PDA

Zobacz pełną wersję : odżywki, proszę o pomoc



NieNaRaz
16-09-11, 17:29
Witam,
Zacznę od tego że mam (jeszcze) 17 lat, 176 cm wzrostu i aż 100kg wagi, wszystko głównie lezy na brzuchu.
Ćwiczę na siłowni juz jakies 6 miesiecy lecz niestety miałem 2 miesiące przerwy, ćwiczę 4 razy w tygodniu.
Teraz pytania, wiem że połowa powinna być w innym dziale ale nie będę zakładać dwóch tematów.
Chodzi mi o to abyście mi pomogli dobrać dobrą diete, ale co mnie bardziej tu sprowadza to to abyście mi powiedzieli czy wypada mi brać jakieś odzywki, chciałbym coś zacząć brać lecz niewiem czy przy tej wadze jest cos dla mnie dobrego bo chciałbym schudnąć/ wyrzeźbić się, a nie jeszcze bardziej przybierać na masie, jeżeli są odżywki takie które by pasowały dla mnie byłbym bardzo wdzięczny gdybyście mi pomogli jakieś wybrać.
Z góry wielkie dzieki!
Pozdrawiam

kitamo
16-09-11, 17:58
Zacznij od diety i porządnego cwiczenia a nie opierdalania sie.
O suplach zapomnij, zaloz sobie w odpowiednim dziale temat-relacje w którym bedziesz opisywal wszystko co robisz, jakie treningi i co jesz. Przeczytaj dzial dieta i zacznij od przygotowania sobie diety + cwiczen.

luo
16-09-11, 22:09
Suple będą zbędne, dobre jedzenie i trening siłowy+cardio wystarczy. Przede wszystkim musisz poczytać podwieszone tematy z działu dieta, zajrzyj najlepiej tutaj http://www.e-gym.pl/showthread.php?24353-Rze%BCba-Odchudzanie-Jeste%B6-gruby-Mi%EAsnie-zakryte-s%B1-pod-t%B3uszczem-Trzeba-dzia%B3a%E6!!
Trening siłowy 3-4x w tyg wystarczy. Możesz np spróbować np treningu act (http://www.e-gym.pl/showthread.php?100-ACT-Aerobic-circuit-training) +aeroby rano naczczo 3x po 30 minut, co tydzień wydłużając o 5 minut.
Najlepiej by było jakbyś tak jak napisał Kitamo założył dziennik i na bieżąco byśmy Cię korygowali

NieNaRaz
17-09-11, 11:34
czyli na dzień dzisiejszy bez żadnych odżywe, ani spalaczy nawet taK? tylko cwiczenia i dieta?

luo
17-09-11, 17:20
Dokładnie! organizm i tak fajnie zareaguje na regularny trening siłowy i dobre jedzenie. Sam się przekonasz, a na suple jeszcze przyjdzie czas