PDA

Zobacz pełną wersję : Aeroby



BULLI
16-09-11, 09:30
Witam!
Panowie i panie wyjasnijcie mi jedna zecz. Jak to
Jest z weglami po treningu solowym a przed aerobami?
Czy powinienem zrobic trening solowy po treningu carbo a potem aeroby? Czy
Trening solowy potem aeroby i dopiero potem aeroby??
Jestem na diecie low carb. Robię wycinkę.

kitamo
16-09-11, 11:50
Nie wiem czy dobrze zrozumialem o co pytasz bo jak przeczytasz to co wyzej napisales to nie wiem czy sam zrozumiesz :)
Aeroby jak masz mozliwosc to lepiej z rana robic, jeszcze przed sniadaniem. Zalezy tez kiedy idziesz na silownie, bo ja np. chodze wieczorami, wiec zjadam tylko banana i ewentualnie bialko. Carbo nie biore nie jest mi potrzebne.

Baloniarz
16-09-11, 12:50
Pewnie nie Ci chodzi o trening siłowy a nie solowy :)
Rano na czczo, po treningu siłowym jakieś Aminy aeroby i białko...

mtm
16-09-11, 15:14
Rób rano po przebudzeniu 20minut o średnio dużej intensywności , przed bcaa , po normalny posiłek .
I na noc przed ostatnim posiłkiem .

Jeśli chciał byś robić po treningu siłowym to :

Odrazu po treningu (siłowym)10-20gr bcaa i po aerobach białko + vitargo z tym ze tego vitargo to max.0.5g na kgmc .

Seki
17-09-11, 13:26
Ja jeszcze chciałbym dodać, że możesz też robić trening w parach, niekoniecznie solo. Ciut bardziej na temat, to jest też inna szkoła, mówiąca, żeby zaraz po treningu siłowym, a przed aerobami, zjeść białko i węgle. Zanim to się wchłonie, to już będzie po aerobach, a organizm będzie miał surowce na odbudowę.

luo
17-09-11, 17:53
Rób rano po przebudzeniu 20minut o średnio dużej intensywności , przed bcaa , po normalny posiłek .
I na noc przed ostatnim posiłkiem .

Jeśli chciał byś robić po treningu siłowym to :

Odrazu po treningu (siłowym)10-20gr bcaa i po aerobach białko + vitargo z tym ze tego vitargo to max.0.5g na kgmc .
Nic dodać nic ująć. Niektórzy nawet po cardio wgl nie biorą węglowodanów, dopiero w posiłku potreningowym


Seki, znasz pewnie odpowiedz organizmu na cukry (nie trzeba na nią długo czekać) insulina pójdzie w górę żeby zbić poziom cukru we krwi (a jak wiadomo utrudnia ona spalanie tkanki tłuszczowej), a następnie spadnie poziom hgh który też jest bardzo potrzebny na redukcji. Także nie wiem czy węgle przed aerobami byłyby dobrym rozwiązaniem
btw białko (nawet izolat) musi się jeszcze strawić, no chyba że chodziło Ci o hydrolizat