PDA

Zobacz pełną wersję : Plan 5dniowy?



xxmłodyxx
30-10-11, 20:03
Zastanawiam sie nad wejsciem na trening 5dniowy. Idzie zima. Wiec w sobote bede mógl spokojnie trenowac. a jak siedze w domu to mnie ch*j strzela i rozpiera energia

Pon Plecy+łydki
wto Klatka + lekko łapy
sroda wolne
czwartek Uda+łydki
Piątek Barki+kaptury
Sobota łapy +przedramie

.rocky
30-10-11, 20:06
jak z regeneracja bedziesz wyrabiac to czemu nie

DTX
30-10-11, 20:53
Bez dobrej chemii się nie opłaca :))

Rademenes78
30-10-11, 21:08
Podczas treningu klatki i pleców ręce "lekko" pracują wiedz po co dodatkowo oprócz planowanego treningu dodatkowo je naruszać

xxmłodyxx
30-10-11, 21:31
Pon Plecy+łydki
wto Klatka +Przedramie
sroda wolne
czwartek Uda+łydki
Piątek Barki+kaptury
Sobota łapy +przedramie


A tak?

Pioter1994
30-10-11, 21:40
Bez dobrej chemii się nie opłaca :))

Mógłbyś uzasadnić to jakoś?

Co do planu Dawid to możesz spróbować rozkładem partii Fallena super sie ćwiczy:

Klatka
Plecy
Barki
Nogi
Off
Bic+Tric
Off

Ja teraz jade planem który pomógł mi ułożyc Jaca:

Klatka
Bic+Tric
Nogi
Off
Barki
Plecy
Off

Luknij tutaj:
http://harneet1.hubpages.com/hub/Bodybuilder-Workouts

i tu:
http://www.muscletech.com/resources/athletes/branchwarren/brwarr_training.shtml

Myśle że coś skleisz:
Pozdro

Rademenes78
30-10-11, 21:53
Młody tak moze byc tylko po co molestować kilka razy łydki i przedramię, zrób kompleksowo nogi i ręce i będzie dobrze nie ma sensu ich katować bo pracują przy prawie kazdym cwiczeniu. Pioter1994 ​pan Fallen jest na towarze i to... także to inna bajka i na dłuższą metę prowadzi do przetrenowania bez spomagania takiego jak on

pomeran
30-10-11, 23:48
Łydki są mięśniem który szybko się regeneruje, jak ktoś chce to i 3 razy w tygodniu może robić, trzeba tez pamiętać że jak ktoś chce żeby łydka spuchła to nie robić po 20-30 powtórzeń tylko sporo więcej

xxmłodyxx
31-10-11, 11:35
taki rozkład jak ja podałem by mi bardziej pasował. Poniewaz od pon do czw mam dostep do profesionalnej siłowni, a piaytek i sobote robie na swojej. A macie jakies ciekawe ułozenia cwiczen?

blood in blood out
31-10-11, 19:55
Mógłbyś uzasadnić to jakoś?

Co do planu Dawid to możesz spróbować rozkładem partii Fallena super sie ćwiczy:

Klatka
Plecy
Barki
Nogi
Off
Bic+Tric
Off

OK

Ja teraz jade planem który pomógł mi ułożyc Jaca:

Klatka
Bic+Tric- tutaj tric nie pasuje
Nogi
Off
Barki
Plecy
Off

Luknij tutaj:
http://harneet1.hubpages.com/hub/Bodybuilder-Workouts

i tu:
http://www.muscletech.com/resources/athletes/branchwarren/brwarr_training.shtml

Myśle że coś skleisz:
Pozdro

ble ble ble:)

Micek185
01-11-11, 01:00
młody plan na 5dni jest prosty jak budowa cepa, nie przetrenujesz zie napewno ale jak dla mnie za duzo treningów w tyg, człowiek tez chce zyc, do tego dochodza dwa zjazdy w tyg po plecach i po nogach bynajmniej ja mam.
a co do nie trenowania rak bo pracuja przy innych cwiczeniach -według mnie można to sobie wsadzic w buty,nigdy łapa nie trenowana bezpośrednio nie bedzie lepsza niż atakowana konkretnymi cwiczeniami.

Pon:nogi
wtklatka
sr bicepsy +tricepsy
czw off
piatplecy
sob dzien na poprawki łapa + lydki lub łydki brzuch kaptury albo łapy lekko no taki dzien zabij dziure, czyli trenujesz to co sam uznasz za słuszne a czego dobrze nie przetrenowałes w tyg.

niedz off

fallenursus
01-11-11, 04:14
Mlody sorry ze.cie.zbywam ale obiecuje ze.ogarne cie na weekend.

xxmłodyxx
01-11-11, 09:44
Micek mam i ja zjazdy. Po udach jak wracam z siłowni to cały czas mnie skurcze łapią i jedyne na co mam ochote to spac. To samo jest po martwym w plecach. Zapomniałes w planie zamiescic barków

Micek185
01-11-11, 13:28
o kurde faktycznie. no ale tak czy siak w sobote mógł bys robic barki i dodatkow jakąś grupe do poprawki. najwazniejsze to tak rozłożyć treningi zeby zapewnic sobie dobra regeneracje czyli na 5 dni rozkładasz tak by duze grupy nie kolidowały ze soba,mozesz oczywiście zrobic inaczej ale sam wiesz jakie treningi duzych grup są wyczerpujące.

xxmłodyxx
01-11-11, 14:01
moja:

Pon Plecy+łydki
wto Klatka +Przedramie
sroda wolne
czwartek Uda+łydki
Piątek Barki+kaptury
Sobota łapy +przedramie

twoja:
Pon:nogi
wtklatka
sr bicepsy +tricepsy
czw off
piatplecy
sob dzien na poprawki łapa + lydki lub łydki brzuch kaptury albo łapy lekko no taki dzien zabij dziure, czyli trenujesz to co sam uznasz za słuszne a czego dobrze nie przetrenowałes w tyg.

u mnie miedzy nogami a plecami jest 2 albo 4 dni wolnego tak samo jak w twojej rozpisce. Tyle ze u mnie tric jest po barkach a nie po klatce tak jak u ciebie. Wiec w moje bedzie bardziej wypoczęty.

Micek185
01-11-11, 14:37
wiec sam widzisz ze to kewstia indywidualna. jak dla mnie obie rozpiski i moja i twoja są w porządku.jesli bedziesz miche trzymał to bedzie ok.

Dolce Martino
09-11-11, 11:28
trening pięć dni wyklucza wzrost masy mięśniowej
system 2-1-2-2 jest idelanym na mase
miesnie rosna podczas regeneracji

na jak chcesz typowo poaczyc bcies z tricesem to niestety nogi musisz dac d barków - nie oplaca sie robic 5 dni trenjngowych

najlesyz uklad na mase gdzie biceps i triceps angazowany jest jakko miesien głowny i wspolpracujacy to tkai

klatka oraz biceps
nogi
wolne
barki otaz triceps
plecy
wolne
wolne

to jesten z lepszych ukladów na mase
wybierz dwa ciwcznia wielostawowe jako pierwsze na duze grupy meisniowe 3x8-6 powtrz i dwa izolowane 3x15-12
zapewnisz meisniom wzorst przez angazowanie wszytkich włokien

na małe grupy 2 wielostawowe i jedno ilolowane

i powinno byc odbrze przy optymalnej diecie

fuksiu
18-11-11, 17:43
Poprawki możesz robić dopiero wtedy kiedy zejdzie Ci z danej partii mięśniowej całkowity zakwas. Jak Ci nie zszedł to nie rób żadnych "poprawek"

blood in blood out
12-12-11, 20:25
moja:

Pon Plecy+łydki
wto Klatka +Przedramie
sroda wolne
czwartek Uda+łydki- ja bym dał na piątek
Piątek Barki+kaptury- ja bym dał na czwartek
Sobota łapy +przedramie

twoja:
Pon:nogi
wtklatka
sr bicepsy +tricepsy---- ????????? masz 5 dni więc nie rób trica po klacie
czw off
piatplecy
sob dzien na poprawki łapa + lydki lub łydki brzuch kaptury albo łapy lekko no taki dzien zabij dziure, czyli trenujesz to co sam uznasz za słuszne a czego dobrze nie przetrenowałes w tyg.

u mnie miedzy nogami a plecami jest 2 albo 4 dni wolnego tak samo jak w twojej rozpisce. Tyle ze u mnie tric jest po barkach a nie po klatce tak jak u ciebie. Wiec w moje bedzie bardziej wypoczęty.
....................