PDA

Zobacz pełn± wersję : Cykl na mase do oceny



Brzucho
23-09-11, 19:06
Witam , napoczatek napisze ze cwiczyłem 1,5 roku( raz bralem kreatyne z treca) potem mialem 8 miesiecy przerwy i po niej juz od roku ćwicze. Teraz chce zrobic taki cykla:

Białko :SYNTRAX Matrix 5.0
Kretyna Olimp 1250 mg
Hmb Olimp 800mg

Prosze o ocene czy ma to sens?

kitamo
23-09-11, 19:22
A diete rozpisz jeszcze bo to ze tam kupiles bialko czy krete niewiele mowi. Sensu to nie ma zadnego jak nie masz diety ulozonej pod mase

Sub-Zero
23-09-11, 20:11
HMB odpu¶ć to po pierwsze .

Po 2 jak stoisz z diet± ?
I w jakich porach brakuje tego Białka ?

Brzucho
26-09-11, 19:32
Hm własnie dieta jest uboga a raczej bardziej bialkowa i prosta ze wzgledu na to ze pracuje na 3 zmiany i nie mam kiedy robic posiłków specjalnych i przy pracy na 3 zmiany jest ciezko jejsc o tych samych porach, ale napisze tak jak mniej wiecej jem...
1.posilek

100g ser twarogowy
miseczka platkow
2.posilek

kanapki- 300/400ml (kefir, jogurt)
3.posiłek

obiad.
4.posilek

2banany
200 g serek wiejski
5.posilek

kolacja-kanpki
6.posiłek

100g serek twarogowy

Ps. prosze o rady a nie sam± krytyke:) wiec jak ma ktos doswiadczenie z 3ma zmianami i dieta to tez niech da wskazowki:)

Sub-Zero
26-09-11, 19:41
Poczytaj o dietach , nie możesz się żywić samym nabiałem ...

g-kick
26-09-11, 20:33
diety brak , szkoda ze nie wydales tej kasy na mięso , ryby i jajka bio przy takim odżywianiu to nie ma wogole o czym mowic - moja 4 letnia córka je wiecej miesa od ciebie a co do 3 zmian - zobacz na konkurencyjnym forum ma dziennik fitneska Aneta ktora pracuje na 3 zmiany i jakos trzyma zarcie i zapitala na siłowni na maxa a ty jest facet i płaczesz - wstyd !!!

kitamo
26-09-11, 21:40
ak jak chlopy Ci radza, szkoda jest brac nawet to mono, jesli nie masz dobrego zarcia. Te wszystkie odzywki jestes w stanie zastapic dobrymi posilkami w ciagu dnia i da to o wiele lepszy efekt.
Rano platki + jajka + twarog mozna zrec + duza łyzka masła orzechowego.

pozniej musisz jesc prawdziwe mieso a nie kanapki z pseudo wedlina.
lepiej juz nagotowac sobie kure i jesc to na te posilki, masz w tym 100% wiecej bialka niz bedziesz w stanie wyciagnac z tego proszku ktorym chcesz sie zywic.

Ja pracuje takze dzien w dzien bardzo duzo po 12h dziennie i nie mam praktycznie dni wolnych obecnie. Nie zawsze jestem w stanie przypilnowac diety ale staram sie jesc jak najlepiej i nadrabiac. Da sie to zrobic bo przygotowanie jedzenia na caly dzien do pracy zajmuje tyle samo czasu co przygotowanie odzywki, jej dobre rozmieszanie i wypicie a do tego smakuje o niebo lepiej.

Na wieczor zjedz jakas rybe chociaz, pozniej kosteczka twarogu + szczypiorek i przyprawy. Najprostsze jedzenie.

jak nie masz duzo czasu ugotuj sobie troche zarcia, mozesz poporcjowac i do lodowki dac. Mozna tak przygotowac posilki na 3 dni do przodu nawet i nie jest to problem duzy bo gotujesz tylko raz.