PDA

Zobacz pełną wersję : Coś na stres...



marek119
09-11-11, 20:20
witam jako , że pożera mnie stres , że tak powiem - egzaminy + nowa praca i ogólnie multum obowiązków muszę czymś wspomóc swój organizm. Brałem jakiś magnez w postaci tabletek + żeń szenia w tabletkach ale nawet ani trochę nie pomogło. Macie jakieś preparaty sprawdzone na stresik ? :D co powiecie o kupieniu tych dwóch środków :

1.)Olimp STRESS-CONTROL - 30 kaps
2.)Olimp Chela Mag B6 30 kaps.

jest jeszcze :

PEAK Tryptophan [pogromca stresu] - 60 kaps.

Lecz drogi : / 70z aż...

Co polecacie ?

marek119
09-11-11, 20:50
Ogólnie jakby to powiedzieć ostro ostatnio się stresuję - nigdy tak nie miałem tylko przez te sytuacje stałem się zestresowany. Jak ktoś mi się na ręce patrzy to potrafią się trząść , czerwienie się i ogólnie czuję stres , także co tak ostatecznie polecasz by kupić i co by pomogło na pewno...Oczywiście mogę do tego dorzucić tani stress control dla lepszego efektu ?

///M
09-11-11, 21:04
Ja bym Ci to polecał :)

5402

marek119
09-11-11, 21:17
Best body no wiesz nie chciałbym na to przeznaczać powyżej 80zł , gdyż chciałbym jeszcze odżywkę białkową dokupić lub coś innego. Potrzebuję czegoś w miarę mocnego bo wkurza mnie to. Nigdy nie miałem takiego stresu , czerwienienia się a teraz mnie to dopadło :)

zyktor
10-11-11, 12:59
Dokładnie! Dobry joint nie jest zły!

marek119
10-11-11, 22:45
No to sobie pal jointa i nie nabijaj bez sensownych postów :) Best body wybacz , że zawracam Ci głowę ale ogólnie muszę już coś wybrać na ten stres i zamówić , także Twoim zdaniem najlepszy będzie

1.)SWANSON Suntheanine (L-Teanina) 60 kap.


no ale przy tej drugiej a nawet tańszej pisze "skutecznie zwalcza stres"

2.)SCITEC Tryptophan 60 kap.

więc która wybrać ? tam coś pisze , że hamuję apetyt a ja go i tak nie mam :D



Bo ogólnie potrzebuje czegoś naprawdę skutecznego na stres a nie , abym kasę w błoto wyrzucił...

///M
10-11-11, 23:07
No to sobie pal jointa i nie nabijaj bez sensownych postów :)
Jak dla mnie to bezsensowne są odzywki na stres, wgl pierwszy raz w życiu o czymś takim słyszę. Masz takie problemy to trzeba odwiedzić odpowiedniego lekarza, kto wie może to początki depresji .

marek119
10-11-11, 23:10
Wiesz właśnie nie mam żadnej depresji i nawet o takim czymś nie myślę ...Jestem wesoły i w ogóle a to , że spadło mi na głowę troche obowiązków + nowa praca w której póki co nie bardzo się odnajduję sprawiło , iż ten stres jest i lekarza zostawiam na ostatnim miejscu :) ale dziękuję za dobrą w sumie odpowiedź bo ona też mi daję do myślenia i odniosę się jeszcze do znawcy Best Bodego czy aby na pewno to pomaga ? :P

marek119
10-11-11, 23:22
Best body a co sądzisz o odżywce peak adaptogen ?


Przepraszam za double post ale wcześniejszego nie mogłem edytować :/

Micek185
11-11-11, 00:09
spij wiecej,przykładaj wiekszą uwage do jedzenia, i poswiecaj awiecej czasu na regeneracje.
stres lezy głęboko w mozgu a nie w tabletkach i to od Ciebie zalezy jak bedziesz sobie z nim radzil.

Arbi
11-11-11, 15:44
albo parę dziwek :D