PDA

Zobacz pełną wersję : Białko - Albumina jaj



Indiana
20-10-11, 22:14
Witam , mam dostęp do darmowego białka ( albumina jaja kurzego ). Zjadłem 30 gr. nie ma żadnych "zmian żołądkowych". Wiadomo smak nie powala a wręcz odstrasza jednak z braku pieniędzy byłbym skłonny je spożywać. Co sądzicie o tym białku ? Jest to czyste białko jaj bez żadnych dodatków.
Pozdrawiam.

Merkeni
21-10-11, 16:36
Skoro ci nie zaszkodzilo to mozesz wyprobowac ;D MI dziadek polecil brac takie jakby bialko w proszku dla mlodych krow bo on ma tego w Ch** ale jeszzce nie probowalem ;D

jaca666
21-10-11, 18:35
U nas za małolata jadło się Mlekopan. Odżywki dla młodych byków. Smak 1\10, rozpuszczalność 1\10, działanie 10\10. Puchło się na tym jak na starej aptecznej omce :)
Pij to kilka tygodni i zobacz czy nic się nie będzie działo...

Merkeni
21-10-11, 20:16
Mowisz domnie tak?? Ja narazie niemam tego ;p jade niedlugo do dziadka i zobacze czy juz kupil bo niedawno sie urodzila nowa krowka i jedzie na samym mleku praktycznie jeszcze ;D Cos wlasnie slyszalem ze niezle sie masy nabiera potym ;D Ale z drugiej strony mowiono mi ze to nie jest wytwarzane w warunkach do spozycia dla czlowieka wiec niewiem czy to brac ;D i slyszalem ze mozna przyzwyczaic do tego organizm wiec jak to robic dzien pic dzien nie pic ?

jaca666
21-10-11, 20:20
Nie ja nie namawiam na branie tego. Chodziło mi, że za młodego człowiek głupoty robił... Dieta, dieta i jeszcze raz dieta a szczególnie mięso.

Merkeni
21-10-11, 20:55
Ale jakbym juz mial to brac to zaszkodzilo by mi czy cos??

g-kick
21-10-11, 22:00
ta albumina jest mało warta , wiecej sie po niej napierdzisz i za przeproszeniem osrasz niż jej strawisz - nie szkoda ci dupy ?

Indiana
21-10-11, 22:42
Hmmm , nie zauważyłem żeby bąki były większe czy coś mnie muliło :) tutaj znalazłem ciekawy opis :
"

Białka jaja czyli albuminy jaj, uważane są za absolutnie doskonałe białko. Ten rodzaj białka szczególnie zalecany jest dla sportowców dyscyplin siłowych, siłowo-wytrzymałościowych oraz kulturystów, a także dla ludzi cierpiących na nietolerancję innego rodzaju białek np. uczulenie na białko mleka. Zapewnia optymalny przyrost masy mięśniowej poprzez zwiększoną podaż najwyższej jakości białka oraz zawiera pełnowartościowe o wysokiej jakości biologicznej, w 97% przyswajalne białko jaja o aminogramie najbardziej zbliżonym do aminogramu białka ludzkiego bogate w aminokwasy egzogenne, w tym o rozgałęzionych łańcuchach, co umożliwia utrzymanie dodatniego bilansu azotowego podczas treningów jak również w okresie, kiedy organizmowi zagraża stan kataboliczny.



"

Może jeszcze jakieś opinie ?:)
Szanuje każde zdanie , g-kick dzięki za odpowiedź.