PDA

Zobacz pełną wersję : Co brać?



Giacomo 89
02-11-11, 11:35
Witam, koledzy podpowiedzcie co mam brać aby sie troche wyrzeźbić.
Mam 22 lata, 178 wzrostu, 75kg i lekki brzuszek:)
Na siłownie regularnie chodze od roku codziennie po godzinnie połtorej+mam zamiar zaczac biegać.
Przyrost siły czuje, ale za bardzo nie widac tego na łapie, i właśnie o to mi chodzi, co brac abycos było widać, myślałem o kreatynie + hmb, ale moze macie cos lepszeg.

opalinho
02-11-11, 12:05
Zredukuj częstotliwość treningów do 3-4 w tygodniu. Mięśnie potrzebują odpoczynku i czasu na regenerację aby rosły. Dieta może kuleje jak przyrostów nie widać, wklej jak jadasz to się dowiemy.

Giacomo 89
02-11-11, 12:46
Ćwicze od poniedziałku do piątku a trening wyglada tak ze w poniedziałek zaczynam od ćwiczeń bicepsa i ćwiczenia przed łokcia, wtorek ćwicze klate i tricepsa, w środe ćwicze barki i plecy, w czwartek basen godzina, w piatek znowu biceps i weekend wolne, poza wieczornym bieganiem.
Stram sie niejadac tłusto i na szybko czyli pizza kebab itp ograniczam raz na miesiąc, a posiłki:

śniadania: mleko z płatkami, jakas kanapka z wedlinka
serek do tego kanapka z wedlinka
twarozek połtłusty albo grani i do tego chlebek z wedlinka + warzywka albo pasty jajeczne rybne itp.

obiad: jak w domu jest a zazwyczaj ziemniaki albo makron albo ryz i do tego miesko jakis kurczak smazony albo mieso gotowane typu bitki, jakas wołowina, albo ryba gotowana na parze, albo smarzona albo wędzona.

kolacja: kanapki z wedlinka albo z warzywkami, albo jajecznica, albo mleko jakieś albo kakauko.

Po sobie widze ze schudłem bo kiedys warzyłem prawie 10 kg wiecej w styczniu jeszcze, jak rozpoczełem ćwiczenia to brzuszek zleciał, i na łapie jak mierzyłem jest 7cm wiecej niz zaczynałem, ale chciałbym aby tak je było widac bez napinania.

opalinho
02-11-11, 14:09
Po Twoim poście widać, że zielonego pojęcia o diecie nie masz. Na siłownię idziesz 2 razy w tygodniu poćwiczyć...biceps?! Nie widzę treningu nóg w tym planie, który zresztą cały jest słaby. Poczytaj podwieszone w dziale DIETA i TRENING i wróć. Suple sobie na razie daruj, kompleks witamin starczy.