PDA

Zobacz pełną wersję : Femara



natalia2126
08-11-11, 15:29
Witam

Na grudzień zastanawiam się nad zastosowaniem Femary solo 1tab (2,5mg) raz w tygodniu pomysł zaciągnięty z pewnej strony internetowej http://www.ergo-log.com/letrozole.html zastanawiam się jak w tym okresie z przyrostami mięśni w innym artykule czytałem że jak sie stosuje Femare to przyrosty idą jak krew z nosa i potrzeba do tego dodatkowo wbijać teścia około 1g w tygodniu

zastanawia mnie jak ma sie sprawa do 1tab. c7d i co myslicie o dodaniu do tego 250mg omki c3d

Wiek 27
Waga 95kg (ostatnio ostro zjechałem w dół) ale chciałem

Cykle dawno dawno temu ale było sporo przez te kilka lat
Dieta od 6 tygodni trzymam na wysokim poziomie z czego dwa dni odstępstwa były pizza i kebab :p

fallenursus
09-11-11, 04:29
w przsyroscie miesa glownie chodzi o balans miedzy estro a testo. bez jednego jak i bez drugiego nic do przodu nie pujdzie. jak przedobrzysz z femara nic ci nie ruszy.
musisz experymentowac i znalesc dawke odpowiednia pod siebie jak kontrolowac estrogen ktory jest tak samo potrzebny jak reszta, za duzo- brzydkie sajdy, za malo estro- zeroo przyrostu.
pomysl masz dobry, zdawaj relacje zaloz sobie w dziale z relacjami, napewno sie przyda, wiem ze ja bym takie cos sledzil

joh1964
12-11-11, 11:45
femara jest świetna na szlif na lato, najsilniejszy IA.

Brian.
20-11-11, 09:01
juz na czwrtym forum zadaje to samo pytanie:)