PDA

Zobacz pełną wersję : Dlugi cykl masowy



Kreta
10-09-11, 15:50
Witam lat 19 w grudniu 20 yebnie. Wzrost 195 waga aktualna 95kg. Staz hmm troche ponad rok ale mialem sporo przerw przez kontuzje nadgarstka ( streetfight, prawy hak zle ulozona dlon i jeb po nadgarstku). Dokladnych wymiarow nie znam bo sie nie mierzylem. Co do diety to restrykcyjnie ulozonej nie mam poprostu jem to na co mam ochote lecz zawsze w posilku jest duza zawartosc bialka i wegli( z weglami troszke przesadza :<)
A wiec tak zamierzam pociagnac cykl przez ok 3miesiace i tu pytanie czy to sie w ogole oplaca taki dlugi cykl?
Aktualnie posiadam:
- No xplode + resztka akkg z poprzedniego cyklu
- mono z fitmaxa
- bialko

zamierzam dokupic w najblizszym czasie:
- bcca z activlaba
- jablczan treca
- jakies witaminki

I jakbym juz skonczyl wszystko to co aktualnie posiadam i mam zakupione pojechalbym cykl na jakims dobrym stacku i przedtrenignowym. Tu pytanie wlasnie do bardziej doswiadczonych i ogarnietych czy oplaca sie robic taki dlugi cykl doslownie jeden po drugim czy zrobic sobie przerwe miesiac lub dwa odstepu? Badz moze jakies sugestie co do zmiany supli tez mile widziane

jak
15-09-11, 20:56
rob przerwe

fallenursus
15-09-11, 21:37
Jak cyklujesz krete to jak najbatdziej 3miechy minimum.

slim shady
15-09-11, 21:46
w przerwie od krety mozesz brac stacki bezkreatynowe typu White Flood

Kreta
15-09-11, 23:21
I chyba tak wlasnie zrobie. A polecasz tego White Flood'a czy moze cos innego? Zapewne bialeczko tez pewnie mi sie do tego momentu skonczy wiec jakie jest dobre jakosciowo i za dostepna cene?

fallenursus
15-09-11, 23:29
Mialem na mysli ze cykl na krecie powinien trwac conajmniej trzy miesiace:)

wf raczej petatarda nie jest ale sklad ma dobry.

Kreta
15-09-11, 23:38
I tak bedzie ponad pewnie trwal bo trzeba forme zrobic :) Hemm a przyklad jakiejs petardy?: D bo jak wydawac chajs to na cos co pokopie troszku wiadomo ze cudow nie mozna sie spodziewac ale..

fallenursus
15-09-11, 23:44
Kofa+efa

slim shady
16-09-11, 03:04
Mysle ze WF powinien dac rade ;) albo najlepiej samemu skomponowac cos

Kreta
16-09-11, 14:37
Mysle ze sam komponowal nie bede bo za bardzo kompetentny do tego nie jestem :) chyba ze polecisz jakies polaczenie to napewno przemysle :)