PDA

Zobacz pełną wersję : Odzywki bialkowe i kreatyna a przybieranie na masie



nwa
12-11-11, 00:47
Witam wszystkich,

Trenuje z przerwami od ponad roku 2-3 razy w tygodniu. Cwicze glownie na rzezbe. Mam 180 cm, waze 71 kg, na brzuchu mam troche otluszczenia. Niedawno zakupilem Whey Protein Complex Olimpu oraz Kreatyne w postaci jablczanu. Moim celem jest przybrac troche na masie, jakies 1-3 kg miesni. Osoba w sklepie z odzywkami powiedziala, ze polaczenie Whey Protein Complex razem z Kreatyna da dobre efekty przyrostu masy miesniowej. Od kilku dni jadam regularnie zakupione odzywki Whey Protein Complex i kreatyne. Mam pewne obawy zwiazane z mozliwoscia zwiekszenia otluszczenia glownie brzucha po przyjmowaniu suplementow. Czy spotkaliscie sie, ze po przyjmowaniu Odzywek typowo bialkowych oraz kreatyny dochodzilo do zwiekszenia otluszczenia ciala a nie przyrostu masy miesniowej.

Pozdrawiam
NWA

fallenursus
12-11-11, 01:52
tak po bialku i krecie spuchalem jak swiniak.
potem przyszedlem tu na forum, rozpisalem diete co jem jakie posilki w ktorych godzinach dnia i mi chlopaki pomogli poprawic odrzywianie
dowiedzialem sie ze na rzezbe sie nie cwiczy tylko je.

fallenursus
13-11-11, 14:25
I dalej mi nie idzie z koksem:(

ht
13-11-11, 15:15
I dalej mi nie idzie z koksem:(

fallen to moze pora pomyslec o zmianie dyscypliny sportu. nie wiem moze szachy??:D

jesli chodzi o autora tekstu to od jablczanu i bialka raczej nie obrosniesz tluszczykiem. ale od zbyt duzej ilosci ww i bez aerobow slabo to widze. dieta to podstawa suplementy sa tylko dodatkiem!!!!

karolp91
20-11-11, 17:24
jeżeli chodzi o mase i białko !

Które białko (z podanych poniżej) najlepsze na noc ?

OLIMP ProLong Protein
OLIMP Whey Pro Matrix
OLIMP 100% Natural WPC
OLIMP Whey Protein Complex 100%
TREC Night Protein Blend
SIX STAR Whey Protein Elite