PDA

Zobacz pełną wersję : sustanon, deca,winko co wy na to?



zygol
20-10-11, 17:20
witam wszystkich po bardzo dlugiej nieobecnosci oraz serdecznie pozdrawiam:)
mianowiecie chodzi mi o wasze sugestie na temat cyklu no wiec tak: wiek 27 lat ,waga 82kg ,wzrost 177cm ,po 3 cyklach bralem juz suste, prolo , winstrol ,dubol 100 ,bolda.
napisze jak ja to widze wy napiszecie swoje ja Wy byscie to wzieli:
1-12 deca 250mg co 7 dni
1-12 sustanon 300mg co 7 dni
9-15 winstrol 30mg dziennie
srodki mam pewne bo zawsze takie mam:)
wiec tak deca norma hales , sustanon atomic ,winstrol strombafort 10mg tab
pct clomid po 3 tygodniach od deca i susty hcg po tygodniu od deca susta i przez prwie dwa tygodnie bez 3 dni potem wejde na clomid hcg co 2 dni 2500jm ,clomid 1 dzien 200mg ,2-10 100mg ,10-21 50mg dozucic nolve? do pct i jeszce jedno pytanie czy proponowali byscie dla lepszego miecha dozucic 10mg nolve przez caly cykl licze na ocene cyklu i ewentualne zmiany pozdrawiam wszystkich serdecznie !

fallenursus
20-10-11, 17:33
Cos ci sie tu kolego niezle popierdolilo albo masz stare info.)
1-13 sust 250e3d
1-12 deka 300e6d
8-14 win 50ed
1-14 hcg 250iu c3d
nolve odpusc na cyklu podaj normalne ia anie serm
Na drugi dzien po winie wchodzisz 1-5 nolvadex40mg +clom100mg
nastepne 3 tygodnie 20/50
Potem trzy tygodnie atd 25mg ed.
I nie kombinuj jak stary komuch.

zygol
20-10-11, 17:55
komuch hehe to na caly cykl tyle hcg kurcze spory wydatek wiem ze pownie tak jest najlepiej a zeby to jakos obnziyc koszta to mozna troche mniej to ciagnac czy wtedy calkowicie niema sensu ??? i czy jak bede bil to i suste czy niezlapie gino acha i co to te 25mg atd?pozdro dzieki za odpowiedz pozdrawiam!!!!!

Renifer
20-10-11, 18:13
Ogólne założenia dobre. Tylko nolve/tamox w dawce sie 10mg wrzucił bym już w trakcie cyklu szczególnie jeżeli masz tendencje do gino, możesz potrzebować nawet 20mg. Najlepiej jak byc posiadał proviron do odbloku też ale to mało realne bo wszyscy mają egipt a to wał, no chyba że stać cie na letrozol i masz dojscie a to mało prawdopodobne.
Apropo twoich dawek i jakości środków. wino ok jak najbardziej. Natomiast deke i suste to te stężenia przepisałeś z flakona bo teraz nowe firmy pisza tam byle wiecej np. susta 1ml. 300mg lub 350 - smieszne, więc jeżeli już przymój podstawowe wartosci deka 200mg susta 250mg. A więco deka dawka 400mg\tydzien, susta 750 tydzien, wino 40mg (minimum) dawki podzielone na 2 a najlepiej 3 razy dziennie. Acha hcg proponuje ci przez caly cykl dawka 500j pod skórnie co 4/5 dzień. Nie zapomnij o cynku, omega 3, magnez i witaminy. Powodzenia po cykl podstawowy bardzo fajny.

zygol
20-10-11, 18:25
dzieki za odpowiedz:)witaminy i mneraly zawsze bralem do kazdego cyklu tak jak rowniez bialko oraz aminokwasy noi carbo suste mam z atomica niby 300mg tez niebardzo w to wieze a dece z normy wiec napewno ets tam 200mg w 1 ml zwieksze dawki ale dece na 300 nigdy srodka niebralem wiec 400 to za duzo raczej bedzie dlatego zostane przy 300 winko dam 40mg dzien a suste ewentualnie 500-600 boje sie ze taka dawka mnie za duzo nawodni wiec chcialem mmnniejsze dawki brac dlatego ostatnio bralem bolda z cidostestonem bolda 300mg tydzien ,cido 250mg co 5 dni noi wino pod koniec i efekt byl swietny zrobilem dobre 5,5kg w 12 tygodni ale jakosciowo bardzo dobrego miecha i dawki wcale nie byly wielkie pozdro dziki chlopaki ca tak szybka pomoc czekam na nastene posty:)co kilka gflow to niejedna:P pozdro

Renifer
20-10-11, 18:32
Tylko weź sobie do serca tą rade z HCG nie bedziesz miał problemu z kulkami. Dobrze, ze rozumiesz że jeżeli napiszą 500mg/1ml to poprostu chwyt marketingowy firmy. pozdro

fallenursus
20-10-11, 19:34
Lol.
Nie mam funduszy ale piedole swojej jajka bo ma isc masa!!!
Wez i wyjdz

Renifer
20-10-11, 19:40
hehe jajka zawsze moze kupic na targu lub w biedronce ;-) tylko je czesto trzeba wymieniac bo pekaja

zygol
20-10-11, 19:57
ok wezme wasza rade do serca ale teksty typu wyjdz niepotrzebne tylko dlatego sie was pytam chcem wiedziec lepiej niz wiem i tyle zastanawiaja mnie tylko artykuy w ltorych pisze ze niepowinno sie brac przez caly cykl tylko na poczatku i pod koniec ale kazdy ma prawo wyrazac swoje zdanie zwlaszcza jezeli jest doswiadczony a nie neguje tego ze wy nie bo bym sie Was niepytal jezeli bym w to watpil pozdro!

fallenursus
20-10-11, 20:11
No i nadal jestem
ma podane na talezu to wydziwia ze nie ma kasy. Jak nie masz kasy to sie gotuje papu w domku a nie lata po knajpach.
Zygol poczygaj w archiwum podwieszonym tematy o osbloku.
Letro bym odpuscil bo za mocne.
Na prosta kontrole estro podczas cyklu jak i na nawroty po pct swietnie sprawdza sie ATD. Tanie i za stowe na dluugo.starcza.
A sermy to sie daje na odblok anie jako ihibitory aromatazy. Kaman ludzie uzywajcie srodkow na czasie:)

ht
20-10-11, 21:32
przy takich dawkach calkeim odpuscilbym zabawe w jakies blokery estro. no c hyba ze masz mega tendencje. hcg wcale nie wychodzi tak duzo. 250 e3d to wcale nie sa jakies mega wielkie dawki. zwazywszy na to ze 1 amp ma 5000 ui.

vold
20-10-11, 21:47
Dokładnie masz racje, jak amator usłyszy że hcg powinien podawac przez cały cykl to jest posrany, odrazu obliczy że kupe kasy wywali a za to moze kupić więcej koksu , nawet nie przeliczy że dawki są tak małe że koszt naprawde malutki .

fallenursus
21-10-11, 14:12
no bo nie ma to jak skapic na porzadny cykl;)
po kosztach to sa brzydkie cyganki z rumuni a nie zdrowie.

zygol
21-10-11, 20:46
ok chlopaki wiec dokupie, sprzetu i bedzie gicior zrobie jak mowicie zaczynam dopiero w styczniu wiec mam czas jeszcze na dukupienie a jak mam 5000j.m to jak to rozdzielic jak to po zieszaniu jest jeden mililitr to jak to rozdzielic na tyle rozmieszac z sola fizjologiczna odpowiedzcie mi na to i juz niebede droazyl tematu dziki za doradzenie pozdrowki

fallenursus
21-10-11, 21:05
Podwieszone archiwum temat o.hcg:)
stejki z ziemniakami tez bede za ciebie jadl?

vold
21-10-11, 21:51
strzykawka insulinówka i po kłopocie , 1 ml to 40 kresek, podając po 500iu to 4 kreski :)

INSIDER
21-10-11, 22:01
No czyli ja zrozumiałem to lepiej niz wy mu tu musicie tlumaczyć czytajac podwieszone. Duzo osob wchodzi i czeka na gotowe, nie dziwie sie ze nasz Dziadek sie denerwóje i reszta modów dawajac ci gotowy cykl wypisany, to reszte juz sobie sprawdz. Po co masz pytać skoro jest 2 mod'ów i podwieszone tematy sa przez nich pisane (Większośc).