PDA

Zobacz pełną wersję : co na syfy u dziadka??



bullet
06-10-11, 01:08
pewnei temat walkowany wiele razy.
jeszcze raz nie zaszkodzi:)
przez wakacje zrobily mi sie mega ropmne syfy na plecach- w dolnej czesci, tej gdzie sie zawsze opiera.
nigdy we zyciu nie mialem zadych problemow z syfami a teraz.... lipa
co plecacie aby sie tego pozbyc??
nigdzie indziej nie wyskakuja tylkoi na plecach
a zaczely sie chyba jak skonczylem bombe i wskoczylem na PCT

grzesiek k
06-10-11, 15:40
a cynk przed/w czasie/po bombie szedł?podczas pct tez?jesli nie to masz odpowiedz.
cynk to pierwiastek piekna kolego bez niego ani rusz:)zakup jakis dobry(chodzi mi o dobre zaopatrzenie tab.w mg)obecnie stosuje 100mg dziennie i juz zapomniałem co to tradzik

fallenursus
06-10-11, 16:00
Tez macie problemy no:)
Na mnie dziala wit T:)
No dobra wit e 400iu dziennie ccynku nigdy nie bralem..

grzesiek k
06-10-11, 16:10
:)a na kogo by ta wit.nie działała.
ja osobiscie polecam cynk ale nie zmuszam,pozdro

bullet
06-10-11, 18:34
spróbuje z tym cynkiem.
dawalem go podczas bomby ale nie za wielo go poszlo.
dzieki za odpowiedz chopy

lg team
06-10-11, 18:38
szare mydlo i pomoc kobiety przy prysznicu, dlatego na plecach bo nie siagasz tam dobrze i nie obmywasz,

dodatkowo masc cynkowa punktowo na syfy po kapieli do wchloniecia,

vold
06-10-11, 23:50
spora dawka cynku.

malolat78
11-10-11, 21:02
na tradzik cynk - ale jakos w tapsach spozywac czy prosic w aptece jako masc/paste do nacierania ?

grzesiek k
11-10-11, 21:31
sprawa indywidualna,sam wiesz ze kapsa łykniesz i reszta cie wali,niech sie wchłania a masc to ktos musi ci pomoc jesli syfy sa na plecach,sam wybierz...tylko jesli chodzi o kapsy to tylko wysokie zawartosci w jednej tab.np 50mg bo mniejsze mijaja sie z celem,musiał bys jesc 50 kapsów dziennie bo tutaj w gre wchodza wysokie dawki zeby były efekty pozdro

luo
11-10-11, 21:43
Maść cynkowa, punktowo, na wypryski też powinna dać radę. Dokładnie Grzesiek po5mg cynku w tab nie ma co się bawić. Zincas forte powinieneś dostać bez problemu, z optimum health masz niedrogi glukonian cynku bodajże 250tab po 50mg

roid rage
13-10-11, 21:50
zaleznie od nasilenia klopotu
jak nie ma dramatu - azytromycyne
lub przy dramacie izotroteina

oba na rp

cynk jest dobry profilaktycznie zwlaszcza ze przy duzych dawkach/czasie stosowanai kiepsko wplywa na lipidy

ana0609
13-10-11, 22:07
Jeśli nie ma dramatu to można stosować suplementację cynkiem , Vit.E czy też tabletkami z drożdży . Dobre efekty też daje stosowanie miejscowo preparatów z nadtlenkiem benzoilu czyli Benzacne lub Brevoxyl a nawet maści cynkowej lub Tormentiolu . Stosowanie antybiotyku a zwłaszcza izotretynoiny powinno być skonsultowane z lekarzem . Zresztą kupno tego typu leków w aptece bez recepty graniczy z cudem :)

roid rage
13-10-11, 22:17
zaznaczylem ze oba na rp
jak ktos siedzi w dopingu na wyzszym poziomie niz 100 metki azytromycyna i izotroteina nie stanowi wiekszego klopotu

ana0609
13-10-11, 22:31
Jasne że zawsze można kupić różne preparaty na lewo tylko pytanie czy tak silne preparaty trzeba od razu używać . Leczenie trądziku antybiotykiem nie trwa tydzień czy dwa a długotrwałe ich stosowanie może prowadzić nawet do ogólnoustrojowej grzybicy . A Izotretynoina to już jest na prawdę ostateczność ze względu na swoje działania niepożądane . No ale każdy ma swój rozum i będzie robił tak jak uważa .