PDA

Zobacz pełną wersję : Next plan



BigS
28-09-11, 17:32
Witam
w związku z tym że skończył mi się cykl na storm i shocka robię 4 tygodniowa przerwę i przez ten czas chce ułożyć z wasza pomocą nowy plan nowe ćwiczenia.

przez te 4 tygodnie się do tego planu przyzwyczajać i po tym czasie jechać na mono universał i dokończyć schocka

staż z przerwami łącznie trochę ponad 3 lata plany brałem z tego forum
(to mój 1 cykl na kreatynie)

O to mój dotychczasowy plan:

Poniedziałek: klata + bic
Wyciskanie na płaskiej 12-10-10-8
Wyciskanie na skosie 12-8
Wyciskanie hantli na skosie 4x10
rozpiętki 4x10

Uginanie gryfem łamanym szeroko 12-8
uginanie gryfem łamanym modlitewnik 12-18
młotki na skosie 4x10

Środa bary+nogi
przysiady 12-8
stepy (unoszenie sie na palcach) 12-8

wyciskanie za karku 12-8
wymach hantli na boki w pochyle do przodu 4x10
unoszenie wzdłuż tułowia 12-8
unoszenie sztangi na prostych rekach przed siebie 4x10

Piątek plecy + tric
wiosłowanie (podciąganie do klatki w pochyle na Małysza) sztanga 12-8
wiosłowanie hantlem 4x10
martwy ciąg 12-8

wyciskanie sztangi wąsko 12-8
francuz 4x10
POMPKI W PODPORZE TYŁEM 12-8


(trochę chaotycznie napisane bo n ie mogę znaleźć planu w kompie a pisze szybko bo mało czasu ....)



Mam własna siłownie sprzęt to :

-hantle
-sztanga
-gryf łamany
-modlitewnik (prowizorka)
-ławeczka płaska skoś w górę

dziękuje z góry

fallenursus
28-09-11, 17:35
Foty wstaw inaczej to dupa anie ukladanie planu:)

BigS
28-09-11, 17:49
foty?... z tym problem bo nie mam jak i czym zrobić

jedynie wymiary mogę ale to wieczorem bo uciekam :(

luo
28-09-11, 18:08
Nie chce mi się wierzyć, że ktoś pod koniec 2011 roku nie ma nawet telefonu z aparatem

BigS
28-09-11, 20:39
dzięki za profesjonalną pomoc... tak k...a nie mam telefonu z aparatem tak dobrym by wstawić foto.. to jestem gorszy .... mi telefon jest potrzebny do pisania i dzwonienia a nie na mp3 aparaty... ale czy to miejsce na takie dyskusje ? poprosiłem o pomoc mając nadzieje duża ludzi co siedzą w tym i można nazwać profesorami tej dziedzinie ...
no przepraszam ale nieźle mnie wkurzył ten twój post..

PucuLeg
28-09-11, 20:50
BigS nie spinaj sie tak bo Ci cos peknie... Powiedz mi tylko jedno, czy specjalista albo jak nazwales profesor=jasnowidz? Skad oni moga wiedziec jaki Ty jestes, jaka masz genetyke, co na Ciebie wplywa, jak wygada Twoja sylwetka, bez zdjecia? Foty pomagaja, pomagaja ocenic jakim typem jestes, pomagaja ocenic co u Ciebie jest slabiej wyksztalcone i co ewentualnie wrzucic na priorytet. POza tym co ja sie bede rozgadywal... Sam pomysliz to zrozumiesz.

BigS
28-09-11, 21:14
ok przesadziłem ale poczułem sie poniżony o głupotę bo nie mam fona z aparatem

sory tak wiec temat można zamknąć bo niestety w najbliższym czasie nie będę posiadał fotek

i przepraszam za temat w ogóle nie myślałem że foty nie są "aż" tak potrzebne

luo
28-09-11, 22:05
Tak dla ścisłości powiem Ci, że każdy doświadczony trener zanim cokolwiek komuś doradzi chce naocznie zobaczyć daną osobę przynajmniej na początku i zamienić z nią kilka zdań, bo inaczej to jak gra w ciemno.
Jasne, że możemy Ci podać jakiś utarty plan, co to za problem? tylko jaką będziesz miał pewność, że będzie dobry dla Ciebie?
Trenujesz już 3 lata, także napisz coś więcej. Jaki plan najbardziej Ci odpowiadał, typowe splity w których masz wszystko 1x w tyg, coś ala puch&pull, hst, może kombiowałeś coś na własną rękę z dobrym skutkiem?
patrząc na Twój plan, 3x w tygodniu na trening dzielony to imo za mało, 4 dni treningowe byłyby optymalne. Gdzie masz braki? chcesz bardziej poprawić uda klatkę plecy? Jak nie foty to przynajmniej rozpisz się trochę, ile czasu poświęcasz na regenerację. Pisz jak jest, nie zmyślaj