PDA

Zobacz pełną wersję : Wypadało by odkryć swą twarz:P



FANATOR:)
16-03-07, 01:30
Witajcie!!
Dziś w nocy ogarnęła mnie chęć wstawienia kilku fotek aby wkońcu odkryć Wam swoją prawdziwą twarz. Tym samym się przedstawiam. Nie są to foty kulturystyczne lecz zwyczajne życiowe. Nie chciałem pokazywać jak narazie swojej muskulatury(lol) ponieważ czekam na odpowiedni moment aby miło się wam oglądało. Fotografie są dość stare mają jakieś dwa lata, ważyłem wtedy jakieś 70kg i nie byłem tak zapalony jak obecnie do kulturystyki. Chodzi mi głównie tylko oto aby sie przedstawić aby stali forumowicze mniej więcej mnie kojarzyli.

Oto one:
http://img73.imageshack.us/img73/1281/fanatorrd2.jpg
http://img181.imageshack.us/img181/6199/fanatorek8.jpg
http://img471.imageshack.us/img471/4485/fanatorey5.jpg

Pozdrawiam!!

ps. jeżeli te fotki są w jakiś sposób niewłaściwe to nie mam żadnego sprzeciwu co do usuniecia tego tematu.

sławo
16-03-07, 09:29
i teraz pomyśl sobie co byś powiedział komuś jakby wstawił takie foty

pewnie też byś go jechał


co można powiedzieć o nich to fajna opelotka

adrys
16-03-07, 10:52
Foty same w sobie fajne ale pamiętaj że jest to fotogaleria kulturystyczna a nie fotka.pl

krzychuool
16-03-07, 11:58
FANATOR:), to rzeczywiście nie ten dział, przenieś fotki do odpowiedniego czyli do: http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=3022&highlight=poznajmy+sie

FANATOR:)
16-03-07, 12:36
Przepraszam ale jak to zrobić?? Mam napisać do sylwki aby przeniosła to do siebie czy napisać do Hadesa. Nigdy nie przenosiłem tematów i za bardzo nie wiem:/??

sold3k
16-03-07, 17:42
Haha xDDD
i ten co każdego jedzie... że złe fotki wrzuca.. itp. itd.
fotka.pl xDD

So...
16-03-07, 19:52
Naszlo Cie i postanowiles pokazac swoja twarz...what the fack!Jesli chcesz poznac jakiegos chlopca to powinienes tego typu zdjecia wyslac na jakas stronke w ktorej sa ogloszonka matrymonialne..typu pan pozna pana...W morde jeza...nie ten adres kolego...mysle ze wszyscy uzytkownicy tego forum nie maja checi do ogladania twojej twarzy!!

Albo jesli miales zamiar pokazac fotki przed "kuracja" i po..to wklej te drugie bo jak narazie to widze ze te 2 lata temu wygladales na kluske!!

Pozdro.

bartek145
16-03-07, 20:18
Nareszcie sie pokazales ale nic tu nie widac!!!
pozdro

krzychuool
16-03-07, 20:20
FANATOR:), Jak nikt nie ma zamiaru Ci tego przenieść to skasuj ten temat i załóż nowy w tym co podałem wyżej ;)

FANATOR:)
16-03-07, 20:25
OOOO jaki nerwowy:D Widze że ktoś komu dołożyłem założył sobie nowe konto aby mu ostów nie doszło i teraz pokazuje kim jest:) Powiem Ci ze nie szukam chłopaka, jakoś mnie nie interesują, mam od roku wspaniałą dziewczynę i nie potrzebuje nic więcej. Dziękuje za wszystko co napisałeś, widać że masz nie pokoleji w głowie ale to nic;/ Przepraszam, pomyliłem działy już to mówiłem, nie wiedziałem że jest taki jak "poznajmy się". Myslisz że dobrze robisz narzucajac mi homoseksulane zapędy lub beranie mnie za pomyłkę?? Ja w tamtym okresie wyglądałem o100%lepiej jak większość chudzielców na tym forum i się moich zdjęć nie wstydzę. Masz racje może nie wszyscy macie chęć mnie oglądać no ale szkoda że nie przeczytałeś pierwszych zdań które napisałem w temacie które odrazu mówiły że nie będzie tam zdjęć do oceny. Skoro wyzywa mnie ktoś kto dołączył parę minut temu to znaczy że jest to ktoś stary na tym forum i tylko czekał aby się odgryźć. ja sie nie złoszczę:D

[ Dodano: 16-03-2007, 19:28 ]
krzychuool, dzięki , ale powiedz mi dlaczego jak chcę nacisnąć przycisk usuń to mi podświtla się zamiat usuń ten temat to ignoruj wyskakuje. Ja bym chciał to naprawdę wywalic ale za bardzo nie wiem jak. Czytałem faq ale to mi nic nie dało:/

[ Dodano: 16-03-2007, 19:31 ]
bartek145, naucz się czytać!! Czy była mowa o tym że będą to fotki kulturystyczne?? Jak była to przepraszam za pomyłkę!

sławo
16-03-07, 20:34
są dwie kratki usuń

jedna do usuwania swoich postów a druga do ignorowania


no i chyba nie spodziewałeś się że ktoś tu będzie cię chwalił za te foty

niestety

"jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie"

FANATOR:)
16-03-07, 20:42
Co mi da to że ja to zignoruje a każdy inny będzie widziec ten temat??
Pisałem do sylwki ale ona chyb nie bywa na forum, pisałem już nie tylko w tej sprawie , bez odzweu. Sławo wywal ten temat, bo tylko wojna powstaje, gdybym walną te foty tam gdzie krzyhool mi pokazał nie było by zamieszania.

Ps. nie jestem zaskoczony, masz racje jak kuba bogu tak bóg kubie. Tyle że ja mam odwagę pisac z mojego użytkownika a reszta zakłada nowe aby niedotać ostrzeżeń.

sold3k
16-03-07, 22:57
Co masz zrobic ???
weś sobie kolo i sie pierdolnij w czoło... xD
nie no jołk xD

So...
16-03-07, 23:04
Fanator ,przeciez ja nawet nie ocenilem Twoich zdjec...Zarejestrowalem sie bo naprawde te fotki mnie troche rozbawily...wiesz obserwuje juz jakis czas to forum i Twoje "oceny" ,prawda...do nie ktorych musze Ci przyznac racje.. byly sluszne...ale w niektorych przypadkach nie powinienes obrazac ludzi(niektore dawaly tylko znac innym uzytkownikom jaki z Ciebie narcyz)..to ze czlowiek wyglada i jak patyk,cwiczy od pary miesiecy ,zauwaza jakies male zmiany ,poprostu chce aby ktos dostrzegl jego starania..niektorym potrzebna jest motywacja,zwlaszcza od osob takich jak Ty,wiadomo ze cwiczysz juz jakis czas i zapewne masz niezle wyniki,wiec mysle ze powinienes troszke wziac na luz..widzisz polamanca -swietnie -niech bedzie gruby,chudy..mozesz powiedziec ze ma jakies braki,ze powinien przylozyc sie bardziej itd..ALBO ZOSTAWIC TO BEZ KOMENTARZA...Najgorsza rzecza jest obraza..sam mysle ze poczules to troche na wlasnej skorze..bo Twoja odpowiedz brzmiala "obronnie",odrazu zaczoles zaprzeczac ze nie jestes pedalem!(teraz moge Cie za to przeprosic,chcialem zobaczyc Twoja reakcje hehe).
Napewno gdy Ty rozpoczynales ,cieszyles sie z kazdego przyrostu,nawet jeden maly cm w lapie i byles zadowolony-widziales jakies postepy- co dawalo Ci sily do jeszcze wiekszego wysilku...

Starasz ze wszystkich sil zmienic swoje cialo...postaraj sie zmienic ,choc troche, swoja kulture, bo czasem to wydawalo mi sie ze reprezentujesz takich tepych osilkow,ktorzy procz miesni nie maja zbyt wiele w glowie...

lenin8912
16-03-07, 23:17
Ja nie jestem kozakiem ani nie wygladam dobrze ,ale ty tez, nie wiem po hu* opiepszasz innych ? nie kumam ,sam nie jestem dobrze zbudowany,a pozatym <moze mi sie zdaje> ale dziwnie piszesz takimi tekstami ze trudno cie zrozumiec ,pisz normalnie i zwiezle:),I ponauj sie nie denerwuj ty a nie inni Pzdro

Prezydent_1c
16-03-07, 23:43
Ja mam tylko taką prośbe. Pokaż swoje zdjęcia OBECNE jak wyglądasz bo pisać ze fotki sa sprzed roku albo coś takiego może każdy (sorry jesli się myle, i będe mile zaskoczony jeżeli tak będzie). A jeżeli nie chcesz narazie to chociaz wyślij troche mi na PW bo jestem ciekawy jak wyglądasz ...

Punisher
17-03-07, 11:44
bo jestem ciekawy jak wyglądasz ...
Każdy jest.

Robalo
17-03-07, 12:11
Właśnie bo widziałem dużo postów w których ciśniesz wszystkich a po tych fotkach to wyglądasz gorzej niż oni wiec wiesz.. nie mówię że teraz jest tak samo bo nie wiem ale wiesz pouczać to może ktoś dobry wiec jeśli wyglądasz tak jak na tych fotach to sorry ale był byś po prostu kawałem chu.... Może trochę ostro tu napisałem ale znam twoje posty i wiem jak ty potrafisz być nie miły. I czemu tutaj zrobiłeś ten temat przecież jak ktoś wstawiał tu swoje fotki np po 6 miechach i nie było za dużo efektów to już robiłeś wielką aferę a na tych fotkach to normalnie jesteś na maxa przypakowany. Powinieneś wstawić fotki bo teraz ludzie będą na ciebie patrzeć z pogardą nie chodzi tu o wygląd tylko o wcześniejsze zachowanie. Dobra wyżyłem się trochy zły dzień ale co tam :P

Marcin909
17-03-07, 12:32
Bydgoszcz!!!

FANATOR:)
19-03-07, 02:37
Chłopaki, wszystko jest jasne, fotki wstawiłem z różnych powodów, jednym z nich jest też to że niedługo postaram się pokazać swoje obecne foty, i napewno zauważycie różnicę. Nie wiem ile to potrwa, chce się do tego w miarę przygotować abyście musieli się ostro na kombinować żeby dać upust swej nienawiści do mnie i berać mnie tak jak ja berałem niektórych....Ja się niczego innego nie spodziewam ponieważ fajnie będzie temu fanatorowi dojeb..... i zdołować go na maxa. Ja wiem że moja sylwetka na dzień dzisiejszy jest nie najgorsza, ale pewne rzeczy wymagają dopieszczenia, jak klatka i uda.
Robalo, napewno nie będzie ze mnie kawał chu.... jak napisałeś :wink: nie martw się, ja wiem co mówie:D A co do wysyłania zdjęć na prv to nie ma sprawy!!
Pod jednym warunkiem, nikt poza tą osobą nie może ich oglądać ani wysyłać ich dalej do innych użytkowników forum i musi przed tym jak ja wyślę foto wysłać mi swoje! Jak dostanę na prv wiadomość na pewno postaram się najszybciej podać jedno może dwa ujęcia które będą mi odpowiadać najbardziej.

Nie cieszy mnie fakt że wszyscy na mnie tu wilkiem patrzą:/ ale niestety taki już jestem, bądź co bądź prawie 90% moich wypowiedzi jest poparta i nawet gdy jest to ostre beranie kogoś znajdują się tacy co mi przytakują, tyle że potem gdy jest ogólna dyskusja na mój temat są przeciwko mnie. A czemu?? idźcie postudiować socjologie i psychologię a odpowiedź może znajdziecie. Polecam temat , zachowania zbiorowe w społeczeństwie :wink:
Poza tym ze statystyk mam prawie najlepszy stosunek postów do sogów na tym forum, bo co drugi post dostaje soga.

POZDRAWIAM i bez nerwów :wink:

sławo
19-03-07, 19:23
możesz mi podesłać foty na priw

a co do psychologi i socjologii to widać że jeszcze nie doczytałeś sporo rozdziałów
i młodziutki jeszcze jesteś stad widać też jeszcze te braki

coraz bardziej mi sie podobasz
może faktycznie tymi fotami mnie przekonasz żeby tu zostać

panostry
22-03-07, 00:57
:mrgreen:

muscler
25-03-07, 23:57
Słuchaj, możesz mi zapodać te fotki?? Komuś je juz wysyłałeś, bo mod juz się o nie upominał. Jakby co z checią ocenie na czym stoisz, ale obiecuje że będe równo krytyczny w ocenie jak ty!!!Ciekawe czy jesteś taki wielki za jakiego się uważasz!!

MrOlimpia
31-03-07, 18:21
czy ja wiem czy jesteś taki duży nie chce krytykować ale w porównaniu do innych to średnio....