PDA

Zobacz pełną wersję : Interwały/ Tabata przed snem



Demonek
17-10-11, 10:21
Po interwałach (czy to bieganych czy Tabata squads) czuję się paskudnie, jak każdy chyba. Ale nie to jest najgorsze. Mam kosmiczny skok apetytu. Mógłbym wtedy żreć bez opamiętania. W związku z czym zastanawiam się czy mógłbym robić te ćwiczenia przed snem żeby przespać ten ciężki okres głodu:

- ćwiczenia
- zaraz po białko + carbo
- umyć się, ogarnąć
- ok. 30min po treningu chudy twarożek z łyżką oliwy
- spać

Czyli ok. 35-40 min po treningu bym leżał. Co sądzicie? Jest to oczywiście wariant na redukcji. Interwały palą fat świetnie ale wścieku idzie dostać z powodu wzmożonego apetytu :(

kitamo
17-10-11, 13:29
Jak mnie dopada taki apetyt to wypijam pol szklanki wody i w sumie przechodzi. Poza tym lubie czuc ten glod w zoladku :P

Demonek
17-10-11, 13:41
Jak mnie dopada taki apetyt to wypijam pol szklanki wody i w sumie przechodzi. Poza tym lubie czuc ten glod w zoladku :P

a na mnie woda nie działa i nie lubię czuć tego uczucia. To można czy nie (dlaczego nie jak nie :))?

bartek_t
17-10-11, 16:44
Możesz, tylko żebyś w nocy nie wstawał na szamę.

Pozdro

blood in blood out
18-10-11, 21:01
a co robisz ? ---- HIIT

Demonek
18-10-11, 21:16
a co robisz ? ---- HIIT

Typową tabatę 4-minutową (przysiady z wyprostem) albo 15-20 min bieganych interwałów (w zależności od czasu, pogody, ochoty).

Micek185
20-10-11, 08:11
po pierwsze w żadnym wypadku intwrwął nie powinnien trwać 20min,chyba ze się zdrowo opierdalasz.
po drugie interwaly,hiit, tabate powinno się robić raczej z rana,a to z tego powodu ze powoduje duzo wiekszy wysiłek jednorazowy niż swykłe aero na poziomie 60-75% VO2max. nie wiem ile dokąłdnie robisz sesji i czy robisz to raz dziennie.
ale lepiej zrób tą tabate z rana nawet na czczo(po porcji BCAA) i później zaczniej normalnie dzień, lepiej spożytkujesz to co zjesz a nadmiar bedzie palony,na noc nie polecał bym robienia tego typu treningu bo może byc tak że nie dociągniesz posiłków i dopadnie cie zbyt duzy katabolizm. no i twój posiłek kazeina + tłuszcz jakośtego nie widze tym bardziej ze nawet w chudym twarozku masz tłuszcz,po co męczyc organizm na noc takim jedzeniem?ale to juz dział dieta.

Demonek
20-10-11, 12:42
20 min to trwa całość z kilkuminutową rozgrzewką. Przecież bym inaczej umarł :P Co do chudego z oliwą, to ma ona spowolnić wchłanianie.