PDA

Zobacz pełną wersję : Moze i tutaj bedzie dobre.



INSIDER
17-10-11, 20:13
Co sadzicie o trzymaniu diety w 100%? Posilek za posilkiem.
Dla mnie to jest przejedzenie sie. Założyłem ten temat bo chce usłyszeć waszą opinie, dietetycy mowia ze nie opuszcza sie nic i sraja sie.
A ja ostatnio nie mialem ochoty na nic przez 2 miesiace 100% dieta a Sobota nie jadlem nic moze 2 posilki , i teraz odpocząłem , nawet 2 razy kupe zrobiłem w ten dzien , wszystko wydaliłem , powiem ze nawet sie umyłem w ten dzien xD (ale to tak tylko zeby ten wpis byl sweet) no i od niedzieli znow szamie tak jak szamałem dieta 100% i albo to moja psychika albo cos ale wydaje mi sie ze odpocząłem od jedzenia ten jeden dzien i teraz lepiej mi wchodzi to wszystko. Ładnie czuję na treningach wieksza pompe i lepiej mi sie cwiczy bez takich zamuleń jak mialem ostatnimi czasy.

Moim zdaniem to było przejedzenie ? Co wy o tym sadzicie... ;)

KowalX
18-10-11, 03:57
..., dietetycy mowia ze nie opuszcza sie nic i sraja sie.


Nie zmyślaj. Z iloma rozmawiałeś?

INSIDER
18-10-11, 17:31
Nie zmyślaj. Z iloma rozmawiałeś?

Pure Globalna firma ktora w centrach otwiera swoje silownie chyba wiesz co to ? :)
dokladnie 4 dietetykow , 7 instruktorow , 3 trenerow prywatnie.
z tego rozmawialem z 2 dietetykami to jeden dal mi z dupy diete na ktorej bym sobie wage sciagal w dol a nie masował ;) ale to tak ma byc i na poczatek nie przesadzać . a 2 dal mi juz lepsza ale tak samo jak pierwszy zastrzegał ze mam stosowac sie diety w 100% bo inaczej nic z tego nie bedzie i nie bedzie pomagał mi ... Sam sobie zrobilem swoja i lepiej an tym poszlo ;).

Prosze o wasza opinie 100% diety czy warto robić sobie odpoczynki ;) ?

Pioter1994
18-10-11, 19:10
To zależy.
Myślisz o zawodach w przyszłości, czy robisz to hobbystycznie bo sprawia Ci to frajdę i lubisz być coraz silniejszy, większy etc.?

Jak o zawodach (jeżeli masz fundusze wsparcie innych ludzi) to 100 procent.

Jak robisz to dla siebie by dobrze spędzić czas, i patrzeć jak się zmieniasz to bym robił sobie jakieś dni wolne, chociaż ja nie potrafię np: iść do sklepu, kupić chipsów czy jakiś innych słodyczy i zjeść (taka wypracowana blokada).

Od Ciebie tak naprawdę wszystko zależy :)

KowalX
18-10-11, 23:56
Pure Globalna firma ktora w centrach otwiera swoje silownie chyba wiesz co to ? :)

Niestety nie znam.


dokladnie 4 dietetykow ,...

Dietetycy czy trenerzy żywienia, ukończyli uczelnie wyższe czy szkoły policealne? Po policealnych to mogą najwyżej budowę marchewki opisać. Jakie mają referencję?


Prosze o wasza opinie 100% diety czy warto robić sobie odpoczynki ;) ?

Co rozumiesz przez odpoczynek?

I zwracam honor jeśli rozmawiałeś jednak.

INSIDER
19-10-11, 16:02
Dietetycy czy trenerzy żywienia, ukończyli uczelnie wyższe czy szkoły policealne? Po policealnych to mogą najwyżej budowę marchewki opisać. Jakie mają referencję?
Co rozumiesz przez odpoczynek?

Co oni ukonczyli to mnie nie obchodzi , diete i treningi sam sobie dobieram nie rozmawiam z nimi.
Po prostu bylem ciekawi za co placa 600zl miesiecznie zeby miec z nimi treningi i od dietetyka diete ....
Ja place 99 zl i Moja dziewczyna tez 99 zl i ja jej pomagam , to szybciej efekty odchudzania dostrzega niz ci trenerzy ich prowadza.


A co rozumie przez odpoczynek tak jak napisalem 1 dzien np w okresie ze czujesz sie przejedzony dac sobie spokoj na 1 dzien np zjesc 2 posilki czy tylko wtedy jak czujesz glod to tak jak ja zrobilem ;) I teraz znacznie lepiej jezeli chodzi o diete i treningi. nie czuje sie zmeczony i zamulony podczas cwiczen , czuje wieksza pompe ;)

Micek185
20-10-11, 12:23
mysle ze jak bys tu wkleił swoją diete która trzymasz na 100% to połowa ludzi pierdolnęła by ze śmiechu.
cwiczysz dla siebie to jesz tak żeby rosnąc,manipulujesz treningiem i składnikami, to ma ci sprawiac przyjemność,
chcesz startować to masz labe jak robisz mase jesz co chcesz oby treściwie,nie ma zawodników którzy licza każdy gram białka węgli czy tluszczy na masie,od tego jest okres przygotowywawczy a skoro jesz czysto to jesli nawet przez weekend bedziesz żył na kebabach to nic ci sie nie stanie najwyzej wody nabieresz która wyrzucisz po treningu.

krótko mówiąc - nie popadamy w paranoje to tylko hobby.