PDA

Zobacz pełną wersję : zastój na wadze



Scott
16-03-07, 00:07
mam od pewengo czasu z waga...mianowicie zatrzymała się na 65kg i dalej ni ch....od poczatku tygodnia medze matce zeby robila miecho na obiad i jem to, jak byla zupa-zjadlem dwie porcje, plus kotlet z dnia porzedniego :p, jem sniadanie, biore sobie koktajle do szkoly, jem obiad przed silownia, cos wysokowęglowodanowego po silowni i jak daje rade to i kolacja (od tygodnia na kolacje prawie non stop jajka) nieraz jestem tak pelny, ze mi nie dobrze...widocznie nawet tluszcz mi nie doszedl...pije tez okolo 1,5l mleka dzinnie na opoznienie metabolizmu zeby jakos to bylo, a tu dupa...waga jak byla,tak jest.nie weim co jest :cry: pomyslalem o zaopatrzeniu sie w jakiegos gainerka, ale mam kilka watpliwosci np. Mass XXL treca, gdybtm kupil 2kg (za 60zl) to przy dawkach dziennych srednio 210g czyli nie cale 10dni... i czy to w 10 dni przelamaloby te granice i dalo mi chociaz z 3kg? bo na regularne stosowanie mnie nie stac na miesiac wyszloby ok16-170zl:/. ale mam jeszcze iny pomysl raz na miecha kupowac sobie carbo olimpu (1kg bo tu tylko 20zl) co myslicie? moze jakas sugestia?

jonasz7
16-03-07, 10:23
Scott, masa na dietce nie przychodi w ciągu jednego tyg.!!
Pamiętaj dietke musisz stosowć ciągle, do tego dobry i intensywny trening i na bank coś złapiesz z masy.
Gainer dobra rzecz, napewno coś ci pomoże.
pzdr.

Scott
16-03-07, 11:36
ehhh... czytaj uwaznie, napisalem ze taka (hardcorowa bo naprawde na nia uwazam) dite trzymam od tygodnia, ale wage 65kg mam juz od paru tygodni :/ trening mam, rozplanowany raczej dobrze, cwicze regularnie (bo wg niego). sam juz nie wiem, ale Co mi polecasz bo nie chce tyle kasy na to wywalac, czy sam olimp carbo 1kg na miecha styknie? czy moze jakas serwatke do tego, bo o tym tez myslalem, z tym ze nei wiem skad ja wziac bo na pewni nie z allegro, tam cena samej przesylki to okolo 10zl...chyba ze...wzialbym z kumplami, no ale to i tak cena transportu wzrasta:/ mozna ostrowie kupic w jakims sklepie z odzywami?

tom
16-03-07, 15:19
czy moze jakas serwatke
nie

mozna ostrowie kupic w jakims sklepie z odzywami
nie
sluchaj oblicz mniej wiecej ile dziennie spozywasz wegli bialka i tluszczy i napisz tu zobaczymy

Scott
16-03-07, 15:37
czy moze jakas serwatke
nie

mozna ostrowie kupic w jakims sklepie z odzywami
nie

wiele mi to mów :roll:

z tym ile czego jest, jest roznie bo nieraz nie dokladam rodzynek do koktajlu, albo nie zawsze zjem kurczaka, a tlustszego kotleta
ale srednio (biorac pod uwage ze na obiad kurczak) wychodzi tkaie cos
160bialka
75 bialka
270 wegli

zatem najbardziej potrzebuje wegli, stad moje zapytanie o carbo

jonasz7
16-03-07, 18:26
1kg. Carbo na bank niestarczy ci namies.
Jak masz dobrą dietę to sie jej trzymaj, jak ją masz dopiero tyg. to jeszcze za wcześnie na efekty.
pzdr.

Scott
16-03-07, 23:10
ehh...diete mam juz od dawna, ale od tygodnia wpieprzam wszystko co moge, zeby chociaz tluszczu zlapac a tu dupa. Wiem ze 1kg carbo nie starczy na miesiac, ale na wiecej szkoda mi lasy, a tak przynajminej cos ruszy z miejsca, jak sie to dawkuje?

jonasz7
17-03-07, 09:33
To już lepiej kup sobie gainbolica 4kg. i powinno coś pujść.
pzdr.