PDA

Zobacz pełną wersję : Troche pytań w sprawie dobrania supli na cykl ;)



INSIDER
12-10-11, 23:44
Jako booster treningowy:
cytogenix - cytonox (http://triceps.pl/index.html?prod_name=cytonox&search=ok)
Napalm - FA (http://triceps.pl/Fitness_Authority_Xtreme_Napalm_1000g-1940.html)
Jeżeli chodzi o to , to tutaj stopniowo mozna zwiekszać dawkę do 3 miarek przed t. Tylko Cytonox 69zl a Napalm 150.
Więc tak mysle czy by za ten napalm nie kupić x2 cytonox'u i dawkować pozniej po 3 miarki przed treningiem, na lepsze by wyszlo co wy na to ?
Uzupełniacze diety:
Białko na noc:
Cosein - FA (http://triceps.pl/Fitness_Authority_Platinum_Micellar_Casein_1600g-2311.html)
Myslę ze to bedzie dobre rozwiazanie czesto przed snem nie potrafie nic zjesc a to by mi sie przydalo jako dlugo wchlaniane bialko.
Białko jako uzupełnienie diety:
WPC - Łowickie (http://triceps.pl/Lowickie_WPC_80_1800g-1949.html)
Poprostu jako uzupelnienie diety.
Węglowodany:
Tutaj mam problem nie wiem jakie i z jakiej firmy byle dobre. Mozecie polecić przykłady :)
I ostatnie Kreatyna:
Mon - FA (http://triceps.pl/Fitness_Authority_Xtreme_Creatine_1000g-2354.html)
Sprobuje kretke mono z FA , nie zmienie zdania na razie zobaczymy czy dobrze dziala dam relacje. Ale oczywiscie mozecie podać swoje propozycje , moze jak skoncze fa to dokupie. na oku mama Creapure Fitmax'a jako 2 ;) co wy na to ?

Chcialbym uslyszec wasze opinie co do dobrania suplementów ;). Oraz jakieś porady co do zmiany badz zastąpienia tez dobrym towarem za mniejsza cene , bialko na noc np :)?

Sub-Zero
13-10-11, 18:35
Ten cytonox to zwykły badziew ,sklepy dawają go w rozmaitych promo by się tego szmelcu tylko pozbyć ; ]
Ale oczywiście jak dla ciebie wyznacznikiem jest cena a nie jakość to kupuj ... Napalm bije to coś z góry na głowe .Ale i tak sa lepsze zabawki przed treingiem .

Oczywiście możesz kupic kazeine ale ja bym wolał kupić lepsze białko całodniowe .
Bo kazeine łatwo możesz dostarczyć z twarogu . Dajesz 125 g twarogu + 2 banany + 100 mleka i masz w smaku genialnego szejka ,lepszy w smaku niż wiele innych proszków .

Dlatego bym kupił Izolat najlepiej + Vitargo jak chcesz węgle , nie kupuj jakiegoś syfiastego carbo

Poleciał bym jakimś stakiem , attack jest kozak . Dodał byś przed treningówke jakaś i masz konkret zestaw

Pumbas
13-10-11, 19:15
+ Vitargo jak chcesz węgle , nie kupuj jakiegoś syfiastego carbo
uzasadnij. dlaczego carbo jest syfiaste?

Sub-Zero
13-10-11, 20:13
Weźmy takiego Carbonoxa którym tak wielu się jara :)
Po co kupywać za 18 zł kolo cukru :D
I tak cukier jest drogi :D

Jak już kupujesz Węgle to kup Vitargo ale tak jak już mówiłem ja patrze na jakośc a nie ilość i cene

Pumbas
13-10-11, 20:32
W vitargo na porcje 46gww, w tym 0g cukru.
W carbonoxie na porcję 47,5gww w tym 12,5g cukru.
Myślisz, że w po treningowym oknie anabolicznym organizm w ogóle zauważy tyle cukru? będzie chłonął jakiekolwiek węgle jak gąbka, nawet nie odczuje tego że 1/4 podanych ww to zwykły cukier.

powiedziałbym, że jest na odwrót. weźmy takie vitargo, którym się tak wielu jara - po co kupować kilo węgli za 50zł.
Nie mówię, że to to samo - bo vitargo napewno ma odrobinę lepszej jakości te węgle - ale po prostu na 'naszym' poziomie więcej korzyści byłoby z kupienia carbo + za resztę kasy kawał woła.

KowalX
13-10-11, 20:39
Weźmy takiego Carbonoxa którym tak wielu się jara :)
Po co kupywać za 18 zł kolo cukru :D
I tak cukier jest drogi :D

Jak już kupujesz Węgle to kup Vitargo ale tak jak już mówiłem ja patrze na jakośc a nie ilość i cene

A po co kupować jeszcze droższe cukry, w sporcie w którym treningi z reguły są krótkie?

opalinho
13-10-11, 20:58
Mi już szkoda siana na carbo, kiedyś jeszcze kupowałem bo wygodnie ale teraz ryż biały,rozgotowany + 2 plastry ananasa dla smaku - tak jadę po treningu.

Sub-Zero
13-10-11, 21:12
No to się jarajcie swoim Carbonoxem :D
Skoro porównujecie węgle (yy sorry cukier z carbonoxa ) do vitargo to jest z wami coś nie tak :D

Oplainho gadamy tu o uzupełnieniu diety z prochu ,czyli widocznie nie jest w stanie tak jak ty uzupełnić diety z żarcia .

Koniec już spamu . Poczytajcie trochę :]

INSIDER
13-10-11, 21:21
To tak wybralem niektore juz:
Jako booster treningowy:
Napalm - FA
Uzupełniacze diety:
Białko na noc:
SZUKAM BRAK
Białko jako uzupełnienie diety:
WPC - Łowickie
Węglowodany:
SZUKAM BRAK
Kreatyna:
Ex.Cre - FA

KowalX
14-10-11, 01:28
No to się jarajcie swoim Carbonoxem :D
Skoro porównujecie węgle (yy sorry cukier z carbonoxa ) do vitargo to jest z wami coś nie tak :D


Nie wiem kto się jara carbonoxem czy jak to się zwie? Jednak jeśli widzisz sens stosowania vitargo podczas krótkotrwałego wysiłku to napisz jaki.

INSIDER
14-10-11, 12:49
Co wy zebym jako wegle zapodał sobie :
http://triceps.pl/PVL_Mutant_Mass_6800_g-1250.html
(http://triceps.pl/BSN_True_Mass_2610g-1773.html)http://triceps.pl/BSN_True_Mass_2610g-1773.html

Sub-Zero
14-10-11, 13:29
Jak chcesz dobry Gainer to kup Jumbo albo MAss Freak

opalinho
14-10-11, 16:52
Oplainho gadamy tu o uzupełnieniu diety z prochu ,czyli widocznie nie jest w stanie tak jak ty uzupełnić diety z żarcia .



Skoro nie jest w stanie uzupełnić węgli po treningu żarciem to...niech sie przerzuci na szachy. Jaki problem kurwa ryż rozgotować, wsypać do miski i nie głowic się jakie carbo wybrać w sklepie?

INSIDER
14-10-11, 20:05
Skoro nie jest w stanie uzupełnić węgli po treningu żarciem to...niech sie przerzuci na szachy. Jaki problem kurwa ryż rozgotować, wsypać do miski i nie głowic się jakie carbo wybrać w sklepie?

Takich jak ty powinni usuwać z forum , PROVOCATORES... ;/

Typ z dupy teksty , czy wgl pisalem tutaj ze ja posilku potreningowego nie moge uzupelnic zarciem ? ;/ ....
Jestem uczniem , rano nie mam czasu wstac o 6:30 i zrobic jedzenie i zjesc to. mam do szkoly dosyc kawalek...
Wypijam szejka bialkowego . do szkoly biore ryz z kurakiem x2 jakis banan , i warzywka.

Poprostu chce suple bo wiem ze nie zawsze bede mogl zjesc , albo z braku czasu , albo nie przygotuje bo nie bede mial kiedy.
A to ze ty gowno robisz w swoim zyciu tylko silownia , jedzenie , spac. Next silownia jedzenie spac , zarabiasz 1500 zl czy 1200zl tak jak pensja krajowa to masz na jedzenie nocleg i silownie chyba ? Wiec jak masz tylko tutaj zbedne teksty pisac o warcabay szachy to nie pisz wgl. Forumowy Bohaterze.

Prosze o porady a nie pisanie miedzy soba ... Moderatorzy powinni czuwać .

KowalX
15-10-11, 00:21
Wstań ,albo wcześniej ,albo zrób wieczorem. Osobiście gotuje wieczorem i nie ma problemu czy to ryż czy jajka. Dobrym rozwiązaniem są płatki z mlekiem jako szybki posiłek i chyba łatwiej go spożyć jeśli ktoś ma problem ze śniadaniami.

fallenursus
15-10-11, 00:26
Skoro nie jest w stanie uzupełnić węgli po treningu żarciem to...niech sie przerzuci na szachy. Jaki problem kurwa ryż rozgotować, wsypać do miski i nie głowic się jakie carbo wybrać w sklepie?

swieta prawda.

jaca666
15-10-11, 00:34
Pamiętaj, że ze 4 normalne posiłki musisz zjeść. Na pewno śniadanie czyli wieczorem robisz omleta z płatkami i jajkami i nawet w autobusie jesz.
Mówisz 2x ryz i kura jest to dobrze żebyś właśnie taki posiłek zjadł przed treningiem. Po treningu najlepiej bcaa ewentualnie wpc i carbo (o vitargo zapomnij, bo w sportach siłowych mało potrzebne a drogie, jedyny minus carbo to, że może troszkę zalegać na żołądku i zamulać, bynajmniej u mnie tak jest ale znam osoby u których tego objawu nie ma).
Posiłek po treningu najlepiej tez mięso i złożone ww. Jeden posiłek w dzień dałbym gainera jak musisz ale nie takie, których linki podawałeś wyżej tylko coś bardziej ekonomicznego czyli pakowane po około 7kg i wtedy więcej kasy w portfelu, a ze w składzie maja troszkę mniej białka to zawsze możesz dosypać trochę serwatki, którą pisałeś ze posiadasz.
Na noc chyba problemu nie masz żeby zjeść kostkę twarogu co?

INSIDER
15-10-11, 12:20
Tak , prochy ktore chce kupic to tylko ewentualnosc wypicia, gdy naprawde nie bede mogl zjesc czegos , ale narazie wszystko idzie jak powinno wiec bez problemow bedzie ok.
W szkole zjadam 2 posilki , w domu 2-3 wiec moim zdaniem jest ok nie potrafie wiecej wszamać. No jak sniadanie dojdzie to wychodiz 5-6 posilkow.

opalinho
15-10-11, 18:45
Wyluzuj Insider, moja uwaga była do postu Sub-Zero bo napisal ze rzekomo nie potrafisz dostarczyc tego czy owego z jedzenia wiec wyrazilem mój pogląd. Żaden ze mnie prowokator, nie lubię poprostu marudzenia ze szkola,praca itd i i nie ma czasu - to lenistwo jest najczesciej i tyle! Dla chcącego nic trudnego i naprawde można wygospodarować czas aby upichcic coś odżywczego. Odnośnie carbo to jakiś czas temu piłem(konkretnie z activlabu,smak kiwi - polecam jeśli juz się zdecydujesz) ale wolę jeśc rozgotowany ryż i białko po treningu.