PDA

Zobacz pełną wersję : Maltodekstryna + WPC-80 (Extreme Power)



Shawn_99
17-03-07, 10:49
Zakupiłem maltodekstryne i białko WPC-80 o smaku naturalnym. Czy ktoś z Was korzystał może z takiego zestawu ? albo przynajmniej z białka. Na aukcji jest przepis na gainera: 20 g WPC-80, 40 g Maltodeksrtyn, 200 ml mleka, 2-3 łyżki jogurtu, wszytsko razem wymieszać w szejkerze. Pijał ktoś coś takiego ?
W ostatnim miesiącu po wypiciu 3 kg 737, częstym jedzeniem ryżu, makaronów, serów skoczyło mi z 71 kg do 75 kg. Nigdy tak szybko nie przytyłem i jestem troche tym zadziwiony.
Przyznam, że jadłem na siłe... już nie mogłem więcej pomieścić, ale pchałem w siebie ile weszło i teraz zjem torebke ryżu z jajecznicą i mam odruchy wymiotne... makaron z jogurtem również. Co zrobić... ? chodzi mi ogólnie, że jak zjem cokolwiek to mam bule brzucha.

jonasz7
17-03-07, 12:41
Zmień spożywane prod. jak się często i dużo je tego samego to tak jest z tymi odruchami wymiotnymi.
Taki własny gainer może być, tylko że by to była dobre malto i WPC!!
pzdr.

Jose
17-03-07, 12:45
zapomnij o wlasnorobnych gainerach tego typu, jedyne czego mozesz sie nabawic to jeszcze wiekszych bolow brzucha

ten bol brzucha masz od jakiego czasu? moze po tym jak jadles gainera 737? nie zdziwilbym sie