PDA

Zobacz pełną wersję : bialko i kreatyna



ixy
09-10-11, 13:23
siemanko
chcialbym was zapytac jaka kreatyne bialko i gainery.i pytanie czy moge brac 3na raz?czy to nie ma sensu??
z gory dzieki za pomoc

Sub-Zero
09-10-11, 13:56
Tak można brac razem pod warunkiem że spełniasz wymagania : dieta i trening . Bez tego wg nie inwestuj w suple . Co do konkretów to napisz więcej o sobie bo nikt tu nie jest wróźką

xxmłodyxx
09-10-11, 14:12
ale chodzi ci ze pic na raz czy robic odstepy? czy czy ogólnie wpieprzac to naraz?

kitamo
09-10-11, 15:27
Uwazam ze mlody jestes wiec nie potrzebujesz zadnego gainera narazie bo wystarczy ze dobrze zresz i cwiczysz. Kreatyna ma sens jak robisz porzadne treningi i masz sensowna diete, wtedy widac jakis konkretny efekt, bez tego to efekt jest mizerny.

ixy
09-10-11, 18:28
mam prawie 16lat waze 70kg trenuje od 6klasy.na poczatku tylko pomki.rok temu dostalem lawke sztange i hantle wiec cwicze w domu to mi wystarcza.chcialbym troche masy nabrac:D
moje wymiary to
klata:101 biceps:35 udo53 łydka:37 chciałbym bardzo przybrac na masie miesniowej i to jest moim celem:P

luo
09-10-11, 19:54
kreatyna-zwykły monohydrat, większość firm ma przyzwoite kreatyny w swojej ofercie np http://www.********.com.pl/fitmax-creatine-creapure-600g-p-297.html
gainer bym sobie odpuścił i kupił jakąś mieszankę izolat/koncentrat serwatki+carbo