PDA

Zobacz pełną wersję : trening na mase posiadajac ławke



kozioł
16-03-07, 18:57
mam tylko ławke. jestem całkowicie poczatkujący ławka ma modlitewnik itp. czy byłby ktos chętny ułoazyc mi trening na mase. taki zeby we wtorki i czwatrki był odpoczynek? odwdzięcze sie sogami :-) mam 180 cm i 60 kg waze bardzo chudy jestem ile obciazenia radzicie kupic bo musze dzis zamówic.

PIOTREK.87
16-03-07, 23:51
Jak masz dość funduszy to dokup sobie sztange i gryf z zetawem obciążeń. I oczywiście zestaw sztangielek. Jeśli chodzi o obciązenie to już sam musisz pobróbować ile możesz podnieść.

Mając ławke sztange gryf oraz zestaw obciązen i sztangielek zrobisz prawie każde ćwiczenie. Oczywiście ten zestaw nie zastąpi ćwiczeń np na wyciagu linkami ale jest naprawde wystarczający aby poprawić sylwetke.
Jeśli chodzi o trening zajrzyj do mojego posta o nazwie "MÓJ TRENING NA MASE" powyżucaj ćwiczenai którcyh nie dasz rady zrobic bo np nie masz wyciagu i wstaw za nie inne:)
Ale jak piszesz że jesteś początkujący radziłbym Ci zrobić najpierw trening rozgrzewający mięsnie, aby przyzwyczaić mięsnie do obciązenia a nastepnie przejść do konkretnego planu.Pozdrawiam

Robalo
17-03-07, 11:04
Najlepiej zabrać sie za obwód stacyjny przez jakieś 2 miechy tzn lżejszy trening znajdziesz w tym dziale w podwieszonych. A obciażenia to kupisz ile uważasz wiadomo 100 ci nie bedzie potrzebna ale zawsze można wiecej kupić ja np na poczatku kupilem 40 kg teraz juz mam 60 i planuje dokupić trochę. Mam nadzieje że ci chociaż trochę pomogłem :D