PDA

Zobacz pełną wersję : Jak to połączyć?



RogerJLB
17-09-11, 16:36
Witam wszystkich , mam taki maly problem chodzi o to ze mam odzywki i nie wiem jak je najlepiej polaczyc, co brac kiedy ..
-green magnitude
-carbo nox olimpu
-Cytonox (firmy cytogenix)
-monohydrat (nutrabolics)
prosze o pomoc co najlepiej brac rnao , przed silka i po silce jakie bd najlepsze polaczenie?

g-kick
17-09-11, 21:34
za duzo tego nakupiles , GM odstaw na nastepny raz a teraz leć tak
w dni treningowe porcja Cytonoxu jakies 30-40 minut przed treningiem, po treningu 50 g carbo + 10 g mono
w dni nietreningowe bierz 10 g monohydratu - moze byc rano , w poludnie - obojetnie - mozesz rozbic na 2 porcje po 5 g

mtm
17-09-11, 22:13
działa nasz nowy,przyszły mod :)

Sub-Zero
21-09-11, 20:32
Który to twój cykl ?

Jak 1 to możesz polecieć

5 g mono z rana i 5 po treningu w nie treningowe 5 mono z rańca
Carbo w czasie treningu
Cytonox na pusty żołądek 30 min przed treningiem,zacznij od 1 miarki i zobacz jak kopie ,wrazie potrzeb zwiększaj dawke

Wersja zawansowana bardziej

5 g mono z rana , po treningu GM w nie treningowe 5 g mono z rana
Carbo podczas treningu
Cyto tak jak wyżej

kitamo
22-09-11, 16:12
Nie ma sensu rozbijac 10g mono na 2 porcje w dni treningowe, najlepiej odrazu po treningu wziac porzadna dawke i tyle, rozbijac to sobie mozna jak ktos bierze po 25g dziennie. Kreatyna jest uzupelniana wedle zapotrzebowania przez organizm, a to co nie zostanie wykorzystane idzie w mocz juz po bardzo krotkim czasie, tak wiec jak ktos cwiczy poznym popoludniem a wstaje z rana to raczej bez sensu tak rozbijac. najwieksze zapotrzebowanie jest tuz po treningu silowym,