PDA

Zobacz pełną wersję : Odżywki Olimp



włodar82
16-09-11, 21:18
Witam mam pytanko odnosnie odzywek zakupilem ostatnio odzywke olimp whey protein complex 100 % oraz olimp pro long protein slow release jak je razem stosowac dla najlepszych wynikow wiem ze ta druga jest przed snem stosowana i po przebudzenia ale nie wiem ile koktaili moge wypic z tej drugiej odżywki przez caly dzien czekam na szczera dobra rade pozdrawiam

mtm
16-09-11, 21:28
Szczerze to najlepiej żebyś pił jej jak naj mniej .

Im mniej jesz prochu a im więcej dobrego jedzenia tym lepiej , np. duzo lepiej wygladaja sylwetki zawodników co nie robią szejków zamiast posilków .

Zostawił bym tylko około treningowo .
Chyba że po prostu nie masz jak to wrzucasz płatki owsiane mielone na pył , białko i jakieś źródło tłuszczu (np. masło orzechowe ,oliwe ) i traktujesz to jako posiłek

luo
16-09-11, 21:30
whey protein complex to mix białek, także możesz je pić w ciągu dnia, do posiłków czy tam między nimi
pro long protein najlepiej przed snem razem z tłuszczami
2-3 szejki wystarczy np przed/do śniadaniem i po treningu whey, a przed snem pro long. Pamiętaj, tylko że i tak znacznie ważniejsze jest ile mięsa włożysz na talerz, także nie zapominaj o tym

włodar82
16-09-11, 21:55
no własnie problem w tym ze miesa nie jem dlatego zakupilem bialko>dzieki za odpowiedz na posta wiec po przebudzeniu szejkik na drugie sniadanko przed treningiem a przed snem pro long tylko moje dni treningowe wygladaje ze rano wstaje do robutki na 7 wiec bedzie szejk okolo 10 II sniadanko i szejk a o 13 aeroby bieznia itp,nastepnie o 18.00 silownia a na noc pro long nie wiem czy dobrze jest rozpisany rozklad picia szejkow i cwiczen kiedy mam je pic ???????? kurcze najlepiej rano cwiczyc ale nie mam czasu na to

luo
16-09-11, 22:46
Nic z tego nie będzie jak będziesz robił jw. Zrozum, żeby rosnąć musisz jeść 5-6 pełnowartościowych posiłków w ciągu dnia, inaczej szkoda Twojego czasu i pieniędzy. Dlaczego odrzucasz mięso? nabiał, jaja i ryby też?
Ktoś kiedyś powiedział mądre słowa, że 100g białka z prochu=30g białka z mięsa. Pomyśl nad tym zdaniem

włodar82
17-09-11, 07:51
Wszystko byloby OK ale jestem wegetarnianinem i miesa nie jem co z innych zeczy to rybe owszem jem ile moge ;) wiec jak te szejki pic w moje dni treningowe ??????

DTX
17-09-11, 08:07
Nawet Piotrkowicz mówił, że rośnie się na mięsie, a nie na produktach mlecznych (jakim jest serwatka).

Swoją drogą zastanów się nad wegetarianizmem, bo to moim zdaniem głupota. Po latach wychodzą problemy, niedobory etc. Ale oczywiście nie chce nikogo urazić, szanuje wybory innych.

luo
17-09-11, 17:30
Człowiek jest wszystkożercą także mięso jest potrzebne, no ale to już Twój wybór, jesteś dorosły także nie będę Cię przekonywał.

Rozumiem, że jesteś tylko wegetarianem, więc jaja czy nabiał normalnie spożywasz?
Jeśli chcesz trochę wzbogacić te szejki to zrób coś takiego miarka serwatki+płatki owsiane+serek wiejski+szklanka mleka+masło orzechowe/ew. oliwa czy zmielone siemię lniane, taki "posiłek" od biedy może być.
Kotlety sojowe też możesz sobie robić. Pamiętaj, że jeśli chcesz rosnąć musisz jeść sporo węglowodanów i nie mówię tu o połowie chleba dziennie tylko o 400-500 gramach ryżu/makaronu czy kaszy. Ziemniaki przedtreningowo też będą ok