PDA

Zobacz pełną wersję : 6ciopak



Merkeni
02-10-11, 19:11
Tak na wstepie to chcialbym sie przywitac bo bardzo dawno nie zagladalem na to forum i mialem spora przerwe w cwiczeniach wiec witam wszystkich ;D. Jest taka sprawa od tygodnia zaczynam dazyc w kierunku 6ciopaku i ostatnio zauwazylem, ze moje miesnie jakos nierowno sie rozwijaja chyba bo prawa strone partii miesni mam wyzej niz lewa staram sie wykonywac cwiczenia prawidlowo wiec niewiem co sie dzieje.Mozna cos z tym zrobic??

werty
02-10-11, 20:05
nic Ci nie bedzie:) ale tez sie tego nie pozbedziesz , wiaze sie ta z niewielka wada kregoslupa.

Merkeni
02-10-11, 20:30
Wlanie kiedys cos mi mowil lekarz ze mam wade kregoslupa.A teraz to juz tego nie odkrece co?? Czy moze jak bede sie staral chodzic prosto i sie nie garbic to wady kregoslupa ustabilizuja sie?

Karagel
02-10-11, 23:16
No to na pewno musisz robic jezeli nie chcesz po głębić swoje wady dalej. Myslałeś moze nad basenem ?

Merkeni
03-10-11, 06:47
NIezabardzo mam mozliwosc chodzenia na basen bo najblizszy jest pewnie z 20 km odemnie xD Ale zato jeziorko mam kilometr od domu tylko ze w lato tylko kozystam.A te wady dojda do normy z biegiem czasu?

werty
03-10-11, 15:15
cwiczac i wzmacniajac miesnie plecow.

bartek_t
03-10-11, 17:18
Musiałbyś wykonywać ćwiczenia kompensacyjne na wady postawy to pewnie Ci pomogą. Wiadomo że jak będziesz robił brzucha to też pomoże bo są to mięśnie stabilizujące kręgosłup.

Merkeni
03-10-11, 18:52
@up

Podaj mi moze jakis link do wskazowek z tymi cwiczeniami lub powiedz jak je wykonywac i masz soga za pomoc ;D

bartek_t
03-10-11, 22:48
r e g u l a m i n
T (http://www.youtube.com/watch?v=sCeb0_p8bJg&feature=relmfu)u masz taki zestaw ćwiczeń w 3 odcinkach.

Pozdrawiam

Merkeni
04-10-11, 16:19
THX Przyda sie ;D Sog oczywiscie ;p

ixy
10-10-11, 18:41
też tak miałem rowniez mam problemy z kregoslupem ale teraz moj brzuch jest prosty.gdy zapytalem sie taty czy to normalne powiedzial zebym zawsze po cwiczeniu brzucha rozciagnol go (kladziesz sie na brzuchu i podnosisz tylko tułów)potem zaczolem cwiczyc dolna partie plecow i tera jest juz git :D mi osobiscie pomoglo

luo
10-10-11, 20:12
Chodzi Ci o nierówne "kostki" ? czy masz jakąś wadę postawy?

Merkeni
11-10-11, 20:50
Umnie akurat lekarz stwierdzil ze nosze plecak na jednym ramieniu i dlatego mam wade postawy a w tym temacie dowiedzialem sie ze to wlasnie wplywa na moje miesnie brzucha ;D Teraz cwicze en kregoslup i staram sie nosic plecak na obu ramionach lub czasem nawet na tym przeciwnym xD i widze juz poprawe, jeszcze miesiac i bede mial juz problem z glowy xD

Panowie To tak pisze odzielnie przy okazji bo niechce zakladac nowego tematu.
Ulozylem sobie diiete na mase ktora prowadze od 2 prawie 3 tygodni ale jakos nie widze efektow, nie przybywa mi nic na wadze.Dieta jest prawidlowo ulozona,co robic?

luo
11-10-11, 21:52
Pokaż swoją dietę

Co do pleców to pamiętaj o rozciąganiu, bo skrzywienia w młodym wieku powodują właśnie przykurcze mięśni.

Merkeni
11-10-11, 22:17
Diete to ja mam dobra pod wzgledem tego co jem xD (zgadza sie wszystko co do bialka wegli i tluszczu (no w tluszczu mam zamalo chyba o 10 xD ale to chyba wielkiej roznicy nie robi) tylko ze wstydze sie ja pokazac bo chujowo rozpisana xD i staram sie zamieniac niektore posilki (urozmaicac) bo apetyt trace jak jem to samo.Ale Jezeli ja teraz rosne jeszcze to ma to wplyw na moja mase? sie oplaca wgl diete prowadzic? (mam 14 lat)

Koles powiedzial domnie "jedz duzo wegli i cwicz" Wegle wpywaja na wzrost ?

Merkeni
11-10-11, 22:28
7:00
mleko 250 ml
płatki owsiane 90gr


10:35
Twarog 120g
szynka indycza 15gr
pieczywo razowe 200gr
pomidor,cebula,papryka-dla smaku


13:30
3 jajka
Chleb zytni pelnoziarnisty 150g




16:00 posiłek przed treningowy
Ryz 100g
Piers z kurczaka
oliwa z oliwek ok. 10ml


17:30-18:30
Trening


18:30
kakao/kompocik mamusi ;D


19:10
Makaron razowy 100gr
jogurt 310gr
serek wiejski 100gr




22:00
Tunczyk w wodzie 80g

Od dzis ta diete stosuje xD Sprawdz jak cos

Merkeni
12-10-11, 18:34
Luo Sprawdzisz czy dobra?? nie moja xD Tylko przerobilem troche

luo
13-10-11, 15:34
Ile warzysz?
1-dodaj więcej białka, np ze 4 całe jaja. Pierwszy posiłek w ciągu dnia jest bardzo ważny, dlatego powinien być jednym z największych objętościowo

2-to kanapki w szkole? posmaruj je jeszcze masłem roślinnym (nie margaryną) masłem orzechowym czy nawet polej oliwą z oliwek

3-dodaj jakieś warzywa

4- ile tego kurczaka

5-dobrze by było jakbyś zjadł posiłek jak najszybciej po treningu, no i serek wiejski średnio nada się jako podstawowe źródło białka po treningu bo nasz organizm jak najszybciej potrzebuje kolejnej puli aminokwasów, a kazeina zawarta w serku wiejskim/twarogu powoli będzie się trawić. Przed/po treningu białko dostarczaj z produktów zwierzęcych, najlepiej z mięsa

6-trochę mało tego tuńczyka, daj całą puszkę (masz tam koło 130g) mogą być też całe jaja, mięso z dodatkiem tłuszczu czy ryby.

Nie musisz trzymać się tego dokładnie, rodzaje mięsa, ryb możesz śmiało zmieniać. To samo tyczy się węglowodanów, ryż jest ok ale musisz pamiętać, że są też inne bardzo dobre produkty jak kasza gryczana/jęczmienna, makaron razowy/durum, płatki owsiane/jęczmienne/żytnie. Im bardziej urozmaicasz swoje posiłki tym lepiej

Pronutrition
21-11-11, 21:05
Racja,tym bardziej ze organizm nie lubi monotonii a każdą dietę można jakoś urozmaicić,tak aby zachować wartości odżywcze na tym samym poziomie. W Twojej diecie dałbym więcej białka,zależy też ile zjadasz tego kurczaka.