PDA

Zobacz pełną wersję : Piers z kurczaka :))



patryk1336
15-10-11, 15:19
Siemaa wszystkim :) mam taki maly problemik iz potrzebuje ciekawe przepisy z piersia z kurczaka które bd odpowiadaly diecie CDK niby gotowane ale co mam piers ugotowac i taka jesc? moze jakies macie konkretne przepisy jak to w miare zrobic bo robilem w halogenie to sie robią bardzo suche ze az przezuc nieidzie ;(( help mee :))

mtm
15-10-11, 15:29
sog niechcący .
A na CKD nie można grillować,zapiekać,piec,smażyć,dusić itd ? Pełno wyborów

kitamo
15-10-11, 17:34
jak Ci piers wysycha w halogenie, to zawin w folie i tak przygotuj. Zeby mieso nie wysychalo, wystarczy ze zetniesz je lekko na suchej patelni nawet, tak obracasz "prawo, lewo" i pozniej pod halogen i nie bedzie juz takie suche bo woda nie bedzie odparowywala. Ogolnie pod halogenem mieso z kurczaka, jesli robisz z filetow traktujesz podobnie jak mieso z ryby.
Usmazyc mozna bez oleju nawet na patelni tylko w ziolach. Mozesz piers rozbic i zwinac z ziolami w srodku i tak przygotowac.
Akurat mieso z kuraka jest najbardziej banalne w przygotowaniu, bo mozna je robic na dziesiatki sposobow.

fallenursus
15-10-11, 17:36
salatka z ogorkami,cebula i majonezem, grilowany nacierany dijon'em jakims bez ww(sa takie) jest multum roznych przepisow ckd na necie:) szukaj ''keto chicken recipes''

patryk1336
16-10-11, 12:22
no i ten mi pasuje zrobic zawijane w ziolkach i serek zolty tez mozna dodac co nie? bo to na posilek obiadowy :)) moze i na podwieczorek po 1dnym podjem :)) Panowie to moze odrazu tu wkleje ten swój przykładowy jadłospis skoro moj temat to niebd przenosil juz z podddziału diety na glowny ;)

popraweczki mile widziane :))

06:30
Śniadanie
-- jajecznica z 3 jaj
- herbata

10:00
2 sniadanie
2-3 skrzydelka wędzone
na zmiane z rybką wędzona(makrela) z dodatkiem cebulki :)

13:30
1 jajko gotowane


15:30 Obiad
- pierś kurczaka w ziołach


18:30 Przekąska

-1 jajka na twardo

21:00 Kolacja

puszka makreli w oleju

kitamo
16-10-11, 13:13
Ogolnie duzo jaj zresz w ciagu dnia. I tak w ogole podliczyles ilosc kalorii z teg owszystkiego ? warzyw nie jadasz ?

mtm
16-10-11, 13:38
Patrząc na tą diete , nie wiem co robisz na tym forum od 2008 roku . wracaj do deski kreślarskiej .

patryk1336
16-10-11, 14:03
to ze jestem zarejestrowany to nie znaczy ze tu siedze ciągle od poltora roku nietrenowalem ani nie interesowalem sie tym i co? uwazasz ze wszystko czlowiek pamieta? dlatego proszę o pomoc a nie potraficie tylko zjebac .... jak mam jesc wazywa skoro ma byc bez węgli ?? ...

fallenursus
16-10-11, 14:05
jesli zjesz to wqszystko co tam na pisales na raz, to moze i bedzie dobra dieta, tylko co bedziesz jadl przez nastepne 5 posilkow?

patryk1336
16-10-11, 15:06
ja uwazam ze bd przy tym najedzony sam kurczak do roboty to jest prawie pol kg skrzydelka zadziej raczej bym jadl a te jajka to tam tylko jako uzupelnienie pracy niemam zbytnio męczącej to i po pracy strasznie glodny tez niejestem :) to powiedzcie mi jak to ma wyglądac.. bo chcę dzis jechac zakupy zrobic wszystko kupic :)

mtm
16-10-11, 15:23
waga/wzrost/bf/typ metaboliczny/wiek

fallenursus
16-10-11, 15:29
http://www.e-gym.pl/showthread.php?19543-pytanie-o-CKD&highlight=0%25+tluszczu

http://www.e-gym.pl/showthread.php?26073-Dieta-ketonowa&highlight=0%25+tluszczu

patryk1336
16-10-11, 15:33
Waga 100kg!!
wiek 20 Lat
wzrost 176
typ Endo :(

cel zzucenie ok 20kg

bf nigdy niemiezylem ale pewno ponad 20%

kitamo
16-10-11, 16:59
raczej spokojnie powyzej 30%
A nie lepiej Ci stosowac normalna diete. CDK jest dobra jesli masz juz doswiadczenie w tej tematyce a u Ciebie wystarczy uporzadkowac sposob odzywiania sie i wprowadzic nieco ruchu by zgubic te 20kg bez problemu w bezbolesny sposob. poza tym na CDK jesli zamierzasz cwiczyc to bedzie Ci bardzo ciezko, brak energii na treningach jest spory i bardzo irytujacy.

patryk1336
16-10-11, 20:18
nie własnie bo chcial bym wreszcie zrobic raz a porządnie i zapomniec o tym brzuszku bo co za duzo to niezdrowo hehe :))

kitamo
16-10-11, 20:54
No to niestety przylozyc sie trzeba i cala wiedze jaka sie nabywa na forum wykorzystac. Zaczac od porzadkowania swojego zycia, zlych nawykow zywieniowych, wprowadzic nowe i jakos z tym zyc.
Zacznij od podstaw, uloz podstawowa diete i sobie stosuj. Nie musi to byc zadna spartanska dieta bo samopoczucie tez jest wazne a nikt Cie nie goni z odchudzaniem itp.
Takie formy extremalnej redukcji to stosuja zawodowcy dla ktorych czas ma znaczenie.

patryk1336
17-10-11, 15:32
no i dlatego poprosiłem o pomoc :) od rana jade wg tego co napisalem i puki co niejestem ani troche głodny sniadanie jajecznica z 4 jaj nie 3:D 2 sniadanie pol kilo kurczaczka wedzonego :) obiad piers z kurczaka w serku zułtym ladnie przyprawiona :) wiec co naprawde jest tak zle??