PDA

Zobacz pełną wersję : Co myślicie o takim treningu?



Negro
13-11-11, 00:39
Pon: plecy+ bic
wt: klata+ tric+ przedramie
śr: barki
czw: nogi+ bic
pt: tric+ przedramie

Dolce Martino
13-11-11, 01:14
tragedia
-nie dosc ze piec dni to jeszcze pod rzad
i po co ten triceps dwa razy - to ze go trenujesz dwa razy nie ozancza ze wiekszy ci urosnie
mięsie nie rosna na treningu tylko poza nim- na treningu dostarczasz im bodzców do wzorstu- owszem im wiecej tym lepiej ale regeneracja zrodlem sukcesu. - trenujesz klatke i triceps , na drugi dzien trenujesz barki czyli znów miesniem wspołpracującym jest tricepsem , nei dajesz mu w gole czasu na regeneracje

ja wiem , że młodzi jak zaczynają to ccha miec tylk owielkie łapy - gotowi sa nawet trenowac je codziennie po 20 serii- pracuje na silowni i widzialem juz wszytko- ale szczytem glupoty jest piotytet na lapy w tkai sposob

jesli chcesz zeby ci urosly - piorytet robisz tkai , ze otaczasz dane partie dniam iwolnymi , w ten sposob tuz przed gromadzisz sile na trening a tuz po pozwalasz meisniom sie regereowac - piorytetem nie jest katowanie meisnia codziennie

jak chcesz zeby ci urosly lapy uloz to tak

pn- barki nogi
wtorek plecy
czw-klatka
sobota- biceps triceps

ale na poczatku dbaj o rownimiery wzrost-

Negro
13-11-11, 11:26
Dzięki za odp. Pisząc to wcale nie miałem robić priorytetu na ręce, a są ćwiczone po 2 razy bo nie potrzebują tak dużo na regeneracje co duże partie. Czytałem że nie powinno się robić barków dzen przed klata, ale odwrotnie nic nie pisało, chyba że chodzi o ten tric. Czytałem też że nie powinno się ćwiczyć nóg dzen przed plecami, a Ty mi właśnie tak radzisz. Co do 5 dni pod rząd, kierowałem się tym że pon-pt mam dostęp do profesjonalnej siłki, a w weekend nie mam jak ćwiczyć. Nie wiem czy to robi różnice, ale ten trening miałby być pod redukcję/ gęstość( czyli chyba większa intensywność). Dochodzą jeszcze brzuch i aeroby każdego dnia. Jeszcze raz dzięki i Pozdro.

Arbi
13-11-11, 12:09
za dużo bica i trica ;)