PDA

Zobacz pełną wersję : Plan treningowy pytanie



Dziara__
30-10-11, 14:29
hej mam pytanie moglibyscie mi pomoc probuje ulozyc trening i za h...ja mi nie wychodzi :) wczesniej cwiczylem 3 razy w tyg Pon,Sr,Pt :Pon- klata bic tric, Sr-barki nogi , Pt-klata bic tric ;ale stwierdzilem ze mam slabe bary i musze cwiczyc 2 razy w tyg wiec cwicze tak ,trening co drugi dzien a wiec :Pon- klata bic tric , Sr- barki plecy, Pt- klata bic tric Ndz -barki nogi na kazda grupe trzy cwiczenia jest ok ? czy za duzo?. uparlem sie na kazda partie dwa razy w tyg bo inaczej stoje niewiem czy mam taka budowe miesni ok klata moze zniose raz w tyg choc kocham trenowac klatke ale bic tric i bary musowo dwa razy bo raz w tyg to lipa jest moze macie jakies pomysly pozdroo

kiko80
01-11-11, 16:10
Tu masz trening roczny zeskanowany z czasopisma kulturystycznego oblukaj może coś ci się przyda
http://www.fileserve.com/file/MGD7aWf/trening roczny.doc (http://www.fileserve.com/file/MGD7aWf/trening%20roczny.doc)
sorki za literówki w nim

Dziara__
01-11-11, 16:25
elo dzieki ja wskakuje na 4 dniowy pon wt -czw piat z tym ze bic i tric dwa razy pozdroo.

xxmłodyxx
01-11-11, 17:01
miesien rosnie jak odpoczywa. to ze bedziesz katował te miesnie 2 x wekk to nie znaczy ze bedą szybciej rosły. Chyba ze mniejsze intensywnosc. Wklej rozpiske

Dziara__
01-11-11, 17:07
wiem dlatego zmieniam trening wczesniejszy byl zbyt intensywny walne Pon :klata z bic Wt: bary triko , Czw: plecy nogi Piatek lapa z tym ze lzejszy trening

PucuLeg
01-11-11, 17:19
Nie wiem czy to dobry pomysl robic nogi po plecach i na odwrot

xxmłodyxx
01-11-11, 17:49
Nie wiem czy to dobry pomysl robic nogi po plecach i na odwrot

i to jednego dnia:D Nie zapomnij ze nie jestes trój boistą i wątpie zebys dał rade zrobic ciezkie siady i do tego martwy:yawn::twisted:

PucuLeg
01-11-11, 17:59
Wlasnie... Jednego dnia ;) Nie doczytalem z poczatku i myslalem ze czwartek nogi a w piate plecy, tak czy siak lipa. Musisz miec przynajmniej dzien przerwy miedzy tymi partiami.

Dziara__
02-11-11, 17:14
dzieki za podpowiedz przemysle jak to wszystko zlozyc do kupy i wrzoce rozpiske chyba ze macie jakies pomysly pozdroo

Dziara__
02-11-11, 18:11
Pon:klata, bic. Wt:bary, tric. Czw:plecy, bic. Piat:nogi ,tric
i jak? gdzie byscie wlozyli drugi raz klate czy styknie raz pozdro