PDA

Zobacz pełną wersję : 14 lat co sądzicie???



szymak333
15-03-07, 21:03
Witam mam 14 lat na siłke chodze już rok z małymi przerwami jak narazie brałem tylko nitro 150kap. i kreatyne olimp 150 mega cap.co o mnie myślicie???

kaczek
15-03-07, 21:10
No młody wypas, troche sucho ale to co jeszcze urosniesz :mrgreen: :grin:

Miluss
15-03-07, 21:13
jak narazie brałem tylko nitro 150kap. i kreatyne olimp 150 mega cap.

narazie .. a co za rok meta?
za wczesnie sie wziales za suple .

Dexter1900
15-03-07, 21:15
No no przekozaczyna z niego :twisted:

No coments...

Nastepny 14latek sie pokazuje na forum :mrgreen:

szymak333
15-03-07, 21:18
Mete już mam tylko sie zastanawiam jak brać czy piramidka jakaś czy normalnie stałe porcje :mrgreen:

m@bi
15-03-07, 21:38
lol2 zal :D mete to mozesz zjesc :D ale minimum za 6 lat :D czlowieku ty masz 14 lat ;/ twoj organizm dopiero rosnie a ty snisz o mecie zalosne co sie robi :| podaj rekordy :D

szymak333
15-03-07, 21:42
Na klate wyciskam 56kg w biku mam 30cm a reszty nie wiem.

Dexter1900
15-03-07, 21:43
Tuman juz mete :???:

Miluss
15-03-07, 21:50
Mete już mam tylko sie zastanawiam jak brać czy piramidka jakaś czy normalnie stałe porcje

hahaha stary jestes genialny, idz stad.

1. Jestes za mlody na mete.
2. G.o.w.n.o wiesz o tym sporcie.
3. Z punktu 2 jasno wynika, ze nie jestes w stanie optymalnie wykorzystac tego cyklu. Na mecie mozna przytyc od 1-3 kg tygodniowo, ale ty pewnie nie bedziesz mial prawidlowej diety ( chodzisz do szkoly ), a jak bedziesz dostarczal za malo bialka mozesz nawet schudnac + mozesz nabawic sie ginekomastii. Ogolnie jestes kolejnym frajerem ktory mysli ze po miesiacu bedzie szeroko chodzil.

ps. nie bedziesz

kaczek
15-03-07, 22:23
mozesz nabawic sie ginekomastii

Pokaż mi takiego człowieka który po 100 metki sie tego nabawił :mrgreen:

Blakee
15-03-07, 22:28
Nic dodać, nic ująć - J/w

Jesteś za młody i masz za mało doświadczenia by sięgać po suple a co dopiero po koksy...jeśli masz już zakupioną tą metę to jedyną rozsądną rzeczą, którą możesz zrobić jest spłukanie tego w kiblu...

Myślę, że powinieneś zastanowić się nad tym co robisz oraz czy warto to robić...zacznij myśleć na przestrzeni lat a nie dni...bowiem teraz możesz być zadowolony, ale w przyszłości będziesz tego żałował...

przemyśl to, czy warto przekładać swój wygląd nad własne zdrowie...

kaczek
15-03-07, 22:32
Wy jestescie chyba jacyś przewrażliwieni :neutral: znajdźcie osobe która miała jakieś duże skutki uboczne po metce, nie znacie napewno owych a szczegulnie tylko po 100, opieracie swoje tezy na mitach to jest żałosne :wink:

maxxx1984
15-03-07, 22:36
mniejsza z gino może ktoś się nabawił może nie a ty pewnie sprawdzisz to na sobie. a co do brania to tak piramidką jadna za dwie sekundy jeszcze dwie i tak całą paczkę to jest szansa że to wszystko wysrasz albo zwymiotujesz i nic ci się nie stanie.
14 lat i koks a to dobre

Prezydent_1c
15-03-07, 22:43
Brak słów ... 14lat ZA MAŁO NA METE ... Chociaz każdy wiek jest zły na doping... Wogóle nikomu tego nie polecam ... Po co wam tyle masy ?? W parterze nie raz dusiłem chociaz nie jestem za duzy (83kg przy 188) pompy po 100kg ... A co do wyglądu to w takim wieku nie bedziesz łatwie wyglądał bo nie masz zakończonej budowy ukłądu kostnego ... Więcej złego i nic dobrego z tego ci przyjdzie...

szperal
16-03-07, 00:31
wpi.erdol ta mete i zrub sobie fotki i wklej na forum. bedziesz zywym przykładem dla 14 latkow jak mozna sobie zycie spie.rdolic a i zrub badania przed i po cyklu. mozesz sie poswiecic ale za to ogromna ilosc ludzi w twoim wieku zrozumie ze szkoda zdrowia sobie psuc jak popatrza na twoje wyniki badan i fotki.....

Robalo
16-03-07, 08:10
Nie widać po tobie tych supli chudo jak chu.. jest , chyba nie cwiczysz na mase raczej na rzeźbę. A z tą metką to jesteś dobry weź wszystkie tabletki naraz to na pewno jeszcze tego samego dnia będziesz bardziej przypakowany szkoda że w szpitalu :P ale tak na serio to widzę że nie chce ci się czekać lepiej byś ćwiczył jeszcze pare ładnych lat kupił sobie jakiegoś gainerka czy jakaś kretkę a w dalekiej przyszłosci brał sie za te gówno jak już chcesz koniecznie.

wara
16-03-07, 12:05
zdjecia to kompletne dno nie wiem poco wogole one sa wystawione... a co do mety to kompletny DEBILIZM w tym wieku a jak ktos uwaza inaczej to powinien sie zglosic do lekarza, posuchaj szymak333, co mowia starsi 'wyjadacze' i nie niszcz sobie zycia...

areneusz
16-03-07, 14:35
Weś czlowieku myslisz o mecie, ja nawet krety nie bralem i nie chce brac bo wole na sucho jehac a nie jak ty pozniej bedziesz walil na sucho i zero przyrostow ciagle na koksach bedziesz musial jehac, krete moze za rok wezme (mam hajs ale wole zaczekac z tym)

daniels51
17-03-07, 00:47
jak ty masz 14 lat i chcesz brac mete, to co bedzie za kilka lat, zajmij sie lepiej gainerami

vold
17-03-07, 07:12
Pewnie już jest po cyklu z mety i chce zrobić kolejny, jeśli mam racje to świetny dowód że meta w tym wieku i z takim stopniem zaawansowanie nie daje nic!, jeśli chodzi o przyrosty mięśniowe, bo skutki uboczne w tym wieku jak organizm się rozwija są poprostu świetne a najlepsze w tym jest to że tego nie widać.

Dam ci rade weż jeszcze te 200 mety i nie rób odbloku chodz w tym wieku odblok i tak nie pomoże, a jak dorośniesz na tyle żedy poszukać jakąś laske to odrazu pytaj czy lubi sex oralny bo inny napewno ci nie wyjdzi ale to jest chwestia czsu :mrgreen:

Kakashi
18-03-07, 13:13
maxxx1984, zajebisty tekst:D :D

tak piramidką jadna za dwie sekundy jeszcze dwie i tak całą paczkę to jest szansa że to wszystko wysrasz albo zwymiotujesz i nic ci się nie stanie.

Dexter1900
18-03-07, 18:49
Hehehe ja tam nawet niewiem co to ten odblok?? :neutral:

A niech bierze sobie ta mete moze urosnie i bedzie Pudzian 2? :grin:

(...)
18-03-07, 19:19
no ku*wa mać, nie wiedziałem że są tacy ludzie, człowieku masz 14 w wieku 20lat jakibyś jechał na sucho wyglądałbyś super, tylko jest problem CIERPILIWOŚĆ ty wolisz poćwiczyć pół roku na kilku cyklach, a przypuszczam że za roku nie będziesz już ćwiczył, człowieku po co Ci to? kulturystą nie zostaniesz po po kredzie i roku ćwiczeń kiepsko wyglądasz, ale wiesz ludzi jest dużo jak będzie jednego mniej za 15lat, (bo tyle będziesz żył jak zaczynasz teraz koksować), to nikt się nie zmartwi

Odżywek
18-03-07, 19:45
Nastepny szalony 14 latek ktory mysli ze wezmie troche odzywek + meta i bedzie na cale zycie wielki bez cwiczen,diet i innych bez kitu smieszni ludzie nie ktorzy sa hehe.ja Ci doradze tak rob co chcesz biez ta mete,i daj znac jak przestanie Ci stawac to i owo i ogolnie jak tam zdrowie,chyba ze w szpitalu internetu nie maja.