PDA

Zobacz pełną wersję : MMA ATTACK - Nowa Federacja



Mosin
19-09-11, 14:56
http://www.mma-attack.com/uploads/images/newsy/MMA_ATTACK_zaproszenie_mail.jpg

Jakiś czas temu pojawiła się informacja o powstaniu w Polsce nowej federacji MMA. Federacja MMA Attack już teraz zapowiada się na godnego rywala dla KSW i zdecydowanie lepsza niż Pro Fight który powoli się rozpada. Poziom sportowy już teraz jest porównywalny do wcześniejszych edycji KSW. MMA Attack ma również dobrą promocję ,a ich gala będzie transmitowana na TVN Turbo. Czy myślicie ,że w Polsce jest miejsce dla 2 dużych federacji ?


Rozpiska:



Data: 5 listopada 2011
Miejsce: Torwar, Warszawa, Polska
Transmisja:

Walka wieczoru (K-1)

Open.: Przemysław Saleta vs. Marcin Najman

Główna karta (MMA):

Open.: Damian Grabowski (13-1) vs. Joaquim Ferreira (11-6)
84 kg.: Tomasz Drwal (18-4-1) vs. Gary Padilla (12-4)
Open.: Michał Kita (10-6) vs. Eddie Sanchez (12-5)
77 kg.: Borys Mańkowski (10-4) vs. Peter Sobotta (8-4)
70 kg.: Maciej Górski (10-5) vs. Erin Beach (2-1)
66 kg.: Sebastian Grabarek (5-1-1) vs. Johny Frachey (13-8)
70 kg.: Maciej Sikoński (3-0) vs. Dominik Malinowski (0-1)

Gangsta Latino
19-09-11, 16:32
Mozna się było spodziewać, że na początku będę starać się przyciągnąc uwagę, żeby trochę popularność federacji skoczyła stąd walka najmana z saletą ( wątpie, żeby salecie się znowu udalo wygrać).

Pożyjemy zobaczymy, ale myślę, że KSW pod presją będzie dobierać coraz to lepszych zawodników i nie dają się prześcignąć MMA ATTACK, ale dobrze, że jest nowa federacja bo przez to będzie więcej walk

mtm
19-09-11, 17:00
Jest popyt na mma to i jest miejsce na 2 federacje .
Ciekaw jestem walki Drwala .

Mosin
05-10-11, 16:50
http://www.youtube.com/watch?v=L5oAplxuyOA

Machida
07-10-11, 21:00
dobrze ze bedzie nowa gala. mam tez nadzieje ze Saleta wygra i najman w koncu zrozumie gdzie jest jego miejsce

KowalX
08-10-11, 15:17
Saleta ostatnim razem zrobił z siebie pajaca po walce. Do tego dostawał po dupie. Gdyby Najman choć trochę wiedział co robić, nie nie dałby mu wstać.

Mosin
08-10-11, 15:40
Moim zdaniem zarówno Saleta jak i Najman zrobili z siebie pajaca przed po i w czasie walki. Powiem szczerze ,że nie lubię Najmana i kibicuję Salecie chodź najlepiej by było gdyby do tej walki miało w ogóle nie dojść.

Mosin
07-11-11, 20:55
Oglądał ktoś galę ?

Świetne technicznie i bardzo widowiskowe walki dali Damian Grabowski i Borys Mańkowski. Walka Drwala ujdzie nawet.
Po za tym zauważyłem fajny kontrast między Najmanem mającym "chorą nóżkę" ,a Mańkowskim który wytrzymał kilkanaście sekund w skrętówce...

Dolce Martino
22-11-11, 09:46
federacja ze powstaje jest ok
ale tak - gala słabo byla oprawiona
prowadzacy lepiej wygladał w stongman niz ww tej gali
proba imitacji najslynniejszego okrzuku nieudana
po prostu poziom za niski