PDA

Zobacz pełną wersję : Dawkowanie



Emeryt
28-09-11, 20:10
A więc rozpoczynam cykl od przyszłego tygodnia. Dieta jest (wspomagana białkiem od Gaspariego), trening jest, suplementy są. Potrzebuję waszej pomocy w ułożeniu dawkowania, do dyspozycji mam (wszystko od Treca):

S.A.W (przedtreningówka)
CM3
Monohydrat

Sub-Zero
28-09-11, 21:04
mono 5 g rano
Jabłko 5 g przed i po treningu 5 g
saw przed treningiem ,swoją drogą słaby supel :] mam obecnie z testu

w nie tre
mono rano 5 g
i w godzinach około treningowych 5 jabłka

Emeryt
28-09-11, 21:14
A nie lepiej wyeliminować porcję jabłka przed treningiem? W sawie też jest zawartość krety (mono, jabłko i ester etylowy). A co do sawa to jedna porcja 5g rzeczywiscie slaba, ale 10-15g trzepie konkretnie (pozatym jest tani i wychodzi ekonomicznie).

fallenursus
28-09-11, 21:29
3 lyzeczki mono.do.szsjka potreningowego.
Ta przedtreningowka to.ile tam.chcesz.
W dnt mozesz zmniejszyc dawke mono do jednej lychy lub ladowac tak samo jak ci wygodnie.

fallenursus
28-09-11, 21:29
3 lyzeczki mono.do.szsjka potreningowego.
Ta przedtreningowka to.ile tam.chcesz.
W dnt mozesz zmniejszyc dawke mono do jednej lychy lub ladowac tak samo jak ci wygodnie.

Sub-Zero
28-09-11, 21:29
w 10 g sawa masz 2,5 g krety

jak na mnie to słaby jest , no ale ja już miałem do czynienia z zaawansowanymi boosterami treningowymi , mózgojebami hah
więc może za dużo wymagam :)

luo
28-09-11, 21:45
A po co Ci "dużo" kreatyny przedtreningiem jeśli potreningowa porcja będzie wystarczająca?
skład saw jest ok tyle że trzeba brać więcej niż te 5g jakie zaleca producent. Beta alanina, aakg, cytrulina, kofa, tyrozyna czego tu więcej potrzeba? no może tylko leucyny

g-kick
28-09-11, 22:27
niepotrzebnie kupiles ten jabłczan , wystarczy jak fallen napisał wal z 15 g (3 łyzeczki) mono po treningu , w nietreningowe z 10 w ciagu dnia (kiedy chcesz) i przed treningiem tego SAW czy jak mu tam - zacznij od 1 porcji jak bedzie słabo smyrać to zwiekszaj i tyle

Emeryt
28-09-11, 22:40
Tzn ja tego zestawu nie kupiłem, a że tak powiem dostałem do testowania. Jeżeli mam już ten jabłczan (w pigsach) to też go gdzieś wcisnę.