PDA

Zobacz pełną wersję : jaki antyestrogren?



Krzychu999
11-09-11, 14:00
witam, planuje cykl na propie(flormedico) 40ml, 100mg e2d +ewntualnie metka(scantel 10mg) 15-20mg ed przez 4 tygodnie. Przebyty cykl na saa to 20ml prop(flormedico) e2d w marcu, clomid na odblokowanie.I teraz moje pytanie
po cyklu w kwietniu pojawiła sie ginekomastia (miałem iść do lekarza ale pierwszy wolny termin po skierowniu był po nowym roku ;) ), czy nolva wystarczy na zablokowanie jej rozrostu podczas kuracji czy jakiś inny antyestrogen, a jak tak to w jakich dawkach i czy odblokowanie mam robić także z nlovy? słyszałem , że to jednak to lepsze rozwiązanie niż clomid,ale nie wszyscy są co niego przekonani :P Z góry dzięki :P

fallenursus
11-09-11, 15:04
imo o wiele lepszy anty estro jest np to tutaj (http://www.********.com.pl/inhibite-75kap-p-306.html)
w dawce 25-50mg dziennie jesli masz sklonosci,

pct mozesz tez spokojnie zrobic z nolvadexu, stare koksy nie sa przekonane ale to takie stare...:)


po cyklu pojawila cie sie gyno bo miales nawrot estro. same sermy na pct to powoduja. ja zawsze dodaje IA po sermach dopiero, i zadnych problemow nie mam- no raz tylko jak nie dalem;) a ze teraz pct nie robie, wiec np daje ADT jakjuz zmniejszam dawki androgenow.

Krzychu999
12-09-11, 16:46
Dzięki wielki :) a co myślisz o FUSION ATD ? -skład i stężenie to samo, czyli chyba różnicy niema,a cena trochę bardziej ekonomiczna ^^
no to odblok będzie z nolvy 4dni po ostatnim strzale tylko dawki nie jestem pewien:P mogą być 1-7 40 mg ed,8-28 20 mg ed? :P

fallenursus
12-09-11, 16:51
Fusioj ponoc tez dobre. Ja kuouje inhibita bo u mnie grosze-niecala godzina pracy.
Jak.dajesz sam nolvadex mozesz dac 5-6 tyg po 20mg.
Potem pojechac adt.
Polecam n'acetyl cysteine na watrobe podczas pct. 1200mg dziennie.

Ps. Wieksze dawki hcg rowniez powoduja nawrot estro.:)
latwo sobie wyobrazic co sie dzienie jak schodzisz z towaru i wbijasz 2500iu. :p

Krzychu999
12-09-11, 17:11
nie wiem czy do końca dobrze zrozumiałem... nolvadex 5-6 tyg po 20mg. od pierwszego dnia kuracji, a po ostatniej tabletce nolvy wyjechać mam z ADT? dobrze rozumuje? :P

hehe, o hcg nawet nie myślałem :D

fallenursus
12-09-11, 17:26
Dobrze rozumujesz.?
Nolvadex zaczynasz po 3 dni pk ostatnim.strzale propa potem pk 6ciu tygodniach mozesz przejsc na atd na 2-3 weeks 25mg ed.

Krzychu999
12-09-11, 17:57
własnie mi coś nie pasowało z tą nolvą od początku cyklu, pomyślałem ,że to jakaś innowacja to rozwiązanie jest xD dziękówka jeszcze raz:D

Mastershammer
13-09-11, 08:04
własnie mi coś nie pasowało z tą nolvą od początku cyklu, pomyślałem ,że to jakaś innowacja to rozwiązanie jest xD dziękówka jeszcze raz:D Jeżeli gino wyskoczy to i tak będziesz musiał Nolvę lecieć podczas cyklu.

fallenursus
13-09-11, 13:23
Afcalebonie.
Czytales temat?
:)

Mastershammer
13-09-11, 14:22
[QUOTE=fallenursus;421855]Afcalebonie.
Czytać.POŻYJEMY ZOBACZYMY:):):)

fallenursus
13-09-11, 15:16
Nolva bardzo kiepski wybor jako IA a chyba poto bierzemy zeby zniwelowac gyno?
Dzialanie nolvy na receptory nikt nie neguje ale przypadku gino lepiej udezyc inhibitorem aromatazy niz modulatorem receptorow:) imho.
Powinienes wiedziec dlaczego:)

aromasin>letro>ari>atd>nolvadex.

Krzychu999
13-09-11, 18:42
Dobrze rozumujesz.?
Nolvadex zaczynasz po 3 dni pk ostatnim.strzale propa potem pk 6ciu tygodniach mozesz przejsc na atd na 2-3 weeks 25mg ed.

zrobi to tak jak fallen radzi, a jak gyno sie zacznie rozwijać to sie tu odezwe ;)
ok, spadam na trening:P

ht
13-09-11, 22:12
zobacz sobie 6-bromo. z tego co czytalem sklad tez blokuje estrogen. u mnie po cyklu prop+wino sprawdzil sie super:)