PDA

Zobacz pełną wersję : Choroby weneryczne



Pusia
25-10-11, 17:17
Jol,

Mam pytanko do kumatych. Cos czuje ze Alder sie zaraz odezwie :)

Otoz, nie raz i nie dwa z roznymi partnerkami uprawialem seks bez gumy. One nie mialy zadnych objawow, ja nie mialem i nie mam zadnych objawow. I moje pytanie z czystej ciekawosci jest czy moge byc na cos chory, ew zarazic przyszla partnerke? Podpowiem ze HIV/AIDS czy innego szitu tez nie mam bo oddawalem krew ostatnio.

Pozdro

kitamo
25-10-11, 17:46
jesli wspolzyles ostatnio z przynajmniej 5 partnerkami, to w sumie jest duza szansa ze jestes zarazony Chlamydia trachomatis.
Jest to jedena z najpopularniejszych chorob przenoszonych podczas stosunku, i srednio co 4-5 osoba jest nia zarazona.
Objawow moze nie byc bardzo dlugo lub sa tak nieistotne ze prawie niezauwazalne, co nie znaczy ze sie nie choruje.
Jesli juz preferujesz taki luzne podejscie do stosunkow z kobietami (innych nie rozpatruje) to radze sie zabezpieczac i ta gume na instrument zalozyc. Mozesz uniknac wielu powiklan w przyszlosci, a jak juz bedziesz mial ta swoja stala partnerke i pomyslisz o dzieciach to jednak lepiej nie martwic sie takimi bzdetami.
Pomijam kiłe ktora moze rozwijac sie w organizmie baaardzo dlugo bez objawow a jest bardzo powazna mimo ze normalnie leczona.
Chlamydia jest o tyle zlosliwa ze bardzo latwo sie nia zarazic a czesto jest niezauwazana.
Moze takze prowadzic do bardzo duzych problemow z plodnoscia i o ile u faceta problem jest mniejszy, tak dla kobiet bardziej powazny.

MAXIMUS 2
25-10-11, 19:13
Pusia ty dziku jesteś jak japoński kamikadze ha ha no tak młodość chłopie ogarnij sie bo jak poczujesz że będziesz chory to ju bezie za późno guma powinna być twoim najlepszym przyjacielem a jak dupeczka świeżo wyrwana to załóż 2 :)

pimols
26-10-11, 11:53
kuzwa kazdy chyba chce miec takie problemy:D

Pusia
27-10-11, 12:27
jesli wspolzyles ostatnio z przynajmniej 5 partnerkami

facepalm :D

Teraz pytanko za sto milionow pkt, jak sie mozna przebadac i miec 100% pewnosc ze jest sie 'czystym' ? Jakis madry czlek mi mowil ze patyczek sie wklada w penisa i cos pobiera ale to nei moje klimaty :) jak to jest?

kfc
30-10-11, 14:45
wiesz.. jak masz jakieś podejrzenia, wątpliwość, a i przyszłej dziewczyny nie chcesz zarazić to zrób sobie ten wymaz. I będziesz miał spokój.
Chyba, że twoje partnerki badają sie regularnie i rozmawiasz z nimi o tym. :P

fallenursus
30-10-11, 16:44
robilem badania miesiac temu krwi, przy kazdym badaniu krwi dostaje sie wyniki u nas na hiv i inne choroby weneryczne, robia to juz standartowo w tej prowicji. wymaz mialem robiony bodajze 3 miesiace temu jak sobie rozpierdolilem piszczel nie wiem poco ale wymyslil ze moglbym od zakazenia krwi dostac cos??? pusia przygotuj sie na ciekawe uczucie;) szczerze to wole juz wbic sobie za duza igle w czolo, ni eto ze cos boli..tylko seriously wtf bitch?
no ale nie kazdy ma takie wziecie jak Pusiak.

mtm
30-10-11, 23:06
wszystko z założeniami tematu
http://staticrps.komixxy.pl/uimages/201010/1288119745_by_Grela71_500.jpg

Pusia
03-11-11, 17:53
Co poradze ze nie lubie w gumie :(

kfc
03-11-11, 18:52
babki z reguły też nie lubią, więc raz czy dwa, trzy, cztery się pomęcz w gumie i jazda do lekarza dla bezpieczeństwa, zdrowia, przyjemności

Pronutrition
09-01-12, 17:23
Wenerolog, lekarz zajmujący się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób wenerycznych, jest najodpowiedniejszą osobą do szukania porady. Proces leczenia będzie się odbywał z reguły poprzez podanie medykamentów, jednak ich rodzaj i ilość muszą być dobrane odpowiednio do rodzaju choroby.

ana0609
09-01-12, 18:37
No co ty , dzięki za odpowiedz bo tu nikt o tym nie wiedział . Wszyscy tu się bawią we wszechwiedzącego Boga i leczą się jednym specyfikiem . A tak w ogóle to najlepiej zawiązać sobie czerwoną wstążeczkę to wtedy na pewno niczego nie złapie się :)

KowalX
09-01-12, 19:10
Czas dorosnąć. Mężczyzna wie kiedy być odpowiedzialnym, a kiedy można lubić nie lubić. Raz ,że narażasz się na choroby, dwa na dziecko ;)