąc ok 30kg nie pamiętsam ile było

3serie przedramie unoszenie nadgarstka z hantlą

jutro jak czas pozwoli to jakis crossfit ale wszystko zalezy od czasu

zarcie dzis:
-jajecznica pieczywo, pół miski flaków nie lubie tego ale nalali to zjadłem ;/
-jakas kanapka w między czasie
-makaron, kurczak pieczony
-2jajka z majonezem
-makaron,kurczak pieczony

i ot tak, z czasem bede ogarniał bardziej zarcie ale zauwazyłem ze nawet pomimo przerw w jedzeniu po 6-8godz nie tracer na masie nie wiadomo ile więc pytam gdzie sens???

dziś pierwszy strzał, poszło jak w masło zero bólu.

Wiki
07-09-12, 08:50
O to w tym wszystkim chodzi że to ku* zawsze nie ma sensu i zawsze trzeba się w siebie wsłuchać :).
Zobaczysz, jutro Cię dupa będzie rwała, bo ten pmp ma chyba spore stężenie, więc się nie ciesz za wcześnie :).

Czekoladki mnie nie ruszają bo jestem po śniadaniu i mi cukier skoczył hehe, a chipsów nie lubię.
Gorzej jakbyś mi pokazał lasagne ;), albo paste di parme

ciśnij, wydaje mi się że musisz dbać o to zeby w kazdym posilku miec wegle, a nie jajca z majonezem pijesz z szejkera :)

Micek185
07-09-12, 11:44
http://makaron.net.pl/wp-content/uploads/2010/05/Lasagne-bolognese.jpg

miałem do wyboru dzis w biedrze wybrałem pizze i nie narzekam :D
akurat węgli mi nie trzeba do masowania przed wakacjami zrobięłm bład i wyglądąłem jak balon, teraz węgli daje tyle zeby troche dopełnić poisłek, 2-3kromki pieczywa 50g makaronu a raz dziennie zjadam solidną ich dawke, to mi wystarcza w zupełności.
dziś nie czuje nadal nic czyli sporzęt pierwyj sort ;)

musze jechac i kupić orzechy zrobie masło orzechowe pychaaa dziś cross fit!

kfc
07-09-12, 17:06
Miceeeeeeek tortura dla mnie te obrazki :((
pojadlabym - ale lecze ząbka kanalowo i uważam...

ladne rzeczy :)

maniek1988
07-09-12, 17:14
Widze ze jak masa to na calego:D

Micek185
07-09-12, 19:26
przepraszam was kochani już nie bede :)

ale dziś na obiad zrobiłem barszcz biały po kulturystycznemu czyli wrzuciłem kilogram chudziutkiego schabu, przyprawy, ziemniaki na twardo i zrobvięlm barszcz biały pakera świetna sprawa na goraco a i dobrego białka sporo. z miesa.
jade zaraz na zakupy po jakies czerowne mieso i zrobie pulpety.

to z żarcia tyle wieczorem trening, codziennie wychodzi mi trening ok 21 w sumie cwiczy sie bardzo przyjemnie oczywiscie nadal na swieżym powietrzu tylko przy lampie, musze trenowac ostro bo nawet ten bolek Wiki robi forme nie mowiąc już o tym że dziadek z Kanady kupuje już koszulki w większym rozmiarze czyli L.

KFC gratulacje za rachunkowość ja zdawałem ją chyba z 6razy aż w końcu miałem warunek i za pierwszym razem egzamin zaliczyłem :)

fallenursus
07-09-12, 19:52
nie wkurwiaj mnie naert bo kazda koszula za ciasna. w domu mam zabronione zakrywanie gornej lolowy ciala. no ale kurwa na ulicy orzrciez musze sie ubrac w cos juz zima idzie...fucking roids. god i love that shit!

Micek185
07-09-12, 22:54
dzien CrossFit:

całkiem fajny trening który naprawde dał mi dziś w kość, pozornie małe ciężary w odpowiednim tempie i kolejności dały nieżły wycisk! a trening trwał może z 20minut

zrobiłem 3 obwody każdy po 4cwiczenia:
1,2
przysiad klasyczny z wyrzutem sztangi nad głowę 25kg x 10powt (bardzo dynamicznie)
+ wejście i zejście na linę ok 3metrów w górę
+ brzuszki na ławce skośnej z walka z cieniem
+ bieg ok600m

3
przysiad klasyczny z wyrzutem sztangi nad głowę 25kg x 15powt (bardzo dynamicznie)
+ wejście i zejście na linę ok 3metrów w górę x2
+ brzuszki na ławce skośnej z walka z cieniem do odciecia
+ bieg ok1000m


Trening naprawde fajny i dający satysfakcję doskonała zamiana zwykłych aerobów na rowerku czy bieżni.

na kolacje makrela wędzona z chlebem kołodziejem,pyszota.

na deser żelki akuku te nadziane! :D

http://www.bangla.pl/zdjecia/jutrzenka-akuku-te-nadziane-cytruski-te-kwasne-rozne-smaki-d28477_1_2269.jpg

maniek1988
07-09-12, 22:59
Robisz to specjalnie...??:D

Gangsta Latino
07-09-12, 23:09
dobrze Micek :P ja dzisiaj opierdzieliłem pakę Jeżykówclap

Chociaż ty na masie a ja na redukcji hmm... dziwne co nie:twisted::twisted:

fallenursus
07-09-12, 23:10
przeciez to jest Polska. tam sie wszystko na zlosc robi.

maniek1988
07-09-12, 23:13
To spotkacie sie gdzies po srodku.

Micek185
07-09-12, 23:23
lubie denerwowac ludzi :)

fallenursus
07-09-12, 23:27
zaloz moherowy beret do fot. ruda na pewno ma..

maniek1988
07-09-12, 23:28
zwlaszcza tych co staraja sie trzymac linie:D a tak wogole to gratuluje odwagi(mnie by juz sumienie meczylo):D

Micek185
07-09-12, 23:37
kuzwa Panowie wyluzujcie to ma byc coś co daje wam przyjemność jak przyjdzie pora zeby robić solidną forme to takie rzeczy sie odstawia, przypominam że sezon sioę skonczył pora "ubrać sie " w zimowo masowy kożuszek :)

maniek1988
07-09-12, 23:41
tylko ja sie zle czuje ostatnio tak zrobilem i peklo 100kg tylko sporo to byl tluszcz i estetyka kiepska a nazeczona jest wybredna:D

Micek185
07-09-12, 23:45
foty formy albo Cie bede przezywał.

maniek1988
07-09-12, 23:46
jak bede mial chwile to cos wrzuce teraz pod reka nic nie mam bo raczej wstydliwy jestem...

Micek185
09-09-12, 12:00
wczoraji dziś off od treningu , miałem robić plecy i nogi ale przez te 2 dni miałem na tyle ciężką prace ze dałem sobie na spokój z treningami bo bym regeneracyjnie nie wyrobił, plecy bolały pod koniec dnia wiec czasem trzeba zrobić krok w tył żeby później zrobić dwa w przód. od poniedziałku ruszę z każdym dniem poukładanym.
dziś wszystko sobie poukąłdam jak i kiedy bede robił.

wczoraj zamiast siłowni zrobiłęm z kumplem trase rowerową 1/3trasy po polnych drogach reszta asaltem ale kumpel swoje tempo narzucił w sumie z 12km ale bez żadnej ulgi i ciągle pod góre. z pasa mi spada widze po lustrze cieszmy mnie to:)

Micek185
10-09-12, 21:18
dzięń pleców i bicepsów.

Plecy:
1.wioslowanie sztanga podchwytem 4 s 55-90kg
2.T-bar 40-60kg + podciąganie na linie w formie drążka ( seria łączona)

Bicepsy:
1.uginanie z hantlami z supinacją stojac 3s do oporu 16kg na łape
2.uginanie nachwytem sztangą prostą 2serie i już był ogień.

3km biegu od razu po treningu.


bardzo dobrze się mi dziś biegalo, czuję że siły mi wracają, pogoda zarowno do siłowni jak i do biegania dziś idealna,ciemno glucho i idealna temperatura.
dziwi mnie jak kiedys mogłem jeść tak dużo w porównaniu do obecnej diety, jak sobie przypomne że miał bym jesc kilogram mmięsa dziennie czy pół kilo ryżu to aż mnie wzdryga...

a teraz ciepła herbata z miodem leżanko i obejrze sobie film o braciach klitscho.

kfc
11-09-12, 13:36
ile czasu zajmuje Ci taki 3km bieg ?

Micek185
11-09-12, 18:43
nie wiem naprawde nie wiem 15min? nigdy tego nie mierzyłem dizś zrobie treningi znó sie przebiegne a jak bede samochodem jechał to zmierze dystans dokąłdnie, w sumie sam jestem ciekaw ale to nie są jakies biegi ostre, poprostu po ciężkim treningu pleców już nie ma tyle sił na bieganie ostre, takze dla relaksu i poukąłdania mylsi w głowie.

dziśodziwo diete jakoś ogarnałem
sniadanie 2udka z kurczaka i ziemniaki
drugi posiłek 3udka z kurczaka i ziemniaki
trzeci posięłk makrela 300g i pieczywo 4kromki ciemnego
później serek wiejski jakies białeczko i gitez.

dizś taki upał mam że caly dzine bez koszulki lato wróciło na jeden dzień! niech zostanie dłuzej!

Micek185
11-09-12, 21:13
Kurcze biegałem znów ale KFC, nie zmierzyłem tego czasu tzn wybiegajac z domu spojrzałem na czas ale po powrocie szybko pod prysznic poleciałem i zapomniałem o czasie, innym razem:)

dziś klatka i barki:

Klatka :

WL płasko 5 serii 60-97kg x 6powt
Pompki na poręczach 3 s

barki :
military press 5 serii 20-12pwt 45kg
szrugsy 95kg 3serie
unoszenie na boki 3 serie 12kg


no i jeszcze lipa dziś na treningu wspinałem się na line chciałme połączyć szrugsy z wspinaniem się na linę ale przy zejsciu nie maiłem siły w rękach na tyle i zjechałem po linie dlonią z 1,5m no i oczywiście 3palce poparyone od tarcia y 2 skra schodzi i woda podeszła. po drugie coś w łokciu przeskoczyło i pobolewa. tak to jest jak za bardzo się kombinuje.mam swoją nauczkę.

na kolacje pewnie nie ostatnią mam serek wiejski zmiksowany z mlekiem i łyżką masłą czekaladowego smakuje jak maślanka straciatella.
ogólnie humor po chuju.

kfc
11-09-12, 21:41
chcę zdjęcie tego serka wiejskiego z mlekiem i lyzka masla czeoladowego.

se moze bede robić. z nutellą <3

Micek185
11-09-12, 22:04
jak wstawiam zdjeca to źle bo kusi jak nie wstawiam to chcesz KFC musisz się zdecydować :)

kfc
11-09-12, 23:08
jestem kobietą.
teraz chce tego zdjęcie! Ciekawa jestem!

Micek185
13-09-12, 21:05
dziś musiałem zrobić dzięń wolny od treningu w pracy miałem taki wyciska że ledwo co na nogach stałem, do tego cały dzięń w deszczu masakra. jedzenie w ogole nie ogarnięte aj, jutro zrobię trening.

dziś wrzucę może fotkę roladek z piersi z kurczaka z szpinakiem, serem,czosnkiem i cebulą, pyszota. do tego 100g ryżu.

http://images37.fotosik.pl/1766/fb52b80f210ba40bgen.jpg

wczoraj na kolacje upiekłem całego kurczaka ok 1,5kg siadłem z ojcem i zjedlismy całego na pół :D powoli mi tu jakiś LG wychodzi hehe

co do firmy PMP, no kurwa panie... pierwsza klasa 3strzał i już działa albo to placebo albo już widze zmianę w sylwetce.

Baloniarz
13-09-12, 21:50
Raczej nie placebo, mówiłem że tak będzie działać...

Micek185
13-09-12, 22:06
twój tez jest tak gęsty że cieżko do tłoczka naciągnąc? porównhuje go do atomica tamten nie był aż tak gęsty. siła jest, masa idzie podoba mi sie:)
problemy mam jedynei z regeneracją i stawami ale to przez prace, mam nadzieje ze niedługo to minie.
dziś tez kupięłm kapsułki omega 3 60szt za 16zł troche dużo ale chuj podobno bardzo dobre jakościowo.

Baloniarz
13-09-12, 22:08
Tak miałem gęsty chyba :), nie pamiętam zbytnio :P ale działał pierwszorzędnie.
Siła, masa ekstraklasa :P

Micek185
13-09-12, 22:15
jak tak dalej będzie szło to bedę naprawde bardzo zadowolony z tego cyklu, jestem pełen dobrych nadziei o ile jak to u mnie nic nie wyskoczy.
jedyne co musze jeszcze dokupic to glukozamine albo coś innego na stawy, i białko niebawem.

Baloniarz
13-09-12, 22:17
Idzie tak kapitalnie do 4 tyg. potem wolniej :P, ale przez te 4tyg. będziesz zajebiście zadowolony :)

Micek185
13-09-12, 22:28
w sumie 4tyg mi wystarcza chciałem zrobić formę do konca wakacji potem już z górki :p w październiku dalej na uniwerek także tam już bede bardziej kombinował.

Baloniarz
14-09-12, 19:26
A jak tam łowickie ?
Piana, smak, rozpuszczalność ?
Tak sobie myślę wziąć 1 szt. 1800g na próbę, w dobrej cenie jest.

slim shady
14-09-12, 19:36
Micek daj przepis na te roladki, wygladaja zajebiscie

jak piłem kiedys łowieckie to pieni sie, smak ok da sie wypic, rozpuszczalnosci nie pamietam ale nie jest chyba taka tragiczna bo bym zapamietał

Baloniarz
14-09-12, 19:49
Póki co najgorszy syf jakim się delektowałem to była Ostrowia i białka Econo z *** a i te normalne od nich nie smakują dobrze...
Szukam czegoś dobrego i sam się motam po tym necie :)

slim shady
14-09-12, 20:16
piłem ostrowie ale zawsze miksowałem ja z bananem zeby jednak to smakowało ... ale niestety syfy straszne mi po niej wyskoczył i po łowickim chyba tez, i po innych tanszych białkach

teraz zawsze wole dozbierac kasy na cos lepszego :)

Micek185
15-09-12, 10:29
A jak tam łowickie ?
Piana, smak, rozpuszczalność ?
Tak sobie myślę wziąć 1 szt. 1800g na próbę, w dobrej cenie jest.

teraz jest w nowym opakowaniu, ju z nawet to ladnie wygl ada. Smak jak dla mnie bardz dobry, juz nie ma takieg mulenia w buzi po wypiciu jak kiedys bardz si e tu poprawi lo, rozpuszczalnosć- wrzuce do shakera pare razy potrząsne kilka razy i juz :) piany troche jest ale nie aż tak dużo, zaryzykuje i z czystym sumieniem Ci polece je:)




Micek daj przepis na te roladki, wygladaja zajebiscie

potrzebne będzie Ci:
piers z kurczaka ja miałem 600g
szpinak mrożony
kawałek sera
cebula, czosnek, pieprz, sól

piers filetujesz i rozbijasz na paski ok 10cm tak by mo zna by lo je zwina c w rulon, doprawiasz pieprzem solą, ja da lem jeszcze papryke ostrą.

na patelni smażysz zamro zony szpiank i dodajesz posiekan a drobno cebule i wyciśnięty czosnek, doprawiasz pieprzem solą.smażysz chwile,

na piers wykladasz łyżką szpinak i rarkujesz na to ser i zwijasz w roladke, wbijasz wykałaczke zeby się nie rozwinęła. wstawiasz do piekarnika na ok 30min zależnie jak chcesz zeby były upieczone, a smakuja narawde dobrze:)


wczoraj po pracy zrobilem szybki trening tricepsów

wyciskanie sztangi wąsko
francuz jednorącz siedząc w superserii z uginaniem przedramion z gruszką 32kg w opadzie, chwyt młotkowy

dodatkowo
2serie dynamicznych przysiadów ATG,

całość może 25min!

Micek185
17-09-12, 22:45
eeeeeeeee!

koniec napychania mordy smalcem i ogórkami!

zestaw dyskotekowy dziś! kumpel był ze mną na siłce to przyasekurował troche!


płaska 5seriii 50-100kg x 5powt fuck yea!
skos dodatni 55kg x ok 15powt
rozpietki 4serie po 16kg

bajceps prosta sztanga 25-42kg i styka łąpy spuchły ładnie.

zarcie!

frytki + 200piersi z kurczaka ogórki
frytki + 200piersi z kurczaka ogórki
musli + białko 40g
serek wiejski i może jeszcze coś wpadnie na jutro mam 2 kurczakaki i 8 udek z kurczaka


kręgosłup mnie boli i jak na razie chyba plecó nie bede robił i nóg nie wiem przez co to ale raczej przez prace i dzwiganie ciagłe, przejebane jak w tym wieku bedzie mi kręgosłup szfankował ;/

fallenursus
17-09-12, 23:00
asekurowal co??16 kg na bramie??
bish wtf . ure on roidz. train like u are :)

fallenursus
17-09-12, 23:00
asekurowal co??16 kg na bramie??
bish wtf . ure on roidz. train like u are :)

Micek185
17-09-12, 23:03
Men dziele trening na część typowo siłową i dopompującą, na następnym treningu jebne ze 102kg! musze zacząć jakies filmiki kręcić z tych wygibasów na podwórku zeby to ruszyc z miejsca tą relacje!

fallenursus
17-09-12, 23:07
lancuchy hdzies zapierdol. dzizaz jakie ego sie wlacza jak lancuch zalozysz :) trust me.

Micek185
17-09-12, 23:11
właśnie ostatnio myslałem nad łańcuchami, ale za dużó wydatkó jakies 4 kółka by isę zdały wiec na łańcuchy tez przyjdzie pora. będe robił niedługo siłke z prawdziwego zdarzenia, pomiseszczenie w kóncu mam 4x4 metry takż ei łańcuchy tam isę znajdą :)

Micek185
19-09-12, 22:18
plecy dziś .

1.wiosłowanie sztangą 6serii 30-75kg + serie mc łączonego z wiosłowaniem czyli do poołowy mc i nastepnie wiosło to dopiero daje w kosc
2.wiosłowanie jednorącz jednym koncem sztangi 40kg+sztanga 4serie
3.szrugsy sztangą 45kg 20powt 3serie


jedzenie np tak:
4jajka, pieczywo , wędlina
4jajka, pieczywo wędlina+ 2 smoażone śląskie :D
pół kurczaka 1,5kilogramowego + ziemniaki pieczone w piekarniku
30g białka na mleku

w dzien łupałem cąły czas orzechy włoskie prosto z drzewa są pyszne!

znalazłem wreszcie czas i kupiłem nowe opony do mojej strzały dałem kołą do centrowania i oto jest! i wczoraj z kumplem na start zrobilismy 30km trasy asfaltem wyszło nieco ponad godzine jazdy.
http://images46.fotosik.pl/1770/7ea4f33969cc1b43gen.jpg

uwielbiam ten rower lekki i wygodny nie to co góral.

waga z tego co sie ważyłem ok 89kg-88,5kg ogólnie jestem zadowolony z progresu jak na tak krótki okres czasu jutro jade po jakies kurczakowe zakupy i ogarniam tydzien lepszej diety bo sie opierdalam ostatnio z jedzeniem a wieczorem jem jak głupi w ilościach jakie widać w 3posiłku.

http://images38.fotosik.pl/1792/225920ab01e2c253.jpg

raczeek_87
29-09-12, 21:34
A ty co tak sie opierdzielasz z relacją - dawaj szczegóły!

Micek185
29-09-12, 23:17
e co tu pisac, ostatni tydzien całkowicie wolny od treningów, bo miałem tyle roboty że się na zakrętach nie wyrabiałem, jedzenie było syte ale w bardzo dużcyh odstępach czasu, lecz waga nie spadła, przed chwilą się ważyłem po cąłym dniu jest 91,1kg .

dziś zrobiłem trening bo miałem ostatni dzięń pracy i jutro na studia lece a przy okazji na profesjonalną siłownię.

WL skos dodatni
wiosłowanie sztangą podchwytem
uginanie z łamaną stojac
pompki na poręczach
przysiad klasyczny połączony z wybiciem sztangi z karku nad glowę

dieta np dziś wyglądała tak:
1.wędlina, pieczywo, pomidory z cebulą i smietaną
2.serek wiejski i pomidor
3.mega gyros z frytkami
4.szejk bialkowy na mleku
5.sałatka i tu mix co z lodówki: ser żółty, ser feta, pomidor, cebula, oliwki, pierś z kurczaka +ketchup i majonez

ogólnie będzie mi brakowało piekarnika z termoobiegiem na studiach kurwa...

Micek185
02-10-12, 11:14
hej hej hej grubsy!

wczoraj trening fbw na nowej siłowni już pro!
trening ok godz

-WL płaska 4sety 95kg x 6 ostatnia
-wiosło sztanga podchywt 4sety 90kg ostatnia x 8
-tricepsy wyciąg górny nachytem ileś tam w 3setach
-uginanie z łamaną stojąc 3sety 38kg
-barki wyciskanie hantli siedząc 18kg 3sety
-szrugsy 20kg 3sety
-przysiad z sztangą 3sety 80kg 3-4powt i dalej nie robiłem bo spiete dwójki miałem i bałem sie naderwania miesnia dziś to nadrobie sobie!

dieta czy nie dieta chuj macie:
4jajka, pomidor, zupka chinska i pieczywo
ok400g piersi i makaron
ok 150g piersi i makaron
leczo micha tam w srodku kiełbasa, wieprzowina ogólnie bardzo pyszne

no i tak leci dziś cos pomodze na siłowni ale crossfit. ha!

http://images43.fotosik.pl/1566/504e57125bda94d8.jpg

Micek185
09-10-12, 21:25
ajjj witam.

Rok akademicki sie zaczął jak zwykle nie tak jak bvym tego chciał. do tego rok akademicki zaczął się od kradzieży w moim pokoju poszłą marynarka i no właśnie cały flakon z mojej torby...


obecnie jestem off, trenuje dalej siłowo na przemian z CrossFitem.

dzisiejszy trening skupił się na nogach + elementy Crossfitu

Nogi to atak na przysiady:
kolejno:
20kg 50kg 60kg 70kg 80kg x5 90kg x5 100kg x5 110kg x5 120kg x 1 130kg x1

-podciąganie na drążku 4s
-pompki na poręczach pod różnym kątem 3s
-uginanie na bicepsy z łamaną łaczone z wyciskaniem na barki podchwytem dynamicznie 3s
-seria łaczona uginanie na boki z hantlą (mieśnie skońse brzycha) + jednoczesne unoszenie nógi tułowia na ławce prostej
- przysiad z wyrzutem gruszki 15kg przed siebie

trening trwał ponad godzine i dał naprawde sporo radości :)
powoli zbliżam sięz sylwetką do tego co zamierzyłęm czyli crossfitowy fitness gej waga wacha się ok 86kg dieta bedzie ogarnięta od poniedziałku lub niedzieli i tak to jakoś leci
pozdro wariaty!

fallenursus
10-10-12, 01:36
obserwoj kto zbyczeje w szybkim czasie i wpierdol. ttlko zakup wiecej flAKonow i halotestin :)

piuras86
10-10-12, 06:21
uginanie łaczone z wyciskaniem na barki często stosuje ale z hantlami fajna sprawa tak samo jak przezut przet biodro :)

najt
13-10-12, 09:41
Zauważyłem , że zmieniasz sobie co chwile trening stacyjny i mam teraz pytanie:

Pamiętasz ten mój trening co go rozpisałem w swoim dzienniku i bazując na metodologii treningowe i SW myślisz , że mógłbym go używać cały czas lub przez dłuższy okres czy też go jakoś zmieniać co jakiś okres ?

Micek185
13-10-12, 11:23
mamy dwie całowicie odmienne sytuacje. ty masz konkretny cel trenujesz pod SW, musisz miec tak nastawiony trening aby wyrobić sobie szybki cios, dynamike w udach, gibkość itp, dlatego pewne cwiczenia muszą zostać u Ciebie jako standard, zaś reszte możesz zmieniać dowolnie tak byś był jak najbardziej "uniwersalny" to znaczy ze musisz byc wytrzymały zeby wytrzymac 3rundy, musisz byc silny zeby kogoś obalić, ale tez nie możesz byc zbyt wielki bo stracisz na dynamice ruchów, rozumiesz o co mi chodzi?

dlatego ja pod Twój cel wybrał bym treningi 5razy w tyg w tym zawarł : bieganie w terenie, siłownie typowo siłową nastawioną na budowanie siły w głównych bojach czyli martwy, przysiad, barki żołnierskie i klatka na płaskiej, do tego dorzucił bym treningi takie jak rozpisałes czyli z użyciem małych hantli i np 2minutowym naparzaniem w worek, przerzucaniem konca sztangi z krążkiem na końcu, brzuszki ze skretem itp itd oby dynamicznie i pod konkretny cel na jaki kieruje Cie twój trener na treningach SW.

a mówiac krótko ułóż sobie podstatowy plan siłowy i plan na dynamike miedzy nimi i ten drugi plan modyfikuj nawet na kazdym nastepnym treningu.


a korzystając z okazji ze to mój dziennik napiszę że dziś rano jest pierwszy dzien kiedy moge już normalnie chodzić po wtorkowym treningu, uda nadal czuje ale już nie musze łapac się z cokolwiek zeby podnieść się z fotela. już zawsze bede opierał trening nóg tylko o siady i wspięcia na palce.

raczeek_87
13-10-12, 15:38
Rok akademicki sie zaczął jak zwykle nie tak jak bvym tego chciał. do tego rok akademicki zaczął się od kradzieży w moim pokoju poszłą marynarka i no właśnie cały flakon z mojej torby.

Kuwa poprostu chamstwo - złapac takiego typa i porządnie w łepecynę jebnąć to sie może złodziejaszek nauczy kultury , jak można komuż marynarkę zajebac , az ciężko mi sobie to wyobrazić zeby być takim idiotą .

Micek185
13-10-12, 16:11
no bywa jak to sie mówi są ludzie i taborety. pewnie po jakimś czasie wyjdzie na jaw.

jestem właśnie po treningu CrossFit zrobiłem pierwszy WOD dokładnie ten http://www.reebok.com/pl-PL/national-fitness/workouts/?dvn=fitness&day=1

będę starał się po kolei robić każdy z nich bo po jak przejrzałem sobie kilka okazały się być bardzo ciekawe. po dzisiejszym jestem naprawde zadowolony choć jesli chce trenować dla siebie nie pod konkretny czas to muszę zwiekszyć ilość powt. druga rzecz to mój kattlebal czyli gruszka jest za ciężka powinna mieć ok 10-15kg moja ma 32kg i troche ciężko jest nią prawidłowo operować i technicznie wykonac np 15powt w ostatnim cwiczeniu.

dziś też zrobiłem sobie na szybkości kółka do liny na których z resztą odbył sie pierwszy obwód bardzo fajna sprawa , idealnie można też na nich zrobić górną część pleców kaptóry czy bicepsy, jak dla mnie rewelka. kółka mają ok 15cm średnicy.
http://images48.fotosik.pl/444/701b0d69a3c2fc58.jpg

Na jutro mam także niespodzianke w postaci nagranego jednego WOD czyli obwodu, ale jutro będę na uniwerku to dopiero zrzuce na lepszym necie!

teraz mam 20min odpoczynku pije 30g bialka i lece na rower w planach mam ok 25km lajtowo bo nogi jeszcze upominają się o regeneracje a chce je troche "rozjeździć".

Micek185
13-10-12, 18:29
trasa piękna zrobiłem w sumie 24,5km na rowerze wszystko asfaltem podjechałem pod granice z rosją mała kolejka byla heh
czas przejazdu to 1h 5min także tempo średnie bywało lepiej, po trasie zrobięłm na szybko pierś z merchewką,cebulą,kukurydzą,pieczarkami, oliwkami i przyprawy. wszystko z pieczywem.
a jestem takie wymęczony że dizśto tylko mi pifka brakuje i dobrego filmu the end jutro ostatnie FBW i od poniedziałku split!

!BLACHA!
13-10-12, 18:59
Powodzenia w treningu, bede sledzil!

Micek185
14-10-12, 19:20
Tak jak wczoraj obiecałem dodaję wczorajszy obwód z CrossFitu:

zrobiłem 3 takie obwody potem 25min przerwy i 24,5km na rowerze w czasie ok 1h i 5min.


http://www.youtube.com/watch?v=PsRief547OQ&amp;feature=youtu.be

i wedle tego co mówiłem od jutra zaczynam w miare czysto jesć i ogarniać diete zrobiłem sobie mały zapas na te 2-3dni same podstawy + makaron ryż i ziemniaki.

http://images49.fotosik.pl/1650/50ee867fadf69210.jpg

jutro siłownia i basen bądź piłka nożna.

najt
15-10-12, 06:02
widzę , że ten reebokowy program treningowy - tak w ogóle to dobra sprawa z nim

Nie czytałem do końca regulaminu itp , ale myslisz o starcie ?

Micek185
15-10-12, 07:40
nie nie myślę o startach, te treningi traktuje jako uzupełnienie siłowni i sposób na lepszą formę, w szczególności że jest to bardzo przyjemny trening i satysfakcjonujący.

piuras86
15-10-12, 09:52
powiedz mamuśce żeby ten płotek podniosła musisz wisieć głową w dół z kettlebell też źle mało co wypychasz z biodra wypychasz i kontrolujesz opadanie ciężaru nie rwanie :P ale fajnie ze masz na placu to wszystko bardzo fajnie :)

Micek185
15-10-12, 11:08
nie no ogrodu jej nie zbiore przeciez heh, i tak mam duzo miejsca na te graty jeszcze tylko drążek musze sobie zamontowac ale jakos nie ma sie jak do tego przybrac, dodatkowo musze zrobić skrzynie do wskoków, i koła od widlaka mam ciężkie chce je zalac betonem to będą w sam raz do martwego ciągu z podstawek.

z tym kettle balem jest tak ze on jest za ciężki kurwa 32kg to bary wyrywa jak leci sobie:)
techniki tych wszystkich cwiczen jeszcze bede usiał sie nauczyc a to pewnie troche czasu minie.

zaraz wrzucam piers z kurczaka z warzywami i makaronem bom głodny.

raczeek_87
15-10-12, 11:22
Swietna sprawa z tymi ćwiczeniami na świeżym powietrzu , aż sam bym tak potrenował - z dobrą wkrętką mi sie to kojarzy .
Coś tak, jak roki na tych schodach biegał - powaga- dobry klimat .
A na tym drzewie bym sobie zamontował jeszcze zaczepy na nogi lepszy kont by był tak jak piuras pisze, tylko jakimiś sznurami żeby drzewa nie kaleczyć :)

piuras86
15-10-12, 12:52
http://www.youtube.com/watch?v=MNte5pRNsa4

to jest to :) taki placyk mieć Bajka!!!

Micek185
15-10-12, 13:16
plac bede rozbudowywał napewno dalej, takze ciągle podpatruje co by mi się przydało na takim placyku, nie mogę się doczekac jak to bedzie wyjsć tam w czapce ciepłej bluzie i trenować na śniegu a potem bieganie po zaspach naprawde jak Rocky heh

Raczek w końcu w Twojej relacji widze porządne żarcie tak trzymać brachu!
Piuras już kiedyś gdzieś wrzucałeś ten filmik z tego co pamiętam. plac marzenie aż się zdziwiłem że w ogóle w Europie coś takiego funkcjonuje.

raczeek_87
15-10-12, 13:38
Kozak w chuj - Micek czekamy aż rozbudujesz do takiego poziomu swój plac - i wpadamy wszyscy na trening
I Wyborową :D
ps. ale to drugie to już przywieziemy ze sobą ;)

piuras86
15-10-12, 16:13
ooooo dobra opcja w lato hehehe u micka namioty treningi grile i wyborowa haha fajny biwak by był :-D

Micek185
15-10-12, 16:47
i tania ruska wóda i papierosy dla Raczka :D pakiet na bezcłówce 11zł!

kurwa drzemek zrobiłem ale chyba nie potrzebnie bo zamulony jestem a za 15min trening.
ogarnijcie sobie gościa Rob Orlando jakie treningi typek robi to kosmos.

Micek185
15-10-12, 18:55
Plecy + superseria łap

1.drążek 4 serie podciągnięć

2.poziomy wyciąg 4serie 45-80kg 10powt

3.wiosłowanie hantlą 4serie 30kg-52kg 12powt nie mogłem ząłożyć więcej bo nie miałem krażków :(

4. MC 5serii 50kg-170kg x5powt

Superseria na łapy: wyciąg górny tricepsy cały stos+ uginanie z hantlami z supinacją 17kg 3 superserie

elegancko ale taki tłok był że nie było gdzie palca wsadzić a dziewczyn nie było :( ale tak to jużjest poniedziałek dzięń klaty i bicepsów i młokosy targają na płaskiej heh

żarcie dziś następująco :
pół kilo mięsa wieprzowego zmielonego z makaronem ok 300g
4jajka 3 kromki pieczywa

sądze że wystarczy mi spokojnie 2 g bialka przy tym treningu, obecna waga to ok 90kg bf to ok mysle 15% także suchej masy to bedzie ok 76kg x 2g = 152g bialka dziennie, pożyjemy zobaczymy.

nie wiem co tam bedzie jeszcze dizs teraz lece na basen na ok godzine.

jutro klatka i barki.

piuras86
15-10-12, 19:26
patrząc na przedramiona hmmm szerokim łukiem proponował bym omijać ale to jest to te dziwne kombinace są najlepsze :D

Micek185
16-10-12, 19:09
Dziś klatka i barki:

1.Wyciskanie hantli skos dodatni 4 20kg-42kg x12

2.WL płaska 5s 60-95kg x6

3.Brama 4sztabki 4s + droppset na 2sztabki klatka pękła

Barki:

Seria łączona
1.Wyciskanie hantli siedząc 4s 12-22kg + unoszenie na boki 14kg

2. Szrugsy na shmicie 4s 60+ suwnica + 1 droppset


jadło ok, w sumie z "nieczystości" wpad la jedna zupka chońska zanim zrobiłem piers z ryzem i warzywami, dziś jakos apetytu nie mam pewnie jutro to się zmieni taki dziś dzień był.

wczoraj jak bylem na basenie zobaczyłem że plecy chyba mam dość dobrze zbudowane co sądzicie? zdaje mi sie nie?
http://images37.fotosik.pl/1815/afd323c2312156a9.jpg

Micek185
19-10-12, 14:21
siema siema!

przedwczoraj robiłem nogi.
poszedłem po zajęciach wybrówbować nową siłownię akademicka 6zł wjazd wszystko nowe firmy HES, ale sprzęt który mnie interesował.. no włąśnie stanowsiak do siadów nie ma w ogóle,do ciagów też nie zrobiłem wiec siady na sunicy ale cała sie bujała ruszała w ogóle straszna lipa.
nastepnie zrobiłem :

1.suwnica x 4serie
2.przysiad front z wybiciem sztangi nad glowę 4s 60kg
3.prostowanie na maszynie 4s 35-40kg

10min przerwy 1h basenu zrobiłem kilka długości basenu kraulem,żabką a potem leżałem jak placek na pinkach heh

ogolnie na nowej siłce są fajne hantle całe nie skręcane nawet po 48kg także tam teraz sobie bede robił np klatke a reszta nogi plecy itp na starej siłowni bo tam lepiej.

Wczoraj totalny chillout ze znajomymi piwko na molo bo piękna pogoda była a później już w domu zrobilismy domową pizze dziś ide zrobie CrossFit wieczorem zdam relacje a jak bed emial odpowiednie swiatło to i może jakiś film zrobie.
zaraz kuraka jakiegoś połkne bo nie jadłem nic od 9 !

piuras86
19-10-12, 14:39
ja jutro ude zrobić ten zestaw

5podciagniec
10 pompek
15siadow

ile sie da w 60:minut + cos na brzuch

Micek185
19-10-12, 22:47
Dzień CrossFit-u!

Dziś był pierwszy naprawde solidny trening typu CrossFit który na koniec odebrał mi mowe i dech!

zrobiłem jedna stacje rozgrzewkowo i 4 stacje główne z progresją ciężaru wyglądało to tak:

zarzut sztangi na klatek( zaczynam jak MC i zarzut(40kg) +
+
wejścia na dwie opony (ok50cm-zamiast skrzyni) z sztangą na karku (40kg)+
+
brzuszki na skosie ujemnym (pełny wyprost tułowia dynamicznie)+
+
+wyciskanie sztangi płasko( 60-85kg)

Wszystko po sobie w 4stacjach po 15powt, wstep na opony był po 8na noge.

Ale że niejako na forum brakuje hardcoru to po treningu zrobiłem jeszcze jakies 15min biegu z psem.

Trening naprawde zajebisty, flaki pruje!

zarło jakoś tak:
sałatka jarzynowa,kurczak pieczony
kurczak pieczony, ok 200g piersi pieczonej, kluski domowe!
-II-
szynka wieprzowa gotowana z warzywami + zupka chińska!

piękny dzięn ale widzę ze mnie troche podlało na brzuchu trzeba bedzie obciąć na cały tydz kcl z węgli lub tłuszczu.oj...

filmik nagrałem ale nic nie widac pomimo ze miałem halogen a cwiczylem ok 21 takze jutro jak uda mi się w dzień pocwiczyc to nagram już normalnie coś.

Piuras jak ten zestaw zrobisz a dodatkowo zaserwujesz przerwy w granicach minuty to chawtowanie po treningu gwarantowane lub w ogóle nie dożyjesz do konca treningu!

Micek185
20-10-12, 18:17
dziś znó Cross Fit jutro już odpuszczam, robie sobie dzień na regeneracje spie do 11.

dzisiejszy trening wyglądał tak:
rozgrzewka a potem 3obiegi po sobie:

front przysiad z wybiciem sztangi nad głowe 45kg +
+
pompki na poręczach+
+
przeskoki przez 2 opony leżące na sobie

x 3 obiegi w każdym cwiczeniu po 10powt , trening krótki ale intensywny, wymęczony jestem po tym tyg bo zmieściłem w nim:

3 ciężkie treningi siłowe
2x basen
2xCrossFit
1x bieganie

myslę ża jak na 1tydzien zwykłego trenowania "tak dla siebie " taka objętosć jest naprawde dobra, w zaleznosci od kondycji w następnym tyg dorzuce jeszcze aerobów i postaram się w tym tyg maksymalnie uciać węgle i tłuszcze tak żeby zrównać wagę do ok89kg bo widze że mnie na pasie troche podlało a nie o to miało chodzić.

aha nagrałem jeszcze filmik ale wrzuce go jutro a dziś musze jakaś goracą herbatę i cytrynę wrzucić bo mnie gardło troche boli.

Micek185
22-10-12, 09:28
trening z soboty:


http://www.youtube.com/watch?v=bUgO_JbCqhc&amp;feature=youtu.be

dziś plecy + łapy w sepersecie

Wiki
22-10-12, 12:41
Fajny ten crossfit, nie ingeruje za bardzo w regeneracje po treningową ;)?
Może wrzucę od stycznia coś takiego, jako dodatek do treningów.
4x trening siłowy w tyg
4x HIIT
1x crossfit

Micek185
22-10-12, 14:04
ingeruje, dlatego nie mogę robić zbyt dużo treningów typowo siłowych, a to dopiero początek crossfitu na razie robie stacje z przerwami, później np filmik który jest na stronie wczesniej będzie wykonywany bez żadnych przerw czyli ustalam sobie przykładowo po 10powt z każdego cwiczenia i staram się
zrobić jak najwięcej takich obiegów powiedzmy w czasie 10min.
dlatego teraz robię 3trening siłowe tygodniowo i 2 CrossFitu jesli mi w tym tyg zdrowie dopisze to zrobie 3treningi CrossFit i niedziele zostawie wolną.
Po tym tyg byłem strasznie zmęczony do tego jestem przeziębiony ale dizś trenigu nie odpuszczę.


4x trening siłowy w tyg
4x HIIT
1x crossfit

cięzko Ci będzie to ogarnać jesli dodatkowo pracujesz fizycznie, owszem jest to do zrobienia ale sam zobaczysz że siła i witalność ci spadnie po tyg-2chyba że sie "odpowiednio" zabezpieczysz.

Micek185
22-10-12, 20:35
Trening siłowy tylko konkrety na dużych ciężarach:

Plecy:
drązek 4s

MC 60-170kg x7powt 5s

wiosłowanie końcem sztangi(srodek pleców) 50-90kg 10powt 4s

Biecepsy:
uginanie z supinacją 17-22kg na rękę 3 s + dropp set na 14kg

Tricepsy:
Francuz do czoła leżac 26-46kg x8

oólnie trening bardzo ciężi jak dla mnie, osłabiony jestem troche a w dodatku do wody na trening wrzuciłem plusha cytrynowego dla smaku, to mało nie żygałem po ciągach, ktoś tu kiedys mówiłm że o wiele lepiej się trenuje pijac cukry na treningu.
po treningu jajecznica z pieczywem a na kolacje serek wiesjki będzie. jutro lece robic klate na nowej siłce akademickiej może jakiś filmik nakrece.

fallenursus
23-10-12, 00:33
szukam tych kunkretuff panie na duzyc ciezarach. mam isc w relacje kroliczka?

Micek185
23-10-12, 00:35
poprawie sie:(
jutro zrobie klatke 45kg hantlami ok? :(

piuras86
23-10-12, 09:33
wczoraj mialem plecy tric :/

podciaganie 7s
matrwy klasyk/na prostych nogach 4s
wiosłowanie hantla 3s

sciaganie linki 4s
francuzzz 3s hantlami
pompki na poreczach i cos mi w lewym przedramieniu pier*****o lekka przerwa bo na bic nie podniose za po jutrze nogi brzuch

Micek185
24-10-12, 13:14
http://images47.fotosik.pl/1603/e1949d09eebed703.jpg

http://images35.fotosik.pl/1674/6e650c05f7d72989.jpg

i moje obiady! jak u mamy panie kapitanie! pure sałata i pierś z kurczaka!

http://images50.fotosik.pl/1718/0eb0af6c7e77cea8gen.jpg

póżniej opisze wczorajszy trening!

Baloniarz
24-10-12, 13:20
Żyła na bicku siedzi :P

raczeek_87
24-10-12, 18:23
Całkiem całkiem ,ale z ta żyłka na bicku to słabiutka :D ...
No i troszke z brzuszka by sie przydało tego tłuszczyku zrzucić
bez wątpliwości - musisz podkrecić ten twój crossfit....

Micek185
24-10-12, 18:36
obiektywnie.

Micek185
25-10-12, 21:54
cześć i czołem!

wczoraj robiłem nogi ale nie było czasu opisac więc:

zrobiłem sobie piramidke i trening znów oparłem tylko i wyłącznie o siady:
kolejno wyglądąło to tak:
50kg 70kh 90kg 100kg 110kg 120kg 125kg 130kg x3 powt 110kg 90kg 70kg 50kg

efekty był taki że nogi w kazdym cału były nabite.

dodatkowo łydki na suwnicy tam ok 120kg i do porzygu

+ łapy:
uginanie z łamaną 4s 41kg

francuz hantlą oburącz za głowę siedząc 32kg x 4s

superseria:
wyciahg górny prosty drażek + podciąganie na drążku wśko chwytem neutralnym ( jak mlotki) x 3 SS

trening elegancki!

Micek185
26-10-12, 22:19
Zima nas zastała Panowie!

Wczoraj się zważyłem masakra 91kg... na czczo także od razu zapadłądecyzja redukcja!!!
może to nie bedzie taka wielka redukcja ale musze zrzucić z 4-5kg chce ważyć ok 85kg, przez 2-3dni pas mi dosłownie urusł o kilka cm.

także od razu dziś ok 3godz po posiłku 60minut na...
http://images42.fotosik.pl/637/e2f10af9fda5c96agen.jpg

włączyłem sobie film i 60minut jak z bicza strzelił chyba to polubie! a koszulke mogłem wykręcić!

niestety ale musze kręcić aero w domu bo meczy mnie katar i jak na razie rezygnuje z crossfitu na podwórku do póki nie wyzdrowieje, później znów bede trenował na dworze.
rozmyslam nad dwoma sesjami aero dziennie rano i wieczorem po ok 30min lub jedną porzadną sesja wieczorem, a wszystko bedzie zależało od czasu.

po rowerze zjadłęm pysznego omleta z 4jaj bez jednego żółtka do tego wkroiłem tam pół pomidor ai pół żółtej papryki, niebo w gębie!

raczeek_87
26-10-12, 22:48
No na suwałkach juz śnieg dziś hehehe - a ty z suwałk Leniu ?

Micek185
26-10-12, 22:58
leniu kurwa wypraszam sobie!
przecież widzisz ze z Bartoszyc do suwałk mam kawałek heh ale u nas to popadało troche ale na minusie jest a z katarem słąbo na podwórku coś robić jak zaraz cały mokry jestem.

raczeek_87
26-10-12, 23:36
wiesz tak małe wioski nawet w google nie wyskakuja , wiec wszystko mozna sobie wyobrazic - leniu :D

raczeek_87
26-10-12, 23:42
6717


Kurwa ! Stary zapraszam do mnie po przełajach na kawusie :D

ps. w tamtych stronach rzadko bywam ale jak chcesz kiedyś na cherbatke mogę wpaść w Polsce to dla mnie nie stenowi wiekszego problrmu i tak jade wiec nie ma sprawy :D

ps_2... co ty na to ?

Micek185
27-10-12, 00:00
wbijaj! zostawie pętko kiełbasy swojskiej!

raczeek_87
27-10-12, 00:13
........ wp

Wiki
27-10-12, 09:39
Rowerek + film to jest dobra opcja, szczególnie jak długo kręci się aero - tak do godziny...
Wg. mnie 2 sesje po 30minut są lepsze niż jedna 60minut. Gdzieś kiedyś czytałem badania, na temat aerobów 1x60 i 2x30 i praktycznie poziom spalonych kcal był podobny, ale 2x występował efekt zwiększania metabolizmu po aerobach t.j spalania większej ilości kcal. Później można dokładać, ja preferuje 30min na czczo z antykatabolikami i 30min po treningu.
Chcesz przez tydzien/dwa, czy miesiąc ciągnąć tą redukcje? Diete coś zmieniasz?

fallenursus
27-10-12, 14:33
http://images42.fotosik.pl/637/e2f10af9fda5c96agen.jpg
!
toshiba l755?

krolik_szaleniec
27-10-12, 15:05
Jak chodzę na rehabilitację po jakimś wypadku to na takim rowerze babcie jeżdżą na rehabilitacji ;)

Spróbuj na tym pojeździć: ;)

http://www.makstor.pl/data/gfx/pictures/large/5/9/295_3.jpg

To pali tłuszcz! :)

fallenursus
27-10-12, 15:11
tylko geje i laski robia tu spinning.
true story.

krolik_szaleniec
27-10-12, 15:16
Przecież ja niezła laska jestem ;P

Micek185
27-10-12, 15:55
Rowerek + film to jest dobra opcja, szczególnie jak długo kręci się aero - tak do godziny...
Wg. mnie 2 sesje po 30minut są lepsze niż jedna 60minut. Gdzieś kiedyś czytałem badania, na temat aerobów 1x60 i 2x30 i praktycznie poziom spalonych kcal był podobny, ale 2x występował efekt zwiększania metabolizmu po aerobach t.j spalania większej ilości kcal. Później można dokładać, ja preferuje 30min na czczo z antykatabolikami i 30min po treningu.
Chcesz przez tydzien/dwa, czy miesiąc ciągnąć tą redukcje? Diete coś zmieniasz?

dokładnie,tak jak mówisz jest bo dorzucając dodatkową sesję aero podkręcasz metabolzim na nastepne kilka godz także efekt jest podwójny, i krecenie aero 2x dziennie jest wydajniejsze o jakies 10% od jednej sesji aero i nie naraża tak bardzo na katabolizm.
redukcje będe ciągnął do tej pory kiedy sylwetka i waga mnie zadowoli także myślę że będzie to ok 2-3tyg bo tyle mi mniejwięcej trzeba na srzucenie ok 5kg. W diecie wyrzucam zbędne cukry proste (słodycze, owoce wieczorem) ograniczam tłuszcz zwierzęcy czyli poprostu przerzuce się na kurczaka z wieprza żeby dokładniej kontrolowac tłuszcz. poza tym chyba bez zmian.dziś też będę kręcił godzine i jutro z ran wskocze na 30min.



toshiba l755?

nie zgadłeś L750 1xt ale byłeś blisko :)

Jak chodzę na rehabilitację po jakimś wypadku to na takim rowerze babcie jeżdżą na rehabilitacji ;)

Spróbuj na tym pojeździć: ;)

http://www.makstor.pl/data/gfx/pictures/large/5/9/295_3.jpg

To pali tłuszcz! :)

czyli chcesz mi powiedzieć że moje efekty będa zależąły od sprzętu na jakim trenuje??? bardzo mądre jest to co mówisz.

poza tym marka Kettler mówi sama za siebie,stary dobry sprzęt.

krolik_szaleniec
27-10-12, 16:18
Kettler był dobry teraz produkuje sprzęt tylko drogi, nie tak dobry jak dawniej...

Ten rower który masz i ten który Ci dałem to tak jakbyś porównywał swoją kozę do składaka :)

fallenursus
27-10-12, 17:32
Przecież ja niezła laska jestem ;P


no cycki masz ale nogi krzywe aja lubie ladne zgrabne nozki...

raczeek_87
27-10-12, 18:06
Kettler był dobry teraz produkuje sprzęt tylko drogi, nie tak dobry jak dawniej...

Ten rower który masz i ten który Ci dałem to tak jakbyś porównywał swoją kozę do składaka :)

Stary rozpierdalasz mi wątrobę :D

co ma sprzęt do formy - ja i tak jestem zwolennikiem biegania - nawet zimą ...

http://www.youtube.com/watch?v=p8NkbMuiTkU

Micek185
27-10-12, 19:44
Kettler był dobry teraz produkuje sprzęt tylko drogi, nie tak dobry jak dawniej...

Ten rower który masz i ten który Ci dałem to tak jakbyś porównywał swoją kozę do składaka :)

nie wiem co wciągasz ale przestań, w sumie jak chcesz to wysle Ci go na jakies 9miesiecy to spalisz to co masz w nadmiarze.


Robie pizze domową!!! póxniej wstawie te [pyszne fotki! wiem znienawidzicie mnie...

krolik_szaleniec
27-10-12, 19:52
Ja się czuję dobrze z moim sadłem, Ty ze swoim chyba nie ;)

Jakie masz tętno średnie na tym wehikule czasu jak jedziesz?

Ile spalasz kcal w 60min?

Micek185
27-10-12, 21:11
racja nigdy nie kręciłą mnie sylwetka grubasa, preferuje sylwetki wysportowane.

masz własny rowerek stacjonarny w domu?

fallenursus
27-10-12, 21:13
ma ale bez ramy..

krolik_szaleniec
28-10-12, 11:23
Nie ma...

Micek185
29-10-12, 11:52
widzisz a pierdolis że ja mam ciulowy sprzęt. Polskość.

Katar mnie męczy i gardło dobija panowie, dziśidę na trening siłowy ale jestem:
1. na niskich węglach
2.chory
3.płaski jak decha.

po treningu wsiadam na rowerek i kręce ok 30min lub ile sił będzie.
ogólnie ostatnie dni przeznaczyłem na regeneracje oprócz tego ze czwartek pracowałem do 21, piątek do 19 no i sobota luźno bo do 15 oprócz tego żadnego treningu bo nie było sensu.

ogólnie zmieniam całkowicie trening bo czuję że to co robię teraz mi jakoś nie leży. będę informował.

aaaaa zapomniałem! pizzałka z soboty! na dwie takie blachy tylko 2szklanki mąki posżły typ 650 reszta węgli z warzyw no i tylko pierś czyli chudziutka tylko 3 łyżki oleju!
http://images46.fotosik.pl/1828/0fe858c41eb56b82gen.jpg

raczeek_87
29-10-12, 11:57
stary smaka narobiłes, to sie nazywa pizza 2 kawałki takie daja siłe na cały dzien a nie to ce te kupne co ci sypną 100g mieska , 30g kukutydzy heh .....

Micek185
29-10-12, 12:02
tu jest na jednej blaszce ok 300g :) na dwie blachy 600g cyca.

piuras86
29-10-12, 14:38
tez jestem chory ale caly czas suplementacja i dobra micha 5x dziennie tylko ta choroba :/ juz tydz przerwy jest :( i zle sie z tym czuje

Micek podaj przepis na pizze bo ni zawsze nie wychodzi :/

Micek185
29-10-12, 14:50
tez jestem chory ale caly czas suplementacja i dobra micha 5x dziennie tylko ta choroba :/ juz tydz przerwy jest :( i zle sie z tym czuje

Micek podaj przepis na pizze bo ni zawsze nie wychodzi :/

PIZZA

Ciasto:
3 szklanki mąki
1 łyżka cukru
1 łyżeczka soli
Zioła włoskie
Papryka słodka (na czubku łyżki)
2 garści płatków owsianych
WYMIESZAĆ

Zaprawa:
5 dag drożdzy
3 łyżki oleju
Odrobinę cukru


zalać do połowy ciepłą wodą i wymieszać
uzupełnić do pełna wodą
wlać do mąki


Wymieszać a później gnieść ręką.
Zbić w kulkę i spłaszczyć.
Przykryć talerzem.

Sos
3 łyżki koncentratu
Trochę wody
Oliwa z oliwek
Ząbek czosnku
Zioła

Starty ser(dużo)

Składniki wedle uznania.


Piekarnik nagrzewamy z blachą(250stopni)

Papier smarujemy olejem i ręce. Formujemy ciasto. Sos. Ser. Składniki. Ser.

Termoobieg przez 8min.

Micek185
29-10-12, 19:02
Trening pleców:

rozgrzewka hantlami

1.drążek 4s max

2.wyciag górny 4s chwyt wąski chyba 60kg

3.wiosłowanie hantlą 4s 52kg

5.MC klasyczny 5s 150kg


po ciężarach widać że strasznie osłabiony jestem MC robiłem resztkami sił ale że słowo się rzekło i redukcja w toku więc Cardio...

http://images46.fotosik.pl/1828/ce4d2869486a6905gen.jpg

tam na obrazku nie widać tempo średnie ok 45km/h

węgli mam w sumie dziś bardzo mało 300g ziemniaków, 3kromki chleba białego i warzywa a no i sok.
do tego 670g piersi, 400g fasoli, 4jajka czyli białko ok

Micek185
31-10-12, 21:41
Siema dzis trening klatki i bicepsów

Masakra choroba rozkłada mnie coraz bardziej pomimo vit C czosnku fervexów itp itd cała moja rodzina ciąga nosem i połowa znajomych czyli musi byc jakiś wirus.
no ale dziś po pracy wygramoliłem się na trening.

WL skos dodatni 75kg 4 x 12
wl płaska do upadku 60kg
rozpietki 4s 12kg

bicepsy serie łączone : uginanie łamaną szeroko 26kg + młotki 12kg 3serie

po treningu bezposrednio 30min rowerku tego słabego złomu co mam i na bank nic mi to nie da:(

słaby jestem strasznie jeszcze jutro na tych grobach nie wiem jak wyrobie 3 swetry chyba założę...

Wiki
01-11-12, 00:50
to nic że jeszcze jesteś strasznie słaby, przynajmniej technike zapewne poprawiłeś robiąc lżejszym ciężarem, zresztą podczas choroby nie ma się co forsować ;)
wszystko idzie w dobrym kierunku, po fotkach widać ;). 3 swetry to wymówka żeby być większym :D?

Micek185
01-11-12, 11:40
3 swetry to wymówka żeby być większym :D?

dokładnie hehe i 4pary spodni niech widzą że przysiadam:)

z techniką dokłądnie tak jak mówisz, założe te 70kg i dopięcie jest maksymalne. ale z drugiej strony juz poście nr 463 powiedziałem ze bede zmieniał trening i włąsnie o ciężary i rozkład dni mi chodizło zejde z cieżarów a większą uwagę przywiążę do fazy ekscentrycznej i statycznej w ćwiczeniach. i rozłożę inaczej treningi.
zaraz na groby jade a kosta taka że nos zamarza.

Wiki kurwa 2:50 a Ty na forum buszujesz zombie czy jaki czort? :)

Wiki
01-11-12, 11:51
Ja już po grobbing'u,

Jak dla mnie, to każda odpowiednio zaplanowana, przemyślana metoda treningowa, czy to z mniejszym ciężarem i większą ilością powt, czy z dużym ciężarem i mało powt. itp. jest dobra. Ważne żeby zmieniać trening co jakiś czas. Przynajmniej po sobie zauważyłem, jak zluzowałem z ciężarów i robiłem po 12-15powt serie, to miesien nastepnego dnia, po pierwsze cały zakwaszony, po drugie na treningu maksymalnie wyczerpany i spompowany. Teraz już tak na mnie to nie działa. Więc coś trzeba będzie zmieniać.
Teraz cały czas luzuje z treningami i dietą, wczoraj byłem po imprezie, miałem halloWeeD :P, jack się polał z lodem i pepsi max, sheesha i dobre żarcie. Generalnie dieta ON, tylko dodatkowo wciągnąłem w ciągu dnia, 2 pierogi ruskie i wieczorem 2 batony matrix 32 +/- 200-300g ciasta ;).
W grudniu planuje w ogóle nie trzymać diety i treningu przez tydzień może dwa. ;]

Plan jest taki żeby się nie obżerać i trzymać bilansu kcal, a jeść co chcę, bo nie ma bata, nie utyje jak będę jadł tyle ile potrzebuje, za bardzo nakręcony metabolizm mam :P

także Ty redukuj - teraz ja się mogę nad Toba popastwić :D - a ja zajadam ciasto
a na obiad makaron ze szpinakiem i fetą + kurczak z sosem BBQ
:)

Micek185
05-11-12, 11:21
nie wkurzaj mnie bo zaczne znów jeść jak swiniak i z redukcji będą nici!

Dobra wczoraj zrobiłem pierwszy konkretny CrossFit masakrator: 5obwodów po 10powt:
MC 100kg x 10powt
Clean &press 45kg x 10powt
Sprint 15x 3m (45m) Ostatni obwód musiałem skrócić do 5powt bo jużnie wyrabiałem nie ma tego na filmie bo kumpel akurat zadzwonił i przerwało nagrywanie i sorry za jakość xperia chujowo filmy nagrywa.

http://www.youtube.com/watch?v=ZFZbbnt9Yjw&amp;feature=youtu.be

zrobiłęm też wyciag górny
.http://images45.fotosik.pl/1621/fdae90e101bf23b2.jpg

a MC z podstawek robiony byl z wysokości opon 225 hehe
http://images47.fotosik.pl/1621/6cc25e4788021b49.jpg

ht
05-11-12, 11:49
najlpszy byl sprint:D

Micek185
05-11-12, 12:07
niestety za małe pomieszczenie zeby się rozpędzić :)

.rocky
05-11-12, 15:04
jak ty w takiej ciszy mozesz cokolwiek robic jakis bombox albo radio se tam wrzuc

Pumbas
05-11-12, 17:15
sprint mnie rozwalił :D
fajna zabawa z tym crossfitem.

Micek185
05-11-12, 21:53
Zmieniłem lekko podejscie do treningów

obecnie wyglada to tak:
Pniedziałek FBW
Wtorek CrossFit
Środa FBW
Czwartek CrossFit
Piątek FBW
Sobota Wolne/CrossFit
Niedziela Wolne

Zmniejszyłem też cieżary w każdym ćwiczeniu i na treningach nie bedę stronił od cwiczeń izolowanych, w CF mam wystarczajaco cwiczen złożonych na duże grupy mięśńiowe. Cardio będzie według uznania.

Dziś trening FBW:

Suwnica skośna 4s 240kg
Triceps Linka nad głową 3s
Plecy Tbar sztangą 4s 90kg
Klatka skos dodatni 4s 80kg
Bicepsy sztanga łamana 3s 36kg
Barki gigant seria na boki--- w przód--- w opadzie tułowia 12kg na ręke x3serie trening bardzo lekki przyjemny mieśńie bardzo dopięte na każdym ćwiczeniu jutro myślę że do CF wykorzystam wioślarza i kettle ball ale to już poukładma sobie w głowie przed snem :)

Wiem że moje sprinty były mega Panowie ale jakie możliwości takie sprinty hehe do jutra!
aha Rocky muzyki słucham na słuchawkach :) ale jak wyremontuje pomieszczenie to wstawie starą wieżę hi-fi :)

Micek185
06-11-12, 18:17
CrossFit:

Dziś typowy rzeźnik!

w plnach było 5obiegów w praniu wyszło że żeby nie być cipką to zrobięłm 10 obiegów:

1.Front przysiad w wybiciem sztangi nad głowę 30kg

2.Wioślarz ustawiony na 5biegu po 30s

3.zwis na drążku unoszenie nóg powyżej głowy w przód 10powt

4.kattlebal 12 lub 15kg nie zauważyłem ile ważył 10powt


10obiegów żadnych przerw międyz seriami jedynie na dojście do stanowiska, najciężej było przy unoszeniu nóg dlatego nie raz robiłem po 8 powt bo już gacie pełne.

jutro planowany jest trening siłowy ale czy dojdzie do skutku to się okaże w praniu bo dziś mam strasznie zmęcozne nogi i zakwasy na bicepsach także jeśli regeneracja pozwoli to trening zrobię, nic na wariata nie będę robił.

Po CrossFicie zrobiłem 5min przerwy na złapanie oddechu i wskoczyłem na:
http://www.beoclick.com/data/firme/vesti/steper.jpg

ustawiłem program na interwał i poszło 10min.

Ogólnie najlepsze obwody robiłem słuchając:

http://www.youtube.com/watch?v=YJVmu6yttiw&amp;feature=BFa&amp;list=PLFEBA5CE7F12 77CA0

najt
06-11-12, 18:32
Ty dobierasz takie ćwiczenia żeby w ruch poszło całe ciało czy jak sobie je ustawiasz ? I jak z progresją ćwiczeń ?

Micek185
06-11-12, 19:02
progresję ciężaru robie z treningu na trening poprostu oceniam co w danym treningu było za lakkie i dokąłdam na razie jestem w fazie planowania sobie konkretnych WODów tak jak jest naprawde w CF np Fran itp ale robie to pod siebie nie dlatego że na stronie cf tak jest, tak samo jest z treningiem siłowym robie typowe FBW w zależnosci od tego jak dzień wczensiej wyglądął CF czyli dziśmiałem przysiad front to jutro już przysiady odpadająbo nie wyrobie z regeneracją i zalicze zjazd.

raczeek_87
06-11-12, 19:42
Wy ciągle z ta progresją ciężaru , przeciez tak sie nie da - wytłumacz mi to stary. ?
Albo ja ciemny juz jestem albo wy robicie 1 trening na pół gwistka zeby ten 7 trening był na maxa ...

Załóżmy , ze robię klatę i mój max to 100kg na 5pow- opieram sie tylko na jednym ćwiczeniu na przykład wl+


1.set . 70kg - 12pow
2. 80kg-10pow
3. 90kg-7pow
4. 100kg-5pow

to co dodacie na kolejnym treningu? _1kg_? do ostatniego seta.
i ile powtórzeń zrobisz w ostatnim secie 4 może sie uda 5 ..
I jak długo tak pojedziesz ,przecież siła nie idzie 1kg w tydzień bo po roku byś podnosił 152kg na 5 pow , a to jest nie możliwe!

Micek185
06-11-12, 19:51
źle zrozumiałes Raczku, ja na razie robię taki zestaw jak dizs i zakłądam sobie 30kg i robiętrening w trakcie treningu wychodzi Ci że np w danym ćwiczeniu masz za mało cieżaru i dokładasz ale to CrossFit.

Jeśłi o was chodzi czyli przy treningu na mase, to zakłądasz sobie powiedzmy te 100kg na 5powt i wiadomo że robisz 1trening klaty w tyg
1 tydz 100kg x 5
2tydz 100kg x 6powt
3tydz już widzisz że możesz więcej i dokąldasz ten symbolicnzy kilogram i np kumpel Ci pomaga podnieść to i znów jedziesz 3tyg na 101kg

w ten sposób powoli budujesz siłę mięśni, nie oznacza to że musisz sokąłdać z treningu na trening ciężar a np z treningu na trzeci trening, jesli wszystko jest ok to powinno się to sprawdzać chyba że masz zakodowane w głowie że musisz zrobić w ostatniej serii 5powt i nawet jesli dasz rade jeszcze raz to odkąłdasz sztange, nie tak nie mozesz robić dlatego bardzo ważne jest spoter przy treningu który Ci pomoze wydusić maxa z danego cwiczenia i wtedy wiesz ze zrobiłeś je na 100%

raczeek_87
06-11-12, 19:58
To to ja rozumiem doskonale :)
ps. no i tak właśnie powinien wyglądać trening ...

Micek185
07-11-12, 12:18
Dzień zakwasów miazga poprostu.

Mam dziś zakwasy na udach, na brzuchu tak że robi3e w gacie jak kichne albo kaszlne, klatka tez lekko zakwaszona, ale co najlepsze... mam zajebiste zakwasy w barkach!!!

dlatego nie wiem czy dziśzerobie trening bo troche mija się to z celem ale ominął by mnie trening siłowy w tym tyg takze na 50% jestem zdecydowany iść na trening.właśnie wcinam tuńczyka z ogórkiem na drugie cyc przygowowany zrobie sobie gulasz wczoraj miałem z miesa wieprzowego schab dziś cyc.

naprawde zaczynam się jarać CrossFitem!

fallenursus
07-11-12, 12:38
co sie nie da? jak sie nie da? nie kazdy sie gapi jak sie pies masturbuje tylko cwiczymy :)

Micek185
07-11-12, 12:50
ostro cwiczymy:)

Ps nie wie jak waga teraz stoi, w domu jutro się zważę ale z pasa zeszło i ogólnie po sylwetce widzę że fat spada klatka mocniej zarysowana kolejna żyłka na bicku wychodzi także wszystko idzie tak jak powinno iść a to wszystko na takich ilościach białka i węgli o których kiedyś bym nawet nie pomyślał.i bardzo mi sięto podoba bo tak naprawde teraz jem co chce o jakich porach che( wiadomo że jedzenie pełnowartościowe nie śmieciowe)

piuras86
07-11-12, 13:00
Micek a robisz pompki ?
jak jesres zadowolony to dobrze.
czaser robilem podobrze rzeczy jak cross fit ale nie do końca takie same w łodzi jest crossfit ale nie mam czasu sie wybrać :/ w innym końcu tego brudnego miasta

Micek185
07-11-12, 13:06
czasem tak ale tradycyjne oraz na poręczach.
planuje teraz wykombinowac jakis WOD z pompkami tradycyjnymi ale np z krążkiem lub plecakiem na plecach ale takze może w czwartek dorzuce je do planu.

O co chodizło na SB z wykonywaniem ze mną treningów albo czytaniem MD? zoba za SB jeszcze jest na wierzchu.

piuras86
07-11-12, 13:14
a hehehehe tak dla żatru ze trening z tobą a czytanie md jeden huj bo i tak nie da nic. sie nauczyć :p

jesli chodzi o pompki wskocz na google i sciagnij na kompa ksiazke nagi wojownik cala kniga tylko o 2 ćwiczeniach przysiady na jednej nodze i pompki rozne kombinacje mam ta ksiazke w domu polecam

Micek185
07-11-12, 18:18
Trening odwołany, siłka zamknięta to jest okazja żeby się napić :D

fallenursus
09-11-12, 21:21
http://www.bcaa.pl/olimp/crossfit_zestaw_odzywek_3465.html

:*

Micek185
10-11-12, 00:04
Biore od ręki! jutro robie akurat crossfit to sie przyda dziś robiłem siłowy FBW ale raczej po łepkach bo kumple wpadli na siłke do mnie i wiadomo jakie to cwiczenie, eh.

Micek185
10-11-12, 19:42
dziś CrossFit:

10 obiegów po 10powt :

kattelball z przysiasiadu (lecz zamiast 1 KB miałem 2 hantle po 8kg)

podciąganie na drażu (podciągałęm się na wyciagu troche nie wygodnie na kwadratowym profilu)

plecami do ściany 50cm, opady na dłonie na sciane czyli skręty tułowia)

pompki na podstawkach ( ręce na ławce do WL nogi na 2oponach od auta)

podciaganie jest strasznie męczące i w po 4-5serii robiłem już po 5-6powt bo niestety jeszcze nie mam takiej kondychy.

jedzenie dziś np:
4 jajka pieczywo pomidor
250g ryby 4 kromki pieczywa
kurczak pieczony i pieczywo
kurczak pieczony i pieczywo
kolacja twaróg z jogurtem (dopiero będzie)

ogólnie git :)

fallenursus
10-11-12, 19:52
zajekurwabiscie.

Micek185
12-11-12, 19:50
Wiem o tym wiem.

Dziś trening siłowy bardzo udany ciężary poucinane takze dopięcie w każdym cwiczeniu było maksymalne.

Plecy: Seria łączona -3 powt negatywne na drążku + przyciąganei rączek do brzucha poziomo 4 s

Klatka seria łączona: WL płasko 50-90kg + Brama 4 sztabki

Barki:Suwnica Shmita 4s 10-20kg :D

Łapy Superseria: Francuz łamaną do czoła 25-40kg + uginanie z supinacją siedząc 14kg 3serie

Żarcie wiadomo jak wygląda ale poszło dziś 2 jaja, 3parówki ( :D) 700gpiersi - porcja którą mi Ruda wyszarpała, ok 500g ziemnianków, surówka, będzie jeszcze serek wiejski ogólnie bardzo smacznie. a na siłce dziś jużpodziwiałem nastepne zyły na łapach do kompletu:)

Waga na czczo 88,5kg czyli już ponad 2kg w dół i to na bank nie woda :)

fallenursus
12-11-12, 19:51
znakazkem widelo jak ruda patatajala.
;)
skasuj moze bo mnie korci wstawic ;)

Micek185
12-11-12, 21:11
nie rób tego bo Ona już nigdy nie zapatataja:(

Micek185
14-11-12, 23:07
Wczoraj siłka odpadłą zbyt mocno dałem w kość na basenie takze nie było sensu robić siłowego treningu za to dzis CrossFit:

10obiegów:

Front przysiad z wybiciem sztangi nad głowę x5 50kg

wioślarz 1minuta

kettelbel "Swing" x 10 + po 2powt na jedną reę z łapaniem ciężarka w górze z ręki do ręki

nie mierzyłem czasu ale chyba zaczne!

dodatkowo 3 serie łaczone uginanie na bicepsy młotkowe 22kg + szrugsy hantlami 30kg i do domu!

dziś zrobiłęm pysznego kurczaka z sosem szpinakowo-serowym wrzuce później przepis bo w niedziele zrobbie to w domu na obiad pyszota! ale nie dla kogoś kto redukuje hehe

Piona!

kfc
15-11-12, 00:13
koniecznie wystartuj w jakims turnieju crossfitowym !