PDA

Zobacz pełną wersję : Białko w maślance?



ophca
01-10-11, 11:49
Witam, mam takie zapytanie do was czy zakupione przeze mnie białko truskawkowe moge rozpuścić w maślance owocowej(tez truskawkowej) Czy to nie pójdzie w parze, bo lepiej z mlekiem?

luo
01-10-11, 12:10
Jak Ci się rozpuści to możesz pić

ht
01-10-11, 15:58
Witam, mam takie zapytanie do was czy zakupione przeze mnie białko truskawkowe moge rozpuścić w maślance owocowej(tez truskawkowej) Czy to nie pójdzie w parze, bo lepiej z mlekiem?

najlepiej na wodzie:)

kitamo
01-10-11, 16:41
Ogolnie to zalezy od samego bialka bo niektore to sa nie d owypicia z mlekiem, dlatego sprobuj sobie tez z woda z maslanka to sredni pomysl bo bialko + masiolanka strasznie zapycha i ciekawe czy dasz rade to w ogole wypic. Ja pije na wodzie + odrobina mleka, a jak chce zmienic nieco smak to dodaje lyzeczke kakao.
Czasem jak mnie najdzie to nawet na cieplo pije w formie gestego kakao :) i smakuje mi a jednoczesnie nie nudzi sie.

Ogolnie woda jest najlepsza ale nie moze byc zbyt zimna bo sie zle miesza.

xxmłodyxx
01-10-11, 17:09
ale3 jak za ciepła to strasznie sie pieni(przynajmniej w przypdku mojego białka)

g-kick
01-10-11, 17:52
wg mnie bialko tylko z wodą , najbardziej mnie smieszą ci co kupują izolat a pozniej paskudzą go mlekiem

KowalX
01-10-11, 20:50
wg mnie bialko tylko z wodą , najbardziej mnie smieszą ci co kupują izolat a pozniej paskudzą go mlekiem

Albo wzbogacają, wychodzi rasowy shake ;)

g-kick
01-10-11, 20:53
placisz wiecej zeby miec mniej T i W a pozniej sam je dodajesz ?? widzisz tutaj jakikolwiek sens ?? bo ja nie

KowalX
01-10-11, 21:40
placisz wiecej zeby miec mniej T i W a pozniej sam je dodajesz ?? widzisz tutaj jakikolwiek sens ?? bo ja nie

Yup. Już dawno zrozumiałem żeby nie płacić więcej. Dużo bardziej mi smakuję z mlekiem :) A by pozbywać się tłuszczy całkowicie, nie widzę podstaw.

kitamo
02-10-11, 00:10
ale3 jak za ciepła to strasznie sie pieni(przynajmniej w przypdku mojego białka)

Zalezy od bialka, mialem wczesniej Muscle Up'a i strasznie sie pienil, a obecnie zre UNS i zero piany tak wiec duzo zalezy od samego bialka.